ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ubojstvo

Go down

Ubojstvo Empty Ubojstvo

Post by veber Fri 22 Sep - 20:48

Ubio ju je

Nije mi jasno kako u mirnodopskim uvjetima možeš upucat nekog.
OK lov, nastreliš kolegu.

Zar nitko te majmune ne uči kako se ispravno prazni oružje?

Nitko ih ne uči da to služi za ubijanje?

Moja djeca znadu postupak pražnjenja i punjenja.

Nemrem bilivit.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ubojstvo Empty Re: Ubojstvo

Post by veber Fri 22 Sep - 20:58

srbin ubio hrvaticu

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ubojstvo Empty Re: Ubojstvo

Post by veber Fri 22 Sep - 20:59

hrvat ubio srpkinju

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ubojstvo Empty Re: Ubojstvo

Post by debotoijusto Sat 23 Sep - 10:36

cekaj da se probudi @ray pa krmeljivih ociju objasni da je kurbetina sama trazila emancipaciju s 20g.
nisam stigao ispratit no mirise na prvu kao klasicno zataskavanje institucija po obrascu HDZ-jota
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Ubojstvo Empty Re: Ubojstvo

Post by RayMabus Sat 23 Sep - 23:05

debotoijusto wrote:cekaj da se probudi @ray pa krmeljivih ociju objasni da je kurbetina sama trazila emancipaciju s 20g.
Ne. Ne znam šta je točno bilo, neka policija radi svoj posao al u svakom slučaju ovo nije nešto šta upada u moju borbu protiv emanicipacije nego obično ubojstvo iz xy razloga a da je ne znam koji nema je pravo ubiti il nauditi opčenito.

Mene nećeš čut na ovoj temi osim da je ovo ubojstvo itd. Ovo nema nikakve veze s tom mojom dernjavom oko emanicpacije i to je to i to je sve. Ovo je obično ubojstvo iz xy razloga i nema nikakvog opravdanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ubojstvo Empty Re: Ubojstvo

Post by RayMabus Sat 23 Sep - 23:28

Nemoj miješat kruške i jabuke.

Nisu one situacije di dođe do rastave a tu je i neko dijete pa onda ona kaže to je moje a nije tvoje itd pa daj još i pare ( alimentacija ) a ti nećeš imat nikakva prava na njih jer san ja KUJA pa je on fino ovjeri metkom i ove ovakve di izgleda ova priča je ona njemu neće da da pičke i onda on nju eto kao ubije.

A odakle tebi uopće pravo da je ubiješ i naudiš radi toga ? I zbog čega točno ? Jer si ti nekakvi umišljeni seronja jel.

Stale su i na meni žulj neke jer su me pravile idiotom pa su najebale samo tako a da ih nikad nisan taka.

Ja san malo previše inteligentan za to pa bi ti u ovom slučaju pošto je lik policajac meni ta završila tako da bi joj cili život pisa kazne za prekršaje i samo gleda i izaziva situacije u kojima će ona dobijat kazne od policije.

Zapamtila bi me za cili život šta me je išla pravit budalom.

Ako je samo ubiješ nemaš ništa osim šta ćeš ti u zatvor a ovako je mučiš i uživaš a ako je ubiješ ne možeš niti to ( da je mučiš i ubijaš ) jer nije više tu u tom tijelu jer si je deinkarnira nego ti je utekla.

Kidaš je dio po dio i živi jako dugo u tom PAKLU.

Ubojstvo 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ubojstvo Empty Re: Ubojstvo

Post by RayMabus Sat 23 Sep - 23:38

Ne bi mogla iz garaže s autom izać na cestu a da se odma ne stvori neki da vidimo šta nemaš i onda evo novi prometni prekršaj i tako od jutra do mraka svaki dan.

Eto pa ti jebi mene u zdrav mozak.

Prisit će ti ja ti kažem. Žalit ćeš dan kad si se rodila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ubojstvo Empty Re: Ubojstvo

Post by RayMabus Sat 23 Sep - 23:47

Bilo bi joj ko u onim filmovima pa sani sa strane pa papire pa ispravnost tehnička auta pa jel imaš sve šta triba u autu od propisanog zakonom, možda ima i droge.

Ako je sve u redu onda ne radi vam desni žmigavac a ona kaže radi a onda samo vidiš kako taj šta ti radi kontrolu nogom odvaljuje desni žmigavac i onda je pogleda pravo u oči i kaže : NE RADI.



Lijep pozdrav od generala GF s pet zvijezdica.

LOV.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ubojstvo Empty Re: Ubojstvo

Post by RayMabus Sat 23 Sep - 23:54

I to ti je duhovna proruka jer je GF5 u osnovi inkarnirani anđeo Prijestolnik koja glasi : Misliš da možeš nekoga jebavat u zdrav mozak do besvijesti i onda da ćeš ti to tako i dalje opet nekome jer ti misliš da imaš pravo na to d anekoga jebeš bezobbrazno u zdrav mozak i da je to normalno ?

Evo vidiš da ne možeš.

NE RADI TI ŽMIGAVAC.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ubojstvo Empty Re: Ubojstvo

Post by dijagram Sun 24 Sep - 11:46

Jadno dijete naislo na psihopatnika.
Cak ga i prepoznala ali se nije znala cim prije maknuti.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Ubojstvo Empty Re: Ubojstvo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum