ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

od ministra više ništa ne može iznenaditi

Go down

od ministra više ništa ne može iznenaditi Empty od ministra više ništa ne može iznenaditi

Post by debotoijusto 3/11/2023, 18:27

MINISTAR vanjskih poslova Gordan Grlić Radman jutros je na konferenciji o jačanju i proširenju Europske unije u Berlinu izazvao incident zbog kojeg je brzo postao hit na internetu. Snimka u kojoj pokušava poljubiti njemačku ministricu vanjskih poslova Annalenu Baerbock munjevito se proširila medijima i društvenim mrežama, a za Index su je komentirale aktivistica za ženska prava i predsjednica Zaklade Solidarna Sanja Sarnavka i saborska zastupnica te članica saborskog Odbora za ravnopravnost spolova Ivana Kekin.


Sarnavka kaže da, iako ju od ministra više ništa ne može iznenaditi, ipak ne bi njegov postupak nazvala uznemiravanjem, već nepristojnošću. "To je jedan gaf koji je vrlo teško zamisliv u diplomaciji, kada gledate sa svih strana, uvijek žena određuje do kojem mjere će se netko ponašati. Ona pruža ruku, a ne muškarac. Ona daje znak i ona bi trebala jasno postavljati granice dokle ide moj prostor u koji ti mogu dopustiti da uđeš.

Naprosto je to jedan veliki gaf, pogotovo u diplomaciji koja je sva uštogljena, pazi se na svaku riječ, a onda se isto tako treba paziti na svaki pokret i na svaku gestu", rekla je.


"Ali od Radmana, koji uopće nije osoba za funkciji ministra vanjskih poslova, ništa me ne začuđuje. On je valjda u konstantnoj euforiji, ujutro pogleda bankovne račune pa je onda sretan i lebdi pola metra iznad zemlje, a glavu baš i ne koristi tako često. On inače nikada ništa pametno ne kaže.


Sada je uspio i ovo će postati jedan viralni meme koji će svi gledati i smijati se, što je loše. Iako mene puno više brine kako se glasalo u UN-u, a ne ta gesta koja pokazuje njegovu nesposobnost. Vjerojatno će i gospođa Baerbock sama komentirati "koji bedak", no ipak to neće imati utjecaja na hrvatsku diplomaciju", smatra Sarnavka.





Radmanov je gaf komentirala i Ivana Kekin. "Ministar je ponovo pokazao da mu nedostaje diplomatske vještine, poznavanja protokola, no i osnovnog bontona.

Čitavu je scenu iznimno neugodno za gledati jer pokazuje izostanak poštovanja prema Annaleni Baerbock kao i instituciji koju predstavlja. Ovo je nažalost još jedan u nizu gafova Gorana Grlića Radmana kojim sramoti sebe, no nažalost i zemlju koju predstavlja, dakle sve nas", rekla je.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/reakcije-na-radmanovo-ljubljenje-ministrice-sramoti-sebe-i-sve-nas/2509557.aspx


debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

od ministra više ništa ne može iznenaditi Empty Re: od ministra više ništa ne može iznenaditi

Post by debotoijusto 3/11/2023, 18:28

ministar nastavlja izazivati susramlje hrvatima i postenoj inteligenciji
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


immortal likes this post

Back to top Go down

od ministra više ništa ne može iznenaditi Empty Re: od ministra više ništa ne može iznenaditi

Post by debotoijusto 3/11/2023, 18:31

"Možda je bio to neki nezgodni trenutak. Mi ministri se kao kolegice i kolege uvijek srdačno pozdravimo. Ako je netko nešto loše vidio u tome, onda isprika tome koji je tako shvatio. Avion je kasnio pa smo se vidjeli tek na family photo. Ja ne znam kako je to netko snimio. Mi sjedimo jedno do drugog, mi smo susjedi. To je bila jedna jako dobra konferencija. Možda je nespretno ispalo", rekao je.

Je li zamjerila?

"Ne znam u čemu je bio problem. Nisam to vidio, nisam bio svjestan. Mi se uvijek srdačno pozdravimo. To je jedan srdačan ljudski pristup kolegici... I kolegi...", rekao je Grlić Radman.





Podsjetimo, Grlić Radman je prilikom slikanja na konferenciji o jačanju i proširenju Europske unije u Berlinu krenuo u pokušaj poljupca njemačke šefice diplomacije Annalene Baerbock


on ne zna kako... svinjokolja je uvreda za zdrav razum
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

od ministra više ništa ne može iznenaditi Empty Re: od ministra više ništa ne može iznenaditi

Post by RayMabus 3/11/2023, 18:38

Tko nju jebe. Ona je za Komšića. Boli me kurac šta ona misli o nama kad to već znam.

Ako bude bižala od njega na sastancima EU da je ovaj opet ne zažvali to će biti Grlićev najveći uspijeh u diplomatskoj karijeri.

Goni je u pičku materinu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176011
2014-04-11


Back to top Go down

od ministra više ništa ne može iznenaditi Empty Re: od ministra više ništa ne može iznenaditi

Post by RayMabus 3/11/2023, 19:09

Ona je 20.02.2022 na onom sastanku EU rekla Hrvatskoj da odjebe i da će oni opet Komšića.

Isti taj dan se sastala s Biserom Turković koja je kadar SDA i tad je bila ministrica vanjskih poslova a već sutradan najavila posjet Sarajevu.

Pa ta ženska je čisti Komšićevac.

Šta mene boli kurac šta ona misli kad je ona muslimanka ?

Eto joj sad malo ovih anti-cionista u Njemačku pa neka se igra s njima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176011
2014-04-11


Back to top Go down

od ministra više ništa ne može iznenaditi Empty Re: od ministra više ništa ne može iznenaditi

Post by Hoholo Mudovski 3/11/2023, 19:18

Baerbockke glupača svoje vrste... Ono za plesnit po guzici i unacit joj sto maraka u sise... Ima zao pogled i govor tijela te smatram da joj sexualni život nije kvalitetan...
Podrška ministru u promociji naše zemlje članice EU u kojoj je suficit feminiziranih muškarca...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4094
2023-08-31


Back to top Go down

od ministra više ništa ne može iznenaditi Empty Re: od ministra više ništa ne može iznenaditi

Post by RayMabus 3/11/2023, 19:26

Nezadovoljstvo vladom i dalje veliko

Kao i uvijek, u ovoj anketi koja se provodi jednom mjesečno Nijemci su ocjenjivali i rad svoje vlade. Mada su njemački kancelar Olaf Scholz i njegovi ministri ovaj put dobili nešto bolje ocjene nego prije mjesec dana, opća ocjena je loša. Samo oko četvrtine ispitanika (23 posto) pozitivno ocjenjuje rad vlade, što je četiri posto više nego prošli put. Tri četvrtine sudionika u anketi (76 posto) imaju kritičan stav, što je manje za tri posto u odnosu na rezultate iz prošle ankete.

Kada bi Nijemci sada izašli na birališta, vladajuća koalicija socijaldemokrata, zelenih i liberala ne bi imala parlamentarnu većinu.

Na pitanje koju bi stranku birali da su izbori sljedeće nedjelje, u odgovorima su najbolje prošli kršćanski demokrati (CDU/CSU) s 30 posto podrške, što je dva posto više nego prije mjesec dana. Na drugom mjestu je Alternativa za Njemačku (AfD) s nepromijenjenih 22 posto. Nije promijenjen ni rezultat socijaldemokrata (SPD) koji su na trećem mjestu sa 16 posto potpore. Na četvrtom mjestu su, također bez promjene, Zeleni s 14 posto potpore. Ljevica je popravila rezultat za jedan posto i može računati s pet posto biračke potpore.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176011
2014-04-11


Back to top Go down

od ministra više ništa ne može iznenaditi Empty Re: od ministra više ništa ne može iznenaditi

Post by T. 3/11/2023, 21:29

debotoijusto wrote:Sarnavka kaže da, iako ju od ministra više ništa ne može iznenaditi, ipak ne bi njegov postupak nazvala uznemiravanjem, već nepristojnošću. "To je jedan gaf koji je vrlo teško zamisliv u diplomaciji, kada gledate sa svih strana, uvijek žena određuje do kojem mjere će se netko ponašati. Ona pruža ruku, a ne muškarac. Ona daje znak i ona bi trebala jasno postavljati granice dokle ide moj prostor u koji ti mogu dopustiti da uđeš.
ovo je ona ista koja je zadnjih 30+ godina provela u borbi za ravnopravnost spolova ?

_________________
od ministra više ništa ne može iznenaditi Unname11
T.
T.

Posts : 17120
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

od ministra više ništa ne može iznenaditi Empty Re: od ministra više ništa ne može iznenaditi

Post by mentalitet 3/11/2023, 21:46

T. wrote:
debotoijusto wrote:Sarnavka kaže da, iako ju od ministra više ništa ne može iznenaditi, ipak ne bi njegov postupak nazvala uznemiravanjem, već nepristojnošću. "To je jedan gaf koji je vrlo teško zamisliv u diplomaciji, kada gledate sa svih strana, uvijek žena određuje do kojem mjere će se netko ponašati. Ona pruža ruku, a ne muškarac. Ona daje znak i ona bi trebala jasno postavljati granice dokle ide moj prostor u koji ti mogu dopustiti da uđeš.
ovo je ona ista koja je zadnjih 30+ godina provela u borbi za ravnopravnost spolova ?

Ponizavajuce je to shto se taj idiot ponasha u javnosti kao ja na forumu.Da sam na njegovom mjestu nikada se ne bi tako ponashao nego bi gledao da ne stanem kraj te osobe ako vec moram da se grupno slikam sa njima.Ovakvim postupkom samo ponizava one hrvate koji imaju neki dignitet i ponos.Ali njega boli kurac,on gleda ako nekako moze da toj Berbokovoj uvali jezik do krajnika ako ne moze kurac.Taj tip hrvata valjda te njemice uzbudjuje jer vole glupe kurave pa valjda imaju takve i kod kuce.

https://x.com/RashoVeljkov1/status/1720359875027284461?s=20

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

od ministra više ništa ne može iznenaditi Empty Re: od ministra više ništa ne može iznenaditi

Post by RayMabus 3/11/2023, 21:50

Treba stavit nekoga tko voli jesti fažol a kad pusti tihomira da se svi podave od smrada kad se ovako grupno slikaju.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176011
2014-04-11


Back to top Go down

od ministra više ništa ne može iznenaditi Empty Re: od ministra više ništa ne može iznenaditi

Post by Hoholo Mudovski 3/11/2023, 21:56





Da je ministar poljubio muškarca onda bi bio heroj onim koji ga sada gade...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4094
2023-08-31


Back to top Go down

od ministra više ništa ne može iznenaditi Empty Re: od ministra više ništa ne može iznenaditi

Post by immortal 3/11/2023, 21:56

nije mi jasno kako onaj lik može našeg plenkovića za dupe a 
Kenwood Kenon još baci smiješak jer bi bilo neugledno da se namrgodio
grlić ne smije EU ženi pusu dati

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

od ministra više ništa ne može iznenaditi Empty Re: od ministra više ništa ne može iznenaditi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum