ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'' KARAMARKO 'Vidio sam fotografije, nikakav ustaški znak se ne vidi, Hasanbegović je antifašist, ostaje u Vladi, a sve je ovo inscenirano, kao i s Crnojom' ''

Go down

'' KARAMARKO 'Vidio sam fotografije, nikakav ustaški znak se ne vidi, Hasanbegović je antifašist, ostaje u Vladi, a sve je ovo inscenirano, kao i s Crnojom' '' Empty '' KARAMARKO 'Vidio sam fotografije, nikakav ustaški znak se ne vidi, Hasanbegović je antifašist, ostaje u Vladi, a sve je ovo inscenirano, kao i s Crnojom' ''

Post by red wolf 11/2/2016, 18:04

http://www.jutarnji.hr/karamarko--vidio-sam-fotografije--nikakav-ustaski-znak-se-ne-vidi--hasanbegovic-je-antifasist--ostaje-u-vladi--a-sve-je-ovo-inscenirano--kao-i-s-crnojom-/1518882/

Iz teksta:

"Vidio sam fotografije, nikakav ustaški znak se ne vidi, ne želim ulaziti u detalje, ono što je osnovno je da je danas Hasanbegović rekao izjavu u kojoj je rekao da je antifašist, mi smo dokazani antifašisti, našu stranku je osnovao general i čovjek koji se borio protiv toga", kaže Karamarko i dodao da su i antitotalitaristi.

Titov general, general onoga kojemu ovi žele uzeti naziv trga u Zagrebu, general koji je bio revolucionar i koji se borio uz Tita za što?... lol!
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

'' KARAMARKO 'Vidio sam fotografije, nikakav ustaški znak se ne vidi, Hasanbegović je antifašist, ostaje u Vladi, a sve je ovo inscenirano, kao i s Crnojom' '' Empty Re: '' KARAMARKO 'Vidio sam fotografije, nikakav ustaški znak se ne vidi, Hasanbegović je antifašist, ostaje u Vladi, a sve je ovo inscenirano, kao i s Crnojom' ''

Post by jastreb 11/2/2016, 18:05

Hasanbegovićevu stranku sigurno nije osnovao Titov general.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

'' KARAMARKO 'Vidio sam fotografije, nikakav ustaški znak se ne vidi, Hasanbegović je antifašist, ostaje u Vladi, a sve je ovo inscenirano, kao i s Crnojom' '' Empty Re: '' KARAMARKO 'Vidio sam fotografije, nikakav ustaški znak se ne vidi, Hasanbegović je antifašist, ostaje u Vladi, a sve je ovo inscenirano, kao i s Crnojom' ''

Post by red wolf 11/2/2016, 18:06

jastreb wrote:Hasanbegovićevu stranku sigurno nije osnovao Titov general.
:^0
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

'' KARAMARKO 'Vidio sam fotografije, nikakav ustaški znak se ne vidi, Hasanbegović je antifašist, ostaje u Vladi, a sve je ovo inscenirano, kao i s Crnojom' '' Empty Re: '' KARAMARKO 'Vidio sam fotografije, nikakav ustaški znak se ne vidi, Hasanbegović je antifašist, ostaje u Vladi, a sve je ovo inscenirano, kao i s Crnojom' ''

Post by sitting_bull 11/2/2016, 21:42

budaletina karamarko pokušava relativizirati pizdarije koje je zakuhao, jer nema spora kako je upravo karamarko izabrao i crnoju i hasu za ministre. dakle, pokušava opravdati sebe, a ne likove koje izabrao...

smiješno i žalosno je što karamarko kaže kako je netko iscenirao da se crnoja lažno prijavio na adresu na kojoj nije, netko je iscenirao namjenski kredit koji se namjenski ne koristi, netko je iscenirao dodjelu zemljišta u samoboru za koju crnoja kaže kako može s njom i s novcem od namjenskog kredita što hoće, na put oko svijeta!!!

crni marko, ti uistinu misliš kako je hrvatski puk nakupina idiota kojem možeš lagati u oči kako ti se prohtije???

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

'' KARAMARKO 'Vidio sam fotografije, nikakav ustaški znak se ne vidi, Hasanbegović je antifašist, ostaje u Vladi, a sve je ovo inscenirano, kao i s Crnojom' '' Empty Re: '' KARAMARKO 'Vidio sam fotografije, nikakav ustaški znak se ne vidi, Hasanbegović je antifašist, ostaje u Vladi, a sve je ovo inscenirano, kao i s Crnojom' ''

Post by michaellcmacha 11/2/2016, 21:54

ti nikako da se izjasniš, jel tvoj đedo bio na tečaju za fašistu kod fra filipa.... za nedaj bože... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

'' KARAMARKO 'Vidio sam fotografije, nikakav ustaški znak se ne vidi, Hasanbegović je antifašist, ostaje u Vladi, a sve je ovo inscenirano, kao i s Crnojom' '' Empty Re: '' KARAMARKO 'Vidio sam fotografije, nikakav ustaški znak se ne vidi, Hasanbegović je antifašist, ostaje u Vladi, a sve je ovo inscenirano, kao i s Crnojom' ''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum