ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KICH,MALA PODMUKLA PICHKICE

Go down

KICH,MALA PODMUKLA PICHKICE Empty KICH,MALA PODMUKLA PICHKICE

Post by mentalitet Sun 29 Oct - 3:40

Dakle,ne bunim se shto si me izbacio sa foruma vishe od mjesec dana ,nego ne podnosim podmukle ljude kao shto si ti a posebno kad se prave demokratichni i otvorenog uma a u stvari su obichne pichkice od ljudi .Ove tvoje ustashe me prate u stopu i namjerno provociraju da bi im jebo mater a onda deukaju tebi koji naravno uz svrshavanje zabijesh me na ban listu.U redu ,tako i treba ,ali onda mala pichkice koja navodno poshtuje pravila,obavijesti svoje ustashoide da sam izbachen vishe od mjesec dana.Ne mozesh to napraviti zbog sebe da ne bi izgubio reputaciju"nepristrasnog" lika sa otvorenim umom za sve pa i pichkaranje.Elem,da skratim.Zahvalan sam ti shto si me izlijechio od ovoga bolesnog mjesta pa sam otishao na desetku i tamo komuniciram sa normalnim ljudima,a nenormalne blokiram tako da nemam potrebu da im jebem mater ali prije toga im to napishem.Necu ti jos sve napisati  sta te spada ali si fakat usrana pichkica i pederska ljiga od chovjeka.A sada ti dajem razlog da me kiknesh sa foruma uzpozdrav da ti jebem mater ljigavu u sred pichke.Mrsh smece jedno ustashko.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


kic and immortal like this post

Back to top Go down

KICH,MALA PODMUKLA PICHKICE Empty Re: KICH,MALA PODMUKLA PICHKICE

Post by mentalitet Wed 1 Nov - 16:38

Ma sada si odjednom cool osoba koju ne dodiruje moj upis.Ako je to istina,(mada vjerujem da glumis nsam sebi neku facu ili zelish da pokazesh drugima kako znash razumno razmishljati) opet si pichkica bez samoposhtovanja koja je u stanju pretrpjeti uvrede da bi o njemu drugi stekli dojam objektivnog lika.Dao sam ti objektivan razlog da me mozesh banirati i sachuvati svoj obraz pred ovim glupim forumom koji je za tebe ochito neko veliko dostignuce.Dakle,pichko stisni taj gumbic i pokazi da niko ne moze po tebi urinirati i da imash neke etichke vrijednosti.Inache do sada sam ovako pisao samo idiotima koji imaju neshto osobno prema meni a ne prema mojim upisima.A to je tvoja krivica jer si dozvolio raznim primitivcima da uvedu taj nacin komunikacije ovdje.Dozvoljavash da ti isti idioti manipuliraju sa tobom mada bi po svim razumnim pravilima trebao da budesh nepristrasan.No dobro,boli me kurac imash pravo da radish shto god hocesh ali mi samo nemoj izigravati neku pravednu osobu jer to uglavnom rade narcisoidne osobe koje su najpodloznije manipuliranju pa su to uochili i ovi tvoji nepismeni i glupi pratitelji koji ti podilaze ne zbog toga shto misle neshto pozitivno o tebi nego zbog toga shto misle kako si glup i kako te mogu zajebati kada god pozele.Razmisli malo o tome ako ti je imalo stalo do sebe.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


kic likes this post

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum