ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cijena zlata danas je oborila rekord

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Cijena zlata danas je oborila rekord - Page 2 Empty Re: Cijena zlata danas je oborila rekord

Post by immortal 4/9/2024, 20:56

crvenkasti wrote:Vebere, baš si glup. Trebao si ostat u Zagrebu, a se selit u Njemačku.

Kad dođu Rusi, ovdje će ti biti Velika Srbija. Tu ipak neće bit toliko loše za živjeti.

Ali na Njemačku ti Rusi imaju poseban pik. Njih ne mogu smislit.
Sve će to biti DDR.

Pa ti živi tamo.
NEĆE  jer je sjebo pa ne može naprijed 
U Rusiji je rasulo, biti će i veće

immortal

Posts : 23139
2014-04-16


Back to top Go down

Cijena zlata danas je oborila rekord - Page 2 Empty Re: Cijena zlata danas je oborila rekord

Post by AssadNaPodmornici 4/9/2024, 21:40

Hoholo Mudovski wrote:
AssadNaPodmornici wrote:jebe me se , ja iman jedan značajan postotak bitcoina, i cijena mu je lijepa.

nije mi "kriza sa parama", ali svakako ću ga investirati u nešto..

Činjenica je
1. Kripto je rizik,.a tko ne riskira ne profitira.
2. Svijet budućnosti je digitalan i sve vodi ukidanju gotovine.
3. Navući svijet da se odrekne gotovine i prihvati dogitalno je najbolji na način da se na kriptu dobro zaradi.
4. Ako nam uvale digitalnu euro i juan, jebali smo ježa.

uložio sam u crypto 2017 taman kada je počela rasti cijena.
nešto sam sitno prodao , kada mi je trebalo za sredit stan.

i ostavo sam jedan lijep dio, što čuvam u sefu. to čuvam za neku veću investiciju, tipa sada mogu uzeti neku zemlju u vlajlandu i počet graditi nešto.. eto toliko vrijedi. ali ne diram. možda propadne, a možda skoči, nije mi na sreću kriza sa parama, financije su OK - živim skromno pa ću radije čekati i špekulirati da još skoči cijena..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20899
2018-06-14


Hoholo Mudovski likes this post

Back to top Go down

Cijena zlata danas je oborila rekord - Page 2 Empty Re: Cijena zlata danas je oborila rekord

Post by immortal 4/9/2024, 22:07

AssadNaPodmornici wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
AssadNaPodmornici wrote:jebe me se , ja iman jedan značajan postotak bitcoina, i cijena mu je lijepa.

nije mi "kriza sa parama", ali svakako ću ga investirati u nešto..

Činjenica je
1. Kripto je rizik,.a tko ne riskira ne profitira.
2. Svijet budućnosti je digitalan i sve vodi ukidanju gotovine.
3. Navući svijet da se odrekne gotovine i prihvati dogitalno je najbolji na način da se na kriptu dobro zaradi.
4. Ako nam uvale digitalnu euro i juan, jebali smo ježa.

uložio sam u crypto 2017 taman kada je počela rasti cijena.
nešto sam sitno prodao , kada mi je trebalo za sredit stan.

i ostavo sam jedan lijep dio, što čuvam u sefu. to čuvam za neku veću investiciju, tipa  sada mogu uzeti neku zemlju u vlajlandu i počet graditi nešto.. eto toliko vrijedi.  ali ne diram. možda propadne, a možda skoči,  nije mi na sreću kriza sa parama, financije su OK - živim skromno  pa ću radije čekati i špekulirati da još skoči cijena..
zašto baš u vlajlandu
šta je tamo tako aktualno

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Cijena zlata danas je oborila rekord - Page 2 Empty Re: Cijena zlata danas je oborila rekord

Post by immortal 4/9/2024, 23:11

immortal wrote:518,93 kune za gram zlata u Americi
paladij i platina gotovo duplo jeftiniji
rodij duplo skuplji- 965.25 rodium- 1146.00 kn

zlato je danas već 522.30 kuna po gramu- svijetska cijena zlata

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Cijena zlata danas je oborila rekord - Page 2 Empty Re: Cijena zlata danas je oborila rekord

Post by Hoholo Mudovski 4/10/2024, 07:59

Nedavno su proveli šestomjesečno ispitivanje koje je uključivalo 38 središnjih banaka, platformi za nagodbu i komercijalnih banaka u jednoj od najvećih globalnih suradnji te vrste dosad. Cilj je bio vidjeti mogu li se CBDC-ovi različitih zemalja koristiti zajedno unatoč tome što su izgrađeni na različitim protokolima i temeljnim tehnologijama.

Otkrili su da će biti izvedivo koristiti različite CBDC-ove za vrlo složenu trgovinu i devizna plaćanja. Umjesto postavljanja tisuća veza za svaku drugu ugovornu stranu, banke će moći koristiti jednu glavnu globalnu točku povezivanja za upravljanje isplatama digitalne imovine nakon što se uspostavi rješenje za međusobno povezivanje.

Neke od zemalja koje su sudjelovale u ispitivanju bile su Francuska, Češka, Tajland, Singapur, Australija i Njemačka; drugi koji su sudjelovali zatražili su anonimnost. Među komercijalnim bankama koje su sudjelovale bile su Deutsche Bank, Citibank, HSBC i dvije banke iz Kine.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3983
2023-08-31


Back to top Go down

Cijena zlata danas je oborila rekord - Page 2 Empty Re: Cijena zlata danas je oborila rekord

Post by veber 4/10/2024, 08:14

immortal wrote:
crvenkasti wrote:Vebere, baš si glup. Trebao si ostat u Zagrebu, a se selit u Njemačku.

Kad dođu Rusi, ovdje će ti biti Velika Srbija. Tu ipak neće bit toliko loše za živjeti.

Ali na Njemačku ti Rusi imaju poseban pik. Njih ne mogu smislit.
Sve će to biti DDR.

Pa ti živi tamo.
NEĆE  jer je sjebo pa ne može naprijed 
U Rusiji je rasulo, biti će i veće
glupi srbi, uz bosnu sada će u poljskoj dovest brigadu.

a ići će na razinu divizije.

brodovi su im stalno u sjevernom moru.

korveta koja snima "čuje" 250km je uz američki Nimitz.

radar na sljemenu "vidi" kaj srblje radi u nišu.

jad i bijeda.

a njega su stalno zvali ustaša, udbašev sin.

lik je iz zg završio u vukojebini, srećom za njega nisu mu starog na kosovo poslali.


iskompleksirani smrad kao i većina srba koji imaju HR dokumente. stoka

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


immortal likes this post

Back to top Go down

Cijena zlata danas je oborila rekord - Page 2 Empty Re: Cijena zlata danas je oborila rekord

Post by Hoholo Mudovski 4/13/2024, 17:38

Američka, njemačka i britanska vlada kupile ogromne količine bitcoina

Prema podacima, američka vlada najveći je Bitcoin kit među svjetskim državama koje prati Arkham, držeći čak 212.847 BTC-a u vrijeme pisanja, vrijednih oko 15 milijardi dolara na bazi trenutnih cijena.

Osim BTC-a, američka vlada takođe drži oko 200 miliona dolara u drugim kriptovalutama poput Ethera (ETH), kao i glavnim stabilnim kovanicama poput USDC-a i Tethera.

prenosi Bankar.me.

To je ništa prema najvećem posjedniku bitcoina na svijetu - Black Rocku

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3983
2023-08-31


Back to top Go down

Cijena zlata danas je oborila rekord - Page 2 Empty Re: Cijena zlata danas je oborila rekord

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum