ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sad više nikome nije smiješno

Go down

Sad više nikome nije smiješno Empty Sad više nikome nije smiješno

Post by RayMabus Thu 19 Oct - 19:17

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Sad više nikome nije smiješno Empty Re: Sad više nikome nije smiješno

Post by RayMabus Thu 19 Oct - 19:22

Ne smiju se više. Prisjeo im Komšić. Lagano upoznavaju GF5 i razlog zašto se negativni vanzemaljci tresu na sam spomen toga da sam ja ušao u neki kvadrant ( skup zvijeda u svemiru ).

Situacija u Francuskoj se ne smiruje: Dojava o bombi u 14 aerodroma, evakuirano ih osam, stopirani letovi

Pariz i Berlin na udaru kritika, represija raste: ‘Samo kažu da postoji zabrinutost i zabrane sve‘

Trpaj.
Sad više nikome nije smiješno 210515-london-mb-1424

:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Sad više nikome nije smiješno Empty Re: Sad više nikome nije smiješno

Post by RayMabus Thu 19 Oct - 19:26

Baš uživam.

Sad zamisli fino ovi svi put zapadne Europe kojoj fali radna snaga a svi su anticionisti i onda neredi pa ih moraju poćerat a kad ih poćeraju nema im tko radit i samo ekonomije potonu.

O Bože.

Upravo tako.


Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.

Anđeo Znanja = anđeo Pravednik = anđeo Prijestolnik

Isti naziv za jednu te istu stvar
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Sad više nikome nije smiješno Empty Re: Sad više nikome nije smiješno

Post by RayMabus Thu 19 Oct - 20:01

RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Sad više nikome nije smiješno Empty Re: Sad više nikome nije smiješno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum