ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najveca kradja ove godine u sportu...

Go down

Najveca kradja ove godine u sportu... Empty Najveca kradja ove godine u sportu...

Post by Guest 2/14/2016, 04:52

vecerasnje takmicenje u zakucavanjima. mali gordon iz orlanda je izveo zakucavanja koja su najspekatkularnija jos od cartera 2000. godine-ali jbg. nije dovoljno ''hot'' i nema hajpa oko njega kao kod levina... 

SRAMOTA!





najbolesnije zakucavanje svih vremena!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najveca kradja ove godine u sportu... Empty Re: Najveca kradja ove godine u sportu...

Post by jalnirajko 2/14/2016, 12:02

mamić namjestio
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Najveca kradja ove godine u sportu... Empty Re: Najveca kradja ove godine u sportu...

Post by Guest 2/14/2016, 12:34

Nisam vidio zakucavanje Gordona,, ali Lavineovo je bilo brutalno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najveca kradja ove godine u sportu... Empty Re: Najveca kradja ove godine u sportu...

Post by Guest 2/14/2016, 12:38

A vidio sam, jebeno Gordon, trebao je pobijediti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najveca kradja ove godine u sportu... Empty Re: Najveca kradja ove godine u sportu...

Post by Guest 2/14/2016, 12:49

Kako mi idu na kurac one kmice sa strane što svaki put uletavaju u teren kad Lavine zakuca. A obučeni ko klaunovi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najveca kradja ove godine u sportu... Empty Re: Najveca kradja ove godine u sportu...

Post by Guest 2/14/2016, 13:15

najbolje takmicenje jos od 2000. godine kada je bila ona bolesna konkurencija carter, mcgrady.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najveca kradja ove godine u sportu... Empty Re: Najveca kradja ove godine u sportu...

Post by bafalo 2/14/2016, 13:54

najveća krađa je kad su dali robinsonu ispred iguodale ali taj all star ionako služi samo da se vrte reklame. evo ove godine kobe igra lol da se vrati jordan na par utakmica i njega bi izabrali

_________________
Najveca kradja ove godine u sportu... Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Najveca kradja ove godine u sportu... Empty Re: Najveca kradja ove godine u sportu...

Post by bafalo 2/14/2016, 14:06

ček tek sam sad ubro na ovom drugom jel on sagnuo glavu i opet skoro udario u obruč? na 0.42 lik sjedi u zraku wtf

_________________
Najveca kradja ove godine u sportu... Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Najveca kradja ove godine u sportu... Empty Re: Najveca kradja ove godine u sportu...

Post by Guest 2/14/2016, 14:09

da, da, sedi lik u vazduhu.
nisu samo iguodali ukrali pobedu, mcgeeu su 2011. isto ukrali pobedu jer je tada morao da pobedi onaj majmun griffin...
poslednje zakucavanje za koje su mu dali 47, lik prvo (dok je sve vreme u vazduhu) radi kapuljacu, pa spusta loptu dole i onda zakucava iza ledja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najveca kradja ove godine u sportu... Empty Re: Najveca kradja ove godine u sportu...

Post by darth_vader 2/14/2016, 19:15

kuracodigraca wrote:mamić namjestio
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Najveca kradja ove godine u sportu... Empty Re: Najveca kradja ove godine u sportu...

Post by muckodjubre 2/14/2016, 19:27

jasambrend wrote:
kuracodigraca wrote:mamić namjestio

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Najveca kradja ove godine u sportu... 6b8efe2f85c2b63406b2Najveca kradja ove godine u sportu... Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Najveca kradja ove godine u sportu... Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Najveca kradja ove godine u sportu... Empty Re: Najveca kradja ove godine u sportu...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum