ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajina je gotova ako se nešto hitno ne promijeni

Go down

Ukrajina je gotova ako se nešto hitno ne promijeni Empty Ukrajina je gotova ako se nešto hitno ne promijeni

Post by RayMabus 29/2/2024, 22:23

To će biti Njemački problem u narednim godinama.

Ukrajina je gotova ako se nešto hitno ne promijeni

Amerika je daleko. Jebe se nju za vaše probleme na evropskom kontinentu. Njoj je Švedska i Finska ušla u NATO i ojačala je sjeverni Atlantik ( NATO i jest kratica za nord atlantic )
RayMabus
RayMabus

Posts : 176009
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajina je gotova ako se nešto hitno ne promijeni Empty Re: Ukrajina je gotova ako se nešto hitno ne promijeni

Post by Hoholo Mudovski 29/2/2024, 22:32

RayMabus wrote:To će biti Njemački problem u narednim godinama.

Ukrajina je gotova ako se nešto hitno ne promijeni

Amerika je daleko. Jebe se nju za vaše probleme na evropskom kontinentu. Njoj je Švedska i Finska ušla u NATO i ojačala je sjeverni Atlantik ( NATO i jest kratica za nord atlantic )
"Amerika je daleko, Britanija je otok. "
De Gaulle

"Zelenski je našmrkani striper, Macron je babojeb"
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4090
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajina je gotova ako se nešto hitno ne promijeni Empty Re: Ukrajina je gotova ako se nešto hitno ne promijeni

Post by RayMabus 29/2/2024, 22:36

To ništa nije moj problem.

Ono šta mene zanima ja ću napraviti a oni gore neka se misle šta će s Putinom ako im dopilota raketom ili avionom i izbombardira ih.

Ja uništavam vrlo dobro ono šta ja oću.

Nema tenkova = nema napada = nema ruskog proboja NATO linija = nema Rusa na Balkanu = nema Velike Srbije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176009
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajina je gotova ako se nešto hitno ne promijeni Empty Re: Ukrajina je gotova ako se nešto hitno ne promijeni

Post by RayMabus 29/2/2024, 22:53

Naravno, Trump ne očekuje da se tih 150 milijardi dolara uplati izravno u američki proračun, već da europske države počnu masovno kupovati američko oružje i vojnu opremu. To bi mogao biti i jedan od presudnih kriterija koja članica zadovoljava njegove kriterije, a koja ne.

Po tim kriterijima najbolje bi prošla Poljska, koja je, između ostalog, kupila američke borbene avione F-35 (prije toga i F-16), helikoptere Black Hawk i tenkove Abrams. Hrvatska baš i ne bi jer bi Trump, ako bi se uopće udostojio baviti nama, mogao reći da su nam dali Black Hawkove i Bradleyje, a da smo mi, umjesto da kupimo F-35 ili F-16, kupili francuske Rafalee.

-
Naravno da smo kupili Rafale. Mi se dogovorili s Bibijem za njihove F-16 i onda došla ta američka firma da ne može nego mi u njih moramo kupiti njihove nove koje koštaju masu para. Jel ? Aj Bog. Popust s Grcima kupovina Rafala preko eu vojnih obveznica i to je to.

Našli Hrvatima prodavat muda za bubrege.

Našli ste crkvu di ćete Boga molit.

Meni se čini da ste vi sad izgubili kredibiliitet i da će EU dignit svoju vojnu industriju a vas odjebat i da ćete popušit masu vojnih poslova u Europi u budućnosti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176009
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajina je gotova ako se nešto hitno ne promijeni Empty Re: Ukrajina je gotova ako se nešto hitno ne promijeni

Post by RayMabus 29/2/2024, 23:09

Sad će svaki evropski dužnoski bez obzira iz koje je države dobit naredbu da kad prodaje oružje nekome van EU da ako nema svoje iz svoje države da onda ponudi od druge eu države vojnu industriju.

Ono Nijemac ako ne može svoje prodat iz xy razloga dobit će naredbu da odma ponudi od Francuske il neke druge države eu proizvod i obratno.

PA ĆEMO VIDIT ŠTA ĆETE VI PRODAVAT PO PLANETI I ZATO FINANCIRATE I RADITE RATOVE.

PRODAT ĆETE MOJ KURAC.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176009
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajina je gotova ako se nešto hitno ne promijeni Empty Re: Ukrajina je gotova ako se nešto hitno ne promijeni

Post by RayMabus 29/2/2024, 23:31

Oni misle da samo oni znaju proizvest motor za avion pa svi moraju kupovat avione u njih.

Pa Rusija sama proizvodi avione a ima ih pet puta manje od Europe.

TAKO ĆU VAS ODJEBAT DA JE TO STRAŠNO.

JEST ĆETE GOVNA S TIM VAŠIM ŠEMAMA I DA SVAKA PIZDA MORA KUPIT BAŠ VAŠ AVION JER STE VI BROJ JEDAN NA CELOJ PLANETI I NEMA NITKO SEM VAS.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176009
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajina je gotova ako se nešto hitno ne promijeni Empty Re: Ukrajina je gotova ako se nešto hitno ne promijeni

Post by RayMabus 1/3/2024, 00:01

Trump, po svemu sudeći, ne namjerava raspustiti NATO savez, već ga iskoristiti za "prodaju reketa" na najvišoj mogućnoj razini. Trump je 21. veljače u televizijskom intervjuu za Fox News ustvrdio da europske članice NATO-a duguju Sjedinjenim Državama 150 milijardi dolara.


Po njegovom izračunu, to bi bila razlika od preuzete obveze još od NATO summita u Walesu 2014. godine (tada je odlučeno da će sve članice Saveza izdvajati za obranu minimalno 2% BDP-a), a koje velika većina članica nije izvršila sve do prošle godine.

Naravno, Trump ne očekuje da se tih 150 milijardi dolara uplati izravno u američki proračun, već da europske države počnu masovno kupovati američko oružje i vojnu opremu. To bi mogao biti i jedan od presudnih kriterija koja članica zadovoljava njegove kriterije, a koja ne.

---

Sad češ ti vidit odgovor skupa s tom američkom vojnom industrijom koga čete vi REKETARITI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176009
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajina je gotova ako se nešto hitno ne promijeni Empty Re: Ukrajina je gotova ako se nešto hitno ne promijeni

Post by RayMabus 1/3/2024, 00:14

JEBAT ĆU TI MAJKU USRANU

EVROPA SE MOŽE IGRAT S RUSIJOM PAT POZICIJE JER JE EUROPA JAČA VIŠESTRUKO AL SE TI NE MOŽEŠ IGRAT PAT POZCIJE S KINOM

MAJKU ĆU TI JEBAT SAD
RayMabus
RayMabus

Posts : 176009
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajina je gotova ako se nešto hitno ne promijeni Empty Re: Ukrajina je gotova ako se nešto hitno ne promijeni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum