ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nasljednicima smo ostavili pristojnu i simpatičnu zemlju

Go down

Nasljednicima smo ostavili pristojnu i simpatičnu zemlju Empty Nasljednicima smo ostavili pristojnu i simpatičnu zemlju

Post by vili40 13/2/2016, 09:46

"Nasljednicima smo ostavili pristojnu i simpatičnu zemlju" Zadar: To je važno i za naš turizam, a danas ima nekih koji štete takvoj slici Hrvatske, prijete i nisu ni svjesni kakvu nam štetu rade, rekao je u petak Zoran Milanović


Zadar: To je važno i za naš turizam, a danas ima nekih koji štete takvoj slici Hrvatske, prijete i nisu ni svjesni kakvu nam štetu rade, rekao je u petak Zoran Milanović
 


Bivši premijer Zoran Milanović u petak navečer se družio s članstvom u Zadru , a u pratnji smu je bilo i petoro bivših ministara, među kojim i Ranko Ostojić. Nitko, međutim nije želio komentirati objave MOST-a nakon što su glasovali za Ostojića kao predjednika saborskoga odbora za unutarnju politiku i nacionalnu sigurnost. Nije bilo izjava ni o drugim temama, a šef stranke kratko se obratio članstvu. Pohvalio se da je njegova vlada nasljednicima ostavila uređenu, pristojnu i simpatičnu zemlju.
– To je važno i za naš turizam, a danas ima nekih koji štete takvoj slici Hrvatske, prijete i nisu ni svjesni kakvu nam štetu rade, rekao je Milanović. Dodao je kako se politička borba rasplamsala te da bi volio da je politički jezik malo civilniji, blaži i salonskiji. – Mi u SDP-u ne nudimo lustraciju, niti ljude plašimo narodnim neprijateljima, Srbima ili komunistima, poručio je Milanović.  Na kraju je poručio kako je i dalje spreman biti na čelu SDP-a.
- Da nema SDP-a ja bih bio Zoran Milanović, diplomat i pravnik i nikada ne bih bio hrvatski premijer. Hvala vam na tome što ste mi omogućili da sam kao predstavnik ove velike hrvatske stranke mogao raditi taj posao. Spreman sam i dalje služiti, ako me želite. A onda jednog dana ću morat otići i nešto zaraditi, naravno na pošten način - rekao je Milanović.
http://www.24sata.hr/news/nasljednicima-smo-ostavili-pristojnu-i-simpaticnu-zemlju-461009
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Nasljednicima smo ostavili pristojnu i simpatičnu zemlju Empty Re: Nasljednicima smo ostavili pristojnu i simpatičnu zemlju

Post by vili40 13/2/2016, 09:50

- Da nema SDP-a ja bih bio Zoran Milanović, diplomat i pravnik i nikada ne bih bio hrvatski premijer.
A onda jednog dana ću morat otići i nešto zaraditi, naravno na pošten način - rekao je Milanović.


ne,nije mu to od onoga pada na skijanju,takav je i od prije
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Nasljednicima smo ostavili pristojnu i simpatičnu zemlju Empty Re: Nasljednicima smo ostavili pristojnu i simpatičnu zemlju

Post by vuksadinare 13/2/2016, 09:51

Tsss...jebote irud milanovicu koliki si blesimetar kad mos rec da je merkel spas za europu u trenutku kad je se cak i francuzi odricu...doista si budala ali bas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Nasljednicima smo ostavili pristojnu i simpatičnu zemlju Empty Re: Nasljednicima smo ostavili pristojnu i simpatičnu zemlju

Post by vili40 13/2/2016, 09:55

vuksadinare wrote:Tsss...jebote irud milanovicu koliki si blesimetar kad mos rec da je merkel spas za europu u trenutku kad je se cak i francuzi odricu...doista si budala ali bas
i što spominje naš turizam kad i malo dijete zna da su nam na ruku išla sranja u Tunisu,Turskoj,Egiptu itd.a ne on.
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Nasljednicima smo ostavili pristojnu i simpatičnu zemlju Empty Re: Nasljednicima smo ostavili pristojnu i simpatičnu zemlju

Post by Leviathan2 13/2/2016, 16:10

vuksadinare wrote:Tsss...jebote irud milanovicu koliki si blesimetar kad mos rec da je merkel spas za europu u trenutku kad je se cak i francuzi odricu...doista si budala ali bas
??????? jel ti zajebavas il koji ti kuratz, pa merkel je ta koja odlucuje ko ce vladati hrvatistanom dok amerikanci koriste isti kao odskocnu dasku za daljnje djelovanje u regionu i sire, i vucino, mislis li da ja karamarko neovisniji od njega????

_________________
Nasljednicima smo ostavili pristojnu i simpatičnu zemlju Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Nasljednicima smo ostavili pristojnu i simpatičnu zemlju Empty Re: Nasljednicima smo ostavili pristojnu i simpatičnu zemlju

Post by darth_vader 13/2/2016, 16:47

Boktejebo tripaša...  crazy
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Nasljednicima smo ostavili pristojnu i simpatičnu zemlju Empty Re: Nasljednicima smo ostavili pristojnu i simpatičnu zemlju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum