ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

osramotio-pusicku-poslusaj-pricu-o-mom-djedu

Go down

osramotio-pusicku-poslusaj-pricu-o-mom-djedu Empty osramotio-pusicku-poslusaj-pricu-o-mom-djedu

Post by babor 12/2/2016, 10:28

http://www.dnevno.hr/domovina/osramotio-pusicku-poslusaj-pricu-o-mom-djedu-nadam-se-da-je-nece-procitati-moja-majka-891318

_________________
Prije će Sava poteći uzvodno nego će Hrvati imati samostalnu državu! – ZLOČINAC  tito
babor
babor

Male
Posts : 70
2014-04-19


Back to top Go down

osramotio-pusicku-poslusaj-pricu-o-mom-djedu Empty Re: osramotio-pusicku-poslusaj-pricu-o-mom-djedu

Post by Regoč 12/2/2016, 11:56

Za kraj i drugarica Pusić, njen brat, Milanče i svi vi ostali, kad iznosite laži o Bleiburgu, o kolektivnoj krivnji svih Hrvata, kada ne govorite istinu o Golom otoku, sjetite se da nekome nanosite bol. I nadam se da ovo neće pročitati moja majka, jer i meni samom je bilo teško opisati vaš „anti-fašizam“.


Ovo ih neće obeshrabriti, to im i jest cilj: ubiti te ljude još jednom kroz patnju njihovih potomakah.

_________________
osramotio-pusicku-poslusaj-pricu-o-mom-djedu Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

osramotio-pusicku-poslusaj-pricu-o-mom-djedu Empty Re: osramotio-pusicku-poslusaj-pricu-o-mom-djedu

Post by kic 12/2/2016, 12:37

o jebemu i bol više :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

osramotio-pusicku-poslusaj-pricu-o-mom-djedu Empty Re: osramotio-pusicku-poslusaj-pricu-o-mom-djedu

Post by Kermit 12/2/2016, 14:01

šta je ovo? majkomila ovo je gore od teorije kuhane žabe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

osramotio-pusicku-poslusaj-pricu-o-mom-djedu Empty Re: osramotio-pusicku-poslusaj-pricu-o-mom-djedu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum