ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'' RASTU NAPETOSTI IZMEĐU HDZ-A I MOSTA 'Milijan Brkić nije nikakav šef, predsjednik ili bilo kakav čelnik Vijeća. To je uzurpacija nepostojeće funkcije!' ''

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

'' RASTU NAPETOSTI IZMEĐU HDZ-A I MOSTA 'Milijan Brkić nije nikakav šef, predsjednik ili bilo kakav čelnik Vijeća. To je uzurpacija nepostojeće funkcije!' '' - Page 2 Empty Re: '' RASTU NAPETOSTI IZMEĐU HDZ-A I MOSTA 'Milijan Brkić nije nikakav šef, predsjednik ili bilo kakav čelnik Vijeća. To je uzurpacija nepostojeće funkcije!' ''

Post by Guest 29/1/2016, 21:32

r_nevjesta wrote:
metilda wrote:HRVATSKA JE PRED DRAMATIČNIM SMJENAMA vodećih ljudi u javnim poduzećima, državnim agencijama i fondovima – u tijeku je izrada popisa kadrova u više od stotinu institucija koje će nova vlast smijeniti što prije nakon izbora. Razlog je jednostavan – većina ih se pokazala nesposobnima i nekompetentnima da upravljaju i mnogo manjim poslovnim jedinicama od velikih državnih poduzeća..

ne, nije ovo nova vijest nego iz 2011.  sunny


http://arhiva.nacional.hr/clanak/112737/sdp-ov-plan-za-cistku-nesposobnih-direktora   cheers
pa rekoh, iz šupljeg u prazno, jedni uhljebi zamjenjuju se drugima :L

možda su neki i uhljebi, a možda su neki stručne osobe... da ja naslijedim ministarstvo (ili postanem gospođa ministarka  geek ) radije bih surađivala sa osobama od povjerenja nego sa nekim iz prethodne garniture za koga ću sumnjati da mi radi iza leđa ili podmeće..
šta ne gledaš utakmicu?  :D

Guest
Guest


Back to top Go down

'' RASTU NAPETOSTI IZMEĐU HDZ-A I MOSTA 'Milijan Brkić nije nikakav šef, predsjednik ili bilo kakav čelnik Vijeća. To je uzurpacija nepostojeće funkcije!' '' - Page 2 Empty Re: '' RASTU NAPETOSTI IZMEĐU HDZ-A I MOSTA 'Milijan Brkić nije nikakav šef, predsjednik ili bilo kakav čelnik Vijeća. To je uzurpacija nepostojeće funkcije!' ''

Post by neva 29/1/2016, 21:33

metilda wrote:bitno je što se ministar nespretno izrazio, a nikome nije  bilo bitno što prethodna vlada jedina od svih članica EU nije povukla predviđena sredstva iz EU fondova.. o tome ni riječi kritike...
čemu čuđenje? isto tako mnogima nije bilo bitno to što prethodna vlada nije napravila ništa na pripremi projekata za povlačenje sredstavaiz EU-fondova, bilo je bitnije to što se Zoki nespretno izrazio :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

'' RASTU NAPETOSTI IZMEĐU HDZ-A I MOSTA 'Milijan Brkić nije nikakav šef, predsjednik ili bilo kakav čelnik Vijeća. To je uzurpacija nepostojeće funkcije!' '' - Page 2 Empty Re: '' RASTU NAPETOSTI IZMEĐU HDZ-A I MOSTA 'Milijan Brkić nije nikakav šef, predsjednik ili bilo kakav čelnik Vijeća. To je uzurpacija nepostojeće funkcije!' ''

Post by neva 29/1/2016, 21:36

metilda wrote:možda su neki i uhljebi, a možda su neki stručne osobe... da ja naslijedim ministarstvo (ili postanem gospođa ministarka  geek ) radije bih surađivala sa osobama od povjerenja nego sa nekim iz prethodne garniture za koga ću sumnjati da mi radi iza leđa ili podmeće..
šta ne gledaš utakmicu?  :D
tako rezonira većina u politici, zato idemo korak naprijed, nazad dva.. neki 'oni' nemaju šanse ni ako su sposobni, pa čak ni ako su sposobniji od nekih 'ovih'
gledam utakmicu usput :)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

'' RASTU NAPETOSTI IZMEĐU HDZ-A I MOSTA 'Milijan Brkić nije nikakav šef, predsjednik ili bilo kakav čelnik Vijeća. To je uzurpacija nepostojeće funkcije!' '' - Page 2 Empty Re: '' RASTU NAPETOSTI IZMEĐU HDZ-A I MOSTA 'Milijan Brkić nije nikakav šef, predsjednik ili bilo kakav čelnik Vijeća. To je uzurpacija nepostojeće funkcije!' ''

Post by Guest 29/1/2016, 21:46

r_nevjesta wrote:
metilda wrote:možda su neki i uhljebi, a možda su neki stručne osobe... da ja naslijedim ministarstvo (ili postanem gospođa ministarka  geek ) radije bih surađivala sa osobama od povjerenja nego sa nekim iz prethodne garniture za koga ću sumnjati da mi radi iza leđa ili podmeće..
šta ne gledaš utakmicu?  :D
tako rezonira većina u politici, zato idemo korak naprijed, nazad dva.. neki 'oni' nemaju šanse ni ako su sposobni, pa čak ni ako su sposobniji od nekih 'ovih'
gledam utakmicu usput :)

tražim po starim bookmarksima što sam sve spremala pa naiđoh i na ovo:


Tako je teza koju je, ako se dobro sjećam, javno zastupao Žarko Puhovski da je i on za lustraciju ali onu usmjerenu na kako on kaže nacionalističke snage iz 90-ih godina napokon provedena u praksi i Hrvatska je uglavnom očišćena od svih koji su je zamišljali drugačiju nego što je danas, a ona je danas ponižena, ranjena, opasno raslojena i prečesto izložena hirovima domaćih i svjetskih hohštaplera, perverznih kombinatora, manipulatora, ucjenjivača i kalkulanata svih vrsta.

Ako se dobro sjećam ja sam smijenjena točno na dan kada je u "Jutarnjem listu" 6. IV 2000. slavodobitno objavljen kao događaj dana "Obavezni naputak šestorke" koji doslovce glasi ovako: "Na sve funkcije žurno postaviti ljude prema partijskom ključu." Taj naputak je slijedio i dio popisa institucija na koje se to odnosi kao što su Hrvatski fond za privatizaciju, MIORH, HŽ, Hrvatske šume, policijske uprave MUP-a, MORH, Ministarstvo hrvatskih branitelja, Hrvatska pošta, Croatia osiguranje sa svim filijalama, HT, Državno pravobraniteljstvo, Sveučilište... Naravno da je partijski ključ otključao i MVPRH i u prvom naletu smaknuo sa dužnosti čak 40 veleposlanika, cjelokupno hrvatsko školstvo i zdravstvo. Sjetimo se da je o tome, odnosno o stotinama smijenjenih ljudi svojedobno govorio dr Andrija Hebrang. Smjenjivani su i kompletni Nadzorni i Upravni odbori domova zdravlja i bolnica u cijeloj zemlji. Sjećam se da je netko u to bartolomejsko vrijeme upitao zašto je smijenjen Nadzorni odbor jedne bolnice kojemu je na čelu bio dr. prof. Padovan, inače i tadašnji predsjednik HAZU. Vjerovali ili ne odgovor je glasio: - Pa zbog nesposobnosti! Neću pretjerati ako kažem da se na mnogim mjestima išlo čak i do čistačica. Na HTV se dugo prepričavalo kako je Hloverka Novak-Srzić navodno nazvala Ivicu Račana i zamolila ga da iskaže čin milosti za neku sirotu čistačicu u Makarskoj. Ako je to zaista istina to služi na čast gđi Hloverki pa je i zbog toga ali i iz drugih razloga ovaj događaj vrijedan zabilježbe.


http://www.hkv.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=631:gdje-je-nestalo-hrvatsko-televizijsko-novinarstvo&catid=54:razgovori&Itemid=22



ja nemam dovoljno jak želudac za utakmicu   bom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'' RASTU NAPETOSTI IZMEĐU HDZ-A I MOSTA 'Milijan Brkić nije nikakav šef, predsjednik ili bilo kakav čelnik Vijeća. To je uzurpacija nepostojeće funkcije!' '' - Page 2 Empty Re: '' RASTU NAPETOSTI IZMEĐU HDZ-A I MOSTA 'Milijan Brkić nije nikakav šef, predsjednik ili bilo kakav čelnik Vijeća. To je uzurpacija nepostojeće funkcije!' ''

Post by danni1 29/1/2016, 21:55

Yehudi wrote:
red wolf wrote:
Yehudi wrote:-no na sastancima neće sudjelovati premijer Tihomir Orešković jer je, objašnjava Brkić, on u izvršnoj vlasti, osoba koja vodi Vladu-


 Fikus jebate
Koja je ovo sprdačina...Da sam desničar, bilo bi me sram...Ovako me ovo sve nasmijava...

 Baš mi u posjetu jedna profesorica koja je gasala za Most..........

a popizdila cura.
A kaj je mislila,da će MOST formirati vladu sam? Hrvati moraju shvatiti ili SDP ili HDZ, sve drugo je bezveznorasipanje glasova koje ukonačnici i rezultira ovakvim cirkusom na političkoj sceni.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

'' RASTU NAPETOSTI IZMEĐU HDZ-A I MOSTA 'Milijan Brkić nije nikakav šef, predsjednik ili bilo kakav čelnik Vijeća. To je uzurpacija nepostojeće funkcije!' '' - Page 2 Empty Re: '' RASTU NAPETOSTI IZMEĐU HDZ-A I MOSTA 'Milijan Brkić nije nikakav šef, predsjednik ili bilo kakav čelnik Vijeća. To je uzurpacija nepostojeće funkcije!' ''

Post by neva 29/1/2016, 22:02

metilda wrote:Ako se dobro sjećam ja sam smijenjena točno na dan kada je u "Jutarnjem listu" 6. IV 2000.
a između 1990. i 2000. nema ničega, crna rupa. mda. Mikuljanova zgodno 'zaboravlja' vrijeme kad je nekoliko članova obitelji Mikuljan partijski vedrilo i oblačilo na HRT, očito ne može preboljeti to vrijeme.. tipično :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

'' RASTU NAPETOSTI IZMEĐU HDZ-A I MOSTA 'Milijan Brkić nije nikakav šef, predsjednik ili bilo kakav čelnik Vijeća. To je uzurpacija nepostojeće funkcije!' '' - Page 2 Empty Re: '' RASTU NAPETOSTI IZMEĐU HDZ-A I MOSTA 'Milijan Brkić nije nikakav šef, predsjednik ili bilo kakav čelnik Vijeća. To je uzurpacija nepostojeće funkcije!' ''

Post by Guest 29/1/2016, 23:14

metilda wrote:
Yehudi wrote:
red wolf wrote:
Yehudi wrote:-no na sastancima neće sudjelovati premijer Tihomir Orešković jer je, objašnjava Brkić, on u izvršnoj vlasti, osoba koja vodi Vladu-


 Fikus jebate
Koja je ovo sprdačina...Da sam desničar, bilo bi me sram...Ovako me ovo sve nasmijava...

 Baš mi u posjetu jedna profesorica koja je gasala za Most..........

a popizdila cura.

a nu, da je Most sa sdp-om bilo bi joj drago? šta onda nije glasovala za sdp? ili je, nego zgodno za napisat komentar
Da, kad slušaš kmečanje ljevičara ispadne da je dva milijuna ljudi glasovalo za MOST
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'' RASTU NAPETOSTI IZMEĐU HDZ-A I MOSTA 'Milijan Brkić nije nikakav šef, predsjednik ili bilo kakav čelnik Vijeća. To je uzurpacija nepostojeće funkcije!' '' - Page 2 Empty Re: '' RASTU NAPETOSTI IZMEĐU HDZ-A I MOSTA 'Milijan Brkić nije nikakav šef, predsjednik ili bilo kakav čelnik Vijeća. To je uzurpacija nepostojeće funkcije!' ''

Post by n_razbojnik 29/1/2016, 23:54

tre911 wrote:
metilda wrote:
Yehudi wrote:
red wolf wrote:
Yehudi wrote:-no na sastancima neće sudjelovati premijer Tihomir Orešković jer je, objašnjava Brkić, on u izvršnoj vlasti, osoba koja vodi Vladu-


 Fikus jebate
Koja je ovo sprdačina...Da sam desničar, bilo bi me sram...Ovako me ovo sve nasmijava...

 Baš mi u posjetu jedna profesorica koja je gasala za Most..........

a popizdila cura.

a nu, da je Most sa sdp-om bilo bi joj drago? šta onda nije glasovala za sdp? ili je, nego zgodno za napisat komentar
Da, kad slušaš kmečanje ljevičara ispadne da je dva milijuna ljudi glasovalo za MOST
Bome, više razočaranih MOST-om nego izašlih na izbore...recipročno broju onima koji bi vjerojatno bili usrećeni da su išli sa Rastućima
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

'' RASTU NAPETOSTI IZMEĐU HDZ-A I MOSTA 'Milijan Brkić nije nikakav šef, predsjednik ili bilo kakav čelnik Vijeća. To je uzurpacija nepostojeće funkcije!' '' - Page 2 Empty Re: '' RASTU NAPETOSTI IZMEĐU HDZ-A I MOSTA 'Milijan Brkić nije nikakav šef, predsjednik ili bilo kakav čelnik Vijeća. To je uzurpacija nepostojeće funkcije!' ''

Post by n_razbojnik 29/1/2016, 23:58

Oni s kojima sma ja pričao, nisu oduševljeni, naravno, ali smatraju da su se izborili za maksimum koji mogu u ovom trenutku, nadaju se korektivnom i reformativnom faktoru unutar koalicije...neki i kmeče, ali takvi su lijevonapredniji i ne mogu sakriti žal za glasom koji je trebao ići Rastućima ili su popušili spiku sa javnim bilježnikom

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

'' RASTU NAPETOSTI IZMEĐU HDZ-A I MOSTA 'Milijan Brkić nije nikakav šef, predsjednik ili bilo kakav čelnik Vijeća. To je uzurpacija nepostojeće funkcije!' '' - Page 2 Empty Re: '' RASTU NAPETOSTI IZMEĐU HDZ-A I MOSTA 'Milijan Brkić nije nikakav šef, predsjednik ili bilo kakav čelnik Vijeća. To je uzurpacija nepostojeće funkcije!' ''

Post by Guest 30/1/2016, 00:00

n_razbojnik wrote:
tre911 wrote:
metilda wrote:
Yehudi wrote:
red wolf wrote:
Yehudi wrote:-no na sastancima neće sudjelovati premijer Tihomir Orešković jer je, objašnjava Brkić, on u izvršnoj vlasti, osoba koja vodi Vladu-


 Fikus jebate
Koja je ovo sprdačina...Da sam desničar, bilo bi me sram...Ovako me ovo sve nasmijava...

 Baš mi u posjetu jedna profesorica koja je gasala za Most..........

a popizdila cura.

a nu, da je Most sa sdp-om bilo bi joj drago? šta onda nije glasovala za sdp? ili je, nego zgodno za napisat komentar
Da, kad slušaš kmečanje ljevičara ispadne da je dva milijuna ljudi glasovalo za MOST
Bome, više razočaranih MOST-om nego izašlih na izbore...recipročno broju onima koji bi vjerojatno bili usrećeni da su išli sa Rastućima
Ae, još samo fali šiting, ezekiel i milanović da kažu da su glasali za MOST da cirkus bude potpun.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'' RASTU NAPETOSTI IZMEĐU HDZ-A I MOSTA 'Milijan Brkić nije nikakav šef, predsjednik ili bilo kakav čelnik Vijeća. To je uzurpacija nepostojeće funkcije!' '' - Page 2 Empty Re: '' RASTU NAPETOSTI IZMEĐU HDZ-A I MOSTA 'Milijan Brkić nije nikakav šef, predsjednik ili bilo kakav čelnik Vijeća. To je uzurpacija nepostojeće funkcije!' ''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum