ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Apsurdistan

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Apsurdistan Empty Apsurdistan

Post by veber 14/2/2016, 16:56

Malo se zaigrao.

A ja budala platio, slijedeći put kada me "klepe" nosim prometnu na sud i ovaj članak.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Apsurdistan Empty Re: Apsurdistan

Post by abraham 14/2/2016, 17:04

10.000 kuna i oduzimanjem vozačke dozvole na šest mjeseci jer se u Predavcu kod Bjelovara u svojem Mercedesu S klase vozio čak 149 kilometara na sat Ne znam koliko je trebao biti kaznjen. Onaj glumac sta je pijan ubio kolegicu je dobio koliko??? Cacic dvoje i godinu a "odlezeao" devet mjeseci.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Apsurdistan Empty Re: Apsurdistan

Post by abraham 14/2/2016, 17:06

Ima nekih sa BMW sta su ubijeli i sakatili te nisu odlezeli nista. Kum bivseg predsjednika iz Gorice za ubojstvo i sakacenje druge djevojke ??????

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Apsurdistan Empty Re: Apsurdistan

Post by abraham 14/2/2016, 17:07

Nikakova kazna ne pomaze ukoliko je netko bahat i bezobrazan ali meni ovo izgleda kao drakonska kazna , ukoliko poredim sa drugim. Tomom i dvije duse , istina na moru ali svejedno.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Apsurdistan Empty Re: Apsurdistan

Post by veber 14/2/2016, 17:17

Meni na autocesti za prekoracenje 3 soma kuna, meni se ne cini drakonska.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Apsurdistan Empty Re: Apsurdistan

Post by abraham 14/2/2016, 17:18

veber wrote:Meni na autocesti za prekoracenje 3 soma kuna, meni se ne cini drakonska.
U usporedbi sa drugim slucajevima u kojima se ginulo.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Apsurdistan Empty Re: Apsurdistan

Post by Ero 14/2/2016, 17:20

veber wrote:Meni na autocesti za prekoracenje 3 soma kuna, meni se ne cini drakonska.
Šta je bilo s vozačkom?

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Apsurdistan Empty Re: Apsurdistan

Post by veber 14/2/2016, 17:25

30Dana bez+bodovi, a vozio sam samo 190.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Apsurdistan Empty Re: Apsurdistan

Post by debotoijusto 14/2/2016, 17:35

- Istina je da sam se vozio nešto brže od dopuštenog na tom dijelu prometnice, ali morate znati da upravljam vozilom koje ima 500 konjskih snaga i čija je brzina elektronski limitirana na 260 kilometara na sat. Takvim vozilom, znate, ne može se voziti po prometnim znakovima. Osim toga, nikad nisam prekršajno kažnjavan u prometu jer sam prekršajnom sudu svaki put predočio prometnu dozvolu u kojoj pišu karakteristike mojeg Mercedesa i sud bi svaki put prihvatio takvu moju obranu


Sudac Darko Laklija nije imao previše milosti prema njegovim jadikovkama i tumačenjima snage motora ispod haube.
- Otegotna okolnost svakako je značajno prekoračenje dopuštene brzine unutar naseljenog mjesta, čak dvostruko više. Prekršaj je vozač počinio s umišljajem jer je svjestan da je upravljao brzinom većom od dopuštene, opravdavajući to činjenicom da je riječ o vrlo snažnom vozilu. Riječ je o direktoru ogranka mesne industrije čija je vrijednost izražena u stotinama milijuna eura, a upravljao je vozilom vrijednosti znatno iznad milijun kuna pa je kazna od 10.000 kuna primjerena tim činjenicama - tumačio je presudu sudac Darko Laklija.
Sudac nije uzeo u obzir Lijanovićev iskaz u kojem je naveo kako mu je mjesečna plaća tek 3800 kuna.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Apsurdistan Empty Re: Apsurdistan

Post by Ero 14/2/2016, 17:37

veber wrote:30Dana bez+bodovi, a vozio sam samo 190.
Ja vozim mirno svojih 160. Potegnem kratku dionicu i više, toliko da se auto malo razradi.
Što stariji, tim više osjećam odgovornost. Nisam sam, jbga.
Moj sin je bio dugo vremena Niki Lauda . Uvijek smo se posvađali kad je on bio šofer. :D
Sad se je i on umirio. Kod ćerke obično zaspim u autu.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Apsurdistan Empty Re: Apsurdistan

Post by Guest 14/2/2016, 17:38

debotoijusto wrote:(...)
Sudac nije uzeo u obzir Lijanovićev iskaz u kojem je naveo kako mu je mjesečna plaća tek 3800 kuna.

:roflrofl :roflrofl :roflrofl

:blj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Apsurdistan Empty Re: Apsurdistan

Post by vili40 14/2/2016, 17:39

U Finskoj bi mu za takav prekršaj oduzeli i vozačku i auto i dobio bi globu sukladno svojim primanjima,dakle jedno pedeset puta veću.
vili40
vili40

Male
Posts : 10767
2015-08-02


Back to top Go down

Apsurdistan Empty Re: Apsurdistan

Post by veber 14/2/2016, 17:43

Pa primanja su mu nikakva, ja bi mu pisudio pare, jadnicku.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Apsurdistan Empty Re: Apsurdistan

Post by vili40 14/2/2016, 17:49

veber wrote:Pa primanja su mu nikakva, ja bi mu pisudio pare, jadnicku.
to sa primanjima su kod nas gluposti,zna se u pravnoj državi koliki ti je mjesečni dohodak,koliko godišnja dobit i sve drugo.
Jedan hokejaš je za puno blaži prekršaj morao platiti oko 50 tisuća eura a ovaj je u naseljenom mjestu gdje je valjda sa razlogom ograničenje 70,vozio 150.Ne jebu tamo puno dal si ti kralj pršuta,pilića ili kralj govana.
Sad ti zamisli da se sa sporedne priključuješ na glavnu cestu i da ti doleti kamikaza sa takvom brzinom i težinom,od tebe ostane samo flek.
vili40
vili40

Male
Posts : 10767
2015-08-02


Back to top Go down

Apsurdistan Empty Re: Apsurdistan

Post by veber 14/2/2016, 17:57

Sve stoji. S druge strane opet mi nije jasno da nakon sto su poostrili kazne dobije tako malo. Ja sam jednom jurcao po autocesti, potpuno praznoj. Presretac i ja.
Za 284 sam kaznjen godinu bez vozacke, ne sjecam se iznosa ali bio je veci od ovog. Sutkinja se dvoumila da mi rebne uvjetnu.

Ovog su po pravilu trebali odmah na 30 dana u zatvor.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Apsurdistan Empty Re: Apsurdistan

Post by abraham 14/2/2016, 17:59

Da ali u Finskoj je na vlasti stranka kao Hasanbegoviceva. Socijalne kuhinje punio cesce nego u DNRH itd. U svakoj prigodi se hvatamo za neki "svijetli" primjer. Nekada finska, nekada Island, nekada Canada. E kada potegnemo neke duge parametre, jebi ga ne valja Candaski model, na Islandu se placaju zubi i doktor i sl. Bilo kako bilo u DNRH se sudi kako kome pase. Neovisni sudovi kao i policija. Po meni je drakonski osudjen ako uzmamo do sadasnju praksu. Ubojice su medju vama i nisu odlezali dana. Neki su otisli na skolovanje van. Da, Cacic se branio u Madjarskoj da zivi na socijali, sve da ne plati odstetu prezivjelima. Tako da?????

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Apsurdistan Empty Re: Apsurdistan

Post by vili40 14/2/2016, 18:00

veber wrote:Sve stoji. S druge strane opet mi nije jasno da nakon sto su poostrili kazne dobije tako malo. Ja sam jednom jurcao po autocesti, potpuno praznoj. Presretac i ja.
Za 284 sam kaznjen godinu bez vozacke, ne sjecam se iznosa ali bio je veci od ovog. Sutkinja se dvoumila da mi rebne uvjetnu.

Ovog su po pravilu trebali odmah na 30 dana u zatvor.
dobro,autocesta je drugo,nema pješaka,biciklista ni ostalih opasnosti,autocesta je ograđena pa nitko ne može nesmotreno doletiti na nju.Ali naseljeno mjesto,tu pazim maksimalno i ako prekoračim to je razumno prekoračenje.
vili40
vili40

Male
Posts : 10767
2015-08-02


Back to top Go down

Apsurdistan Empty Re: Apsurdistan

Post by n_razbojnik 14/2/2016, 18:01

abraham wrote: Da, Cacic se branio u Madjarskoj da zivi na socijali, sve da ne plati odstetu prezivjelima
Da Čačić, ugledni gost nacionalne dalekovidnice, osoba od integriteta i morala

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Apsurdistan Empty Re: Apsurdistan

Post by veber 14/2/2016, 18:05

vili40 wrote:
veber wrote:Sve stoji. S druge strane opet mi nije jasno da nakon sto su poostrili kazne dobije tako malo. Ja sam jednom jurcao po autocesti, potpuno praznoj. Presretac i ja.
Za 284 sam kaznjen godinu bez vozacke, ne sjecam se iznosa ali bio je veci od ovog. Sutkinja se dvoumila da mi rebne uvjetnu.

Ovog su po pravilu trebali odmah na 30 dana u zatvor.
dobro,autocesta je drugo,nema pješaka,biciklista ni ostalih opasnosti,autocesta je ograđena pa nitko ne može nesmotreno doletiti na nju.Ali naseljeno mjesto,tu pazim maksimalno i ako prekoračim to je razumno prekoračenje.
Zato je kazna mala u odnosu na moju.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Apsurdistan Empty Re: Apsurdistan

Post by vili40 14/2/2016, 18:05

abraham wrote:Da ali u Finskoj je na vlasti stranka kao Hasanbegoviceva. Socijalne kuhinje punio cesce nego u DNRH itd. U svakoj prigodi se hvatamo za neki "svijetli" primjer. Nekada finska, nekada Island, nekada Canada. E kada potegnemo neke duge parametre, jebi ga ne valja Candaski model, na Islandu se placaju zubi i doktor i sl. Bilo kako bilo u DNRH se sudi kako kome pase. Neovisni sudovi kao i policija. Po meni je drakonski osudjen ako uzmamo do sadasnju praksu. Ubojice su medju vama i nisu odlezali dana. Neki su otisli na skolovanje van. Da, Cacic se branio u Madjarskoj da zivi na socijali, sve da ne plati odstetu prezivjelima. Tako da?????
Ubojice među nama ne možeš sa ničim uspoređivati jer su oslobođeni temeljem zakona novca.I sam znam za neke primjere i kako to točno funkcionira,od vještaka preko njihovog odvjetnika pa do suda.To je naravno dosta skupo pa si većina oslobađajuću presudu ne mogu kupiti.
I nije samo u Finskoj tako,nek Ero veli kako bi za takav prekršaj prošao u Sloveniji.
vili40
vili40

Male
Posts : 10767
2015-08-02


Back to top Go down

Apsurdistan Empty Re: Apsurdistan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum