ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajinci oterali Srpskog glumca

Go down

Ukrajinci oterali Srpskog glumca Empty Ukrajinci oterali Srpskog glumca

Post by Serbinho-3 3/2/2024, 12:50


https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2024&mm=02&dd=03&nav_id=2476006



HBO Americka neka kompanija a ovaj po Rusiji se setao.

Ukrajinci mu ga zavukli.

Barem ga prate, sta vise reci.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26494
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ukrajinci oterali Srpskog glumca Empty Re: Ukrajinci oterali Srpskog glumca

Post by RayMabus 3/2/2024, 12:52

Pa tako i treba.

Lik je podržavao ruski napad na Ukrajinu pa šta on ima uopće tražit u američkim i ostalim zapadnim filmskim kompanijama ?

VOZI U RUSIJU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci oterali Srpskog glumca Empty Re: Ukrajinci oterali Srpskog glumca

Post by Joža 3/2/2024, 13:04

RayMabus wrote:Pa tako i treba.

Lik je podržavao ruski napad na Ukrajinu pa šta on ima uopće tražit u američkim i ostalim zapadnim filmskim kompanijama ?

VOZI U RUSIJU.
Ukrajinsko ministarstvo spoljnih poslova upitalo je HBO da li je u redu da sarađuju sa osobom koja podržava genocid i krši međunarodno pravo?



Koji genocid?

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2509
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ukrajinci oterali Srpskog glumca Empty Re: Ukrajinci oterali Srpskog glumca

Post by Joža 3/2/2024, 13:06

A Ameri kao ne krše međunarodno pravo bombardirajući Irak i Siriju jučer i danas?

Jebalo ih to pravo.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2509
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ukrajinci oterali Srpskog glumca Empty Re: Ukrajinci oterali Srpskog glumca

Post by debotoijusto 3/2/2024, 13:32

milosa sam vidio samo u ruskom izazovu  , neuzbudljiv film lose glume ove druge navedene nisam gledao , rekao bi puno buke oko drugorazrednog glumca

https://www.imdb.com/name/nm2161450/

moguce da ima nekakvu karijeru na cirilicnom trzistu posto se ukri bune
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Ukrajinci oterali Srpskog glumca Empty Re: Ukrajinci oterali Srpskog glumca

Post by RayMabus 3/2/2024, 13:35

Ima.

Biković je jedan od popularnijih glumaca u Rusiji a onda pošto je tamo ipak stranac uvlači se Putinu u dupe da dobije uloge i sad bi i vamo da igra uloge.

E pa ne može pajdo. Noga u guzicu. Snimaj ti u Rusiji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci oterali Srpskog glumca Empty Re: Ukrajinci oterali Srpskog glumca

Post by debotoijusto 3/2/2024, 13:46

RayMabus wrote:Ima.

Biković je jedan od popularnijih glumaca u Rusiji a onda pošto je tamo ipak stranac uvlači se Putinu u dupe da dobije uloge i sad bi i vamo da igra uloge.

E pa ne može pajdo. Noga u guzicu. Snimaj ti u Rusiji.
'Rat se ne vodi samo oružjem već i informativno. Čim vas netko zatraži da se odmah izjasnite, onda se koriste i informacije', poručio je i nastavio: 'Ne volim na to pitanje davati pojednostavljene odgovore, a to je kao 'Da, Putin se probudio jedno jutro lud i odlučio ubijati ukrajinsku djecu'. Taj konflikt traje osam godina. Savršeno mi je jasno, ja sam sam bio žrtva propagande, bombardiranja, svi smo bili to. Ali smo istovremeno kroz tu propagandu bili i agresori. Mi smo bili em agresori, em su nas bombardirali, zato što jednostavno nismo imali sredstvo da se zaštitimo. Mi smo se s međunarodnim pravom odavno pozdravili, to je sad samo pitanje tko koga i na kakav način narušava da bi zaštitio svoje interese', rekao je Biković.




'Ova hajka je neviđena u povijesti, ukidate Dostojevskog i Čajkovskog, ljude koji su mrtvi već 200 godina. Mislim da je to opasno za sve', smatra glumac.
Govorio je i o utjecaj rata na kulturu i umjetnost. 'Kultura i umjetnost jedine su koje mogu povezati cijeli svijet. Čak i kada je ratno stanje, još uvijek se možete povezati s čovjekom iza jarka s nečim što svi razumijemo i doživljavamo', izjavio je.

https://www.tportal.hr/showtime/clanak/milos-bikovic-ne-bih-rekao-da-se-putin-jednog-jutra-probudio-i-odlucio-ubijati-ukrajinsku-djecu-foto-20220316




bacio oko , osim par korektnih poruka mira nasao jedino ovu izjavu koja stav a ne govor mrznje ili pamflet u korist ruskog rezima , rekao bi da milos korektan a ukri kmece
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Ukrajinci oterali Srpskog glumca Empty Re: Ukrajinci oterali Srpskog glumca

Post by vili40 3/2/2024, 13:58

suosjećam
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Ukrajinci oterali Srpskog glumca Empty Re: Ukrajinci oterali Srpskog glumca

Post by RayMabus 3/2/2024, 14:01

Ukrajinci oterali Srpskog glumca Actor-milos-bikovic-serbian-national-75838456

Ukrajinci oterali Srpskog glumca LlbktkpTURBXy9mZDVlMzQzYzFlYWM1OThkNDcwY2I0ZjBiM2UwMmY4NC5wbmeRkwLNBRQA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci oterali Srpskog glumca Empty Re: Ukrajinci oterali Srpskog glumca

Post by RayMabus 3/2/2024, 14:06

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Ima.

Biković je jedan od popularnijih glumaca u Rusiji a onda pošto je tamo ipak stranac uvlači se Putinu u dupe da dobije uloge i sad bi i vamo da igra uloge.

E pa ne može pajdo. Noga u guzicu. Snimaj ti u Rusiji.


bacio oko , osim par korektnih poruka mira nasao jedino ovu izjavu koja stav a ne govor mrznje ili pamflet u korist ruskog rezima , rekao bi da milos korektan a ukri kmece
Neka snima u Rusiji.

Ako sam ja privatnik poslodavac a snimam humorističnu seriju i ne želim politiku u svoju butigu a onda eto ništa jel i to je sve.


Home Box Office je američka plaćena televizijska mreža, koja je glavno vlasništvo istoimene matične podružnice Home Box Office, Inc., koja je i sama jedinica u vlasništvu Warner Bros. Discovery.
-
Bijeli lotos je američka dramsko-komedijska televizijska serija čiji je autor Mike White. Serija prati skupinu gostiju i zaposlenika u fiktivnom luksuznom lancu hotela „Bijeli lotos” te prodire u njihovu psihu prateći njihove životne priče koje se međusobno isprepliću tijekom tjedan dana boravka u hotelu.

-
https://hr.wikipedia.org/wiki/Bijeli_lotos
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci oterali Srpskog glumca Empty Re: Ukrajinci oterali Srpskog glumca

Post by catabbath 3/2/2024, 15:07

Uzeli bi oni Zelenskog da im glumi ali on je trenutno najplaćeniji glumac na svitu

_________________
Ukrajinci oterali Srpskog glumca Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Ukrajinci oterali Srpskog glumca Empty Re: Ukrajinci oterali Srpskog glumca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum