ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opet poskupilo gorivo u Hrvatskoj

Go down

Opet poskupilo gorivo u Hrvatskoj Empty Opet poskupilo gorivo u Hrvatskoj

Post by RayMabus Tue 12 Sep - 19:10

Cijene goriva u Hrvatskoj su od utorka povišene, pa će u naredne dvije sedmice litra benzina stajati 1,58 eura, što je povećanje od jednog eurocenta, dok dizel poskupljuje tri eurocenta – na 1,55 eura.

Takvu je odluku donijela hrvatska Vlada uz napomenu kako su to najviše maloprodajne cijene goriva.

Plavi dizel poskupljuje dva eurocenta – na 1,01 euro, a plin za rezervoare četiri centa – na 1,19 eura. Četiri centa poskupljuje i plin za boce – na 1,75 eura po kilogramu.

Da nema mjera Vlade, te da se maloprodajne cijene u potpunosti slobodno formiraju na nivou premija energetskih subjekata prije prve Uredbe, litra benzina koštala bi 1,70 eura, a dizela 1,71 eura.

Opet poskupilo gorivo u Hrvatskoj
RayMabus
RayMabus

Posts : 175483
2014-04-11


Back to top Go down

Opet poskupilo gorivo u Hrvatskoj Empty Re: Opet poskupilo gorivo u Hrvatskoj

Post by Guest Thu 14 Sep - 15:44

Ja na te cijene (ne samo goriva) gledam isključivo na svom primjeru.
Jer me onda nitko ne može lagat. Osjetim sve na svojoj koži o onome šta napišem.

Eto, ja bi prvi potpisa da mi se mjesečna primanja smanje za 1700 kuna (namjerno pišem u kunama, jer euro ne priznajem za svoju i hrvatsku valutu), kakva su bila i prije 15 godina.
Ali uz uvjet da se i sve moguće cijene vrate na razinu od prije 15 godina. Onda sam za svoja primanja moga kupit puno više, nego sad kad imam 1700 kuna više misečno na računu.

Za mene je to najbolji dokaz da mi se standard u proteklih 15 godina nije ništa diga.
Štoviše, prije bi reka da mi je opa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Opet poskupilo gorivo u Hrvatskoj Empty Re: Opet poskupilo gorivo u Hrvatskoj

Post by mentalitet Thu 14 Sep - 19:01

cassa nuowa wrote:Ja na te cijene (ne samo goriva) gledam isključivo na svom primjeru.
Jer me onda nitko ne može lagat. Osjetim sve na svojoj koži o onome šta napišem.

Eto, ja bi prvi potpisa da mi se mjesečna primanja smanje za 1700 kuna (namjerno pišem u kunama, jer euro ne priznajem za svoju i hrvatsku valutu), kakva su bila i prije 15 godina.
Ali uz uvjet da se i sve moguće cijene vrate na razinu od prije 15 godina. Onda sam za svoja primanja moga kupit puno više, nego sad kad imam 1700 kuna više misečno na računu.

Za mene je to najbolji dokaz da mi se standard u proteklih 15 godina nije ništa diga.
Štoviše, prije bi reka da mi je opa.


Ma ti muljash i lazesh ko pravi Srbin.Pa jebo te ako ovi 'rvati "mudro" cute i ne izjashnjavaju se onda nema poskupljenja::::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

Opet poskupilo gorivo u Hrvatskoj Empty Re: Opet poskupilo gorivo u Hrvatskoj

Post by Guest Thu 14 Sep - 19:05

mentalitet wrote:
cassa nuowa wrote:Ja na te cijene (ne samo goriva) gledam isključivo na svom primjeru.
Jer me onda nitko ne može lagat. Osjetim sve na svojoj koži o onome šta napišem.

Eto, ja bi prvi potpisa da mi se mjesečna primanja smanje za 1700 kuna (namjerno pišem u kunama, jer euro ne priznajem za svoju i hrvatsku valutu), kakva su bila i prije 15 godina.
Ali uz uvjet da se i sve moguće cijene vrate na razinu od prije 15 godina. Onda sam za svoja primanja moga kupit puno više, nego sad kad imam 1700 kuna više misečno na računu.

Za mene je to najbolji dokaz da mi se standard u proteklih 15 godina nije ništa diga.
Štoviše, prije bi reka da mi je opa.


Ma ti muljash i lazesh ko pravi Srbin.Pa jebo te ako ovi 'rvati "mudro" cute i ne izjashnjavaju se onda nema poskupljenja::::)))
Nije problem u Hrvatima, nego u eurovamprskim sotonistima i hrvatskim eurofillima, potpomognutim anglosaksonskom okultnom oligarhijom.

Pravi Hrvati su pošteni ljudi, a ovi drugi su izdajice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Opet poskupilo gorivo u Hrvatskoj Empty Re: Opet poskupilo gorivo u Hrvatskoj

Post by Guest Thu 14 Sep - 19:59

Volio bi da mi neki "hrvatski europejac", koji sebe smatra krščaninom, objasni kako to može podržavat EU, ako zna da je ista ta EU odbacila krščanstvo kao temeljnu vrijednost, na kojoj je europska civilizacija u stvari i stvorena.

U stvari, znam da mi to takav lik ne može objasnit.... Zato šta je izdajnik svoje vjere, svog naroda, njegove tradicije i narodnih običaja.
Može mi samo nešto mumljat bezveze. I na kraju popušit kurac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Opet poskupilo gorivo u Hrvatskoj Empty Re: Opet poskupilo gorivo u Hrvatskoj

Post by mentalitet Fri 15 Sep - 18:08

cassa nuowa wrote:
mentalitet wrote:
cassa nuowa wrote:Ja na te cijene (ne samo goriva) gledam isključivo na svom primjeru.
Jer me onda nitko ne može lagat. Osjetim sve na svojoj koži o onome šta napišem.

Eto, ja bi prvi potpisa da mi se mjesečna primanja smanje za 1700 kuna (namjerno pišem u kunama, jer euro ne priznajem za svoju i hrvatsku valutu), kakva su bila i prije 15 godina.
Ali uz uvjet da se i sve moguće cijene vrate na razinu od prije 15 godina. Onda sam za svoja primanja moga kupit puno više, nego sad kad imam 1700 kuna više misečno na računu.

Za mene je to najbolji dokaz da mi se standard u proteklih 15 godina nije ništa diga.
Štoviše, prije bi reka da mi je opa.


Ma ti muljash i lazesh ko pravi Srbin.Pa jebo te ako ovi 'rvati "mudro" cute i ne izjashnjavaju se onda nema poskupljenja::::)))
Nije problem u Hrvatima, nego u eurovamprskim sotonistima i hrvatskim eurofillima, potpomognutim anglosaksonskom okultnom oligarhijom.

Pravi Hrvati su pošteni ljudi, a ovi drugi su izdajice.

Ne chitash pazljivo.Hrvati i 'rvati su ogromna razlika.Prvih skoro da nema na forumu osim tebe a drugi su srpski mutanti sa kamenjara koji se ovdje prave da su veci katolici od Pape.Kuzish sada?Valjda si primijetio da skoro nikad o hrvatima ne tipkam negativno jer dobro poznajem taj narod,dochim ,o srpskim mutantima pishem najgore jer je to istina i zato im jebem mamu maminu sa gushtom.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

Opet poskupilo gorivo u Hrvatskoj Empty Re: Opet poskupilo gorivo u Hrvatskoj

Post by marcellus Fri 15 Sep - 18:13

jebe mi se 

vozim se na letriku

_________________
Opet poskupilo gorivo u Hrvatskoj 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Opet poskupilo gorivo u Hrvatskoj Empty Re: Opet poskupilo gorivo u Hrvatskoj

Post by mentalitet Fri 15 Sep - 18:30

marcellus wrote:jebe mi se 

vozim se na letriku

Ja imam Mercedesa 300 SD 1993 (W140 ovo u zagradi je samo za poznavatelje Mercedesa) ,vozim se dzabe na ulje iz friteze.A kada idem na dalji put natochim dizel da ga malo ispuham.Drzat cu ga do kraja zivota.Ako je mogao preci 500.000 milja valjda ce josh pola od te brojke.Tak da ,za sada me zaboli kurac iako razmishljam otici negdje u planine na selo gdje mi nece ni biti potrebno auto.Ako ukinu dizel zasadim kukuruz i vozi mishko na ulje.Kazu da Srbija ima najvishe punjacha na auto putevima,to mi sumnjivo ,kao da ce kinezi doci da proizvode svoje elektrichne aute.Ja to ne bi nikada vozio.Dodushe vozio sam kao dijete one kartinge na vasharima.Moje mishljenje da je to samo modni hir amera .Da nije ,ne bi toliko subvencionirali te aute.Trzishte ce da odredi shta je bolje.Ali kako rekoh ,zaboli me kurac za te hirove.Bile su i vjetro -elektrane u modi pa gdje su sada?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

Opet poskupilo gorivo u Hrvatskoj Empty Re: Opet poskupilo gorivo u Hrvatskoj

Post by Guest Fri 15 Sep - 20:16

mentalitet wrote:
cassa nuowa wrote:
mentalitet wrote:
cassa nuowa wrote:Ja na te cijene (ne samo goriva) gledam isključivo na svom primjeru.
Jer me onda nitko ne može lagat. Osjetim sve na svojoj koži o onome šta napišem.

Eto, ja bi prvi potpisa da mi se mjesečna primanja smanje za 1700 kuna (namjerno pišem u kunama, jer euro ne priznajem za svoju i hrvatsku valutu), kakva su bila i prije 15 godina.
Ali uz uvjet da se i sve moguće cijene vrate na razinu od prije 15 godina. Onda sam za svoja primanja moga kupit puno više, nego sad kad imam 1700 kuna više misečno na računu.

Za mene je to najbolji dokaz da mi se standard u proteklih 15 godina nije ništa diga.
Štoviše, prije bi reka da mi je opa.


Ma ti muljash i lazesh ko pravi Srbin.Pa jebo te ako ovi 'rvati "mudro" cute i ne izjashnjavaju se onda nema poskupljenja::::)))
Nije problem u Hrvatima, nego u eurovamprskim sotonistima i hrvatskim eurofillima, potpomognutim anglosaksonskom okultnom oligarhijom.

Pravi Hrvati su pošteni ljudi, a ovi drugi su izdajice.

Ne chitash pazljivo.Hrvati i 'rvati su ogromna razlika.Prvih skoro da nema na forumu osim tebe a drugi su srpski mutanti sa kamenjara koji se ovdje prave da su veci katolici od Pape.Kuzish sada?Valjda si primijetio da skoro nikad o hrvatima ne tipkam negativno jer dobro poznajem taj narod,dochim ,o srpskim mutantima pishem najgore jer je to istina i zato im jebem mamu maminu sa gushtom.
Dobro si primjetio da je u Hrvatskoj nastupilo pomodarstvo.
Ogroman broj tvz. hrvatskih katolika podržava sotonističke tvorevine poput EU i anglosaksonskog modernog poimanja svijeta. Takvi su se izgubili u vremenu. Ne znaju što je dosljednost u svojim stavovima i uvjerenjima. Nijma je najdraže kad im eurolopovi naprave nekakav most, pa onda kažu "mi ga nikad ne bi sami mogli napravit".Eto s takvim izdajicama ja danas živim u Hrvatskoj.Prodali bi se i za manje eurolove od toga i tulili kako smo mi nesposobni da sami sebi određujemo sudbinu.

Oni normalni su u debeloj manjini i napadani od svih mogućih medija.

Ja sam u svakom vremenu znao prepoznati opasnost na vrijeme i shodno tome postupao. I uvijek sam imao dosljedan stav o svemu kojeg nikad nisam mjenjao.
Tako sam se 90-ih borio protiv četnika i velikosrba i opet  bi i danas ako zatreba.
Tako sam se 2000-ih borio protiv gender revolucije i opet bi ako zatreba.
A u današnjici sam prepoznao opasnost od globalizma i protiv toga ću bit dok sam živ. Ili dok sve države na svijetu ne postanu samostalne i suverene.

I tako sad ispada da ja nisam moderni Hrvat. Jer se duhovno nikome ne prodajem, kao današnji dupelisci Amerike i EU.
I boli me kurac šta drugi tako misle.
Ja znam tko sam i što sam. Meni je dovoljno što sam ponosan šta sam ovakav Hrvat kakav jesam. Nisam nikakav europejac ili građanin svijeta. 
Kad ti netko kaže da je građanin svijeta onda odma moš znat da imaš posla s budalom bez identiteta i domovine..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Opet poskupilo gorivo u Hrvatskoj Empty Re: Opet poskupilo gorivo u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum