ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Page 43 of 52 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 47 ... 52  Next

Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vili40 Sun 28 Apr - 18:18

Petrov poslao poruku Vesni Vučemilović
Poruku Vesni Vučemilović iz Suverenista koja je očito blizu tome da pretrči HDZ-u i Plenkoviću poslali su i iz Mosta. 
"Ona dobro zna da smo mi oni koji čuvaju hrvatski identitet i jedina smo garancija da se neće provoditi lijeve anacionalne politike. Tako je bilo do sada i može biti mirna da će tako biti i dalje", rekao je predsjednik stranke Božo Petrov.
"Svi koji su izabrani van HDZ-a su obećali narodu da će biti protiv HDZ-a. I ovdje je sve čisto jasno. Ja znam što sam ja i kakav sam ja. Zna se što je govorila u kampanji. Lako je provjerljivo", kazao je Miro Bulj, prenosi Nova TV. 

vili40

Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare Sun 28 Apr - 19:15

vili40 wrote:Petrov poslao poruku Vesni Vučemilović
[size=31]Poruku Vesni Vučemilović iz Suverenista koja je očito blizu tome da pretrči HDZ-u i Plenkoviću poslali su i iz Mosta. 
"Ona dobro zna da smo mi oni koji čuvaju hrvatski identitet i jedina smo garancija da se neće provoditi lijeve anacionalne politike. Tako je bilo do sada i može biti mirna da će tako biti i dalje", rekao je predsjednik stranke Božo Petrov.
"Svi koji su izabrani van HDZ-a su obećali narodu da će biti protiv HDZ-a. I ovdje je sve čisto jasno. Ja znam što sam ja i kakav sam ja. Zna se što je govorila u kampanji. Lako je provjerljivo", kazao je Miro Bulj, prenosi Nova TV. [/size]
'mi smo garancija da se nece provoditi lijeve politike' lupi petrov i ostade živ.. a ide u dil sa ljevicarima.. no sto ce lumen u božo provoditi?.. ZDS? ANTIPEDERSKU? NACIONALISTI KU? CRKVENU?.. o franjo ustani iz groba za milog boga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare Sun 28 Apr - 19:18

..... To bi ovako opisao... torcida se skompa sa zoranom mamice bratom zdravka.. i na transparentnu napise 'mi smo garancija da stanemo mamicima na kraj' lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare Sun 28 Apr - 19:28

Bozo petrov koji je dva puta koalirao sa hdzom docira drugome sto treba ciniti... Bozo petrov se samo proglasi cuvarem hrvatskog identiteta a pola mu ekipe iz mosta suruje sa dodikom.. Bozo petrov kojeg je denis kuljiš opisao kao 'tipa koji trazi zakopan ko blago ali uvijek ga za jebe tockica na karti'.. uljepsano glup kao kurac
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vili40 Sun 28 Apr - 19:37

vuksadinare wrote:Bozo petrov koji je dva puta koalirao sa hdzom docira drugome sto treba ciniti... Bozo petrov se samo proglasi cuvarem hrvatskog identiteta a pola mu ekipe iz mosta suruje sa dodikom.. Bozo petrov kojeg je denis kuljiš opisao kao 'tipa koji trazi zakopan ko blago ali uvijek ga za jebe tockica na karti'.. uljepsano glup kao kurac
taj kuljiš je kreten hadezoljubac,most je meni bio jasan,skinuti hdz onda ćemo dalje.Vi idete obrnutim redosljedom pa me baš zanima kako ćete vi promijeniti ljevičarski hdz koji vas sada nešto treba jer sa njima nitko više ne želi imati posla.Vražje grablje,nikako da naučite a vama desničarima je veći motiv skinuti plenkija sa vrha a ne da ga još podržavate.Uostalom boli mene ona stvar,vi ćete fasovati a ja imam daljinski pa kad se pojavi onaj bahati i lažljivi puran ja samo tipnem i nema ga više. :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare Sun 28 Apr - 19:54

Tonino Picula o DP

'Bojim se da DP zapravo precicom iskoristiti HDZ da dođu na vlast. Toj ekipi istina smeta Plenkovic i oni bi ga najradije maknuli. DP zeli ideološki mijenjati Hrvatsku a to jedino mogu sa pozicije vlasti. Da im to omoguci npr. Fokus oni bi isli sa Fokusom ili ne znam sa HSS-om. To je ono sto je opasno. U zabludi su oni koji pricaju da DP zeli odrzati HDZ na vlasti i to je pogrešno. Njima treba HDZ da ostvare svoje politicke i ideološke ciljeve. A jedan od ciljeva je da DP usisa onaj desni dio HDZ-a i ugasi onaj liberalniji i sa time dobiju otvorenu poziciju provođenja svojih politickih ciljeva. To je i jedan od razloga zasto MOST nije htio u koaliciju sa njima, jer je takav program DP-a preradikalan i za njih. DP zeli biti hrvatski AFD i nejasno mi je a politicki naivno da trazimo suradnju sa takvom strankom u rusenju HDZ-a kada su nadi stavovi apsolutno dijametralno suprotni kao i ciljevi. Svi pricaju da ce DP biti gotov ali mislim da ce upravo to oslabiti Plenkovic i tu liberalniji ekipu unutar stranke a ojacat ce Anusica i tu frakciju i tu je Sandra Bencic u pravu kada kaze da cemo dobiti nikad desniju vladu a upravo je to sto trazi DP. '
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Joža Mon 29 Apr - 6:52

vuksadinare wrote:Ak su ovi suverenisti kak to da idu sa nesuverestima i globalisti a u kompu.. to ne vidjeh nigdje... po cemu je razlika izmedju Bencicka i Vucemilovicka koja ne zeli desne stranke u vlasti ali zele da podrze lijevu vladu.. perverzno

Ae .... a HDZ su suverenisti?

:rasta

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2514
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Joža Mon 29 Apr - 6:56

vuksadinare wrote:..... To bi ovako opisao... torcida se skompa sa zoranom mamice bratom zdravka.. i na transparentnu napise 'mi smo garancija da stanemo mamicima na kraj' lol!

Dobro je Fuko, imate naš blagoslov da s HDZ-om načinite koaliciju.


Nimoj se više pravdati ovdi.

Samo naprid i suvereno.

Slava i ZDS.

:D

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2514
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vili40 Mon 29 Apr - 7:53

Izvješće o slobodi medija u EU: Situacija sve gora, stanje u Hrvatskoj zabrinjavajuće
ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 28f6ca4f-acb9-4f68-ac25-4e9e7bf8d833

https://www.index.hr/vijesti/clanak/izvjesce-o-slobodi-medija-u-eu-situacija-sve-gora-stanje-u-hrvatskoj-zabrinjavajuce/2560501.aspx
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Joža Mon 29 Apr - 11:40

Fuko, i Anto Djapić vam je da blagoslov za koaliciju s HDZ-om.

ZDS!

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 Anto_a10

:rasta

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2514
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Joža Mon 29 Apr - 11:44

vuksadinare wrote:Tonino Picula o DP

'Bojim se da DP zapravo precicom iskoristiti HDZ da dođu na vlast. Toj ekipi istina smeta Plenkovic i oni bi ga najradije maknuli. DP zeli ideološki mijenjati Hrvatsku a to jedino mogu sa pozicije vlasti. Da im to omoguci npr. Fokus oni bi isli sa Fokusom ili ne znam sa HSS-om. To je ono sto je opasno. U zabludi su oni koji pricaju da DP zeli odrzati HDZ na vlasti i to je pogrešno. Njima treba HDZ da ostvare svoje politicke i ideološke ciljeve. A jedan od ciljeva je da DP usisa onaj desni dio HDZ-a i ugasi onaj liberalniji i sa time dobiju otvorenu poziciju provođenja svojih politickih ciljeva. To je i jedan od razloga zasto MOST nije htio u koaliciju sa njima, jer je takav program DP-a preradikalan i za njih. DP zeli biti hrvatski AFD i nejasno mi je a politicki naivno da trazimo suradnju sa takvom strankom u rusenju HDZ-a kada su nadi stavovi apsolutno dijametralno suprotni kao i ciljevi. Svi pricaju da ce DP biti gotov ali mislim da ce upravo to oslabiti Plenkovic i tu liberalniji ekipu unutar stranke a ojacat ce Anusica i tu frakciju i tu je Sandra Bencic u pravu kada kaze da cemo dobiti nikad desniju vladu a upravo je to sto trazi DP. '

A Anušićeva ekipa su suverenisti rečeš? Čoviče, ti si kralj.


king

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2514
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by debotoijusto Mon 29 Apr - 15:39

fiskultura jutri s krugovala radio marije zatim budnice i davorije s ognjista do 10:30 od 10:30-11:00 akcija u pevexa a unda radio drama opanci dida vidurine te dnevno izvjesce hasanbegivica od 13-17h
tik tok strepi
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30663
2014-04-12


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by debotoijusto Mon 29 Apr - 15:58

 Domovinski pokret ne može biti dio većine gdje su SDSS i Možemo
 smatramo da te dvije stranke nisu konstituirane na ustavan način





koji kurac sad ovo znaci ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30663
2014-04-12


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vili40 Mon 29 Apr - 16:11

debotoijusto wrote: Domovinski pokret ne može biti dio većine gdje su SDSS i Možemo
 smatramo da te dvije stranke nisu konstituirane na ustavan način





koji kurac sad ovo znaci ?
znači da nam je ustav u totalnom kurcu,to je prvo a drugo je da kad je narod napokon vidio kakvi su nam ustavni suci sad najednom svaka kuća ima ustavnog stručnjaka.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by debotoijusto Mon 29 Apr - 16:18

vili40 wrote:
debotoijusto wrote: Domovinski pokret ne može biti dio većine gdje su SDSS i Možemo
 smatramo da te dvije stranke nisu konstituirane na ustavan način





koji kurac sad ovo znaci ?
znači da nam je ustav u totalnom kurcu,to je prvo a drugo je da kad je narod napokon vidio kakvi su nam ustavni suci sad najednom svaka kuća ima ustavnog stručnjaka.
ustav je OK tumacenja mogu biti problematicna no to nije problem njihovog "smatranja"  , srbi postoje od kad drzave a mozemoa osnovana isto kao i svaka druga stranka u HR sto sad oni "smatraju" ? ima li neki novinar da pita celavog sto mu tu problematicno te sto misli poduzeti u buducnosti oko toga
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30663
2014-04-12


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare Mon 29 Apr - 20:24

Kolega debo se ceslja i ne kuzi.. kolega koža misli da sam je to rekao a ne Tonino Picula.. toliko o Joži
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Joža Tue 30 Apr - 7:49

vuksadinare wrote:Kolega debo se ceslja i ne kuzi.. kolega koža misli da sam je to rekao a ne Tonino Picula.. toliko o Joži

O meni - kad vidim da sam pogriši onda to i rečem ka ča sam reka za onu izjavu o 25. lipnju za koju sami misli da ju je reka Grmoja, a rekla ju je Vučemilović.

O tebi - vidi sam da je to reka Picula, ali sam i vidi da se ti tega i onega bivšeg HSP-ovca, a sada HDZ-ovca Anušića hvataš ka pijan plota.
To je bila poanta mojega komentara.
Ka on će biti ništo drugačiji? 
Koliko puta smo vidili kod HDZ-a ništo ''drugačije'', a jedino ča se minja kod HDZ-a je korupcija.

Raste i raste i raste i ne kani stat.

25 ako se ne varam (poslin dvadesetega sam presta brojat) ministara otišlo ća cić sumnjivih radnji, jednega po sudu sprovodidu sputanih ruku. 
A kako je samo glasan bi taj ministar Horvat.

A tek državni odvitnik? Običan lažljivac. Obraz debel ka potplat vojničke cokule.

A glavni kapitan broda se čini mutav, ka to se njega ništar ne tiče. On samo drži timun i lipo se češlja.

Toliko o tomu s kim tikve idete sadit.
Umriženi su u protusuverenističku i lupešku kabalu financiranu od Alexandera Soroša i to nazivaju modernim suverenizmom.

Nisam ja niti za ovu mutavu livicu opituranu duginim pizdarijama, to ne trpim ikako, ali se barem na par miseci moglo pustit malo friškega zraka da je u ciloj oporbi bilo barem malo pameti. Projti priko tih jebenih ideologija. 

Nima veze, još malo pa će se finit.


Koliko ćete trajat, vidit ćemo.

A Pupi samo iza kantuna čeka.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2514
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus Wed 1 May - 5:55

Kraus je u Večernjem listu ustvrdio da je potpuno nezadovoljan Kajtazijem. "On služi i predstavlja samo sebe i svoje interese. I nikoga drugog. Ne jednom pokušali smo s njim razgovarati, ali bezuspješno. I odlukom našeg Vijeća zahvalit ćemo mu na tome što je učinio, ali nas više ne treba zastupati", najavio je Kraus da će se Kajtazija i službeno "odreći" i da ga više neće smatrati legitimnim predstavnikom njihovih interesa u Saboru.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/manjinci-se-posvadali-kajtaziju-prekipjelo-romi-su-vise-napravili-za-zidove-nego-zidovi-za-nas-15456075

Novi žetončić. Kajtazi traži povećanje od sto eura za porodiljne nakande kao i ja što tražim i eto 76 ruku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176398
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vili40 Wed 1 May - 9:40

RayMabus wrote:Kraus je u Večernjem listu ustvrdio da je potpuno nezadovoljan Kajtazijem. "On služi i predstavlja samo sebe i svoje interese. I nikoga drugog. Ne jednom pokušali smo s njim razgovarati, ali bezuspješno. I odlukom našeg Vijeća zahvalit ćemo mu na tome što je učinio, ali nas više ne treba zastupati", najavio je Kraus da će se Kajtazija i službeno "odreći" i da ga više neće smatrati legitimnim predstavnikom njihovih interesa u Saboru.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/manjinci-se-posvadali-kajtaziju-prekipjelo-romi-su-vise-napravili-za-zidove-nego-zidovi-za-nas-15456075

Novi žetončić. Kajtazi traži povećanje od sto eura za porodiljne nakande kao i ja što tražim i eto 76 ruku.
Izbila je svađa među manjincima. Nakon što je Ognjen Kraus, predsjednik Židovske općine Zagreb, u Večernjem listu izjavio da je potpuno nezadovoljan Kajtazijem, sad mu je stigao odgovor.
"On služi i predstavlja samo sebe i svoje interese. I nikoga drugog. Ne jednom pokušali smo s njim razgovarati, ali bezuspješno. I odlukom našeg Vijeća zahvalit ćemo mu na tome što je učinio, ali nas više ne treba zastupati", rekao je Kraus i najavio da će se Kajtazija i službeno "odreći" i da ga više neće smatrati legitimnim predstavnikom njihovih interesa u saboru.
"Romska zajednica je puno više učinila za židovsku nego židovska za nas. Ognjen Kraus je sad napokon javno priznao da Židovi nikad nisu glasali za svoje manjinske predstavnike, za mene, da oni ne žele glasati ni za koga. Nisam siguran da Kraus zna što priča, ali sve mu opraštam", komentirao je Veljko Kajtazi, predstavnik austrijske, bugarske, njemačke, poljske, romske, rumunjske, rusinske, ruske, ukrajinske, turske, vlaške i židovske manjine


napisao sam prije par dana da je taj stručnjak slaba karika i da se kraj HDZ-a osjeća kao prase u blatu,to je stranka ko stvorena za njega :)
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vili40 Wed 1 May - 9:40

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 K_32383123_640
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus Wed 1 May - 9:43

100 eura više za porodiljne naknade i ajmo dalje.

12. prosinca 2023.

Kajtazi: Kad ćete povećati dječji doplatak na barem 100 eura?

Kada će se iznos doplatka povećati na barem sto eura, zanimalo je i Veljka Kajtazija (zastupnik manjina). Imajući u vidu inflaciju i sve lošiju demografsku sliku, 30 ili 60 eura doplatka po djetetu neće promijeniti širu sliku, kazao je. Doplatak raste od 30 do 50 eura, a inflacija nam je pojela 300 eura, dodao je Marin Miletić (Most).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176398
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 43 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 43 of 52 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 47 ... 52  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum