ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu Empty Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu

Post by vili40 Wed 3 Jan - 16:03

Eksplozije i stampedo u Iranu, preko 100 mrtvih, 170 ranjenih. "Ovo je terorizam"
Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu 13170a56-5df9-4a5d-9d3a-1e287ea0cf4d

U DVIJE eksplozije uzrokovane "terorističkim napadima" u Iranu je ubijeno više od 100 ljudi i ranjeno više desetaka njih, na obilježavanju godišnjice smrti vojnog zapovjednika Kasema Sulejmanija, ubijenog u napadu američke bespilotne letjelice 2020., objavili su iranski dužnosnici.
Iranska državna televizija izvijestila je o prvoj, a potom i drugoj eksploziji tijekom obljetnice na groblju, gdje je Sulejmani pokopan u Kermanu, gradu na jugoistoku zemlje.
"Eksplozije su uzrokovane terorističkim napadima", citirali su državni mediji izjavu lokalnog dužnosnika u pokrajini Kerman. Babak Yektaparast, glasnogovornik iranske hitne službe, kasnije je izvijestio da su 103 osobe ubijene i 170 ozlijeđeno.
"Ogromna eksplozija dogodila se u blizini džamije Saheb al-Zaman, gdje se nalazi Sulejmanijeva grobnica u Kermanu", objavila je državna televizija i dodala kako se druga eksplozija dogodila nekoliko minuta kasnije, prenosi agencija France Presse. 

"Valovi ljudi blokiraju ceste"

Iranska agencija Nournews navodi kako je nekoliko plinskih boca eksplodiralo na cesti koja vodi prema groblju i da vlasti prate situaciju. Agencija SNN prenosi da su vozila hitne pomoći na putu prema groblju, gdje su se radi obilježavanja Sulejmanijeve smrti okupile stotine Iranaca. 
"Naši timovi za brz odgovor evakuiraju ozlijeđene, ali valovi ljudi blokiraju ceste", rekao je za državnu TV Reza Fallah, čelnik Crvenog polumjeseca pokrajine Kerman.

SAD ubio Sulejmanija u Iraku 2020.

Sulejmani, zapovjednik iranskih elitnih snaga Kuds, bio je vođa iranskih vojnih operacija na Bliskom istoku, a SAD ga je ubio u siječnju 2020. u Iraku. 
Bio je zadužen za tajne misije snaga Kuds i pružanje smjernica, financiranje, oružje, obavještajne podatke i logističke potpore savezničkim vladama i naoružanim skupinama, uključujući Hamas i Hezbolah. Tadašnji američki predsjednik Donald Trump, koji je naredio ubojstvo 2020., opisao je Sulejmanija kao "terorista broj jedan u svijetu".
Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu 7c1b8e6f-2bba-420b-b6a6-ec55a9f6bccc
Poluslužbeni Nournews je rekao da je "nekoliko plinskih boca eksplodiralo na cesti koja vodi do groblja". Iranski državni mediji citirali su lokalnog dužnosnika koji je rekao da "još nije jasno jesu li eksplozije izazvale plinske boce ili teroristički napad".
Državna TV prikazala je spasioce Crvenog polumjeseca kako pomažu ranjenima na ceremoniji, na kojoj su se okupile stotine Iranaca kako bi obilježile godišnjicu Sulejmanijeve smrti.

Eksplozije su se dogodile u napetom trenutku u regiji

Eksplozije su se dogodile usred pojačanih napetosti u regiji, dok Izrael vodi rat protiv Hamasa u Gazi.
Jučer je viši čelnik Hamasa ubijen u predgrađu Bejruta u eksploziji za koju je američki dužnosnik rekao CNN-u da ju je izveo Izrael. Izrael nije potvrdio ni opovrgnuo umiješanost, ali Hamas i militantna skupina Hezbolah, koja kontrolira predgrađe, okrivili su Izrael i obećali osvetu.
Vođa Hezbolaha Hassan Nasrallah trebao bi danas održati govor, treći od izbijanja rata. Govor je najavljen prije napada u Bejrutu. Izrael optužuje Teheran da financira i naoružava Hamas. Izraelski ministar obrane Yoav Gallant rekao je prošlog mjeseca da je njegova zemlja u "ratu na više frontova".
Sjedinjene Države također su nedavno pojačale svoj vojni angažman na Bliskom istoku. Prošlog mjeseca vojska je izvela zračne napade na Kataib Hezbolah, koji podržava Iran i "povezane skupine" u Iraku.
https://www.index.hr/vijesti/clanak/eksplozije-i-stampedo-u-iranu-preko-100-mrtvih-170-ranjenih-ovo-je-terorizam/2525925.aspx
vili40
vili40

Male
Posts : 10749
2015-08-02


Back to top Go down

Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu Empty Re: Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu

Post by RayMabus Wed 3 Jan - 16:48

Jučer im roknilo nekog vojnog zapovijednika Hamasa i još njih par u Bejrutu tako šta su ih gađali dronom i sad ove potamanili a to su obožavatelji iranskog režima koji stoji iza napada Hamasa na Izrael a vidim danas im isto tamane tu njihovu islamističku gamad u Gazi.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu Empty Re: Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu

Post by RayMabus Wed 3 Jan - 16:56

Grupa je objavila priopćenje navodeći svoju predanost “odupiranju američkim okupacijskim snagama u Iraku i regiji” i povezala napad sa svojim odgovorom na “masakre cionističkog entiteta (Izraela)” nad ljudima u Gazi. Nije poznato ima li žrtava u napadu, a SAD se za sada nije oglasio povodom incidenta.

https://www.geopolitika.news/vijesti/raketama-i-dronovima-na-americku-bazu-u-siriji/

Sad će se morat raspizdit i ić na totalno raketiranje ovih njihovih baza u Iraku. Nema mrdanja. Rokajjjjjj

Nema odmora dok traje obnova. Šta će on silit Hrvatsku da šalje vojnike u Irak u američku koaliciju a tamo su nezakonito od 2020. Sad fino taj irački premijer neka im da nogu pa ćemo se svi povuć a anglosasi slobodno nek ostanu sami nezakonito u tom Iraku ako im se ostaje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu Empty Re: Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu

Post by RayMabus Wed 3 Jan - 17:04

Datum 15,15,2023

https://www.ex-iskon-pleme.com/t56650-sabor-odobrio-sudjelovanje-hrvatske-u-nezakonitoj-okupaciji-iraka

by RayMabus Fri 15 Dec - 15:50

Loše gospodo draga saborski zastupnici RH.

Đeneral galaksije će se jako sad naljutiti.



---


by RayMabus Fri 15 Dec - 16:07

Moga bi vam uskoro cijeli taj arapski svijet postat jedan veliki Afganistan pa vam ta šema da žicate Hrvatsku i potkupljujete političare kako bi poslali pripadnike državne vojske od te države da se dole bije za vaše američke interese postat vojno nebitno jer ćete živjeti u noćnoj mori.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu Empty Re: Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu

Post by RayMabus Wed 3 Jan - 17:14

Sad nek opet pametuje taj ajatolah i kako će oni eto samo malo a neće stvarno krenit na te anglosase u Iraku.

Krenit ćeš ti, vidit ćeš da ćeš krenit. 

Oni te zajebaju s tim Komšičem ta komanda NATO-a jer oće gradžansku BiH pa onda to pod NATO kišobran i onda mi taj isti general štab pritisne ove naše šupke od političara da šalju vojnike dole u tu njihovu američku koaliciju u Iraku a koja je nezakonita od 2020 samo taj irački premijer se nešto nečka pa neće da stavi potpis i točku na i da ovi dobiju nogu iz Iraka.

Evo sad ćeš vidit kad shvate da će bit potamanjeni i u Iranu i svugdje i da nema cile mile i morat će krenit na te anglosase i onda neka se taj irački premijer misli.

Oću da im daju pedalu i onda Hrvatska neće poslat vojnike a još će mu ih i svi ostali povuć.

Naša mene jebavat u mozak.


Last edited by RayMabus on Wed 3 Jan - 17:17; edited 2 times in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu Empty Re: Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu

Post by AssadNaPodmornici Wed 3 Jan - 17:15

nema sa Izraelom zajebancije. nisam najveći njihov fan, ali mi se sviđa kako nema sa njima trle-mrle i puno tolerancije.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20956
2018-06-14


Back to top Go down

Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu Empty Re: Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu

Post by RayMabus Wed 3 Jan - 17:19

AssadNaPodmornici wrote:nema sa Izraelom zajebancije. nisam najveći njihov fan, ali mi se sviđa kako nema sa njima trle-mrle i puno tolerancije.
Bacili ih na gradele. Sad neka taj ajatolah i iranski državni i vojni vrh se misii jer oni tu igraju neku svoju igru jer žive od izvoza nafte pa se ne žele stvarno zamirit Americi. Eto sad se jebi pa ćeš ih morat stvarno napadat u Iraku. One horde zombija napadaju te anglosaske vojarne u Iraku. Kaos. Irak u plamenu. Korumpirani irački premijer stavlja konačni potpis na odlazak američkih i koalicijskih snaga u Iraku. 

To je to. I tako treba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu Empty Re: Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu

Post by RayMabus Wed 3 Jan - 17:33

Kako je objavljeno na sajtu Kremlja, šef ruske države je uputio poruku vrhovnom lideru Islamske Republike Iran Aliju Hamneiju i iranskom predsedniku Ibrahimu Raisiju, izražavajući „duboko saučešće u vezi sa tragičnim posledicama terorističkog napada u gradu Kerman”.
- Ubistvo civila na groblju šokira svojom okrutnošću i cinizmom - naglasio je Putin. - Snažno osuđujemo terorizam u svim njegovim oblicima i manifestacijama i potvrđujemo našu posvećenost beskompromisnoj borbi protiv ovog zla - uverio je ruski lider.
Prema poslednjim informacijama, u terorističkom napadu poginulo je 188 osoba.
-

Baš ih fino potamanilo. Aj sad da te vidim kako ti nećeš jurišat na te američke vojarne po Iraku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu Empty Re: Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu

Post by debotoijusto Wed 3 Jan - 17:57

kod nas rokne boca plina izbije prozor i ozljedi penzica a tamo odmah ubije 100 radno sposobnih do 30g. zivota
jel bilo satora ? sto kaze glogoski ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu Empty Re: Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu

Post by Hoholo Mudovski Wed 3 Jan - 17:57

Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu Gcvrj710
Bit će se opet netko bori za demokraciju i ljudska prava...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4097
2023-08-31


Back to top Go down

Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu Empty Re: Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu

Post by RayMabus Wed 3 Jan - 18:00

Dopisnik Al-Mayadeena: Broj poginulih u terorističkom napadu u Kermanu popeo se na 211 mučenika
-

Odlično. Prešli su 200. Taj general je ubijen u Iraku 2020 i nakon toga je irački parlament izglasao rezoluciju da se Amerikanci povuču iz Iraka. I onda ovi nešto otežu itd i sad mi došli nikidan da im Hrvatska pošalje topovsko meso u Irak umisto da se idu povlačiti jer su tamo nezakonito od 2020.

Zajebavate vi mene a ? A vamo mi Komšića u BiH i radite to šta radite jer je to vaš američki interes a onda još za ne falit da ti ja šaljem topovsko meso u Irak radi tih istih američkih imperijalnih ciljeva a tamo ste nezakonito od 2020 i tribali ste se odavno povuč a vi još tražite druge tko će vam još doć da sudjeluje u toj vašoj nezakonitoj okupaciji Iraka.

Eto sad ćeš ti vidit šta ćeš ti dobit jer će taj irački premijer konačno morat stavit taj potpis da vi odete a ovi će sad popizdit skroz pa će u valovima jurišat na vas i te vaše vojarne po Iraku.

I kad stavi pajdo potpis onda će se sve normalne države povuć a vi ako vam se stoji u tom Paklu dole slobodno ostanite i gnjojite tamo zemlju.

Meni si naša zajebavat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu Empty Re: Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu

Post by AssadNaPodmornici Wed 3 Jan - 18:11

mučenika hahaha. 

pa ti luđaci u Iranu su iz nekog razloga uključeni na svaki rat na planeti.
zamisli da ih je kao Amera ili Rusa već bi napali i Kinu i Indiju i cijeli Bliskiistok 

a mogli su lijepo život od nafte. OK dobili su islamsku republiku, mogli su lijepo se uključiti u normalni globalni tok, samo trebaju prestati kmečati smrt Izraelu i USA.  Čak i ti nesretni židovi su dali hrpu prava lokalnim arapima, počeli pregovarati sa arapskim zemljama, i eto irana.. nahuška sirotinju iz hamasa, pa onda ove iz hezbollaha, pa im rokne generala u siriji(šta njihov general radi tamo), a prije toga im generala u iraku(ludilo i u iraku su) pa nahuškali Hutije, pa naoružavaju Rusiju. i onda se čude što im netko rokne bombu i što im rokaju generale.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20956
2018-06-14


Back to top Go down

Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu Empty Re: Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu

Post by RayMabus Wed 3 Jan - 18:28

RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu Empty Re: Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu

Post by Hoholo Mudovski Wed 3 Jan - 19:44

AssadNaPodmornici wrote:mučenika hahaha. 

pa ti luđaci u Iranu su iz nekog razloga uključeni na svaki rat na planeti.
zamisli da ih je kao Amera ili Rusa već bi napali i Kinu i Indiju i cijeli Bliskiistok 


A ovako je izgledala iranska upletenost u svaki rat dok smo držali Afganistan pod okupacijom...
Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu 4ee65610


Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4097
2023-08-31


Back to top Go down

Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu Empty Re: Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu

Post by Hoholo Mudovski Wed 3 Jan - 19:46

RayMabus wrote:Dopisnik Al-Mayadeena: Broj poginulih u terorističkom napadu u Kermanu popeo se na 211 mučenika
-

Odlično. Prešli su 200.
Generale očekivao sam samo od sekte bacanje drkice na 200 mrtvih u terorističkom napadu, a ne i od tebe...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4097
2023-08-31


Back to top Go down

Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu Empty Re: Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu

Post by T. Wed 3 Jan - 22:15

Oholo Mudovski wrote:
AssadNaPodmornici wrote:mučenika hahaha. 

pa ti luđaci u Iranu su iz nekog razloga uključeni na svaki rat na planeti.
zamisli da ih je kao Amera ili Rusa već bi napali i Kinu i Indiju i cijeli Bliskiistok 


A ovako je izgledala iranska upletenost u svaki rat dok smo držali Afganistan pod okupacijom...
Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu 4ee65610


proširili se do svih savezničkih baza u regiji...
a onda kmeče kad ih se udari...

_________________
Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu Unname11
T.
T.

Posts : 17120
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu Empty Re: Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu

Post by RayMabus Wed 3 Jan - 23:20

Oholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:Dopisnik Al-Mayadeena: Broj poginulih u terorističkom napadu u Kermanu popeo se na 211 mučenika
-

Odlično. Prešli su 200.
Generale očekivao sam samo od sekte bacanje drkice na 200 mrtvih u terorističkom napadu, a ne i od tebe...
Pa nije to radi toga. Brige mene za njih. Svejedno mi je oće li ih izginuti nula i nekoliko miljona. Valjda to tebi izgledalo ko da ja nešto slavim šta ih je poginilo više od 200 al nisi pročitao cijeli post. Stvar je u tome šta na ovako veliku brojku ajatolah mora reagirati i onda kad čitaš ostatka posta vidiš da je to a ne šta su tamo neki nebitni izgnili u osnovi taj razlog zašto sam napisao Odlično. Prešli su 200.

Evo ostatak posta pa čitaj dobro:

Taj general je ubijen u Iraku 2020 i nakon toga je irački parlament izglasao rezoluciju da se Amerikanci povuču iz Iraka. I onda ovi nešto otežu itd i sad mi došli nikidan da im Hrvatska pošalje topovsko meso u Irak umisto da se idu povlačiti jer su tamo nezakonito od 2020.

Zajebavate vi mene a ? A vamo mi Komšića u BiH i radite to šta radite jer je to vaš američki interes a onda još za ne falit da ti ja šaljem topovsko meso u Irak radi tih istih američkih imperijalnih ciljeva a tamo ste nezakonito od 2020 i tribali ste se odavno povuč a vi još tražite druge tko će vam još doć da sudjeluje u toj vašoj nezakonitoj okupaciji Iraka.

Eto sad ćeš ti vidit šta ćeš ti dobit jer će taj irački premijer konačno morat stavit taj potpis da vi odete a ovi će sad popizdit skroz pa će u valovima jurišat na vas i te vaše vojarne po Iraku.

I kad stavi pajdo potpis onda će se sve normalne države povuć a vi ako vam se stoji u tom Paklu dole slobodno ostanite i gnjojite tamo zemlju.

Meni si naša zajebavat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu Empty Re: Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu

Post by RayMabus Wed 3 Jan - 23:29

Tamo 15.12.2023 su mi digli tlak kad sam pročitao da je Sabor odobrio slanje vojnika u Irak a nisu bili prošle godine.

Znači dođe taj američki general i ono vrši pritisak iako su se morali odavno povuć a taj isti general tj ti Amerikanci me jebu s Komšićem itd.

E neš Boga mi.

Prvo ih odjebali svi za onu pomorsku međunarodnu koaliciju oko Hutija a sad ću ih i ispalit iz Iraka.

MARŠ NAPOLJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu Empty Re: Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu

Post by Hartmann Wed 3 Jan - 23:33

CIJA scenario

_________________
Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu Empty Re: Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu

Post by Eroo Wed 3 Jan - 23:54

RayMabus wrote:
Odnija mu đava cigaretu...vidi šta napravi. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74797
2016-07-22


Back to top Go down

Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu Empty Re: Užas,plinske boce uzrokovale stampedo u Iranu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum