ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Empty Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem

Post by Ero 10/2/2016, 12:43

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem
Piše: M.L.


Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Dijag_template_kolindalozancic
Foto: FAH

PREDSJEDNICA Kolinda Grabar-Kitarović sudjelovala je na 8. "Better Building Brunch-u" na temu "Hrvatska na putu razvoja zelene gradnje i zelene energije prema smjernicama COP21" u organizaciji Hrvatskog savjeta za zelenu gradnju.

Rekla je da ona pri svojoj odluci ostaje.

"Izgubila sam povjerenje u Lozančića", rekla je predsjednica. O razlogu razrješenja, odnosno gubitka povjerenja u Lozančića nije htjela govoriti.

"Pokrenula sam taj postupak sukladno zakonu. Ništa to neće promijeniti. O razlozima ne mogu govoriti zbog nacionalne sigurnosti, ali i prije izbora sam govorila da sam nezadovoljna radom službi. Premijer ima pravo ispitati, razmisliti, informirati se da donese odluku", kazala je Kolinda.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Empty Re: Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem

Post by Ero 10/2/2016, 12:44




Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Dijag_template_kolindalozancic

"Pokrenula sam taj postupak sukladno zakonu. Ništa to neće promijeniti. O razlozima ne mogu govoriti zbog nacionalne sigurnosti, ali i prije izbora sam govorila da sam nezadovoljna radom službi. Premijer ima pravo ispitati, razmisliti, informirati se da donese odluku", kazala je Kolinda.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Empty Re: Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem

Post by vuksadinare 10/2/2016, 13:02

.....i ja ostajem pri svom kolinda..okani se mamica i tog drustva muljatora..inace neces imat moj glas sljedece izbore...ako im radis usluge zbog dugovanja love..skupit cemo ti mi pare da im vratis...ali okani ih se...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Empty Re: Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem

Post by jastreb 10/2/2016, 13:09

Ni tebi,draga moja zemljakinjo,mnogi Hrvat (više) ne vjeruje.

Izgubila si povjerenje mnogih.

Moj glas više neš imat.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Empty Re: Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem

Post by Guest 10/2/2016, 13:18

vuksadinare wrote:.....i ja ostajem pri svom kolinda..okani se mamica i tog drustva muljatora..inace neces imat moj glas sljedece izbore...ako im radis usluge zbog dugovanja love..skupit cemo ti mi pare da im vratis...ali okani ih se...
Ajme meni, pa kako moreš protiv kraljice balkana? Time ti sramotiš poštene desanke maksimalne rvate katolike :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Empty Re: Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem

Post by jastreb 10/2/2016, 13:35

Obećala je vraćanje vojnoga roka.

Međutim toga nije ni na pomolu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Empty Re: Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem

Post by Regoč 10/2/2016, 13:37

jastreb wrote:Obećala je vraćanje vojnoga roka.

Međutim toga nije ni na pomolu.
E, viš, to se više ni ne spominje. Možda nakon proračuna, vidjet ćemo.

_________________
Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Empty Re: Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem

Post by Guest 10/2/2016, 13:37

jastreb wrote:Obećala je vraćanje vojnoga roka.

Međutim toga nije ni na pomolu.
Pa vidiš da joj ne daju ni da smjeni špijune u vlastitim redovima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Empty Re: Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem

Post by Guest 10/2/2016, 13:39

A Mamiću?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Empty Re: Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem

Post by Guest 10/2/2016, 13:39

Regoč wrote:
jastreb wrote:Obećala je vraćanje vojnoga roka.

Međutim toga nije ni na pomolu.
E, viš, to se više ni ne spominje. Možda nakon proračuna, vidjet ćemo.
Nema za to pajse. Osim da se unovači nezaposlenu besposlenu mladost pa na radne akcije žnjima, za dobrobit majčevine :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Empty Re: Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem

Post by Ero 10/2/2016, 13:40

jastreb wrote:Obećala je vraćanje vojnoga roka.

Međutim toga nije ni na pomolu.
KGK je džek, sve ostvari što naumi.
Njena prednost je što zna planirati i odabrati pravi timing,
 a ostali kaskaju za njom i kukaju kao kalimeroti... jocolor

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Empty Re: Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem

Post by Guest 10/2/2016, 13:56

Ero wrote:
jastreb wrote:Obećala je vraćanje vojnoga roka.

Međutim toga nije ni na pomolu.
KGK je džek, sve ostvari što naumi.
Njena prednost je što zna planirati i odabrati pravi timing,
 a ostali kaskaju za njom i kukaju kao kalimeroti... jocolor
Ajme meni, Hrvati i tajming. Daj ti nađi bubnjara u Hrvatskoj..., triba svićon tražit. Al' to je sad drugi par opanaka. Kitugrabićka ako je nešto isplanirala, onda je očito isplanirala Tihača primit za kitu i što je, je: što naumila, to ostvarila, za kitu ga je ufatila. A sad, dal' će ga još i uspjeti obezmuditi te reći: - Čelabrc! to ćemo vidjeti, ako mu je za vjerovati, tek za koji tjedan. Jer Tihačeva bolja polovica ne izgleda baš ko da voli kad još mužića ostalo ženskinje za kitu faća. 

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Images?q=tbn:ANd9GcQYGgbFii9NUTzl6ymTK7etGMNVHvMh_svjlxD4wg6hv9jbq7ADIw

A ni Kitugrabićkin mužić Jake ne izgleda nekak' vesel dok mu ženica iza leđa Tihača po mudima šašolji, a ovome se se skupile očice od užitka :P

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Polnocka_u_katedra_985995S0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Empty Re: Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem

Post by Guest 10/2/2016, 13:59

Jakov bu ga pojel
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Empty Re: Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem

Post by Guest 10/2/2016, 14:01

Eva wrote:Jakov bu ga pojel
Sudeći po čeljusti, a tek po volumenu mu njegovom, to bi njemu bilo ko ona vrećica kikirikija kaj dobiš u avionu: zanimacija za zub. Hubby Jake is not to be taken lightly :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Empty Re: Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem

Post by Guest 10/2/2016, 14:03

Meni je Tim baš simpa lik. Ima nekaj dječačko u njemu, i djeluje mi neiskvareno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Empty Re: Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem

Post by Guest 10/2/2016, 14:09

Eva wrote:Meni je Tim baš simpa lik. Ima nekaj dječako u njemu, i djeluje mi neiskvareno.
Otela si mi riječ iz usta, kad se već tako negihijenski moram izraziti. I meni je, iako mi nekak malo baca na Ašpergerov sindrom, do sada simpa. A takvi simpatični uvijek nađu neku oštrokondžu da im šarafi jajca. Iako, moram priznati da bi Dujmovićku (oboje očito ponosne Likote) ova Karakondžula otpuhnula ko vuk slamnatu kućicu :P Mislim ono: doctor Death

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem PXL_090216_12597902-1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Empty Re: Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem

Post by Ero 10/2/2016, 14:11

ostap.phender wrote:
Ero wrote:
jastreb wrote:Obećala je vraćanje vojnoga roka.

Međutim toga nije ni na pomolu.
KGK je džek, sve ostvari što naumi.
Njena prednost je što zna planirati i odabrati pravi timing,
 a ostali kaskaju za njom i kukaju kao kalimeroti... jocolor
Ajme meni, Hrvati i tajming.
Ona je NATO škola.
Sredit će vas, nije vrag da neće...
Što bi reka jedan vaš zemo " Pučina je jedna stoka grdna, dobra duša kad im rebra puču..." jocolor

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Empty Re: Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem

Post by Guest 10/2/2016, 14:32

Ero wrote:
ostap.phender wrote:
Ero wrote:
jastreb wrote:Obećala je vraćanje vojnoga roka.

Međutim toga nije ni na pomolu.
KGK je džek, sve ostvari što naumi.
Njena prednost je što zna planirati i odabrati pravi timing,
 a ostali kaskaju za njom i kukaju kao kalimeroti... jocolor
Ajme meni, Hrvati i tajming.
Ona je NATO škola.
Sredit će vas, nije vrag da neće...
Što bi reka jedan vaš zemo " Pučina je jedna stoka grdna, dobra duša kad im rebra puču..." jocolor
Evo ti ga tvoj zemo Marko pokušava pomoći u tvojoj ti egzistencijalnog tjeskobi ∋⎯⎯(╰◣▂ ◢╯メ)↴



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Empty Re: Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem

Post by sitting_bull 10/2/2016, 14:36

Ero wrote:Ona je NATO škola.
Sredit će vas, nije vrag da neće...
Što bi reka jedan vaš zemo " Pučina je jedna stoka grdna, dobra duša kad im rebra puču..." jocolor

a, je!

kolinda i nato tenk 40 tona.

minimalno...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Empty Re: Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem

Post by Guest 10/2/2016, 14:37

ostap.phender wrote:
Eva wrote:Meni je Tim baš simpa lik. Ima nekaj dječako u njemu, i djeluje mi neiskvareno.
Otela si mi riječ iz usta, kad se već tako negihijenski moram izraziti. I meni je, iako mi nekak malo baca na Ašpergerov sindrom, do sada simpa. A takvi simpatični uvijek nađu neku oštrokondžu da im šarafi jajca. Iako, moram priznati da bi Dujmovićku (oboje očito ponosne Likote) ova Karakondžula otpuhnula ko vuk slamnatu kućicu :P Mislim ono: doctor Death

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem PXL_090216_12597902-1
Je, Tim ima takvo lice, a i govor mu je usklađen s držanjem. Nema kod njega znakova neverbalne komunikacije da je muljator. Pozitivac čisti.
A ova gospođa odvratnica (tak je moja klinka kad je bila mala skužila riječ odvjetnica, a horoskop joj je bil vodoskok) je Mephistopeles herslef.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem Empty Re: Kolinda: Ostajem pri svome, Lozančiću više ne vjerujem

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum