ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

‘Na rubu smo provalije, izbije li rat na ova četiri punkta - masakr u Gazi izgledat će kao kamilica!‘

Go down

‘Na rubu smo provalije, izbije li rat na ova četiri punkta - masakr u Gazi izgledat će kao kamilica!‘ Empty ‘Na rubu smo provalije, izbije li rat na ova četiri punkta - masakr u Gazi izgledat će kao kamilica!‘

Post by RayMabus 20/4/2024, 18:30

VI STE NA RUBU PROVALIJE A NE MI.

JEBAT ĆE VAM GENERAL GALAKTIČKE KONFEDERACIJE NAJVIŠEG RANGA ( PET ZVJEZDICA ) MAJKU.

HAIKU HAIKU JEBEM TI MAIKU.

‘Na rubu smo provalije, izbije li rat na ova četiri punkta - masakr u Gazi izgledat će kao kamilica!‘


Iluminati su sada u problemu i oni to znaju, razvili su hibridnu subkulturu, koja nije bila dio prvog sporazuma sklopljenog s Galaktičkom Federacijom, oni nisu dio izvornog plana.

SAD će u ovom scenariju igrati ulogu velikog brata i oruđe ili policiju koju koriste ti gospodari, to je glavni razlog zašto imaju vojne baze u mnogim dijelovima svijeta; oni se ponašaju kao prokonzuli tih vanzemaljskih bića.

Dobra vijest je da se plan kolonizacije i porobljavanja ovog planeta neće ostvariti u ovom vremenskom roku, jer postoji mnogo nacija, mnogo jezika i bilo bi im nemoguće sklopiti sporazume sa svim plemenima i narodima na svijetu od nema dogovora s jednim oblikom vlasti jer je toliko rascjepkan i također jer je njihovo vrijeme kratko.

‘Na rubu smo provalije, izbije li rat na ova četiri punkta - masakr u Gazi izgledat će kao kamilica!‘ Vintage-russian-poster-stop-usa-and-britian-14578-p
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

‘Na rubu smo provalije, izbije li rat na ova četiri punkta - masakr u Gazi izgledat će kao kamilica!‘ Empty Re: ‘Na rubu smo provalije, izbije li rat na ova četiri punkta - masakr u Gazi izgledat će kao kamilica!‘

Post by RayMabus 20/4/2024, 18:38

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

‘Na rubu smo provalije, izbije li rat na ova četiri punkta - masakr u Gazi izgledat će kao kamilica!‘ Empty Re: ‘Na rubu smo provalije, izbije li rat na ova četiri punkta - masakr u Gazi izgledat će kao kamilica!‘

Post by RayMabus 20/4/2024, 19:13

Ćifutići jadići.

Iranski ministar ponovo ismijao napad Izraela: Bio je na nivou igračaka koje kod nas koriste djeca

Ministar vanjskih poslova Irana Hossein Amir-Abdollahian ponovno je komentirao izraelski napad na Iran te je poručio da se to prema intenzitetu ne može nazvati napadom.

Tokom razgovora za američki NBC News iranski ministar je izraelski napad opisao kao dječiju igru.

"Ono što se dogodilo nije bio napad. Bio je to let dva do tri kvadrokoptera koji su na nivou igračaka koje naša djeca koriste u Iranu", rekao je šef iranske diplomatije.

Iranski ministar ponovo ismijao napad Izraela: Bio je na nivou igračaka koje kod nas koriste djeca
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

‘Na rubu smo provalije, izbije li rat na ova četiri punkta - masakr u Gazi izgledat će kao kamilica!‘ Empty Re: ‘Na rubu smo provalije, izbije li rat na ova četiri punkta - masakr u Gazi izgledat će kao kamilica!‘

Post by RayMabus 20/4/2024, 19:19

Ćifutski gnjoj kmeči:

"ERDOGANE, SRAM TE BILO": Izraelski šef diplomatije žestoko napao turskog predsednika zbog sastanka sa liderom Hamasa

IZRAELSKI ministar spoljnih poslova Izrael Kac ocenio je da je sastanak turskog predsednika Redžepa Tajipa Erdogana i šefa političkog lidera Hamasa Ismaila Hanijea sramota za turskog lidera.

- Muslimanska braća – silovanja, ubistva, skrnavljenje leševa i spaljivanje beba. Erdogane, sram te bilo - napisao je Kac na Iksu (Tviteru).

Erdogan je prethodno primio Hanijea u palati Dolmabahče u Istanbulu, gde su razgovarali o situaciji u Pojasu Gaze, kao i o koracima neophodnim za isporuku humanitarne pomoći i prekid vatre u regionu.

"ERDOGANE, SRAM TE BILO": Izraelski šef diplomatije žestoko napao turskog predsednika zbog sastanka sa liderom Hamasa
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

‘Na rubu smo provalije, izbije li rat na ova četiri punkta - masakr u Gazi izgledat će kao kamilica!‘ Empty Re: ‘Na rubu smo provalije, izbije li rat na ova četiri punkta - masakr u Gazi izgledat će kao kamilica!‘

Post by RayMabus 20/4/2024, 19:33

‘Na rubu smo provalije, izbije li rat na ova četiri punkta - masakr u Gazi izgledat će kao kamilica!‘ 240420076.1_xl

Erdogan nakon sastanka s liderom Hamasa pozvao Palestince da djeluju jedinstveno do pobjede

Eto pa sad se jebite s njime i kome ćete vi instalirat islamski vilajet poviše glave ( Komšić ) jer je to u interesu Amerike ( NATO savez čiji je i ovaj Erdogan član ).

RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

‘Na rubu smo provalije, izbije li rat na ova četiri punkta - masakr u Gazi izgledat će kao kamilica!‘ Empty Re: ‘Na rubu smo provalije, izbije li rat na ova četiri punkta - masakr u Gazi izgledat će kao kamilica!‘

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum