ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas...

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Empty Re: miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas...

Post by Eroo 12/3/2024, 19:58


Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Empty Re: miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas...

Post by crvenkasti 12/3/2024, 22:46

To je politički potez, da zajebu Irance i pokažu im kako su ružni.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28795
2014-04-17


Back to top Go down

miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Empty Re: miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas...

Post by veber 12/3/2024, 22:47

kada četnik ima pristup internetu i bota

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Empty Re: miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas...

Post by crvenkasti 12/3/2024, 22:51

veber wrote:kada četnik ima pristup internetu i bota

u subotu?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28795
2014-04-17


Back to top Go down

miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Empty Re: miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas...

Post by Hoholo Mudovski 13/3/2024, 07:36

Nema više Helga... Miss je Fata iz Tartarije

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4180
2023-08-31


Back to top Go down

miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Empty Re: miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas...

Post by immortal 13/3/2024, 10:38

mentalitet wrote:
immortal wrote:
mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:To Neoliberali, citaj NeoNazisti prave druge budalama.
Schmeisser-om nisu uspeli da osvoje Svet, pa kao debilizmom, Multi Kulti, ruzna sam, ali eto pobedila, pricam ti pricu, ona strankinja iz Irana, prava zena, prcaju taj Iran stalno u glavu oko prava zena, pa ih i ovako indirektno kljucaju u glavu ko kokoska.
Prvu kurvu na ulici da pokupim, bila bi lepsa.
Sjebali Svet a da ne sjebi Izbor za Miss Lepote.
Fali samo Razija Mujanovic da bude Miss.
Gledam cesto vijesti na balkanskim kanalima preko interneta EON provajder i zgrazavam se nad rvatskim voditeljicama.Nekada su mi recimo srpkinje bile bas ruzne a hrvatice prave ljepotice koje su valjda pod utjecajem i blizinom italijanske kulture znale se nasminkati tako da nisi mogao primijetiti tu sminku dok su srpkinje sminkale se kao indijanci Apachi koji krecu u rat.Danas je obratno.Srpkinje su tako jebozovne da mi je jedino zao sto zbog njih nisam tako mlad da bi im se mogao zavlachiti pod suknje.Mozda je to stanje duha ili odabira onih koji odluchuju tko ce voditi neki program.Par puta sam posjetio hrvatske kanale i skoro se uplasio kakve spodobe vode vijesti i ostale programe a da ne govorim o vijestima koje citaju po nalogu svojih gazda.Sada mi je malo jasnije zasto su neki forumasi toliki idioti.Pa vjerojatno bi i ja postao takav da svakodnevno dledam te rugobe.Elem,pogledaj samo ovo i sve ce ti biti jasno kakve kriterije ljepote imaju.Cisti kamenjarski duh,sto ruznija za njih je to ljepse.

https://www.jutarnji.hr/scena/domace-zvijezde/mlada-vinkovcanka-borit-ce-se-za-titulu-miss-earth-2022-na-filipinima-predvidate-li-joj-pobjedu-15275200
zašto si stavio ovaj link ti koji se praviš pametniji od svih i imaš jaku potrebu svima soliti pamet
fotografija je jako loše kvalitete
i to je najveći razlog zašto osoba na njoj ne izgleda kao druge na njihovim fotkama
šminka i fotografija čine čuda
dobra te učini divom
loša strašilom
Koliko si glupa to je uas,i ne samo glupa nego pokvarena do srzi.Pazi molim te sto sam stavio ovaj link?Pa krmachice ljigava da li je to link iz nekih srpskih medija ili iz vashih takozvanih hrvatskih?Poruka je ovog linka kako su vam nametnuli takozvane zapadne vrijednosti u svemu pa i u izboru mis koja ce prestavljati Hrvatsku u Filipinima.Jesi ti ikada vidjela koju filipinku?Pa ova rugoba ce samo sramotiti Hrvatsku i hrvatice kojih ima na tisuce i tisuce zgodnijih od ove suplashe.Brbljash neshto o shminki.Pa jebo te bog dragi glupu i smrdljivu zar jednoj 20_godishnjakinji treba bilo kakva shminka.Glupacho to samo po sebi treba da je lijepo,Na kraju krajeva da si do kraja istrazila tu stranicu vidjela bi da postoji i upit sta mislite kako ce oba cura proci u Tajlandu.?Dakle,glasao sam da hoce iz cistog interesa da vidim rezultat i kada sam ga vidio saznao sam da 86% citalaza toga lista smatra da nece pobijediti.Sta to znachi glupacho?Znachi da su ljudi normalni i da nisu izgubili osjecaj za sklad i ljepotu nego ti mediji koji nisu hrvatski forsiraju svoju Adjendu korektnosti pa gabora nazivaju ljepoticom.Gdje ja pametujem pizda ti materina glupa koja ne moze da shvati osnovnu chinjenicu zbog svoje mutantske mrznje prema meni zato shto govorim i pishem istinu ne podilazeci vama vampirima sa ovog foruma.Pazi ,cura ima 20 god. i ovako izgleda.Bog te jebo.Vidio sam u Hrvatskoj 10 puta ljepshe zene nego u SAD i znao sam zajebavat amere da u jednom zagrebachkom tramvaju ima vishe zgodnih zena nego u cijeloj Americi.Shvacash li sada poantu priche prasice glupa?
miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 GIfCa95XQAA0fxZ?format=jpg&name=small

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23172
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Empty Re: miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas...

Post by crvenkasti 13/3/2024, 12:00

Ana de Armas

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28795
2014-04-17


Back to top Go down

miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Empty Re: miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas...

Post by crvenkasti 13/3/2024, 12:22

crvenkasti wrote:Ana de Armas


Vidi ovu kakva je, a vidi moju ženu, sami celulit.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28795
2014-04-17


Back to top Go down

miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Empty Re: miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas...

Post by veber 13/3/2024, 12:26

cezar je zatukao gale
direktno ih ubio 4 milijuna
a u ropstvo odfurao 10 milijuna
i da nije ubijen zatukao bi parte

zakaj srblje ne piše o tome.
nisu plaćeni, zaboravih.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Empty Re: miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas...

Post by Hoholo Mudovski 13/3/2024, 20:55

Hoholo Mudovski wrote:miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Img_1_12
miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Gh3dnf10

Kad švabama oduzmu dobre pičke koje su ionako u deficitu mogu im onda oduzeti bilo što drugo...


O bože...
miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Img_1_13
Tko se ruga, poseru ga...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4180
2023-08-31


Back to top Go down

miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Empty Re: miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas...

Post by T. 14/3/2024, 10:43

Hoholo Mudovski wrote:
Hoholo Mudovski wrote:miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Img_1_12
miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Gh3dnf10

Kad švabama oduzmu dobre pičke koje su ionako u deficitu mogu im onda oduzeti bilo što drugo...


O bože...
miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Img_1_13
Tko se ruga, poseru ga...
ta je profi natjecateljica...
već se godinama natječe na raznim izborima...
bila je već miss nekog ku*ca, adriatic ili tako nešto prije 10-ak godina...
čeljust kao u T-600

_________________
miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Unname11
T.
T.

Posts : 17137
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Empty Re: miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas...

Post by Hoholo Mudovski 14/3/2024, 12:30

T. wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
Hoholo Mudovski wrote:miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Img_1_12
miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Gh3dnf10

Kad švabama oduzmu dobre pičke koje su ionako u deficitu mogu im onda oduzeti bilo što drugo...


O bože...
miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Img_1_13
Tko se ruga, poseru ga...
ta je profi natjecateljica...
već se godinama natječe na raznim izborima...
bila je već miss nekog ku*ca, adriatic ili tako nešto prije 10-ak godina...
čeljust kao u T-600
Vjerojatno se čeljust razvila od natjecanja miss pazara u Benkovcu i miss bikijade u Sratoku gdje misice u bakstageu uživaju u pečenoj janjetini s ražnja...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4180
2023-08-31


Back to top Go down

miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Empty Re: miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas...

Post by Eroo 14/3/2024, 14:42

:facepalm...ljepotice ...


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Empty Re: miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas...

Post by FRANK 14/3/2024, 15:03

Tako vam je to Jos od 1945.
Tada smo postali napredni i slobodni 
Davno je rekao moj pokojni djed Iko 
Plakati cemo mi za Hitlerom
U pravu bio

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Empty Re: miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas...

Post by veber 14/3/2024, 17:27

u hr
tarik iz tuzle
pa lejla iz dubrovnika
pa onaj iritantan ne znam mu niti ime-mujaga

onaj spiganih obrva stalno plače

mi smo kao genocidni
krmeljivi i bratija gnoje po defaultu

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Empty Re: miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas...

Post by mentalitet 15/3/2024, 05:39

Hoholo Mudovski wrote:
veber wrote:četnici na aparatah
botovi
eno ti bot miss njemačke


Puko je ko kokica.Sada su mu svi krivi,ali morao se vratiti u Hrvatsku jer pravi schwabe ne podnose folksdojcere a posebno ovi osisi (istochni nijemci ).Shvatio je pizda mu materina glupa schwapska da je bolje u balkanskoj vukojebini kakva je Hrvatska nego u njegovoj schwabiji,iako sam uvjreren milion posto da je neki germansko-muslimanski mjesanac,pravi bosanski avlijaner i da nema nikakve veze sa Zagebom nego ima isti mentalitet kao ovi srpski mutanti pa su veci hrvati od normalnih hrvata.Tako i on,stalno neshto udara na muslimane da se ne bi koji srpski mutant dosjetio da je on gori mujaga od najgoreg.Tipichna balkanska "filozofija".Dakle mamu jebem primitivnusvaku temu razvodni sa svojim debilnim upisima.Taj ne zna ni opsovat kako treba a kamo li napisati neku lijepu rijech.Sve u svemu,zakljuchak.Pocheo je opet piti neku loshu brlju punu etil alkohola i zato mu je mozak u opsajdu.Ti si si dobro shvatio moj post isto kao i T. jer ste obadvojica pokazali da u jebenom Lidlu ili nekom zadnjem ducanu rade zgodnije cure nego ove koje su kao fol neke misice.Radi se o nametanju vizualnog stereotipa da i ruzno moze biti lijepo.Nekome mozda koji nema osjecaj za lijepo to moze biti isto kao shto nekome tko nema chlo mirisa moze jesti govna i govoriti kako mu je to dobro.Jebi ga nama koji imamo nos i ukus nikada nece biti dobro.Sta mene nervira najvishe kod ovakvih tema?To shto me netko hoce uvjeriti da je ruzno lijepo.Jebo te zivio sam od slikarstva cijeli zivot u Zagrebu,bio prijatelj sa ljudima koji su totalne estete u svemu i sad dodje neki seljo beljo da me uvjerava kako je govno vrhunac ljepote.Ma marsh u sto pizdi materinih.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Empty Re: miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas...

Post by veber 15/3/2024, 19:26

meni je super kada polutani pišu pizdarije.

tko ti je mujaga?

mama ili tata ili oboje?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Empty Re: miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas...

Post by mentalitet 15/3/2024, 19:55

veber wrote:meni je super kada polutani pišu pizdarije.

tko ti je mujaga?

mama ili tata ili oboje?

Samo inteligentan chovjek moze dobro da laze da mu povjerujes u ono shto govori ili tipka.Ti si vec sebi toliko golova zabio da me je sram shto ti moram odgovarati jer mi je iz ponizenja sa takvim glupim chovjekom razmjenjivati ova slova na ekranu.Pa bog te jebo,samo podatak da se hranish burecima je dovoljan da se zna iz chijih si jaja ispao.Ono,volish burek os sa mog sira.Ja sam u svom zivotu vidio stvarno puno glupih ljudi i virtualno i u stvarnom zivotu ali ti si kralj svih tih idiota koji nenmaju blage veze sta i kako lupaju.Majmune glupi i iskompleksirani,ti nemash blage veze sa Zagrebom (govorim o onome u kojem sam i ja odrastao i zivio) jer nisi poznavao duh toga grada koji hocesh necesh ostavi traga na onima koji su u to vrijeme tamo zivjeli.Danasnji duh Zagreba nema nikakve veze sa onim gradom.Dotepenci i ljudske ljige koje sam vidio su upravo slichne tebi.Nemres fulat da se jebes taj primitivni i iskompleksirani mentalitet vukojebine.To se vidi u svakom tvom upisu polupismeni idiote.Neka ti netko prochita od uze obitelji i neka komentira,ali ne smijesh im reci da si to ti.Pa jebo te dragi bog,u Zagrebu kod shipaca na burek su ishli samo mujage i turbo bosancerosi.Osh josh jedan burek,od samog sira ,placam ja?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Empty Re: miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas...

Post by veber 15/3/2024, 20:07

ti si mujaga u sklopu civilne pomoći.

ti nemaš za kruh.

ja s pet rečenica napišem kaj mislim

ti si iskompleksirano govno.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Empty Re: miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas...

Post by mentalitet 15/3/2024, 20:13

veber wrote:ti si mujaga u sklopu civilne pomoći.

ti nemaš za kruh.

ja s pet rečenica napišem kaj mislim

ti si iskompleksirano govno.

Pa jebo te,koliki ti je mozak kad mozesh sa par rechenica napisati kaj mislish?Dakle nije veci od kokoshijeg chim toliko misli stane u njega.Kako napisah,glup sui ko kurac pa opet sebi pucash u koljeno.Jebi ga,hoceto kad jedesh samo burek od sa mog sira.A bog te jebo inzenjera ha,ha,ha,ha.Promijeni tu brlju mujaga.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas... - Page 3 Empty Re: miss njemačke 2024. iranka (39) ružna kao pas...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum