ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare Empty Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare

Post by udba Sat 6 Feb - 23:31

http://www.vecernji.hr/premium/s-deset-puta-vise-vlasti-nego-sto-zasluzuje-most-pretvara-karamarka-i-hdz-u-konobare-1057988

S deset puta više vlasti nego što zaslužuje, Most pretvara Karamarka 
i HDZ u konobare

Besramno obmanjujući kako im nije do fotelja, 
ni u čemu nisu uspješni kao u grabežu fotelja

Skupina s instinktom promućurnih provincijalaca zna da HDZ drži za jaja
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare Empty Re: Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare

Post by udba Sat 6 Feb - 23:33

Ivkošiqui na aparatima, samo što zajebaje ove Metkovićance da su seljačuge lopovsko kamenjarske, pa nemeru bit svi purgeri ka on.

Mogu, al treba se prvo živit u Zabregu barem jedno 12 godin.

_________________
Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare Empty Re: Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare

Post by debotoijusto Sat 6 Feb - 23:58

HDZ raskine suradnju , idu novi izbori , osvoji 2/3 vlast pa moze sva ministarstva napunit izvssnoscu 
jednostavno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare Empty Re: Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare

Post by udba Sun 7 Feb - 0:01

debotoijusto wrote:HDZ raskine suradnju , idu novi izbori , osvoji 2/3 vlast pa moze sva ministarstva napunit izvssnoscu 
jednostavno
To su matematičke činjenice, ali drug purger, antikamenjar Ivkošić misli kako bi se Most morao zamisliti i kako sa svojih nekoliko mandata ne bi trebao jebati Karamarka posred dupeta na glavnom gradskom trgu. Malo morala i poštenja drugovi, ne samo grabit votelje.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare Empty Re: Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare

Post by darth_vader Sun 7 Feb - 0:54

A ono...rugala se sova sjenici...ako ćemo pravo o provinciji, Zmijavci su gdje ono? Je, da mi je ćaća iz tih krajeva, ali brate Ivkošić kad sere, bude baš obilato...


Last edited by jasambrend on Sun 7 Feb - 1:03; edited 1 time in total
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare Empty Re: Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare

Post by darth_vader Sun 7 Feb - 0:55

Ko i Milanović o Špičkovini, a lik iz jebenih Glavica kod Sinja...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare Empty Re: Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare

Post by darth_vader Sun 7 Feb - 0:59

A Kradeze si je sam kriv što su se doveli u situaciju da imaju oporbu u koaliciji...glupi Zoki im se nudio, a Karamarko uništa...meni baš drago da se oko svega sad hoda kao po jajima...da se mene pitalo, savršen scenarij...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare Empty Re: Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare

Post by abraham Sun 7 Feb - 7:00

Rezutat cijele price je vrlo negativan, u biti. Pozitivno je da su se (narocito) SDP i HDZ razgolitili. Tu je HDZ, gledajuci na prvu , bolje prosao, no istina i nije takova. Gubitnici kao i SDP. Dobitnici Most ciji se nukleus u biti rijesio stranaca i prerstao u domacu klijentalisticku organizaciju. Ekipa sa poteza Ploce-Metkovic drzi cijelu rvatcku u sahu. Neka , po meni iskrivljinim vidjenjem politike i stvarnosti. Simptomaticno je da se Petrov , koji je lijecnik, ne uplice u resor koji bi mu trebao biti najblizi i iz kojeg dolazi, tj zdravstvo. Ostali ministri postavljeni su se dokazali na opcinama od 500 stanovnika ili Plocama i Metkovicu koji lice na bosanske pogranicne kasabe, sta rece Jambo. Ne znam na sto lice ali znam da je cijena kvadrata stana ili zemljista puno bliza Osijeku nego Istri npr iako su na razlicitim morima, panonskom i Jadranskom. Bilo kako bilo ni tri mjeseca od izbora, nije uradjeno apsolutno nista. Vrijeme se gubi na , bukvalno, kretenluke, gluposti i ispiranje mozga. Sve je ponovo vraceno u glib ustashko-partizanskih prepucavanja. Najaktivniji saborski zastupnik je Stazic. Partijska kamena sikira koja dirigira i diktira kuda i kako ce se raspravljti. Lazov i manipulator na razini dzambasa na Sabackom stocnom sajmu. Ne vrijde ni demantiji. Nas se Nenad otrese kao stari gusak i sve se samo slije niz njegovo masno perje i udri ponovo.
Kako dalje??? Zalosno je da je "treci put" ili "treca opcija" u biti jos i veci promasaj od ove dvije brutalno promasene. Po meni, novi izbori su najbolje rjesenje. Ovo ne vodi nikamo. Zalosno je da ce jedan vrhunski covjek, Oreskovic , biti ovako jeftino potrosen. Daklem , natrag u svjetliju proslost.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare Empty Re: Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare

Post by jastreb Sun 7 Feb - 7:28

Pa već se pisalo da uz ovakve partnere HDZ-u oporba i nije potrebna.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare Empty Re: Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare

Post by abraham Sun 7 Feb - 7:36

Jebes HDZ, HDZ nije zanimljiv u cijeloj prici,(osim ako nisi clan). Ono sto je zanimljivo je zemlja u cjelini. Most se prosro do maksimuma i sto je najgore dobrim dijelom ugasio sne o nekoj "normalnoj" trecoj opciji. Necemo fotelje a jedino sta su do sada radili je bila bitka za iste. Sama floskula je bila glupa od pocetka jer zasto ides na izbore?? Zbog moje pokojne babe zdravlje??? No nakon izbora i krizaljke ide se i dalje. Sada Petrov u stilu Salomona sjdi na tronu sa sabljom u desnoj i ne sjece ni lijevo ni desno vec po pravdi Boga istinitoga??????

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare Empty Re: Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare

Post by jastreb Sun 7 Feb - 7:41

Ma izgleda da smo mi stvarno slučajna i apsurdna država. O tome doslovno tako piše i u 7dnevno posljednji broj.

Umjesto pustih obećanja o reformama imamo ideološke obračune i prijetnje.

Čekaj da malo proguglam pa ću okačiti članak. Odličan tekst.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare Empty Re: Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare

Post by aben Sun 7 Feb - 8:15

više od deset godin sidite isprid monitorov i manje više uspješno uočavate apsurde oko podjela i korišćenja foteljov, 

i niko od vos, jebote baš niko*, još ni uze u obzir mogućnost da je možda problem u foteljama, a ne u ljudima ki sedu u njima.

1985. smo moji prijatelji i jo osnovali družbu. i prije smo se družili, al tada smo to formalizirali. postojo je određeni trošak, pa smo osnovali i fond, odredili članarinu (svak prema mogućnostima:) i blagajnika-povjerenika. nismo bili budale, blagajnik je samo prikupljao i znao di su dinari zakopani a najmanje tri člana su bila potrebna za odluku o korištenju sredstva. te godine je u grod došo lunapark. tri člana su se cili dan zajebavali na autićima i igrama. formalno je sve bilo u redu.

jebo vas komunizam.


*ima par iskrenih slobodarskih ekstremista i nekoliko jugoslovena koji mislu da bi tako oslabili državu ku mrzu

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare Empty Re: Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare

Post by vili40 Sun 7 Feb - 9:45

Ivkošić se očigledno posvađao sa matematikom,ali stavljam ruku u vatru da ne bi imao ništa protiv da HDZ sa jednom trećinom glasova ima kontrolu nad svim i svačim,onda bi mu to bilo u redu.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare Empty Re: Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare

Post by Guest Sun 7 Feb - 9:56

pregrub je prema MOSTU, meni se čini da je bolje prije provjeriti svakog kandidata da se ne dogodi razvlačenje po lijevim medijima o tome tko je platio kaznu za pogrešno parkiranje.. tko god da bude postavljen u neku fotelju milanović će mu po svom obećanju koje uspješno provodi putem lijevih medija napraviti pakao... imamo sad vremena dok ne dobijemo proračun na uvid.. vlada radi, psi laju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare Empty Re: Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare

Post by vili40 Sun 7 Feb - 10:07

Ni sami nismo svjesni koliko smo dobili time što imamo Premijera koji čitav dan ne rasteže harmoniku o antifašistima,ustašama i partizanima nego se hapio ozbiljnog posla.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare Empty Re: Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare

Post by Guest Sun 7 Feb - 10:17

Važnije je što je Petrov rekao o financiranju kojekakvih udruga i udrugica i neprofitnih medija koje je Hasanbegović zaustavio:


Upitan misli li da se neprofitne medije ne treba financirati kaže: “Ne, ali ja ću se zalagati za isti princip koji smo imali kada smo preuzeli dužnosti i u svojoj lokalnoj samoupravi. Imamo jedan veliki problem na razini države, a to je deficit, a to je problem koji postoji i financije koje se trebaju konsolidirati. Nažalost, u određenim stvarima se mora biti rigorozan. To nažalost nije dobro za različite resore, ali se određeni potezi moraju povući. Ne smatram da se treba u potpunosti ukinuti, ali ako ću povlačiti paralelu s onim što smo radili prije i načinom kako će se to odraditi sada, mi smo mnogo toga morali rezati, mi smo grad koji je bio u sličnoj situaciji kao što je danas država. Ne želim usporediti lokalnu upravu od 15 000 stanovnika s državom, ali principi su slični. U određenim trenucima vi možete financirati različite stvari, i ne mislim da su razne stvari bile financirane bez razloga, ali mislim da svi trebamo podnijeti teret onoga što slijedi, a to sigurno nije funkcioniranje bez stezanja remena”, zaključuje Petrov.


http://narod.hr/hrvatska/procitajte-sto-je-petrov-rekao-o-ministru-kulture-hasanbegovicu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare Empty Re: Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare

Post by stenjalica Sun 7 Feb - 10:17

Milan ---hrvatina i ustaša a prije rata jugosluga..tipični kradezeovac
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare Empty Re: Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare

Post by vili40 Sun 7 Feb - 10:27

stenjalica wrote:Milan ---hrvatina i ustaša a prije rata jugosluga..tipični kradezeovac
po tom takovom je čitav život konobar on :)
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare Empty Re: Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare

Post by jastreb Sun 7 Feb - 10:57

metilda wrote:pregrub je prema MOSTU,  
Nije pregrub prema Mostu,već vuče na svoju stranu. Prema Središnjici. Koliko ja čujem od lokalnih Hadezenjara,neki vele da bi bolje bilo da su ostali u oporbi nego da "vladaju" na ovakav način.

HDZ je pred izbore bio uvjeren kako će hametice potući SDP i sa njima obrisati pod.

Na kraju su skoro pa popušili,pa su morali pristati na uvjete(pa i ucjene) Mosta.

HDZ na takav način nije naučio vladati.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare Empty Re: Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare

Post by Guest Sun 7 Feb - 11:24

jastreb wrote:
metilda wrote:pregrub je prema MOSTU,  
Nije pregrub prema Mostu,već vuče na svoju stranu. Prema Središnjici. Koliko ja čujem od lokalnih Hadezenjara,neki vele da bi bolje bilo da su ostali u oporbi nego da "vladaju" na ovakav način.

HDZ je pred izbore bio uvjeren kako će hametice potući SDP i sa njima obrisati pod.

Na kraju su skoro pa popušili,pa su morali pristati na uvjete(pa i ucjene) Mosta.

HDZ na takav način nije naučio vladati.

a gle, ja možda ne mogu biti objektivna jer sam iz Božinog grada i ne mogu biti protiv njega nakon što je smijenio gubernatora Jambu..
da možda koči reforme napisala sam i prije nekoliko dana na forumu, ali on se drži onoga što je proklamirao u kampanji - ne baviti se ideološkim podjelama - e sad, nama se čini da to ide na ruku Pusićki, Teršelićki i njihovom antihrvatskom klanu - ali da nije Bože u vladi bi sad sjedila politički istrošena hdz-ova imena kojima bi Milanović pravio još veći pakao - ovako sam sebi uskače u usta jer je baš na Božino inzistiranje pristao na tripartitnu vladu zajedno sa hadezeom kojega sad naziva filoustaškom i zločinačkom organizacijom.. 
meni je važno da vlada radi svoj posao - možda bi Božo mogao stati malo na loptu i ne nasjedati na medijska podmetanja.. poštenim ljudima nije lako u politici ni među ideološkim zmijama...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare Empty Re: Ivkošić: Most je skupina provincijalaca što grabe fotelje, a od HDZ-a rade konobare

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum