ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zekanović: Sandra Benčić je 2001. prodavala petarde u Zagrebu

Go down

Zekanović: Sandra Benčić je 2001. prodavala petarde u Zagrebu Empty Zekanović: Sandra Benčić je 2001. prodavala petarde u Zagrebu

Post by debotoijusto 4/10/2023, 10:29

ZASTUPNIK Hrvatske demokršćanske stranke Hrvoje Zekanović izjavio je danas da je protiv supredsjednice stranke Možemo Sandra Benčić prije 22 godine podnesena prekršajna prijava zbog neovlaštene prodaje pirotehnike i vrijeđanja policijskih službenika.


"Ne tako davne 2001. protiv S.B. je Policijska uprava zagrebačka podnijela prekršajnu prijavu jer je na Trgu kralja Tomislava građanima nudila na prodaju pirotehnička sredstva prve kategorije, bez odobrenja nadležnih tijela, a prilikom postupanja policije vrijeđala ih je i omalovažavala pogrdnim riječima. Pogodite o kome se radi, bila je visoko pozicionirana aktivistica u Centru za mirovne studije i dugo godina plaćena od Sorosa, 18 godina je studirala pravo", rekao je Zekanović u slobodnom govoru u saboru.
Premda je izrekao samo inicijale, zastupnik vladajuće većine aludirao je na zastupnicu Možemo Sandru Benčić. Detalji o navedenoj prekršajnoj prijavi mogu se naći na stranicama Ustavnog suda, tvrdi Zekanović.

Zekanović je kazao kako postoje dvije Hrvatske, jedna koja radi i stvara te druga koja prodaje petarde. Također se dotaknuo i predsjednika Zorana Milanovića, koji predstavlja "Hrvatsku koja spava". "Hrvatska koja još spava je na Pantovčaku. Ako se probudila, onda naš vrhovnik pravi udubljenja na svom kauču", zaključio je zastupnik HDS-a.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/zekanovic-sandra-bencic-je-2001-prodavala-petarde-u-zagrebu/2500939.aspx?index_tid=407782
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Zekanović: Sandra Benčić je 2001. prodavala petarde u Zagrebu Empty Re: Zekanović: Sandra Benčić je 2001. prodavala petarde u Zagrebu

Post by debotoijusto 4/10/2023, 10:31

krenula je srbijanizacija politicke scene  :facepalm 
zeky je nadmasio samoga sebe
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Zekanović: Sandra Benčić je 2001. prodavala petarde u Zagrebu Empty Re: Zekanović: Sandra Benčić je 2001. prodavala petarde u Zagrebu

Post by jastreb 4/10/2023, 14:06

Ne tako davno?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zekanović: Sandra Benčić je 2001. prodavala petarde u Zagrebu Empty Re: Zekanović: Sandra Benčić je 2001. prodavala petarde u Zagrebu

Post by Joža 4/10/2023, 17:15

Benčićku i Zeca u jednu sobu. Ako ne bi za pola ure pala strastvena jebačina, ne bio ja Koba.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2486
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Zekanović: Sandra Benčić je 2001. prodavala petarde u Zagrebu Empty Re: Zekanović: Sandra Benčić je 2001. prodavala petarde u Zagrebu

Post by debotoijusto 4/10/2023, 18:06

„Ne znam ništa o tome, ali inače ne slušam kolegu Zekanovića jer je moj dojam da on ima neurotoksični učinak. Moždane stanice se ne obnavljaju tako da to može uzrokovati trajna oštećenja”, uzvratila je kratko Kekin na Zekanovićeve navode o prekršajnoj prijavi protiv Benčić iz 2001. 








"Radila sam kao studentica na Božićnom sajmu, na štandu sam prodavala ukrase, petarde, sve te božićne stvari. Policija nam je više puta dolazila, kontrolirali su datum do kojeg se može prodavati petarde. Kao da smo mi studenti znali za taj datum. Oni su tad priveli nekoliko nas studenata, ali ne i vlasnika. Odmah su nas pustili", kaže Benčić.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Zekanović: Sandra Benčić je 2001. prodavala petarde u Zagrebu Empty Re: Zekanović: Sandra Benčić je 2001. prodavala petarde u Zagrebu

Post by T. 4/10/2023, 18:10

debotoijusto wrote:Policija nam je više puta dolazila, kontrolirali su datum do kojeg se može prodavati petarde. Kao da smo mi studenti znali za taj datum. Oni su tad priveli nekoliko nas studenata...
što jadni student od 25-26 godina godina zna o datumima...

_________________
Zekanović: Sandra Benčić je 2001. prodavala petarde u Zagrebu Unname11
T.
T.

Posts : 17135
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Zekanović: Sandra Benčić je 2001. prodavala petarde u Zagrebu Empty Re: Zekanović: Sandra Benčić je 2001. prodavala petarde u Zagrebu

Post by debotoijusto 6/10/2023, 14:46

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/zekanovic-optuzio-bencic-zbog-petardi-na-twitteru-krenuo-urnebesan-trend-ubila-je-mamu-bambiju-15381611
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Zekanović: Sandra Benčić je 2001. prodavala petarde u Zagrebu Empty Re: Zekanović: Sandra Benčić je 2001. prodavala petarde u Zagrebu

Post by prckov 6/10/2023, 14:48

nije ona
ona ne zna nista

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34132
2014-04-18


Back to top Go down

Zekanović: Sandra Benčić je 2001. prodavala petarde u Zagrebu Empty Re: Zekanović: Sandra Benčić je 2001. prodavala petarde u Zagrebu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum