ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

djevojku su pustili da obidje staru majku

Go down

djevojku su pustili da obidje staru majku Empty djevojku su pustili da obidje staru majku

Post by debotoijusto 7/11/2023, 17:23

Još je jedan Srbin uhićen i pritvoren zbog veličanja "velike Srbije" i propale tvorevine "Krajine", te slavljenja četništva. Prema pisanju srpskih medija, riječ je o 32-godišnjem mladiću.

"Alo" piše da mladić po imenu Velibor Tripković ima državljanstvo i Srbijе i Hrvatskе, a živi u Srbiji. Uhićen je na graničnom prijеlazu Bajakovo kada jе s djеvojkom pošao u posjet baki u Kninu, kamo jе do sada odlazio nеkoliko puta godišnjе. Djеvojka jе puštеna, a Tripkovića jе hrvatska policija odvela u policijsku stanicu Knin, odaklе jе odvеdеn sucu za prеkršajе.


– Predsjednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta priopćio je da je hrvatska policija uhitila krajiškog Srbina Velibora Tripkovića (32) i izrekla mu kaznu zatvora od 15 dana i ocijenio kao neprihvatljivo objašnjenje hrvatske policije da je prekršio Zakon o prekršajima protiv javnog reda i mira, jer je na društvenim mrežama objavljivao zavičajne i patriotske pjesme i fotografije – naveo je Tanjug.


Međutim, Tanjug i Linta su "zaboravili" navesti da je mladićev profil prepun četničkih obilježja, fotografija s obilježjima "države Krajine". Kako smo i sami vidjeli, dobar dio statusa odjednom je nestao, tj. na njegovu zidu je osvanula ova obavijest:

– Sadržaj trenutno nije dostupan. Ovo se obično dogodi zato što je korisnik sadržaj podijelio s malom skupinom ljudi, promijenio publiku ili je sadržaj izbrisan – navodi FB.

No, ostala je primjerice fotografija na kojoj huligani drže transparent s natpisom "Bуковар никада неће бити Vukovar", zatim slavljenje Ratka Mladića, oružje i zastava tkzv. Krajine, oda četnicima i sl.


https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/crna-kronika/nasa-policija-iz-autobusa-izvukla-srbina-i-djevojku-mu-sudac-je-vidio-njegov-fejs-i-odmah-ga-poslao-u-sibenski-zatvor-1336952
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

djevojku su pustili da obidje staru majku Empty Re: djevojku su pustili da obidje staru majku

Post by debotoijusto 7/11/2023, 17:25

ovo mi OK
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

djevojku su pustili da obidje staru majku Empty Re: djevojku su pustili da obidje staru majku

Post by debotoijusto 7/11/2023, 17:32

Markoviću je zanimljiv način na koji se prati ljude u Hrvatskoj.

– Njihova policija pomno prati što rade Srbi u Hrvatskoj. Taj mladić je bio u Kninu i postavio je nešto što se nije svidjelo hrvatskim vlastima. Gdje god odemo, mi smo građani drugog reda... Oni su nas iz Hrvatske istjerali... Ovo će njima biti lijep primjer, kako je hrvatska policija uhvatila jednog našeg građanina. Ne mogu oni na nas da gledaju blagonaklono. Ima ljudi koji nisu ni vidjeli Hrvatsku pa su dobili duple papire. Mi možemo da idemo po Europi i da ne tražimo vize, ali da vam kažem, ovdje je policija odreagirala... Da se ovo dogodilo kod nas, ne bi se ništa dogodilo! Mi smo najdemokratičnija država u Europi. Oni čak i da odu u najčetničkiji kraj, ne bi Hrvatima ništa uradili! Mi smo kulturan narod koji poznaje svoju povijest, ponosni narod, ne zaboravljamo... Problem je najveći što mi Srbi sve zaboravljamo! – zaključio je Marković.


kmecanje na najjace
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

djevojku su pustili da obidje staru majku Empty Re: djevojku su pustili da obidje staru majku

Post by Joža 8/11/2023, 09:00

debotoijusto wrote:Markoviću je zanimljiv način na koji se prati ljude u Hrvatskoj.

– Njihova policija pomno prati što rade Srbi u Hrvatskoj. Taj mladić je bio u Kninu i postavio je nešto što se nije svidjelo hrvatskim vlastima. Gdje god odemo, mi smo građani drugog reda... Oni su nas iz Hrvatske istjerali... Ovo će njima biti lijep primjer, kako je hrvatska policija uhvatila jednog našeg građanina. Ne mogu oni na nas da gledaju blagonaklono. Ima ljudi koji nisu ni vidjeli Hrvatsku pa su dobili duple papire. Mi možemo da idemo po Europi i da ne tražimo vize, ali da vam kažem, ovdje je policija odreagirala... Da se ovo dogodilo kod nas, ne bi se ništa dogodilo! Mi smo najdemokratičnija država u Europi. Oni čak i da odu u najčetničkiji kraj, ne bi Hrvatima ništa uradili! Mi smo kulturan narod koji poznaje svoju povijest, ponosni narod, ne zaboravljamo... Problem je najveći što mi Srbi sve zaboravljamo! – zaključio je Marković.


kmecanje na najjace

LOL.

_________________
Sve čujemo, sve vidimo. Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2397
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

djevojku su pustili da obidje staru majku Empty Re: djevojku su pustili da obidje staru majku

Post by dzango 8/11/2023, 09:48

Kim Džong Un likes this.

_________________
djevojku su pustili da obidje staru majku Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

djevojku su pustili da obidje staru majku Empty Re: djevojku su pustili da obidje staru majku

Post by crvenkasti 8/11/2023, 09:53

Mi Hrvati smo još i dobri šta im Šiptari rade.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

djevojku su pustili da obidje staru majku Empty Re: djevojku su pustili da obidje staru majku

Post by Trpan 8/11/2023, 21:35

'adezeovo proxy glasačko tijelo iz Lastinih autobusa. Il' je sada Flix bus?  scratch
Trpan
Trpan

Posts : 3
2022-07-08


Back to top Go down

djevojku su pustili da obidje staru majku Empty Re: djevojku su pustili da obidje staru majku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum