ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" Empty Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus 24/10/2023, 00:18

Pa uvozit ćemo Arape, kmice i ostale mujage.

Žene u Hrvatsku rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Multikulti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus 24/10/2023, 00:22

Zašto žene rađaju sve kasnije?

Na pitanje je li istina da liječnici savjetuju ženama da rađaju ranije kako bi izbjegle potencijalni problem neplodnosti, Strelec je odgovorio potvrdno, ali i da pri tome paze da "ne zvuče arhaično i tradicionalno".

"Činjenica je da je prije 50 godina u Hrvatskoj prosječna dob za porod bila nešto preko 22 godine, a danas je skoro 30", upozorio je.

Naglasio je da, kako vrijeme odmiče, liječnici imaju "puno manje vremena za nešto napraviti".

"To ne bi bilo problematično, kada to ne bi imalo biološke posljedice. Plodnost žena se smanjuje, ta pojava se može opaziti krajem 20-ih godina, a onda se naglo smanjuje nakon 35. Ako se pojavi problem neplodnosti, imamo puno manje vremena za nešto napraviti", kazao je.

"Pogrešna je poruka da su žene krivac jer rađaju kasnije"

Kada se radi o pitanju odluke da žene rađaju kasnije, Šantić je upozorila kako je "pogrešna poruka" da su tu žene krivac. Dodala je kako je "tu puno faktora koji na to utječu".

"Time se ne bavimo. Educiramo ih o plodnosti generalno. Pogrešna poruka je da su tu žene krivac. Nisu one jedine koje biraju takav scenarij. Tu je puno faktora koji na to utječu", rekla je.

Upozorila je i na porast muške neplodnosti te na izjavu profesora Šimunića koji je rekao kako "prevalencija" muške neplodnosti prelazi 50 posto.

"Educiramo osobe koje nam se obraćaju kada se radi o biološkim mogućnostima žena i muškaraca. Muška neplodnost je u porastu i danas smo čuli od profesora Šimunića da prevalencija prelazi 50 posto", zaključila je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus 24/10/2023, 00:26

Neće nitko te stare cure. To šta su se one emanicipirale ne znači da muški to prate. I neće. Priroda i život ima svoja pravila i ne ravna se po tome šta one oće. Ne diže se nikome na staru štracu a i priroda je namjerno njih ograničila tako da se ne desi da rađaju ko babe jer ona umru pa djecu nema tko čuvat i hranit pa ih je namjerno evolucijski ograničila baš radi toga tj da ne umre jer će onda izumrit i ta djeca koju je rodila, hrani i čuva ( gledat stanje za vrijeme kamenog doba i prije a ne ovo sad kad na tzv Zapadu je vrijeme izobilja ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus 24/10/2023, 00:37

Danas nešto razmišljan sam sa sobon i kako san ja uvik mislija ( dok nisan otkrija da smo u emanicipaciji ) da ću se oženit, imat troje djece ( ne više jer ovo je meni osobno neki maksimum ) itd i na kraju ništa jer san otkrija da smo u emanicipaciji a to zaboravi odma išta više tu s njima da imaš ...i tako ja danas razmišljan nešto i kažen sebi s obzirom na sve i da san već u nekim godinama i to ništa troje, dvoje najviše i to je to ništa više od toga jer i ovo mi je već puno.

I sad nešto drugo razmišljam skroz deseto i opet ja počmem malo razmišljat i sad se zamislin nešto i ono malo dublje se zamislin i kažen ja sebi ma znaš šta , i jedno mi je previše, tko će dvoje itd. Znači eto jedno pa napraviš pa ako ne bude išlo platiš alimentaciju i ok nema veze jer eto kao imaš nekoga potomka i to ti je dovoljno.

Sad ja opet o nećem drugom razmišljam i opet se vratim na ova razmišljanja i misili se ma tko će to jedno, i to je previše jer nije problem u dici nego u njima jer i za to jedno moraš nju opet dovest u kuću i trpit i sve to a to ne dolazi uopće u obzir a nije mi to baš neka šema da napravin samo da napravin pa onda plaćaj tamo neku alimentaciju i opet moraš ić radit za to i opet ćeš se morat prepirat s njom i svađat oko nečega na ovaj način oćeš nećešbez obzira šta ste rastavljeni itd.

I onda na kraju zaključak ne može ni to jedno, i to je previše jer nije to jedno nego je to jedno plus ona a onda to nije jedno dite nego opet s njima imat posla a to ne dolazi u obzir.

Tako da onda ništa.

:^0  lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus 24/10/2023, 00:42

Ne trpin ih nikako. Ne mogu ih smislit nikako. Jednostavno ne trpin da mi neko oponira, soli pamet i nameće nešto svoje a ja da moran to trpit i ta priča. To je neprihvatljivo.

Amo natalitet PA PA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus 24/10/2023, 00:55

Pravi problem je emanicipacija al društvo ne želi to priznati kao problem nego misli da je to napredno i super nešto.

Nekakva ljudska prava, ženska prava ovo ono. Svi imaju neka prava.

Pored mene ti ne možeš imat nikakva pravo zato šta ja san ja glavni i ako ti želiš imat prava onda ti je moj odgovor: VRATA SU TI TAMO. SPAKIRAJ KOFERE I KUPI PRNJE.

KRAJ RASPRAVE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus 24/10/2023, 00:58

Toliko o pravima.

Ti ćeš nešto svoje, kontra mene. Ja te gušim. Ne dajem ti tvoja prava jel tako ? Tako ti si nazad.

Jesan.

Evo ti sad rastava braka i sad moš di god oćeš, više te ne ugnjetavam i možeš svoja prava konzumirati do mile volje ostatak života ALI NEGDJE DRUGDJE.

BOG
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus 24/10/2023, 01:09

I onda će oni nekakva prava ovo ono i uveli tu emanicipaciju i sad se čude i kukaju kako im se natalitet nepovratno urušio i samo gore i gore.

Upali u propadajuću spiralu ( spirala koja ide prema dolje i istovremeno prema centru tj sužava se dok pada ) i sad se vataju za glavu.

PA, PA PA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus 24/10/2023, 01:14

Previše je i to jedno jer i za to jedno opet triba žena a to je neprihvatljivo.

Problem je u emanicipaciji al dok svi misle da je to nešto napredno a ne problem onda se taj problem neće ni riješiti jer ne možeš riješiti nešto ako ne znaš il ne misliš da je to problem a dapaće u ovom slučaju još je i potiću i misle da je to in.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by YekeYeke 24/10/2023, 02:31

Reci im Longi. Nece se sa nama one zajebavat.
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 627
2019-05-13


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by Hoholo Mudovski 24/10/2023, 07:49

Napravi mlade muškarce sterilnim i uvezi par miliona mladih iz nesvrstanih pa ćemo imati United Colors of Benetton
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4221
2023-08-31


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by melkior 24/10/2023, 13:16

Bit će bolje kad muškarci budu rađali. Baš sam jučer otišao zamrznuti  svoju jajnu stanicu   :hekla
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by Hoholo Mudovski 24/10/2023, 13:51

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" F9hixt10

Ima li što afirmativno bjelac i crnkinja.
Teško
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4221
2023-08-31


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus 24/10/2023, 17:00

YekeYeke wrote:Reci im Longi. Nece se sa nama one zajebavat.
Longi danas pije. Dočepa se para.

beer :tu ;)
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus 24/10/2023, 17:14

Najerno neću da radi  jer ćim iman neku kintu :

  0:02 / 3:43   Seki Turkovic - Poslednji boem

Sad još pet pivi popit ( već je palo pet ).

Namjerno neću da radim jer ćim koja kinta kane kavano stara i ode sve i sad mi dopizdilo samo sidit doma i pratit ww3 ( pazi ja sam anđeo Znanja znam događaje unaprijed pa mi to dosadno malo i samo čekam raspad sistema ) i sad nešto s prikom na crno za đeparac tako da nek se nađe za koju pivcu i da ne sidin non stopa i da se malo gibam radi sebe.

Ja sam inaće ko Van Dam građen, metar i devedeset, smeđokos plav, arijevac, genetski ko atleta, da te prodimim šakom u glavu nećeš se dignit, dovoljno da te pogledam ako mi digneš živce u stvarnom životu, odma ćeš stat ako ti se okrenem prema tebi mrklog pogleda, protrnit ćeš odma. A još san i totalnio lud u glavu ( general GF5 inkarnirani anđeo ) Tako da meni nije problem ni fizički radit, meni je to igrica a i fali radne snage a ovako s prikom na mobitel kad triba dođi može i ja i on i boli nas k.

Ajmo od Miše jedna:



Inaće ja mogu bez pive ( ništa drugo od alkohola ni ne pijem, scientolozi su oštro protiv droga i žestokog alkohola, jbte doktori u tome dezinfikciraju skalpele i drugo a onda to neki idu pit pa to je strava tako da samo piva laganini ) tako da me boli kurac, ne moran ni radit tj nije to razlog nego dopizdilo više sidit i ležat doma oću malo sam gibanja radi sebe i tako to i koju pivcu da popijemo.

beer  beer  beer  beer  beer

Mala napomena: Smijeh je jako visoka razina opstanka a ja sam inkarnirani anđeo. To je više i od majistora onih kako se zovu te duše šta su nekakvi učitelji nečega itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus 24/10/2023, 17:28

5. Maksimalno svjetlo:

Ovaj nivo je također nivo Svjetla kao i nivo 4, ali u ovom planu Duhovi obično pomažu više i provode misije da pomognu drugim Duhovima posvuda u svemiru. Na razinama Svjetlosti Duhovi osjećaju tugu za drugima i pokušavaju im pomoći kako bi mogli evoluirati do Svjetlosti. (postoji 9 podrazina, a 5.9 je najviša razina)

Od ovih.


Ja sam još više.

Anđeoska hijerarhija.



Oni osjećaju tugu:

Na razinama Svjetlosti Duhovi osjećaju tugu za drugima i pokušavaju im pomoći kako bi mogli evoluirati do Svjetlosti. (postoji 9 podrazina, a 5.9 je najviša razina)

I pokušavaju pomoći drugima.

Smijeh,

GAZI IH.

Ja sam GF5

Gazi ih. Tko im jebe mater. Nek sami plivaju prema gore a ako neće TKO IN JEBE MATER ŠUGAVU.

Idemo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus 24/10/2023, 17:34

Guba ženska misli da će anđeli osjećat tugu za nju i njene probleme i njen isprdak.

Želi da ih žalimo.

Ha ha ha

Da ne bi.

Smeće smrdljivo.

CRKNITE.

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" BxSGATyE0sy9AAAAAElFTkSuQmCC

PA PA STOKO UMIŠLJENA I ŠUGAVA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus 24/10/2023, 17:43

Ja ću oženit neku crnkinju il tako nešto iz dišpeta.

Kad me budu pitali zašto ne neka naša nego ta reči ću: Ova nije emanicpirana, ZNA DI JE NJENO MISTO.

Prevedeno: TKO JE GLAVNI U KUĆI.

Jer ako taj nije glavni onda je netko drugi ili su oboje a onda imamo puno baba dite kilavo.

Zato šta ta zna TKO JE GLAVNI U KUĆI.

JER AKO TAJ NIJE GLAVNI = ODE VAM SVIMA GLAVA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus 24/10/2023, 17:47

Došlo emaniciprano smeće meni uvodit matrijah.

Samo za ruku i vrtitn je oko sebe ko ona Perković šta vrti diska pa di padne.

MRŠ U PIČKU MATERINU ODMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by RayMabus 24/10/2023, 17:54

Anđeli nisu majstori svjetlosti.

Oni su još više.

Vidite da ja na drugim temama pričam o đenosajdu u Gazi i da sam vam rekao da ćete plivat u moru krvi vidim li Komšića opet.

Ja ne osjećam tugu kad vas ubijam.

Vi ste duše kreirane jednom i sad serete nešto.

Posrat ću vas ja pa ćete odma sami plivat prema gore kad vidite koja je to količina NEMILOSRĐA KAD VAM GENERAL GF5 KRENE.

A krenuo je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to" Empty Re: Žene u Hrvatskoj rađaju sve kasnije: "Pogrešno je njih kriviti za to"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum