ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Empty Zelenski zove legiju stranaca u pomoć

Post by RayMabus 4/5/2024, 21:47

Ukrajina može tražiti da se pošalju evropske trupe ako ne bude imala dovoljno sopstvenih snaga u sukobu sa Rusijom, rekao je poslanik Vrhovne rade Aleksej Gončarenko na francuskom TV kanalu LCI, prenosi RIA Novosti.

- Ako nam situacija na frontu pokaže da Ukrajina ne može sama da zaustavi ruskog predsednika Vladimira Putina, bez evropske vojne podrške i trupa, da, verujem da je apsolutno moguće da možemo da ih tražimo - rekao je Gončarenko.

Gončarenko je takođe zahvalio francuskom predsedniku Emanuelu Makronu na ideji da pošalje trupe u Ukrajinu, nazvavši njegove izjave „dobrim signalom“.

STIGLO PRIZNANJE IZ KIJEVA: Možemo tražiti da se pošalju evropske trupe u Ukrajinu

Možete vi nastavit huškat i rovarit i dalje al nikakve eu trupe tamo neće biti poslane.

Italija odgovorila Macronu: Nepotrebno dižeš tenzije. Možemo mnogo toga izgubiti

Talijanski ministar vanjskih poslova Antonio Tajani poručio je da Italija neće slati svoje vojnike u Ukrajinu. "Uvijek smo govorili da nismo u ratu s Rusijom i stoga nećemo slati talijanske vojnike da se bore u Ukrajini", istaknuo je. "Mi branimo pravo Ukrajine da bude neovisna država. Ali mi nismo, ponavljam, u ratu s Rusijom. Naš stav je uvijek bio takav. Nikada se nismo predomislili. Branimo slobodu, neovisnost, ali radimo na izgradnji mira", dodao je.

Slično razmišlja i talijanski ministar obrane Guido Crosetto. On je u intervjuu za novine Corriere della Sera komentirao Macronov istup. "Uvijek smo govorili da Ukrajini treba pomoći na svaki mogući način, i to činimo, ali smo također uvijek isključivali izravnu intervenciju naše vojske u sukobu", kazao je.

Kaže kako je on "od početka" tvrdio da "Ukrajini treba pomoći da izbjegne širenje sukoba". Pozvao je Macrona da ne diže tenzije i upozorio kako bi "Italija mogla mnogo izgubiti" ako sukob eskalira. "Mi u našem sustavu imamo izričitu zabranu izravnih vojnih intervencija, izvan onoga što je predviđeno zakonom i Ustavom. Oružane intervencije možemo izvršiti samo po međunarodnom nalogu, primjerice u provedbi rezolucije UN-a", objasnio je Crosetto.

Zatim se ponovno osvrnuo na Macronove riječi. "Ne osuđujem predsjednika prijateljske zemlje poput Francuske, ali ne razumijem svrhu i korisnost ovih izjava koje objektivno dižu napetost", zaključio je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Empty Re: Zelenski zove legiju stranaca u pomoć

Post by RayMabus 4/5/2024, 22:00

Izgubit će Makron Afriku ako ne pošalje legiju stranaca tamo na bojište u Ukrajini da preokrene situaciju na bojnom polju.

Ostat će bez uranijuma. lol!

Pa imaš svoje trupe jebi mater svoj pa njih šalji.

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Bundesarchiv_Bild_101I-141-1258-08%2C_Russland-Mitte%2C_Soldaten_der_franz%C3%B6sischen_Legion%2C_Hans_G%C3%BCnter_v._Kluge
Feldmaršal Hans Günther von Kluge posjećuje pukovniju u studenom 1941. u vrijeme njezina dolaska na Istočnu frontu

Legija francuskih dobrovoljaca protiv boljševizma

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Bundesarchiv_Bild_101I-141-1258-15%2C_Russland-Mitte%2C_Soldaten_der_franz%C3%B6sischen_Legion%2C_Fahne
Dobrovoljci sa stijegom legije. SSSR, studeni 1941
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Empty Re: Zelenski zove legiju stranaca u pomoć

Post by T. 4/5/2024, 22:19

čitava legija broji 9000...
tos-3 to sprži za 15 minuta... ;)

_________________
Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Unname11
T.
T.

Posts : 17178
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Empty Re: Zelenski zove legiju stranaca u pomoć

Post by T. 4/5/2024, 22:20

bože daj da ih pošalju...

_________________
Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Unname11
T.
T.

Posts : 17178
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Empty Re: Zelenski zove legiju stranaca u pomoć

Post by RayMabus 4/5/2024, 22:20

Ukrajina će biti pobijeđena a Francuska će izgubiti svoje kolonije u Africi i uranijum.

Kina i Rusija će vladati svijetom.

Imaš ti svoju državu i svoju vojsku ?

Imaš.

Ako ti se šalje vojska ti fino pošalji svoju francusku vojsku tamo na poziv Ukrajine i skinite nam se više s kurca i jedni i drugi.

Jebe se mene za tvoj Sahel i tu istočnu Ukrajinu i Krim.

Vozite.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Empty Re: Zelenski zove legiju stranaca u pomoć

Post by Hoholo Mudovski 4/5/2024, 22:22

... Ovo je tek početak... Kuhana žaba...
Prije dvije godine Biden je govorio da je ludost slanje zrakoplova... Sad je to novonormalno jer se sekta pripremila na to.
Dakle ide se ka eskalaciji,
Ako misle zaustavljati Ruse onda moraju angažirati više snaga od ovih koji su sada angažirani...

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4345
2023-08-31


Back to top Go down

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Empty Re: Zelenski zove legiju stranaca u pomoć

Post by RayMabus 4/5/2024, 22:25

Neću ja ništa slat.

Jebe se meni šta će oni slat.

Daleko im kuća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Empty Re: Zelenski zove legiju stranaca u pomoć

Post by Hoholo Mudovski 4/5/2024, 22:29

Valjda ljudi znaju da ih ovo čeka.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4345
2023-08-31


Back to top Go down

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Empty Re: Zelenski zove legiju stranaca u pomoć

Post by RayMabus 4/5/2024, 22:34

Makron je iritantan.

Brige đeneala vasione za njegovu francusku imperiju, kolonije u Africi koje mu je Rusija oduzela i ugrožava preostale te uranijum.

Ako mu se šalje vojska nek pošalje svoju a nama nek se skine s kurca.

Ima on svoju francusku vojsku pa nek je šalje ako mu se šalje nečija vojska tamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Empty Re: Zelenski zove legiju stranaca u pomoć

Post by crvenkasti 4/5/2024, 22:35

Putin uništava dolar.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28828
2014-04-17


Back to top Go down

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Empty Re: Zelenski zove legiju stranaca u pomoć

Post by T. 4/5/2024, 22:46

RayMabus wrote:Izgubit će Makron Afriku ako ne pošalje legiju stranaca tamo na bojište u Ukrajini da preokrene situaciju na bojnom polju.

Ostat će bez uranijuma. lol!

Pa imaš svoje trupe jebi mater svoj pa njih šalji.

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Bundesarchiv_Bild_101I-141-1258-08%2C_Russland-Mitte%2C_Soldaten_der_franz%C3%B6sischen_Legion%2C_Hans_G%C3%BCnter_v._Kluge
Feldmaršal Hans Günther von Kluge posjećuje pukovniju u studenom 1941. u vrijeme njezina dolaska na Istočnu frontu

Legija francuskih dobrovoljaca protiv boljševizma

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Bundesarchiv_Bild_101I-141-1258-15%2C_Russland-Mitte%2C_Soldaten_der_franz%C3%B6sischen_Legion%2C_Fahne
Dobrovoljci sa stijegom legije. SSSR, studeni 1941
ostaci "charlemagne" waffen ss divizije su bili među posljednjim braniteljima berlina 1945. ...
ništa to nije slučajno...
čitava je europa imala svoje "predstavnike" u pohodu na rusiju 1941. ...

_________________
Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Unname11
T.
T.

Posts : 17178
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Empty Re: Zelenski zove legiju stranaca u pomoć

Post by RayMabus 4/5/2024, 22:52

To ti je ista divizija.

Brigada Karla Velikog zamijenila je dvije postrojbe francuskih dragovoljaca koji su već služili u njemačkoj vojsci i Waffen-SS-u, odnosno Legiju francuskih dobrovoljaca protiv boljševizma i SS-Volunteer Sturmbrigade France ( SS-Freiwilligen Sturmbrigade "Frankreich " ).

https://en.wikipedia.org/wiki/33rd_Waffen_Grenadier_Division_of_the_SS_Charlemagne

RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Empty Re: Zelenski zove legiju stranaca u pomoć

Post by immortal 4/5/2024, 22:52

RayMabus wrote:Neću ja ništa slat.

Jebe se meni šta će oni slat.

Daleko im kuća.
aj se skini više da si ti taj koji nešto ordiniraš

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Empty Re: Zelenski zove legiju stranaca u pomoć

Post by RayMabus 4/5/2024, 22:54

immortal wrote:
RayMabus wrote:Neću ja ništa slat.

Jebe se meni šta će oni slat.

Daleko im kuća.
aj se skini više da si ti taj koji nešto ordiniraš
Jok ti si.

Evo vidit ćeš da neću.

Kome se šalje neka šalje. Daleko mu kuća.


TO NIJE NAŠ RAT: Dramatično upozorenje Mađarske

PRISUTVO evropskih i američkih vojnika u Ukrajini, čiju mogućnost je ponovo najavio francuski lider Emanuel Makron, značiće prelazak svih crvenih linija, izjavio je mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto.

- Mi smo doneli odluku da ćemo uraditi sve kako bismo izbegli direktnu konfrontaciju NATO sa Rusijom. Ukoliko bilo koja zemlja-članica Alijanse pošalje vojsku u Ukrajinu, to će biti direktni konflikt sa Rusijom, odnosno, početak trećeg svetskog rata, rekao je on.

Upravo stoga, dodao je Sijarto, zvanična Budimpešta reči Makrona smatra ozbiljnom „pretnjom“.

Takođe je rekao i da Mađarska nipošto nije zainteresovana za eskalaciju sukoba budući da se nalazi pored Ukrajine.

- Umesto što razmišljaju o slanju novog naoružanja i vojnika u Ukrajinu, potrebno je objaviti prekid vatre i započeti mirovne pregovore, istakao je Sijarto.


Last edited by RayMabus on 4/5/2024, 22:56; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Empty Re: Zelenski zove legiju stranaca u pomoć

Post by immortal 4/5/2024, 22:56

T. wrote:
ostaci "charlemagne" waffen ss divizije su bili među posljednjim braniteljima berlina 1945. ...
ništa to nije slučajno...
čitava je europa imala svoje "predstavnike" u pohodu na rusiju 1941. ...
i rusi su imali svoje djelovanje iza 41 do danas 
 i sam putin koji je htio spriječiti Hrvatsku da povrati ratom izgubljeni teritorij 91
samo jedna stavka djelovanja od mnogih u nizu
isto tako svojim djelovanjem zaslužili ono što bi moglo uslijediti

bolje im je da se saberu i oni
a i ti

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Empty Re: Zelenski zove legiju stranaca u pomoć

Post by RayMabus 4/5/2024, 22:57

immortal wrote:
 i sam putin koji je htio spriječiti Hrvatsku da povrati ratom izgubljeni teritorij 91
Putin tad nije ni bija na vlasti u Rusiji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Empty Re: Zelenski zove legiju stranaca u pomoć

Post by immortal 4/5/2024, 22:58

RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote:Neću ja ništa slat.

Jebe se meni šta će oni slat.

Daleko im kuća.
aj se skini više da si ti taj koji nešto ordiniraš
Jok ti si.

Evo vidit ćeš da neću.

Kome se šalje neka šalje. Daleko mu kuća.


TO NIJE NAŠ RAT: Dramatično upozorenje Mađarske

PRISUTVO evropskih i američkih vojnika u Ukrajini, čiju mogućnost je ponovo najavio francuski lider Emanuel Makron, značiće prelazak svih crvenih linija, izjavio je mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto.

- Mi smo doneli odluku da ćemo uraditi sve kako bismo izbegli direktnu konfrontaciju NATO sa Rusijom. Ukoliko bilo koja zemlja-članica Alijanse pošalje vojsku u Ukrajinu, to će biti direktni konflikt sa Rusijom, odnosno, početak trećeg svetskog rata, rekao je on.

Upravo stoga, dodao je Sijarto, zvanična Budimpešta reči Makrona smatra ozbiljnom „pretnjom“.

Takođe je rekao i da Mađarska nipošto nije zainteresovana za eskalaciju sukoba budući da se nalazi pored Ukrajine.

- Umesto što razmišljaju o slanju novog naoružanja i vojnika u Ukrajinu, potrebno je objaviti prekid vatre i započeti mirovne pregovore, istakao je Sijarto.
ti samo trebaš shvatiti da o tebi slanje vojnih snaga ne ovisi

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Empty Re: Zelenski zove legiju stranaca u pomoć

Post by immortal 4/5/2024, 22:58

RayMabus wrote:
immortal wrote:
 i sam putin koji je htio spriječiti Hrvatsku da povrati ratom izgubljeni teritorij 91
Putin tad nije ni bija na vlasti u Rusiji.
ok 
onaj koji je

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Empty Re: Zelenski zove legiju stranaca u pomoć

Post by RayMabus 4/5/2024, 23:03

immortal wrote:
RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote:Neću ja ništa slat.

Jebe se meni šta će oni slat.

Daleko im kuća.
aj se skini više da si ti taj koji nešto ordiniraš
Jok ti si.

Evo vidit ćeš da neću.

Kome se šalje neka šalje. Daleko mu kuća.


TO NIJE NAŠ RAT: Dramatično upozorenje Mađarske

PRISUTVO evropskih i američkih vojnika u Ukrajini, čiju mogućnost je ponovo najavio francuski lider Emanuel Makron, značiće prelazak svih crvenih linija, izjavio je mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto.

- Mi smo doneli odluku da ćemo uraditi sve kako bismo izbegli direktnu konfrontaciju NATO sa Rusijom. Ukoliko bilo koja zemlja-članica Alijanse pošalje vojsku u Ukrajinu, to će biti direktni konflikt sa Rusijom, odnosno, početak trećeg svetskog rata, rekao je on.

Upravo stoga, dodao je Sijarto, zvanična Budimpešta reči Makrona smatra ozbiljnom „pretnjom“.

Takođe je rekao i da Mađarska nipošto nije zainteresovana za eskalaciju sukoba budući da se nalazi pored Ukrajine.

- Umesto što razmišljaju o slanju novog naoružanja i vojnika u Ukrajinu, potrebno je objaviti prekid vatre i započeti mirovne pregovore, istakao je Sijarto.
ti samo trebaš shvatiti da o tebi slanje vojnih snaga ne ovisi
Nego o kome ?

Nećemo slat tamo nikakve vojnike ni pod kojim šemama. Pričam o Hrvatskoj.

Kome se šalje ako se dogovorio s Ukrajinom pa ne držim ih ja za ruku.

Jel oće Makron da šalje vojsku tamo ? Hoće. PA POŠALJI SVOJU. PRESTANI MALTRETIRAT DRUGE I UVLAČITI IH U TAJ SVOJ RAT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Empty Re: Zelenski zove legiju stranaca u pomoć

Post by T. 4/5/2024, 23:05

rusija je nepobjediva...
to treba prihvatiti...
i s rusijom surađivati, trgovati, i tome sl. ...
tzv. zapad pokušava već preko 200 godina rusiju uništiti, raščetvoriti, opljačkati, i ne ide...
pametan bi do sada već shvatio...

_________________
Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Unname11
T.
T.

Posts : 17178
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Zelenski zove legiju stranaca u pomoć Empty Re: Zelenski zove legiju stranaca u pomoć

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum