ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda" - Page 2 Empty Re: Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda"

Post by marcellus 2/2/2016, 20:13

n_razbojnik wrote:zabranimo blogspot!

pa rakićka bi to mogla ukloniti s blogspota, tim više što je hr domena, samo navodim kao primjer kriterija mirjane rakić

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda" - Page 2 Empty Re: Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda"

Post by n_razbojnik 2/2/2016, 20:17

marcellus wrote:
n_razbojnik wrote:zabranimo blogspot!

pa rakićka bi to mogla ukloniti s blogspota, tim više što je hr domena, samo navodim kao primjer kriterija mirjane rakić
što maknuti...srušiti internet na tri dana
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda" - Page 2 Empty Re: Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda"

Post by darth_vader 2/2/2016, 23:16

Opet joj netko ulio vodu u piće...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda" - Page 2 Empty Re: Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda"

Post by Guest 2/2/2016, 23:26

jasambrend wrote:Opet joj netko ulio vodu u piće...
Uvaljali joj neku jebenu drogu u heroin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda" - Page 2 Empty Re: Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda"

Post by Kermit 3/2/2016, 07:10

"Danas, danas živim u sprdačini od zemlje i oči mi padaju od srama kao da sam sama kriva za to. Nisam! Nisam glasala za HDZ! Nisam glasala za SDP! Nisam glasala za pljačku naroda! Nisam glasala za rat! Nisam glasala za mržnju! Nisam glasala za današnju hrvatsku glad, bijedu, nezaposlenost. Znam da ne živimo u smeću od zemlje zbog “svjetske krize” nego lokalnih lopova. Ni to mi ne pomaže."


Odlična analiza i zaključak gospođe Rudan, istina malo pregrub rječnik za sofisticiranu publiku, ali no...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda" - Page 2 Empty Re: Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda"

Post by vuksadinare 3/2/2016, 07:18

Tssss....al je neko pd djoleta dobio nekad davno po pici
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99209
2015-09-08


Back to top Go down

Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda" - Page 2 Empty Re: Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda"

Post by Regoč 3/2/2016, 07:29

Vedrana Rudan je smeće od čovjeka.

_________________
Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda" - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda" - Page 2 Empty Re: Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda"

Post by n_razbojnik 3/2/2016, 07:40

asilovski wrote:"Danas, danas živim u sprdačini od zemlje i oči mi padaju od srama kao da sam sama kriva za to. Nisam! Nisam glasala za HDZ! Nisam glasala za SDP! Nisam glasala za pljačku naroda! Nisam glasala za rat! Nisam glasala za mržnju! Nisam glasala za današnju hrvatsku glad, bijedu, nezaposlenost. Znam da ne živimo u smeću od zemlje zbog “svjetske krize” nego lokalnih lopova. Ni to mi ne pomaže."

zar ne živi ona u Belomgradu?
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda" - Page 2 Empty Re: Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda"

Post by Guest 3/2/2016, 10:01

n_razbojnik wrote:
asilovski wrote:"Danas, danas živim u sprdačini od zemlje i oči mi padaju od srama kao da sam sama kriva za to. Nisam! Nisam glasala za HDZ! Nisam glasala za SDP! Nisam glasala za pljačku naroda! Nisam glasala za rat! Nisam glasala za mržnju! Nisam glasala za današnju hrvatsku glad, bijedu, nezaposlenost. Znam da ne živimo u smeću od zemlje zbog “svjetske krize” nego lokalnih lopova. Ni to mi ne pomaže."

zar ne živi ona u Belomgradu?

i puknut će je srce od ovoliko kritičkog razmišljanja i analize.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda" - Page 2 Empty Re: Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda"

Post by Kermit 3/2/2016, 15:20

n_razbojnik wrote:
asilovski wrote:"Danas, danas živim u sprdačini od zemlje i oči mi padaju od srama kao da sam sama kriva za to. Nisam! Nisam glasala za HDZ! Nisam glasala za SDP! Nisam glasala za pljačku naroda! Nisam glasala za rat! Nisam glasala za mržnju! Nisam glasala za današnju hrvatsku glad, bijedu, nezaposlenost. Znam da ne živimo u smeću od zemlje zbog “svjetske krize” nego lokalnih lopova. Ni to mi ne pomaže."

zar ne živi ona u Belomgradu?
Ma da živi u i kalifatu zaključak je ispravan
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda" - Page 2 Empty Re: Vedrana Rudan "Hrvati su smeće od naroda"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum