ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela Empty 20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela

Post by debotoijusto Wed 17 Jan - 23:51

EUROZASTUPNICI su večeras u Europskom parlamentu zatražili međunarodnu istragu o "izbornoj prijevari u Srbiji", a dio njih pozvao je države članice Europske unije da ne prihvate rezultate izbora dok se ta istraga ne okonča.
Prijevremeni parlamentarni i djelomično lokalni izbori, uključujući i za Beograd, održani su 17. prosinca, a državno izborno povjerenstvo proglasilo je pobjedu vladajuće Srpske napredne stranke predsjednika Aleksandra Vučića.
Oporbena koalicija lijevog centra "Srbija protiv nasilja" je, govoreći o brojnim nepravilnostima, optužila vladajuće da su izbori pokradeni, prvenstveno u Beogradu. Na brojne nepravilnosti i izborni inženjering ukazali su i međunarodni promatrači, čije se cjelovito izvješće očekuje u narednim tjednima.

"Nema demokracije bez fer i slobodnih izbora", poručio je tijekom večerašnje rasprave u EP-u zastupnik zelenih Thomas Waitz, ocijenivši da to nije bio slučaj s prosinačkim izborima u Srbiji, prenijeli su večeras beogradski mediji iz Strasbourga.
Njegova stranačka kolegica Viola Von Cramon naglasila je da je bila promatrač na brojnim izborima, ali da u 20 godina nije svjedočila takvoj situaciji kakva je bila u Srbiji tijekom prosinca.
Spominjući masovne migracije birača SNS u Beograd, kao i dovođenje ljudi iz Republike Srpske, Von Cramon je konstatirala kako je jasno da su izbori ukradeni, a da je postizborna situacija u Srbiji takva da je potrebna međunarodna istraga.
Govoreći o izborima u Beogradu, ona je naglasila da bi oporba pobijedila da izbori nisu pokradeni, te da se oporbi onemogućava da Ustavnom sudu Srbije podnese zahtjeve za njihovim poništenjem.

Von Cramon je ocijenila da je i međupartijski dijalog instrument za medijaciju između vlasti i oporbe, te da je EP u toj situaciji kredibilan partner za obje strane.
Slovenski socijaldemokratski zastupnik Matjaž Nemec poručio je da ne može zamisliti budućnost EU-a bez Srbije i njezinih građana kao ravnopravnih članova, ali strahuje da članstvo u EU "možda nije iskren, strateški i krajnji cilj srpskog vodstva". 


https://www.index.hr/vijesti/clanak/europzastupnici-traze-medjunarodnu-istragu-o-izbornoj-prijevari-u-srbiji/2530325.aspx?index_tid=452475
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela Empty Re: 20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela

Post by debotoijusto Wed 17 Jan - 23:52

popisali se sirokim mlazom na "demokratske" standarde prvorodjenog
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela Empty Re: 20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela

Post by crvenkasti Thu 18 Jan - 0:16

debotoijusto wrote:popisali se sirokim mlazom na "demokratske" standarde prvorodjenog

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela Tractors-displaying-placards-make-their-way-through-a-hot-pile-of-manure-dumped-in-a-main

I malo se i posrali se svojima.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela Empty Re: 20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela

Post by crvenkasti Thu 18 Jan - 0:27



Francuzi su još gori od Nijemaca.

Zar tako na zastave Francuske i Europske Unije?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela Empty Re: 20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela

Post by Ringo10 Thu 18 Jan - 6:51

A zašto nisu imali prigovora na onu izbornu lakrdiju u USA i tobožnju pobjedu Bidena ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela Empty Re: 20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela

Post by mentalitet Thu 18 Jan - 6:59

Ringo10 wrote:A zašto nisu imali prigovora na onu izbornu lakrdiju u USA i tobožnju pobjedu Bidena ...

Ovaj idiot koji je otvorio temu je sam sebe urinirao.Hrvatski zastupnik stalno pisa po Frau genocide kao i ova Irkinja ,ali to ovaj 'rvat podguzna zunzara nikad nece otvoriti temu protiv takvih EU kriminalaca.Njemu je vazno samo po onoj,neprijatelj srba je i moj neprijatelj bez obzira shto taj njegov" prijatelj" pljacka Hrvatsku sa onim jebenim vakcinama.Od prije mi se zgadio ovaj forum zbog ovakvih idiota pa zato sve manje dolazim.Jebi ga ,nemam vise zivaca za ovakvo nesto,samo mi je zao sto se takvi idioti nazivaju hrvati.Majku im jebem zunzarsku.Evo ova je zena veci Hrvat od vecine danashnjih hrvata.

Frau Genocide
Irish Politician Attacks EU Commission Chief Over Gaza War; ‘Overriding Elected Govts’ Policies…’
https://www.youtube.com/watch?v=mFHlG4W6RgA

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela Empty Re: 20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela

Post by Serbinho-3 Thu 18 Jan - 7:04


Malo im je falilo da pobede, ali eto, pokradose ih.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela Empty Re: 20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela

Post by mentalitet Thu 18 Jan - 7:06

crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:popisali se sirokim mlazom na "demokratske" standarde prvorodjenog

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela Tractors-displaying-placards-make-their-way-through-a-hot-pile-of-manure-dumped-in-a-main

I malo se i posrali se svojima.

Zivio sam u Berlinu 10 god. Uvijek kada sam izashao na ulicu morao sam gledati ispred sebe da ne stanem u psece govno.Berlinski cistachi ulica su godishnje pokupili 100 tona pseceg izmeta tako da ne vjerujem da im ova govna smetaju.Jedino kad pochne da gori Berlin onda ce shvatiti neke stvari.Ali krenulo je,a kad se schwabe pokrenu onda uz pivo ide sve lakse.Kada popiju onda su najslichniji hrvatima,znash ono ,zakrvave im se ochi,pochnu da gledaju u shrek i onda ih boli kurac tko je pred njima..Sve gaze pred sobom i usput jedu govna.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela Empty Re: 20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela

Post by mentalitet Thu 18 Jan - 7:12

Serbinho-3 wrote:
Malo im je falilo da pobede, ali eto, pokradose ih.

Na tviteru sam promijenio mishljenje o srbima,mada ima jako pun kurac susjeda iz BiH,'rvatske i Shiptarija.Pa navalili da budu Beogradjani ali oni "elitni" iz kruga dvojke.Samo shto ih ja nanjushim i odmah se okachim pa im fino jebem mamaru dok se normalni srbi zgrazavaju nad mojim rijechnikom,onda i njih poshaljem u 100 pizdi materinih tako kulturne.Onda me svi napadnu a ja samo dobijem vishe goriva pa da vidish zurku::::)))Bash mi je tamo zabavno.:::)))Cak me i neki poznati likovi zapratili.Maric,Vojo cetnik itd.;;;:) a na engleskom otvaram ochi amerima i govorim im tko im je glavni neprijatelj.Tamo me prate samo neke kurave koje hoce da mi neshto prodaju,,,ludilo brale,hahahahaha

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela Empty Re: 20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela

Post by Serbinho-3 Thu 18 Jan - 7:46

mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:
Malo im je falilo da pobede, ali eto, pokradose ih.

Na tviteru sam promijenio mishljenje o srbima,mada ima jako pun kurac susjeda iz BiH,'rvatske i Shiptarija.Pa navalili da budu Beogradjani ali oni "elitni" iz kruga dvojke.Samo shto ih ja nanjushim i odmah se okachim pa im fino jebem mamaru dok se normalni srbi zgrazavaju nad mojim rijechnikom,onda i njih poshaljem u 100 pizdi materinih tako kulturne.Onda me svi napadnu a ja samo dobijem vishe goriva pa da vidish zurku::::)))Bash mi je tamo zabavno.:::)))Cak me i neki poznati likovi zapratili.Maric,Vojo cetnik itd.;;;:) a na engleskom otvaram ochi amerima i govorim im tko im je glavni neprijatelj.Tamo me prate samo neke kurave koje hoce da mi neshto prodaju,,,ludilo brale,hahahahaha



Sipci su najagresivnija Tastatura Ultras ekipa.

To ko se prodaje Beogradjaninom iz kruga dvojke, verovatno

seljana neka.

Beogradjanin ne zna ni ulice po gradu, niti ga to zanima da

se prodaje Beogradjaninom.

Opozicija isto dosadjuje sa tim online botovanjem.

Vristim Online i eto, dobicu izbore, otprilike.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela Empty Re: 20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela

Post by Piglet Thu 18 Jan - 8:09

Ovi iz SNS priznali kosovske tablice, natjerali srpsku sirotinju da uzme kosovske pasoše i plaća Albancima struju, ali svejedno ih jebu ovi iz EU, nikako da im se smiluju hahahaha lol!
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela Empty Re: 20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela

Post by debotoijusto Thu 18 Jan - 8:19

mene samo brine jel se prestolonasledniku malom vukanu svidio snjegovic iz davosa ?
mocnici su naime odusevljeni
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela Empty Re: 20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela

Post by Joža Thu 18 Jan - 12:47

debotoijusto wrote:mene samo brine jel se prestolonasledniku malom vukanu svidio snjegovic iz davosa ?
mocnici su naime odusevljeni

Pičkoustog naime boli kurac za to. 

Samo šupkoljupcima je važno što pederi iz Davosa poručuju.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2514
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela Empty Re: 20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela

Post by Joža Thu 18 Jan - 12:50

Piglet wrote:Ovi iz SNS priznali kosovske tablice, natjerali srpsku sirotinju da uzme kosovske pasoše i plaća Albancima struju, ali svejedno ih jebu ovi iz EU, nikako da im se smiluju hahahaha lol!

A jebote ... smiješ se Srbendama, a mi u totalnom kurcu.

Meni je jako važno što njima krepava krava jerbo je naša odavno krepala.

I čudim se onda ovom svijetu!?

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2514
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela Empty Re: 20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela

Post by Joža Thu 18 Jan - 12:51

crvenkasti wrote:

Francuzi su još gori od Nijemaca.

Zar tako na zastave Francuske i Europske Unije?

Bogami govna lepršala i po ukrajinskoj pored njih.

Kako će to podnijeti naši banderisti?

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2514
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela Empty Re: 20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela

Post by Piglet Thu 18 Jan - 13:38

Koba wrote:
Piglet wrote:Ovi iz SNS priznali kosovske tablice, natjerali srpsku sirotinju da uzme kosovske pasoše i plaća Albancima struju, ali svejedno ih jebu ovi iz EU, nikako da im se smiluju hahahaha lol!

A jebote ... smiješ se Srbendama, a mi u totalnom kurcu.

Meni je jako važno što njima krepava krava jerbo je naša odavno krepala.

I čudim se onda ovom svijetu!?
Opet si standardno glup. 

Dio tog gangbanga nad Srbijom smo i mi, morat će kao granicu priznati hrvatske katastarske općine preko Dunava i to je službeno pregovaračko stajalište EU kako je definirala Badinterova komisija. RH svako malo diplomatskim putem podsjeća RS da drže 12 tisuća hektara hrvatske zemlje preko Dunava.

Lako za to što će ih Albanci pregaziti na jugu, za nas je bitnije da i mi zašamaramo mrtvog srpskog magarca i riješimo pitanje granice zauvijek.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela Empty Re: 20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela

Post by mentalitet Thu 18 Jan - 21:41

Piglet wrote:Ovi iz SNS priznali kosovske tablice, natjerali srpsku sirotinju da uzme kosovske pasoše i plaća Albancima struju, ali svejedno ih jebu ovi iz EU, nikako da im se smiluju hahahaha lol!

A sta bi ti genijalac napravio?Za Srbiju je Albanija,Hrvatska i BiH goli kurac kada bi zaratili.Ali jebiga, Srbija nikad nije bila ta koja je zeljela rat na Balkanu nego siptari,muslimani i hrvati koji misle ako lizu supak zapadu da ce nesto usicariti.Mozda i jesu nesto usicarili ali na kratku stazu.Vise su izgubili zbog pokvarenog zidova Tudjmana koji je rekao da nema drzave bez rata.A sta stoji iza toga?Zapad (citaj americki cionisti koji su uglavnom cifuti) zna da samo ako postoji mrznja izmedju balkanskih naroda onda sa njima moze i manipulirati.Dakle ti americki cionisti su ukoljencili Ameriku i cijeli zapad na celu sa Njemackom,Francuskom ,Italijom i drugim evropskim zemljama pa su to pozeljeli ucininiti i sa ostatkom svijeta.Srbi su prvi narod koji su 1991 prepoznali zlo i oduprli se kao i 1914 i 1941.To zlo ima skoro 700.000 milijuna ljudi.E sad da se vratimo na Kosovo,zar ti ne vidis da se jedan mali ali hrabar narod bori protiv Golijata a ne protiv sipaca ili muslimana ili hrvata koji su samo glupr korisne budale.Zapad uvidja da gubi Ukrajinu i ne samo nju pa zuri da istjera srbe iz onih podrucja koje smatra svojim vitalnim interesom.Tako je bilo i u Hrvatskoj.Boli kurac njih za hrvate kojima su utupili u glavu da su neki kurac u tome svijetu a nisu nista drugo kako napisah nego korisne budale koje ce ako zatreba i ratovati dio zadnjeg hrvata za cionisticke interese kao i glupi bosanski muslimani i siptari.Cionisti nece stati sa tablicama,izmishljat ce i druge stvari dok ne isprovociraju srbe da napadnu sipce a onda bi oni trebali stupiti na scenu i braniti takozvanu demokraciju.Oni svjesno trpe ta sranja jer znaju koja je zamka napravljena za njih.Plus toga,ako neki idiot misli da ce to biti kontrolisani sukob kao 1995 grdno se zajebao jer ce tada goriti cijeli Balkan.Mnogi od vas ovo ne vide ili vide pa iz neke daljine misleci da su sigurni podjebavaju i radujuju se.Ima u Srbiji jako puno budala koji bi krenuli glavom kroz zid ali Suljo i ljudi iza njega jako dobro znaju o cemu se radi pa igraju igre sa cionistickim globalistima finu igru saha cekajuci izbore u USA pa cesh onda vidjeti sta ce se desiti,posebno sto ce Rusija za par mjeseci izaci na Dunav sa kojega moze kontrolisati cijelo balkansko nebo svojim raketama jer Ukrajina je zavrsena prica samo sto rusi ne zele da uzmu takvu zemlju pod svoje dok je ne denacificiraju,neshto pobiju a neshto protjeraju na zapad posebno u Poljsku.Situacija u Evropi se sve vise zaostrava pa ako dodje do WWIII onda ce Srbija rjesavati svoje nacionalno pitanje po njenim pravilima.Zivi bili pa vidjeli.Sve shto sam predvidio od 1991 sam do sada pogodio jer osjecam stvari i dogadjaje instiktivno a ne nekim znanjem.Ustvari,sve je vec vidjeno u Povijesti.Reagirao sam jer sam te smatrao malo inteligentnijim iz tvojih prijashnjih upisa.No dobro ,mijenjamo se jebaji ga netko na losije netko na bolje.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela Empty Re: 20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela

Post by mentalitet Thu 18 Jan - 21:45

Koba wrote:
Piglet wrote:Ovi iz SNS priznali kosovske tablice, natjerali srpsku sirotinju da uzme kosovske pasoše i plaća Albancima struju, ali svejedno ih jebu ovi iz EU, nikako da im se smiluju hahahaha lol!

A jebote ... smiješ se Srbendama, a mi u totalnom kurcu.

Meni je jako važno što njima krepava krava jerbo je naša odavno krepala.

I čudim se onda ovom svijetu!?


Ma koji je tebi kurac?U Hrvatskoj tece med i mlijeko .Evo jedan od pametnijih hrvata to bas dobro objasnjava.Moras ovo preslusati do kraja pa da vidis kako je super u Hrvatskoj.


PRESSJEK - MISLAV KOLAKUŠIĆ
https://www.youtube.com/watch?v=pBhrFbP0rgc&t=1710s

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela Empty Re: 20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela

Post by immortal Fri 19 Jan - 1:20

mentalitet wrote:
Piglet wrote:Za Srbiju je Albanija,Hrvatska i BiH goli kurac kada bi zaratili.Ali jebiga, Srbija nikad nije bila ta koja je zeljela rat na Balkanu nego siptari,muslimani i hrvati 
scratch study elephant

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela Empty Re: 20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela

Post by prckov Fri 19 Jan - 8:32

gledanje je tek pocelo
glavno nagledavanje ce tek stic krajem ove godine

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela Empty Re: 20 godina pratim izbore, ovo još nisam vidjela

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum