ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poljski znanstvenik:'Zapad i Hrvatska su u dramatičnoj krizi identiteta.'

Go down

Poljski znanstvenik:'Zapad i Hrvatska su u dramatičnoj krizi identiteta.'  Empty Poljski znanstvenik:'Zapad i Hrvatska su u dramatičnoj krizi identiteta.'

Post by vuksadinare 4/2/2024, 17:45

https://www.jutarnji.hr/kultura/knjizevnost/i-zapad-i-vasa-drzava-su-u-dramaticnoj-krizi-identiteta-a-evo-i-tko-je-najvazniji-hrvat-ikad-15423121
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Poljski znanstvenik:'Zapad i Hrvatska su u dramatičnoj krizi identiteta.'  Empty Re: Poljski znanstvenik:'Zapad i Hrvatska su u dramatičnoj krizi identiteta.'

Post by vuksadinare 4/2/2024, 17:47

Apsolutno točno... kad su ti glavne teme regionske i srpske cajke kurve i profuknjače poput Severine brene prije i kad ti politiku kroje plenkijevci grbinovcima mozemosi onda je to to 100%
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


immortal likes this post

Back to top Go down

Poljski znanstvenik:'Zapad i Hrvatska su u dramatičnoj krizi identiteta.'  Empty Re: Poljski znanstvenik:'Zapad i Hrvatska su u dramatičnoj krizi identiteta.'

Post by veber 4/2/2024, 18:08

poljaci, rusi, ukri. sve ista stoka.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Poljski znanstvenik:'Zapad i Hrvatska su u dramatičnoj krizi identiteta.'  Empty Re: Poljski znanstvenik:'Zapad i Hrvatska su u dramatičnoj krizi identiteta.'

Post by Sora 5/2/2024, 16:45

vuksadinare wrote:Apsolutno točno... kad su ti glavne teme regionske i srpske cajke kurve i profuknjače poput Severine brene prije i kad ti politiku kroje plenkijevci grbinovcima mozemosi onda je to to 100%


I TI si među tima koji odnose da SRBIMA drže glavnom temom svaki dan i seru samo o SRBIMA

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Poljski znanstvenik:'Zapad i Hrvatska su u dramatičnoj krizi identiteta.'  Empty Re: Poljski znanstvenik:'Zapad i Hrvatska su u dramatičnoj krizi identiteta.'

Post by Sora 5/2/2024, 16:49

INAČE, davno sam to pisala ovdje da su HRVATI izgubljeni u bespuću povijesne zbiljnosti
nit imamo povijest, nit jezik, nit privredu, nit poljoprivredu, nit vojsku, nit vanjsku politiku, nit društvene vrijednosti
niš
SAMO BOGA JBT
SAD DEFINITVNO ZNAM ŠTO ZNAČI BOG I HRVATI
pa drugo nemamo
a BOGA NEMA

Poljski znanstvenik:'Zapad i Hrvatska su u dramatičnoj krizi identiteta.'  1f600

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Poljski znanstvenik:'Zapad i Hrvatska su u dramatičnoj krizi identiteta.'  Empty Re: Poljski znanstvenik:'Zapad i Hrvatska su u dramatičnoj krizi identiteta.'

Post by veber 5/2/2024, 17:22

bila je ovdje jedna mujaga
partizani joj dali stan

nje nema više, stan je vraćen vlasnicima

smrt rusiji

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Poljski znanstvenik:'Zapad i Hrvatska su u dramatičnoj krizi identiteta.'  Empty Re: Poljski znanstvenik:'Zapad i Hrvatska su u dramatičnoj krizi identiteta.'

Post by veber 5/2/2024, 17:24

i mujage zastaklit

smrt rusiji

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Poljski znanstvenik:'Zapad i Hrvatska su u dramatičnoj krizi identiteta.'  Empty Re: Poljski znanstvenik:'Zapad i Hrvatska su u dramatičnoj krizi identiteta.'

Post by Painkiller 5/2/2024, 19:36

Sora wrote:INAČE, davno sam to pisala ovdje da su HRVATI izgubljeni u bespuću povijesne zbiljnosti
nit imamo povijest, nit jezik, nit privredu, nit poljoprivredu, nit vojsku, nit vanjsku politiku, nit društvene vrijednosti
niš

Nemamo povijet al se povjesničara i filozofa nakotilo preko svake mjere :-)
Jezik - i ja sam mislio tako, ali kad se drmnem malim prstom na nozi od nešto, uvjerim se u suprotno
Privredu - ima nešto i privrede... evo ja svojoj ekipi isplatio danas solidne plaće, a još im plaćam i treći stup 
Poljoprivreda - dovoljno koliko treba. U subotu sam baš lijepo okresao šljivik.
Vojska - kad treba - biti će - nemaš brige za to
Vanjska politika - sad smo dio EU, pa trenuto ne trebamo svoju vanjsku politiku. Ako zatreba, nešto će se iskombinirati.
Društvene vrijednosti - S društvenim vrijednostima treba racionalno. Ja cijeli život tragam za istinom pravdom, rakijom i janjetinom.

A Boga ima za one koji ga trebaju. 
Ako ga ne trebaš, onda ga i nema.

_________________
Faster than a bullet / Terrifying scream
Enraged and full of anger / He's half man and half machine
"Painkiller" [Judas Priest]
Painkiller
Painkiller

Male
Posts : 170
2014-04-27


Back to top Go down

Poljski znanstvenik:'Zapad i Hrvatska su u dramatičnoj krizi identiteta.'  Empty Re: Poljski znanstvenik:'Zapad i Hrvatska su u dramatičnoj krizi identiteta.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum