ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Davorin Bogovic opleo po Baretu:'On je cajkaros. Voli pjevati cajke i narodnjake.'

Go down

Davorin Bogovic opleo po Baretu:'On je cajkaros. Voli pjevati cajke i narodnjake.'  Empty Davorin Bogovic opleo po Baretu:'On je cajkaros. Voli pjevati cajke i narodnjake.'

Post by vuksadinare 30/10/2023, 17:49

https://www.vecernji.hr/showbiz/davorin-bogovic-goran-bare-zna-sve-moguce-narodnjake-i-cajke-i-to-s-gustom-pjeva-1720259
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Davorin Bogovic opleo po Baretu:'On je cajkaros. Voli pjevati cajke i narodnjake.'  Empty Re: Davorin Bogovic opleo po Baretu:'On je cajkaros. Voli pjevati cajke i narodnjake.'

Post by vuksadinare 30/10/2023, 17:50

Imas plus od marcelusa :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Davorin Bogovic opleo po Baretu:'On je cajkaros. Voli pjevati cajke i narodnjake.'  Empty Re: Davorin Bogovic opleo po Baretu:'On je cajkaros. Voli pjevati cajke i narodnjake.'

Post by debotoijusto 30/10/2023, 19:40

DB je smijesan lik a bare je za njega izumitelj RNR
no ako iz njega izbija ljubomora a unda OK
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Davorin Bogovic opleo po Baretu:'On je cajkaros. Voli pjevati cajke i narodnjake.'  Empty Re: Davorin Bogovic opleo po Baretu:'On je cajkaros. Voli pjevati cajke i narodnjake.'

Post by vuksadinare 30/10/2023, 19:58

debotoijusto wrote:DB je smijesan lik a bare je za njega izumitelj RNR
no ako iz njega izbija ljubomora a unda OK
u prvom redu i bare i bogovic su narkici i alkici.. ali bare je inteligentniji od ovog klosara iz dubrave... i odrasli ji... bogovic se nije uzdigao iznad mentaliteta 18-godisnjaka...bare je promockuraniji.. uplivom povremeno u politicke vode znao je dijelom poentirati i sebe drzati iznad vode... bogovic sa druge strane nije se uzdigao od ulice u dubravi u kojoj je zivio i klupice u parkicu sa bocom pive.. nema tako davno vidio sam ga u studentskom gradu u dubravi u parku gdje pije pivo sa klincima... zapravo nikad nije odrastao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Davorin Bogovic opleo po Baretu:'On je cajkaros. Voli pjevati cajke i narodnjake.'  Empty Re: Davorin Bogovic opleo po Baretu:'On je cajkaros. Voli pjevati cajke i narodnjake.'

Post by debotoijusto 30/10/2023, 20:52

DB je narkoman od slatke vode... prvo su bili buntovni klinci zatim klinci s lovom koji sviraju pop a DB nastavio biti buntovni klinac , 90-ih zajahali dasku na valu nacionalnih strasti podmazani lovom ... nakon toga strpao sam ih u folder narodnjak i smetnuo s uma DB je naravno nastavio ulogu buntovnog klinca i kao sto kazes drzi predavanja i seminare mladjim generacijama po parkovima i klupama jeftinim vinom i pivicom

uglavnom potaknut ovom temom odoh na YT vidjeti sto to SB radi zadnje vrime... nekakav pop ? koji kurac ? ovi je za baru u kategoriji RNR djecak sto u 7:15 mora doci kuci na gustava
i on je sad PK ? i houra isto ? ovi ce pivat neka te nista nebrine a houra pljunuti sve za hrvatsku ? ovo postaje sve bolje :mu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Davorin Bogovic opleo po Baretu:'On je cajkaros. Voli pjevati cajke i narodnjake.'  Empty Re: Davorin Bogovic opleo po Baretu:'On je cajkaros. Voli pjevati cajke i narodnjake.'

Post by veber 30/10/2023, 21:08

debotoijusto wrote:DB je narkoman od slatke vode... prvo su bili buntovni klinci zatim klinci s lovom koji sviraju pop a DB nastavio biti buntovni klinac , 90-ih zajahali dasku na valu nacionalnih strasti podmazani lovom ... nakon toga strpao sam ih u folder narodnjak i smetnuo s uma DB je naravno nastavio ulogu buntovnog klinca i kao sto kazes drzi predavanja i seminare mladjim generacijama po parkovima i klupama jeftinim vinom i pivicom

uglavnom potaknut ovom temom odoh na YT vidjeti sto to SB radi zadnje vrime... nekakav pop ? koji kurac ? ovi je za baru u kategoriji RNR djecak sto u 7:15 mora doci kuci na gustava
i on je sad PK ? i houra isto ? ovi ce pivat neka te nista nebrine a houra pljunuti sve za hrvatsku ? ovo postaje sve bolje :mu
ja sam na nekom tulumu čuo bebeka a capela. on može u opereti pjevat.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Davorin Bogovic opleo po Baretu:'On je cajkaros. Voli pjevati cajke i narodnjake.'  Empty Re: Davorin Bogovic opleo po Baretu:'On je cajkaros. Voli pjevati cajke i narodnjake.'

Post by debotoijusto 30/10/2023, 21:26

prvi i zadnji put u zivotu sam vidio bebeka negdje polovinom 90-ih pri posjeti interliberu kad jos citah knjige , bio je u nekom kozuhu od ovce o sarene meksicke cizme izgledao je bas cobansko seljacki boze mi prosti :D , folder narodnjaci ;)


debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Davorin Bogovic opleo po Baretu:'On je cajkaros. Voli pjevati cajke i narodnjake.'  Empty Re: Davorin Bogovic opleo po Baretu:'On je cajkaros. Voli pjevati cajke i narodnjake.'

Post by debotoijusto 30/10/2023, 21:37

@noves3880
3 weeks ago
Platite umjetniku Jasenku da vam proda dobru pjesmu.
Reply

@Petar_Pan
@Petar_Pan
1 month ago
Ljudi šta je ovo? Ovo nema veze sa Prljavim kazalištem, ovo je diverzija.
Reply

@ztRoni_theKer5
@ztRoni_theKer5
1 month ago
😢koliko ste platili kritičarima da napišu pozitivne kritike👎
Reply

@mirkabastijanic6891
@mirkabastijanic6891
1 month ago
Na što ovo sliči?:cry
1
Reply

@croman100
@croman100
1 month ago
Dajte decki ne rusite ime Prljavo Kazaliste i molite Jasenka da se spojite ponovo sa njim. Vas slusati necu
2
Reply

@damirpilic4632
@damirpilic4632
1 month ago
Smeće
1
Reply

@bizzybone8570
@bizzybone8570
1 month ago
Nemam rijeci! Ovaj ne zna pivat. Kakve Budale! Nakon pjesme Stare Navike svi smo mislili da ce sad doc neki jako dobar album od njih. A sta je ovo? Majke mi
2
Reply


3 replies
@Optimystify
@Optimystify
1 month ago
Ovo su nedorađene pjesme bez ideje u kojem smjeru ih razviti i bez kvalitetne produkcije, a Bogović u sporijim pjesmama zvuči neuvjerljivo.
Reply


1 reply
@jakovbilic1544
@jakovbilic1544
1 month ago
Bez veze. Nemate vi autora kako bog zapovijeda.
4
Reply

@user-ux3jv7ux4m
@user-ux3jv7ux4m
1 month ago
Tko to može slušati užas





debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Davorin Bogovic opleo po Baretu:'On je cajkaros. Voli pjevati cajke i narodnjake.'  Empty Re: Davorin Bogovic opleo po Baretu:'On je cajkaros. Voli pjevati cajke i narodnjake.'

Post by vuksadinare 30/10/2023, 23:06

debotoijusto wrote:prvi i zadnji put u zivotu sam vidio bebeka negdje polovinom 90-ih pri posjeti interliberu kad jos citah knjige , bio je u nekom kozuhu od ovce o sarene meksicke cizme izgledao je bas cobansko seljacki boze mi prosti :D  , folder narodnjaci ;)


ja ga vidio nekidan i slikao se sa njim... nema jaceg od njega... kad gledas bareta a pogotovo bogovic zapita se zasto mlade trci na prijovicku i slicne
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Davorin Bogovic opleo po Baretu:'On je cajkaros. Voli pjevati cajke i narodnjake.'  Empty Re: Davorin Bogovic opleo po Baretu:'On je cajkaros. Voli pjevati cajke i narodnjake.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum