ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Empty Re: USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini

Post by Hoholo Mudovski 24/4/2024, 06:41

Jedan od republikanaca koji su za našmrkanog.
Bidenov kolega u 4D šahu

Hoholo Mudovski

Posts : 4221
2023-08-31


Back to top Go down

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Empty Re: USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini

Post by abraham 24/4/2024, 06:43

Bilo kako bilo ali ukrajincima ce biti teze sada nego prije pomoci od USA, UK i ostalih koja stize.... Super.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Empty Re: USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini

Post by RayMabus 24/4/2024, 07:13

Ovako ćemo i Putina uskoro sem ako ne ubrza razvoj atomske bombe kod iranskog režima da gađamo cionistički režim.

Smrt Benita Mussolinija
USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 1280px-Mussolini_e_Petacci_a_Piazzale_Loreto%2C_1945
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Empty Re: USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini

Post by Hoholo Mudovski 24/4/2024, 07:29

RayMabus wrote:Ovako ćemo i Putina uskoro sem ako ne ubrza razvoj atomske bombe kod iranskog režima da gađamo cionistički režim.

Smrt Benita Mussolinija
USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 1280px-Mussolini_e_Petacci_a_Piazzale_Loreto%2C_1945

Ako ćemo komparirati,.Benitu je karijeru spašavao Hitler, koji mu je stalno slao neku vojnu pomoć... A on samo glumio neku veličinu.
vojska mu je malo manje derzertirala od vojske našmrkanog. 100000 dezertera u drugoj godini je i za Benita bilo previše.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4221
2023-08-31


Back to top Go down

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Empty Re: USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini

Post by RayMabus 24/4/2024, 07:31

Krećemo na Rusiju.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Empty Re: USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini

Post by RayMabus 24/4/2024, 07:33

Hoholo Mudovski wrote:
Ako ćemo komparirati,.Benitu je karijeru spašavao Hitler, koji mu je stalno slao neku vojnu pomoć... A on samo glumio neku veličinu.
vojska mu je malo manje derzertirala od vojske našmrkanog. 100000 dezertera u drugoj godini je i za Benita bilo previše.
Pa i ja ovog idiota spašavam jer su izbori u demokraciji svako četiri godine itd. Prvu godinu je dobio kišu, drugu godinu kasni vojna pomoć iz Amerike ... treća godina ... ako Iran se ne dočepa atomske bombe pa Jerveji moraju gađati ... gotov je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Empty Re: USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini

Post by Hoholo Mudovski 24/4/2024, 07:36

RayMabus wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
Ako ćemo komparirati,.Benitu je karijeru spašavao Hitler, koji mu je stalno slao neku vojnu pomoć... A on samo glumio neku veličinu.
vojska mu je malo manje derzertirala od vojske našmrkanog. 100000 dezertera u drugoj godini je i za Benita bilo previše.
Pa i ja ovog idiota spašavam jer su izbori u demokraciji svako četiri godine itd. Prvu godinu je dobio kišu, drugu godinu kasni vojna pomoć iz Amerike ... treća godina ... ako Iran se ne dočepa atomske bombe pa Jerveji moraju gađati ... gotov je.

I vi iz GF ste počeli zajebavati.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4221
2023-08-31


Back to top Go down

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Empty Re: USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini

Post by RayMabus 24/4/2024, 07:46

Nije to nikakva zajebancija nego to tako ide kako meni prne.

Svi misle da će on u tri dana osvojit Ukrajinu a ja mu mjesec dana prije kažem da krene li mi vamo da će dobit teških batina i na kraju se čačkat s njima na istoku Ukrajine al da me za to nije brige.

Onda mi ne paše brzi slom Rusije pa anglosasija zapne u blatu a iduće godine ne mogu krenit jer ne stiže oružje.

Ovo sa sankcijama je posebna perverzija priče.

I sad idemo na njega a ima fore razmišljat nešto kraće od godinu dana jer će relativno brzo jesen pa anglosasija ne može puno pa onda zastoj radi kiša i snijega itd pa tek kad se snijeg otopli itd krećemo.

Ako u međuvremenu il u trenutku kad krene taj novi napad cionisti ne izrokaju Iran i dole krene globalni rat ... završiti će kao Musolini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Empty Re: USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini

Post by Hoholo Mudovski 24/4/2024, 07:57

Ja jučer kupio bocu plina. Moj doprinos specijalnoj vojnoj operaciji
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4221
2023-08-31


Back to top Go down

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Empty Re: USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini

Post by RayMabus 24/4/2024, 07:59

Kako se Bogu kurac digne tako će bit.

Nećemo da nam oči sjaje u mraku zato Izrael ima dopuštenje da uništi iranski nuklearni program kako se ti vjerski fanatici i islamski fašisti ne bi dočepali atomske bombe s kojom će onda prijetiti svakome kao što to danas radi Kim Jong-un.

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Planes

6. Anđeli:
Iako anđeli nisu duhovi, već entiteti svjetla, oni daju svjetlo kroz ljubav, raduju se kada služe drugima, anđeli također mogu utjeloviti i biti na fizičkoj razini u misiji baš kao i obična inkarnirana bića, ali također mogu generirati karmu , ali samo sa svojih 10% utjelovljenih.

7. Božanske Energije:
Njihova misija je duhovno ojačati one koji traže put Svjetla, Na primjer, Isus je ugradio Kristovsku Energiju (Dimenzionalni Logos) koja mu je pomogla da ispuni svoju misiju kada je bio utjelovljen. Kada je Siddartha Gautama bio utjelovljen, kanalizirao je budističku energiju (galaktički logos). Druge božanske energije su Fohat, Prana i Kundalini.

8. Elohim:
Ovi entiteti stvaraju Konceptualne i Nekonceptualne Duhove uz pristanak EON-a, bili su u službi EON-a kada su stvorena 22 paralelna Univerzuma, također se nazivaju Manji bogovi. Elohim je stvorio anđeoska bića, anđele, poglavarstva, serafe, anđele, moći. Postoje 72 Elohima
Jehova je (Eloah)

9. Esencije:
Oni nadziru svaku galaksiju, obogaćujući funkciju svakog Galaktičkog Logosa, ali se ne miješaju.

10. Aes:
Oni nadziru ravnotežu svemira; to su Entiteti u službi EON-a. Oni bdiju nad fizičkom strukturom svemira.

EON:
Apsolutni BOG , Vječnost, Beskonačnost. On je sve i svugdje je
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Empty Re: USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini

Post by RayMabus 24/4/2024, 08:10

RayMabus wrote:
I sad idemo na njega a ima fore razmišljat nešto kraće od godinu dana jer će relativno brzo jesen pa anglosasija ne može puno pa onda zastoj radi kiša i snijega itd pa tek kad se snijeg otopli itd krećemo.

Ako u međuvremenu il u trenutku kad krene taj novi napad cionisti ne izrokaju Iran i dole krene globalni rat ... završiti će kao Musolini.

B-) :coffee
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Empty Re: USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini

Post by RayMabus 24/4/2024, 08:16

Hamas mora biti pobijeđen.

Biden se oglasio nakon historijske odluke Senata SAD-a: Podržavamo borbu protiv Hamasa i Putina
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Empty Re: USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini

Post by Hoholo Mudovski 24/4/2024, 08:24

Hoholo Mudovski wrote:Jedan od republikanaca koji su za našmrkanog.
Bidenov kolega u 4D šahu

Nove baterije



USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Fdngpd10
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4221
2023-08-31


Back to top Go down

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Empty Re: USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini

Post by RayMabus 24/4/2024, 08:30

Đabe vam kmečanje. Pare su odobrene a Biden danas kaže da Hamas i Putin moraju biti pobijeđeni.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Empty Re: USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini

Post by RayMabus 24/4/2024, 08:34

"Odlučno se zalažemo za demokratiju i slobodu te protiv tiranije i ugnjetavanja. Već danas ću potpisati ovu odluku kao zakon i obratiti se američkom narodu čim odluka stigne na moj stol", naveo je Biden.

"Ovaj zakon učinit će našu naciju i svijet sigurnijim jer podržavamo naše prijatelje koji se brane od terorista poput Hamasa i tiranina poput Putina", zaključio je Biden.

Tiranin Putin.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Empty Re: USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini

Post by Hoholo Mudovski 24/4/2024, 08:35

RayMabus wrote:Đabe vam kmečanje. Pare su odobrene a Biden danas kaže da Hamas i Putin moraju biti pobijeđeni.

Kažu da je Biden dobio zadnje 3 partije 4D šaha protiv Mitch McConnella ...
Putin je tek 2D šah liga
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4221
2023-08-31


Back to top Go down

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Empty Re: USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini

Post by Hoholo Mudovski 24/4/2024, 08:58

Hoholo Mudovski wrote:Ameriku, a možda i Evropu mogu spasiti samo America first ekipa. Dakle svi oni koji su protiv Plandemija, Globalnog zatopljenja i neskloni ostavštini Nulandove u Ukrajini.
Gurati svjetski rat i Great reset je malo neozbiljno i pogibeljno. I bankrot je za ljude...

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Gl1kjj10
USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Gl3ink10

Jasno zašto Izrael i NATO organiziraju novo klanje
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4221
2023-08-31


Back to top Go down

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Empty Re: USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini

Post by Hoholo Mudovski 24/4/2024, 09:29

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4221
2023-08-31


Back to top Go down

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Empty Re: USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini

Post by RayMabus 24/4/2024, 10:15

Bratski narodi se trebaju pomagati u razvoju atomske bombe.

Izaslanstvo Sjeverne Koreje u Iranu: Raste zabrinutost zbog pojačane bilateralne suradnje dviju zemalja
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Empty Re: USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini

Post by FRANK 24/4/2024, 12:46

Eroo wrote:
crvenkasti wrote:NATO do Vladivostoka. A možda i do Kurilskih otoka.
U pravu si.
Nato neposlušne samo okruži i po potrebi izolira.
Taktika opsade utvrda,  poznata još iz starih vremena.
Nato je Kadijevicu 1991 Bush Mitterand i mnogi celnici Nato rekao da zavedi hrvatsko pitanje do Bozica 1991.
Nato je Hrvatskoj uveo embargo 
Nato je Jos 1993 nakon Maslenice zaustavio oluju dajući Srbima Jos da se 
Nato je na sve moguće načine pokušao HV zaustaviti i 1995
Nato je HV zaustavio na korak do Banja Luke.
Tako da jebem mater i tebi i Nato paktu skupa sa tvojom dojuceranjom bracom Rusima i Srbima u koje si se kleo

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Empty Re: USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini

Post by FRANK 24/4/2024, 12:50

Mi smo NATO savez mislim hrvatska jel mi imamo pravo vojno uci u BiH i potaracati Balije i cetnike. 
Jer u BiH nema demokracije i tamo je hrvatski narod potlacen. A mi kao sljedbenici zapadne demokracije se trebamo boriti protiv diktature. I treba Kenwood Kenon opaliti svakom o stol i reci hrvatska vojska kao NATO savez ima pravo stititi demokratske vrijednosti u BiH i napasti BiH

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Hoholo Mudovski likes this post

Back to top Go down

USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini - Page 4 Empty Re: USA Kongres donio zakon o pomoći Ukrajini

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum