ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

obadva su pala

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

obadva su pala - Page 2 Empty Re: obadva su pala

Post by n_razbojnik Sat 6 Feb - 0:48

true that

n_razbojnik

Posts : 11432
2014-04-15


Back to top Go down

obadva su pala - Page 2 Empty Re: obadva su pala

Post by v_vlado Sat 6 Feb - 5:38

tre911 wrote:
n_razbojnik wrote:aha, ignore zakon  cheers
Još mi nije no ta opcija je sve češća i za njega kao i za crvenog ili v-vladu, s takvim debilima čovjek ne može imati nikakvu kvalitetnu raspravu, od njih se argumeti odbijaju kao val od betonsku obalu. Ovaj drobi samo kako je on hrvat, ovaj drugi u svakoj rečenici ubaci šator, maloumni stanojko priča konstanto o nekom žiki, ovaj debil šiting o glupoj plavuši, vasinim kmetovima i krađi na izborima gdje je oštećen SDP...Bože me sačuvaj takvih boleština što drmaju ovom gore navedenom ekipom.
Šator je tvoj dom i drž se njega a ja ti kupujem plinske boce da jebeš narod......imaš službenu dijagnozu i tabletica klok,a mene i moje upise zaobiđi.....smeće jedno truljavo...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

obadva su pala - Page 2 Empty Re: obadva su pala

Post by vuksadinare Sat 6 Feb - 5:49

v_vlado wrote:
tre911 wrote:
n_razbojnik wrote:aha, ignore zakon  cheers
Još mi nije no ta opcija je sve češća i za njega kao i za crvenog ili v-vladu, s takvim debilima čovjek ne može imati nikakvu kvalitetnu raspravu, od njih se argumeti odbijaju kao val od betonsku obalu. Ovaj drobi samo kako je on hrvat, ovaj drugi u svakoj rečenici ubaci šator, maloumni stanojko priča konstanto o nekom žiki, ovaj debil šiting o glupoj plavuši, vasinim kmetovima i krađi na izborima gdje je oštećen SDP...Bože me sačuvaj takvih boleština što drmaju ovom gore navedenom ekipom.
Šator je tvoj dom i drž se njega a ja ti kupujem plinske boce da jebeš narod......imaš službenu dijagnozu i tabletica klok,a mene i moje upise zaobiđi.....smeće jedno truljavo...
Pa sto je kribo napisao a da vecina nije istina...jel crvenkasti stalno pise da je hrvat?...jel stanojko vergla o ziki?...da...jel ti isto verglas vaso,sato....da.....pa onda reci sto je krivo tre napisao ja ti dajem za pravo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99439
2015-09-08


Back to top Go down

obadva su pala - Page 2 Empty Re: obadva su pala

Post by abraham Sat 6 Feb - 6:20

Ignore je iz raja izisao.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14108
2014-04-14


Back to top Go down

obadva su pala - Page 2 Empty Re: obadva su pala

Post by marcellus Sat 6 Feb - 7:14

tre911 wrote:Jel neko čita uopće ovo smeće što piše šiting?

ma ja jer sam onako radoznao, uvijek su me zanimale te duševne bolesti, interesantno ih je promatrat, je da im ne možeš pomoć al možda možeš sebi, da vidiš gdje neke stvari vode

_________________
obadva su pala - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

obadva su pala - Page 2 Empty Re: obadva su pala

Post by Regoč Sat 6 Feb - 8:20

Neka mienja. Kad će više RTV Krajine postati HRT?

_________________
obadva su pala - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

obadva su pala - Page 2 Empty Re: obadva su pala

Post by Guest Sat 6 Feb - 11:51

marcellus wrote:
abraham wrote:Koji ste vi jebeni optimist, kolega. Kladim se da nitko nece najebati. Vec su sada u defanzivi i ne znaju kako odgovoriti na ovu izuzetno agresivnu kampanju s lijeva. Kampanja je podrzana i ima logistiku na medijima, narocito na HTV. Sve druge sluzbe su inficirane i infiltrirane. Od dolaska nove vlade , vrijeme se gubi na gluposti i na cimanje s lijeva. Stazic trese kavez cijeoj vladi i HDZ. Stazic??? Ozbiljna stranka . Dajte molim vas. Eto vama Stazica i MArasa uskoro opet na grbu.

nisam optimist nimalo, ali kažem ako ne bude hapšenja neće se napraviti ništa. Opet ćemo se malo igrati demokracije pa po starom. Nego što ste ono rekli kolega pošto kila mozga u Hrvatskoj? 

Puno brate, kolko god da je
Zašto se zaustaviti na 'apšenju? Što ne bi poučnije bile javne egzekucije. Pa da vidiš žutih gaća u antifa kad se slijedeći put usude beknuti nešto što se tvojim gazdama ne mili ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

obadva su pala - Page 2 Empty Re: obadva su pala

Post by marcellus Sat 6 Feb - 11:54

ostap.phender wrote:
marcellus wrote:
abraham wrote:Koji ste vi jebeni optimist, kolega. Kladim se da nitko nece najebati. Vec su sada u defanzivi i ne znaju kako odgovoriti na ovu izuzetno agresivnu kampanju s lijeva. Kampanja je podrzana i ima logistiku na medijima, narocito na HTV. Sve druge sluzbe su inficirane i infiltrirane. Od dolaska nove vlade , vrijeme se gubi na gluposti i na cimanje s lijeva. Stazic trese kavez cijeoj vladi i HDZ. Stazic??? Ozbiljna stranka . Dajte molim vas. Eto vama Stazica i MArasa uskoro opet na grbu.

nisam optimist nimalo, ali kažem ako ne bude hapšenja neće se napraviti ništa. Opet ćemo se malo igrati demokracije pa po starom. Nego što ste ono rekli kolega pošto kila mozga u Hrvatskoj? 

Puno brate, kolko god da je
Zašto se zaustaviti na 'apšenju? Što ne bi poučnije bile javne egzekucije. Pa da vidiš žutih gaća u antifa kad se slijedeći put usude beknuti nešto što se tvojim gazdama ne mili ;)

da, malo smo krali, malo smo zloupotrebljavali položaj, malo smo kršili ustav i zakone, malo smo pljačkali, malo smo zloporabili tajne službe, a sad ćemo sve to lijepo zaboravit jer ako nas hapsite to je reeeevaaanšiiiizaaaaam

jebo vam bog mater fašističku jasno da to sve treba pred zid, al nećemo bit ko vi da šaljemo specijalce na prosvjednike invalide... zatvor, jer ako se to sve ne pohapsi, opet ćete tako kad dođete na vlast

_________________
obadva su pala - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

obadva su pala - Page 2 Empty Re: obadva su pala

Post by marcellus Sat 6 Feb - 11:55

da vam jebo bog mater pokvarenu antifašističku pa više bi prava imali nacisti zvati sebe antikomunistima nego što vi imate prava sebe zvat antifašistima

_________________
obadva su pala - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

obadva su pala - Page 2 Empty Re: obadva su pala

Post by crvenkasti Sat 6 Feb - 11:55

Dobar dan.
Ja došao zajebavat marcelusa,
Jel tu on?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28840
2014-04-17


Back to top Go down

obadva su pala - Page 2 Empty Re: obadva su pala

Post by crvenkasti Sat 6 Feb - 12:00

Da sam ja glup poput marcelusa, sramio bih se i govoriti.
A pisati po internetu mi ne bi mi padalo na pamet.
Tamo svi vide.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28840
2014-04-17


Back to top Go down

obadva su pala - Page 2 Empty Re: obadva su pala

Post by abraham Sat 6 Feb - 12:01

Jedina javna egzekucija je egzekucija ministra kulture. Zasto?? Zato jer ne misli kao da je ispao ispod Titovg sinjela. Jebeni fasisti. Kila mozga..

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14108
2014-04-14


Back to top Go down

obadva su pala - Page 2 Empty Re: obadva su pala

Post by Guest Sat 6 Feb - 12:06

marcellus wrote:
ostap.phender wrote:
marcellus wrote:
abraham wrote:Koji ste vi jebeni optimist, kolega. Kladim se da nitko nece najebati. Vec su sada u defanzivi i ne znaju kako odgovoriti na ovu izuzetno agresivnu kampanju s lijeva. Kampanja je podrzana i ima logistiku na medijima, narocito na HTV. Sve druge sluzbe su inficirane i infiltrirane. Od dolaska nove vlade , vrijeme se gubi na gluposti i na cimanje s lijeva. Stazic trese kavez cijeoj vladi i HDZ. Stazic??? Ozbiljna stranka . Dajte molim vas. Eto vama Stazica i MArasa uskoro opet na grbu.

nisam optimist nimalo, ali kažem ako ne bude hapšenja neće se napraviti ništa. Opet ćemo se malo igrati demokracije pa po starom. Nego što ste ono rekli kolega pošto kila mozga u Hrvatskoj? 

Puno brate, kolko god da je
Zašto se zaustaviti na 'apšenju? Što ne bi poučnije bile javne egzekucije. Pa da vidiš žutih gaća u antifa kad se slijedeći put usude beknuti nešto što se tvojim gazdama ne mili ;)

da, malo smo krali, malo smo zloupotrebljavali položaj, malo smo kršili ustav i zakone, malo smo pljačkali, malo smo zloporabili tajne službe, a sad ćemo sve to lijepo zaboravit jer ako nas hapsite to je reeeevaaanšiiiizaaaaam

jebo vam bog mater fašističku jasno da to sve treba pred zid, al nećemo bit ko vi da šaljemo specijalce na prosvjednike invalide... zatvor, jer ako se to sve ne pohapsi, opet ćete tako kad dođete na vlast
Pa izvidno je da je to jedini dačin da ti se digne, da gledaš uživo egzekucije. Još da tebi nešto daju da budeš dželat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

obadva su pala - Page 2 Empty Re: obadva su pala

Post by sitting_bull Sat 6 Feb - 12:12

marcellus wrote:da vam jebo bog mater pokvarenu antifašističku pa više bi prava imali nacisti zvati sebe antikomunistima nego što vi imate prava sebe zvat antifašistima

ajde, ajde, smiri hormone!

nacisti i jesu bili antikomunisti, budaletino, i dosta sličnosti s njima danas manifestira ekstremno krilo hdz-a i profašistički im koalicijski partneri.

naravno da im nije drago kad ih se javno prokaže, a ti kao plaćeni forumski glasnogovornik profašističkih poslodavaca pokušavaš njihovo djelovanje artikulirati u javnosti na način koji bi stoci sitnog zuba koja glasuje za hdz bio prihvatljiv.

zastupati ideju kako su grafiti smrt frljiću i pusićka umri benigno "umjetničko" izražavanje već je viđeno 30-tih godina prošlog stoljeća i posljedice takvog stava su neizbrisivo ostale.

reci, kad ćeš povesti rulju da pali knjige na markovom trgu???

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

obadva su pala - Page 2 Empty Re: obadva su pala

Post by Sora Sat 6 Feb - 14:05

marcellus wrote:http://www.vecernji.hr/hrvatska/predsjednica-smijenila-lozancica-i-panenica-1057882

čišćenje službi od ljudi koji su ih koristili za stranačke obračune i koji bi inače bili u zatvoru u svakoj drugoj zemlji
Ovaj put se to zove  COITUS INTERUPTUS  :cry
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

obadva su pala - Page 2 Empty Re: obadva su pala

Post by Sora Sat 6 Feb - 14:07

A sta marcelko se rasrdio na antifašiste ...? 
 Dečko tipuje za fašiste 
affraid
Hja ..ksko je krenulo, jos bi mogao i biti na pravoj strani
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

obadva su pala - Page 2 Empty Re: obadva su pala

Post by v_vlado Sat 6 Feb - 17:25

vuksadinare wrote:
v_vlado wrote:
tre911 wrote:
n_razbojnik wrote:aha, ignore zakon  cheers
Još mi nije no ta opcija je sve češća i za njega kao i za crvenog ili v-vladu, s takvim debilima čovjek ne može imati nikakvu kvalitetnu raspravu, od njih se argumeti odbijaju kao val od betonsku obalu. Ovaj drobi samo kako je on hrvat, ovaj drugi u svakoj rečenici ubaci šator, maloumni stanojko priča konstanto o nekom žiki, ovaj debil šiting o glupoj plavuši, vasinim kmetovima i krađi na izborima gdje je oštećen SDP...Bože me sačuvaj takvih boleština što drmaju ovom gore navedenom ekipom.
Šator je tvoj dom i drž se njega a ja ti kupujem plinske boce da jebeš narod......imaš službenu dijagnozu i tabletica klok,a mene i moje upise zaobiđi.....smeće jedno truljavo...
Pa sto je kribo napisao a da vecina nije istina...jel crvenkasti stalno pise da je hrvat?...jel stanojko vergla o ziki?...da...jel ti isto verglas vaso,sato....da.....pa onda reci sto je krivo tre napisao ja ti dajem za pravo
Tebi svaka čast,ne vrijeđaš ti mene ni ja tebe,a svatko ima pravo na stav i mišljenje..ne slažem se ni sa ženom u svemu a imamo djecu ali onaj gad vrijeđa i ponižava,smeće nemoralno,nakaza pederska....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

obadva su pala - Page 2 Empty Re: obadva su pala

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum