ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hezbollah began massive shelling of Israel

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 Empty Re: Hezbollah began massive shelling of Israel

Post by RayMabus Sat 13 Apr - 15:24

Iako je Rusija kapitalizirala nestabilnost u Siriji i Libiji kako bi se uspostavila kao jamstvo regionalne sigurnosti, nije u poziciji da izvuče slične koristi ako rat Izraela i Hamasa eskalira. Djelomično zbog zaokupljenosti Rusije svojom invazijom na Ukrajinu. Prošlog listopada, ometena ratom, Rusija nije uspjela intervenirati u ime Armenije dok su azerbajdžanske vojne snage zauzele etnički armensku enklavu Nagorno-Karabah. To sugerira da Rusiji trenutno nedostaje kapaciteta da djeluje kao stabilizirajuća sila u postsovjetskoj sferi interesa, a kamoli na Bliskom istoku.

Drugi znakovi upućuju na to da ruski utjecaj na Bliskom istoku možda opada. Evolucija rusko-iranskih odnosa mogla bi sadržavati tragove za budući status Rusije u regiji. Od početka invazije prije dvije godine, Rusija je produbila svoje partnerstvo s Iranom, težeći većoj obrambenoj i gospodarskoj suradnji nakon invazije na Ukrajinu prije dvije godine. Rusija je pronašla kritičnog vojnog dobavljača u Iranu, koji je Moskvu opskrbio bespilotnim letjelicama, balističkim raketama i dijelovima za borbene zrakoplove. Bliži odnos s Iranom također je poboljšao sposobnost Rusije da izdrži međunarodne sankcije.

Rastuće prijateljstvo Moskve s Teheranom može signalizirati da je ruski utjecaj na Bliskom istoku i dalje jak. Međutim, to bi također moglo signalizirati suprotno: Rusija bi mogla shvatiti da će njezina buduća uloga u regiji ovisiti o naklonosti sve sposobnijeg Irana. Da bi Moskva postigla svoje dugoročne strateške ciljeve na Bliskom istoku, mora njegovati bliske suradničke odnose s Teheranom.

Širi regionalni sukob, osobito ako uključuje izravan sukob između Izraela i Irana, ograničio bi sposobnost Irana da nastavi služiti kao vojni dobavljač Rusiji. Teheran bi mogao zahtijevati veću potporu od Rusije, u vremenu kada Rusija ima ograničen kapacitet da je pruži.

Ono što je također zabrinjavajuće za Rusiju: ​​širi sukob na Bliskom istoku mogao bi dati Kini mogućnost da služi kao posrednik, kao što je to učinila u pregovorima o detantu između Saudijske Arabije i Irana u ožujku 2023. Rat u Ukrajini već je pridonio sve većoj ovisnosti Rusije o Kina. Rusija bi bila posebno osjetljiva na kineske pokušaje zadiranja u njezin utjecaj na Bliskom istoku. Za sada se čini da Rusija slijedi očekivani plan: osudila je Izrael zbog kršenja suvereniteta Sirije i rasporedila više snaga na područje Golanske visoravni pod kontrolom Sirije. Hoćemo li vidjeti značajnu eskalaciju u nadolazećim danima i hoće li Rusija moći upravljati pratećim rizicima, ostaje za vidjeti.

National Interest: Zašto Rusija ne želi rat između Irana i Izraela

RayMabus

Posts : 175697
2014-04-11


Back to top Go down

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 Empty Re: Hezbollah began massive shelling of Israel

Post by RayMabus Sat 13 Apr - 15:27

Rusija bi bila posebno osjetljiva na kineske pokušaje zadiranja u njezin utjecaj na Bliskom istoku.

...

Ne suprotavljaju se kineski i ruski interesi na Bliskom istoku nego se nadopunjuju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175697
2014-04-11


Back to top Go down

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 Empty Re: Hezbollah began massive shelling of Israel

Post by RayMabus Sat 13 Apr - 15:34

Iran je zaplijenio izraelski brod MSC ARIES u Hormuškom tjesnacu. Ovo je velika promjena u igri. Ovo još jednom potvrđuje da UAE, Saudijska Arabija, Jordan i Katar pomažu Izraelu da zaobiđe Houthi blokadu kopnenim putem iz luke UAE. Iran sada presjeca i tu rutu. Kad bi Hezbollah svojim dronovima presjekao sredozemnu rutu, Izrael bi mogao pasti u potpunu trgovinsku blokadu.
Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 GLCY5GjXsAAVWYO?format=jpg
RayMabus
RayMabus

Posts : 175697
2014-04-11


Back to top Go down

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 Empty Re: Hezbollah began massive shelling of Israel

Post by RayMabus Sat 13 Apr - 15:36

A neš ti rute, po pustinje mora preč da dođe do Izraela. Ma zajebi to.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175697
2014-04-11


Back to top Go down

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 Empty Re: Hezbollah began massive shelling of Israel

Post by RayMabus Sat 13 Apr - 16:05

NAJNOVIJE: IZRAEL ŽELI DA SE IRANSKA VOJSKA KVALISIRA KAO "TERORISTIČKA ORGANIZACIJA"

Nakon što je IRGC zaplijenio kontejnerski brod povezan s izraelskim milijarderom Eyalom Oferom, izraelski ministar vanjskih poslova optužio je Iran za piratstvo:

“Pozivam Europsku uniju i slobodni svijet da odmah proglase Korpus iranske revolucionarne garde terorističkom organizacijom i sankcioniraju Iran.”


https://twitter.com/Kahlissee/status/1779129240459297016

Triba ih proglasiti terorističkom organizacijom jer šuruju s Izetbegovićem i hoće napravit ajatolah vilajet u BiH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175697
2014-04-11


Back to top Go down

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 Empty Re: Hezbollah began massive shelling of Israel

Post by RayMabus Sat 13 Apr - 16:07

Tako je, to je terorizam.

Otimaju tuđe brodove.

Kako to drukčije nazvat nego terorizmom ?

To je teroristička organizacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175697
2014-04-11


Back to top Go down

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 Empty Re: Hezbollah began massive shelling of Israel

Post by Hoholo Mudovski Sat 13 Apr - 16:30

prckov wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
Eroo wrote:Iranski sistem "udari'ga ti, udari'ga ti..."...
Sad će najebat i Libanon, žao mi ga je. Iskreno. 
Sve je unaprijed predvidljivo. 
Iran se ne usuđuje sam napasti Israel, jer bi se raspao...
Iranski Persijci (Sic!) samo to još čekaju!

Nakon što je Izrael nebrojeno puta bombardirao po Libanonu sada je bogohuljenje prema odabranom narodu činiti to što Hezbolah čini...
Izrael jedino što može je eskalirati do te mjere da uključi Ameriku u rat.
Još nisu ni Hamas riješili na teritoriju veličine Brača,.a borili bimse protiv Hezbolaha.koji je svemirski brod prema Hamasu.

Ono što prežive moći će na grupnu terapiju s Ukrajinskim ćifutom...

cini mi se da povezujes pojedince sa citavim narodom. To bi bilo ko kad bi ja sudio o HR na osnovu partije Mozemo. Izrael je brana islamistima koji su uvjek uz ljevicu a danas parazitiraju na wokizmu dok zajedno ne sruse zapad

Nisam ljut ni na Njemce u ww2,.nego na ideologiju koju su popušili, a po kojoj se oni imaju pravo širiti, a ostali da nestanu, skapaju u getu ili da rade za njih.
Tako i kao kada su pripadnici ova dva naroda u pitanju, ne preferiram ni jedne,.ali bode mi oči tamanjenje preko 10 000 male djece samljevene u čevape te bombardiranje civilnih objekata te podržavanje toga.
Teški buling vidim u međunarodnim odnosima. Izrael napadne veleposlanstvo u trećoj zemlji, a onda dolaze prijetnja od djedojeba i od mumije da se iran ne usudi napasti Izrael. Pa.pobogu zar svjetski policajac ne bi trebao osuditi Izrael barem za kršenje Bečke konvencije? Ako ne za rat na BI u koji ga ovi nastoje uvući, a tako i nas.
p.s. ne postoji brana islamistima. Zapadna Europa ih je krcata, a sada krcaju i Hrvatsku...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3984
2023-08-31


Back to top Go down

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 Empty Re: Hezbollah began massive shelling of Israel

Post by RayMabus Sat 13 Apr - 16:32

IZRAEL PRIJETI IRANU NAKON ŠTO JE ZAPLJENIO TERETNI BROD

Kontraadmiral Daniel Hagari:

“Iran je najveći sponzor terorizma u svijetu, a njegovo financiranje milicija u Iraku, Siriji i Jemenu pretvorilo je stvar u globalni sukob.


Izraelska vojska spremna je za sve scenarije i poduzet će potrebne korake u suradnji s našim saveznicima kako bi zaštitila naše ljude.

Iran će snositi posljedice za daljnju eskalaciju situacije. Povećali smo našu spremnost da zaštitimo Izrael od daljnje iranske agresije. Također smo spremni odgovoriti.”

https://twitter.com/ShaykhSulaiman/status/1779131110955372830
RayMabus
RayMabus

Posts : 175697
2014-04-11


Back to top Go down

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 Empty Re: Hezbollah began massive shelling of Israel

Post by Hoholo Mudovski Sat 13 Apr - 16:32

RayMabus wrote:Iako je Rusija kapitalizirala nestabilnost u Siriji i Libiji kako bi se uspostavila kao jamstvo regionalne sigurnosti, nije u poziciji da izvuče slične koristi ako rat Izraela i Hamasa eskalira. Djelomično zbog zaokupljenosti Rusije svojom invazijom na Ukrajinu. Prošlog listopada, ometena ratom, Rusija nije uspjela intervenirati u ime Armenije dok su azerbajdžanske vojne snage zauzele etnički armensku enklavu Nagorno-Karabah. To sugerira da Rusiji trenutno nedostaje kapaciteta da djeluje kao stabilizirajuća sila u postsovjetskoj sferi interesa, a kamoli na Bliskom istoku.

Drugi znakovi upućuju na to da ruski utjecaj na Bliskom istoku možda opada. Evolucija rusko-iranskih odnosa mogla bi sadržavati tragove za budući status Rusije u regiji. Od početka invazije prije dvije godine, Rusija je produbila svoje partnerstvo s Iranom, težeći većoj obrambenoj i gospodarskoj suradnji nakon invazije na Ukrajinu prije dvije godine. Rusija je pronašla kritičnog vojnog dobavljača u Iranu, koji je Moskvu opskrbio bespilotnim letjelicama, balističkim raketama i dijelovima za borbene zrakoplove. Bliži odnos s Iranom također je poboljšao sposobnost Rusije da izdrži međunarodne sankcije.

Rastuće prijateljstvo Moskve s Teheranom može signalizirati da je ruski utjecaj na Bliskom istoku i dalje jak. Međutim, to bi također moglo signalizirati suprotno: Rusija bi mogla shvatiti da će njezina buduća uloga u regiji ovisiti o naklonosti sve sposobnijeg Irana. Da bi Moskva postigla svoje dugoročne strateške ciljeve na Bliskom istoku, mora njegovati bliske suradničke odnose s Teheranom.

Širi regionalni sukob, osobito ako uključuje izravan sukob između Izraela i Irana, ograničio bi sposobnost Irana da nastavi služiti kao vojni dobavljač Rusiji. Teheran bi mogao zahtijevati veću potporu od Rusije, u vremenu kada Rusija ima ograničen kapacitet da je pruži.

Ono što je također zabrinjavajuće za Rusiju: ​​širi sukob na Bliskom istoku mogao bi dati Kini mogućnost da služi kao posrednik, kao što je to učinila u pregovorima o detantu između Saudijske Arabije i Irana u ožujku 2023. Rat u Ukrajini već je pridonio sve većoj ovisnosti Rusije o Kina. Rusija bi bila posebno osjetljiva na kineske pokušaje zadiranja u njezin utjecaj na Bliskom istoku. Za sada se čini da Rusija slijedi očekivani plan: osudila je Izrael zbog kršenja suvereniteta Sirije i rasporedila više snaga na područje Golanske visoravni pod kontrolom Sirije. Hoćemo li vidjeti značajnu eskalaciju u nadolazećim danima i hoće li Rusija moći upravljati pratećim rizicima, ostaje za vidjeti.

National Interest: Zašto Rusija ne želi rat između Irana i Izraela

Rat između Izraela i Irana izgledao bi ovako. Izrael eskalira do te mjere da Iran ne može biti suzdržan, a onda ulazi Amerika.
Kako bi Izrael i Iran ratovali? Pa nema teleportacije...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3984
2023-08-31


Back to top Go down

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 Empty Re: Hezbollah began massive shelling of Israel

Post by Hoholo Mudovski Sat 13 Apr - 16:34

Jedino rješenje i korak ka miru je priznanje Palestinske države od strane Izraela te vraćanje Palestincima statusa ljudskih bića
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3984
2023-08-31


Back to top Go down

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 Empty Re: Hezbollah began massive shelling of Israel

Post by RayMabus Sat 13 Apr - 16:43

Kontraadmiral Daniel Hagari:

Iran je najveći sponzor terorizma u svijetu, a njegovo financiranje milicija u Iraku, Siriji i Jemenu pretvorilo je stvar u globalni sukob.

---

To ti je tako kad imaju nafte.

Napadni rafinerije.

Nećeš ?

Pa tko te jebe onda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175697
2014-04-11


Back to top Go down

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 Empty Re: Hezbollah began massive shelling of Israel

Post by Hoholo Mudovski Sat 13 Apr - 16:45

RayMabus wrote:Kontraadmiral Daniel Hagari:

Iran je najveći sponzor terorizma u svijetu, a njegovo financiranje milicija u Iraku, Siriji i Jemenu pretvorilo je stvar u globalni sukob.

---

To ti je tako kad imaju nafte.

Napadni rafinerije.

Nećeš ?

Pa tko te jebe onda.
Mislim ipak da su sponzori Alkaide i isila veća prijetnja, a njih su ovi što si ih nabrojao potamanili u Siriji & Iraku
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3984
2023-08-31


Back to top Go down

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 Empty Re: Hezbollah began massive shelling of Israel

Post by RayMabus Sat 13 Apr - 16:49

RayMabus wrote:Kontraadmiral Daniel Hagari:

Iran je najveći sponzor terorizma u svijetu, a njegovo financiranje milicija u Iraku, Siriji i Jemenu pretvorilo je stvar u globalni sukob.

---

To ti je tako kad imaju nafte.

Napadni rafinerije.

Nećeš ?

Pa tko te jebe onda.
Reko ti je ajatolah da mu ne dolaziš više u Perzijski zaljev jer ti je uveo zabranu plovidbe.

Iranski mediji: "Naš današnji odgovor bio je oštar prema Izraelu u Hormuškom tjesnacu... i kažemo im, ako se vratite, vratit ćemo se s jačim napadom." Spominjući brod koji je danas zaplijenio Iran.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175697
2014-04-11


Back to top Go down

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 Empty Re: Hezbollah began massive shelling of Israel

Post by veber Sat 13 Apr - 16:49

glupi srbi

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 Empty Re: Hezbollah began massive shelling of Israel

Post by RayMabus Sat 13 Apr - 16:55

Hoholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:Kontraadmiral Daniel Hagari:

Iran je najveći sponzor terorizma u svijetu, a njegovo financiranje milicija u Iraku, Siriji i Jemenu pretvorilo je stvar u globalni sukob.

---

To ti je tako kad imaju nafte.

Napadni rafinerije.

Nećeš ?

Pa tko te jebe onda.
Mislim ipak da su sponzori Alkaide i isila veća prijetnja, a njih su ovi što si ih nabrojao potamanili u Siriji & Iraku
Nije to poanta.

Poanta je da su meni izbori u Austriji na jesen a iranski režim se financira od nafte a ovi kmeči kako su oni sponzori a ja mu na to kažem da im udari po izvorima prihoda pa neće više imat love za sponzoriranje toga.

Međutim ako udari cijene nafte idu gore i ja dobivam izbore u Austriji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175697
2014-04-11


Back to top Go down

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 Empty Re: Hezbollah began massive shelling of Israel

Post by RayMabus Sat 13 Apr - 17:05

Iran

Abadan Refinery (NIODC), 450,000 bbl/d (72,000 m3/d)
Arvand oil refinery (NIODC), 120,000 bbl/d (19,000 m3/d)
Arak Refinery (NIODC), 250,000 bbl/d (40,000 m3/d)
Tehran Refinery (NIODC), 225,000 bbl/d (35,800 m3/d)
Isfahan Refinery (NIODC), 375,000 bbl/d (59,600 m3/d)
Tabriz Refinery (NIODC), 112,000 bbl/d (17,800 m3/d)
Shiraz Refinery (NIODC), 40,000 bbl/d (6,400 m3/d)
Lavan Refinery (NIODC), 60,000 bbl/d (9,500 m3/d)
Persian Gulf Star Oil Refinery (NIODC[39]), 360,000 bbl/d (57,000 m3/d)
Kermanshah Refinery (NIODC), 25,000 bbl/d (4,000 m3/d)
Bandar Abbas Refinery (NIODC), 350,000 bbl/d (56,000 m3/d)
Pars Refinery (NIODC), 150,000 bbl/d (24,000 m3/d) (under construction)
Anahita Refinery (NIODC), 150,000 bbl/d (24,000 m3/d) (under construction)
Bahman Geno Refinery (NIODC), 150,000 bbl/d (24,000 m3/d) (under construction)

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_oil_refineries#Iran

Pa fino počmeš; nepoznata skupina iz susjednog Iraka šalje dron na to sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175697
2014-04-11


Back to top Go down

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 Empty Re: Hezbollah began massive shelling of Israel

Post by RayMabus Sat 13 Apr - 17:18

Život ide dalje.

Danas je 13.04.2024 godine a izbori u Austriji su: Zakonodavni izbori održat će se u Austriji do jeseni 2024. kako bi se izabralo 28. Nacionalno vijeće , donji dom austrijskog dvodomnog parlamenta.

https://en.wikipedia.org/wiki/2024_Austrian_legislative_election

Meni se ne žuri.

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 82b50b49fd6459cd79f038b3d2fa8fd3
RayMabus
RayMabus

Posts : 175697
2014-04-11


Back to top Go down

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 Empty Re: Hezbollah began massive shelling of Israel

Post by Hoholo Mudovski Sat 13 Apr - 17:31

RayMabus wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:Kontraadmiral Daniel Hagari:

Iran je najveći sponzor terorizma u svijetu, a njegovo financiranje milicija u Iraku, Siriji i Jemenu pretvorilo je stvar u globalni sukob.

---

To ti je tako kad imaju nafte.

Napadni rafinerije.

Nećeš ?

Pa tko te jebe onda.
Mislim ipak da su sponzori Alkaide i isila veća prijetnja, a njih su ovi što si ih nabrojao potamanili u Siriji & Iraku
Nije to poanta.

Poanta je da su meni izbori u Austriji na jesen a iranski režim se financira od nafte a ovi kmeči kako su oni sponzori a ja mu na to kažem da im udari po izvorima prihoda pa neće više imat love za sponzoriranje toga.

Međutim ako udari cijene nafte idu gore i ja dobivam izbore u Austriji.

Poanta je da ISIL nikada nije napao Izrael. Zapravo je jednom na teomeđi Jordan, Sirija okupirani Golan, ali se ispričao da je to bilo greškom. pirat
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3984
2023-08-31


Back to top Go down

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 Empty Re: Hezbollah began massive shelling of Israel

Post by RayMabus Sat 13 Apr - 17:36

Sve je to super divno krasno al to je neka druga tema sad.

Vrijeme ide, Židovi jedu govna, sad će Pedro i IRA priznat Palestinu, jervejska ekonomija pati a Iran koji je sponzor svim ovim satelitima ostaje neokrznut.

Rekoh: Meni se ne žuri.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t57548-njemacki-izvoznici-moraju-se-pripremiti-za-podjele-i-protekcionizam-svjetska-trgovina-mijenja-se-iz-temelja

Kad sam bio mali objesio sam divlju mačku koja mi je upadala u dvorište.

Bilo ju je teško uhvatit a stalno bi mi upadala u moj prostor.

Onda sam joj bacio komadiće hrane al sam morao biti nepomičan kao kip.

I satima tako dok je nisam doveo s tom hranom do stolice iznad koje sam postavio uže za vješanje.

Kad joj je glava tu došla stolica je odletila a mačka je ostala visjeti obješena u zraku.

Onda sam je dovršio mačetom ( manja sablja ) i nakon nekoliko desetaka udaraca u glavu kad se prestala trzati i davati znakove života, skinuo i zamotao u crnu vreću i bacio u smeće.

---

al sam morao biti nepomičan kao kip.

I satima tako dok je nisam doveo

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcS4AbGgWFkZ0LloOndhBdY_asemGdq5-WnlH4zIO5627g&s

Vidi koliko sjekira i koplji i strijela ima ovi.

Šta bi to moglo biti ?

Galaktički general.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Bodisatva
RayMabus
RayMabus

Posts : 175697
2014-04-11


Back to top Go down

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 Empty Re: Hezbollah began massive shelling of Israel

Post by RayMabus Sat 13 Apr - 17:42

Da rezoniramo neke stvari:

Ti meni kažeš Iran je sponzor terorizma

Ja ti odgovaram Napadni im rafinerije pa neće imati prihode

I to napravi po istom sistemu kako oni tebi iz Iraka gađaju Izrael tj neke skupine nepoznate gađaju Iran i kad Iran počme s pričom da si to ti ti samo upotrijebiš njihovu retoriku da ti s njima nemaš veze isto ko što iranski režim tvrdi da nema kontrolu nad Hutima itd.

Dakle pošteno i pravedno i vodi miru.

U ČEMU JE VAŠ PROBLEM ?

NISTE NIKAD VIDJELI ANĐELA PRAVEDNIKA U POHODU ?

E PA GLEDAJTE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175697
2014-04-11


Back to top Go down

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 Empty Re: Hezbollah began massive shelling of Israel

Post by RayMabus Sat 13 Apr - 17:57

Plamen gori val se pjeni, jebe se meni.

Sad će Sančo i IRA priznat Palestinu i cionisti su izgubili i rat i ugled i sve.

A Iran neokrznut i ima gomilu para koje dobiva od prihoda iz nafte da financira svoje milicije i drugo protiv cionističkog režima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175697
2014-04-11


Back to top Go down

Hezbollah began massive shelling of Israel - Page 2 Empty Re: Hezbollah began massive shelling of Israel

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum