ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe Empty Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe

Post by RayMabus 8/9/2023, 16:35

Tako je, tako je. Živio govornik.
Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe
pirat lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe Empty Re: Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe

Post by RayMabus 8/9/2023, 16:36

U intervjuu s vodećim propagandistom Kremlja Vladimirom Solovjovom, ruski general-pukovnik Andrej Mordvičev indirektno je izjavio da je Ukrajina samo međufaza u pokušaju Rusije da apsorbira Istočnu Europu.
Osim toga, prema njegovim riječima, rat će trajati još dugo, tako da nije potrebno ni na koji način određivati ​​kada će se dogoditi napad na ostale zemlje istočne Evrope.

Mordvičev je to rekao odgovarajući na pitanje Solovjova je li Ukrajina samo posredna karika na putu osvajanja istočne Evrope.

"Naravno, najvjerojatnije", odgovorio je ruski general u intervjuu koji je prenijela ruska državna televizija Rossiya-1.

"Mislim da ćemo morati potrošiti dosta vremena na to", rekao je Mordvičev, dodajući da nema smisla postavljati bilo kakav vremenski okvir za potez Rusije.
"Ako govorimo o istočnoj Europi, koju ćemo morati...", nastavio je ruski general, iako nije dovršio misao, bilo je jasno na šta misli. "Očito će trajati dulje", dodao je.
Ruski predsjednik Vladimir Putin unaprijedio je u srijedu trojicu ruskih generala, uključujući i komandanta Središnjeg vojnog okruga, general-pukovnika Andreja Mordvičeva.

Analitičari američkog Instituta za proučavanje rata (ISW) rekli su da se čini da je Putin to učinio kao nagradu za njihovu lojalnost i poslušnost ruskoj komandi, a ne kao nagradu za rezultate na bojnom polju.
Putin je unaprijedio i načelnika Glavne uprave oklopnih postrojbi ruskog ministarstva odbrane Aleksandra Šestakova i komandanta 8. kombinirane armije Južnog vojnog okruga Genadija Alaškina.
General pukovnik je opći vojni čin koji se koristi u nekim vojskama kao ekvivalent činu generala u drugim državama. Osim Rusije, ovaj rang koristi i npr. Sjeverna Koreja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe Empty Re: Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe

Post by RayMabus 8/9/2023, 16:42

Tko vodi danas ?
Prave ustaše piju kaficu i brige ih za pravoslavce koji se čačkaju između sebe na istoku Ukrajine. Mi smo već pobijedili kad je ovaj krenuo vojskom na Kijev i ispušio. Sad pijemo kaficu i jebe nas se.
Odo popit jedan kapućino nakon ručka. :coffee
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe Empty Re: Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe

Post by RayMabus 8/9/2023, 16:44

Ovo sam vam ja napisa prošle godine u prvi mjesec dakle mjesec dana prije napada =
Ako nisi stavio ulog brige te na koju će stranu pasti novčić.

Reka san da jedino ako se približe Karpatima da ću reagirat jer mi je to preblizu a ovo ostalo ...pa ako vi želite ratovat, tolike ste budale, a pa potucite se i istrijebite međusobno. Bit će manje kretena na ovoj planeti.
by RayMabus Sun 23 Jan
Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe Capuccino
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe Empty Re: Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe

Post by mentalitet 8/9/2023, 18:52

RayMabus wrote:Tako je, tako je. Živio govornik.
Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe
pirat lol!


Mislish da se zajebavaju?Pa zapad je smislio sintagmu brzog osvajanja Ukrajine pa poslije optuzuju Rusiju shto nije brza u tome imputirajuci kako je Rusija slaba.A rusi verglaju svoje i misle ,ajde ako ste vec navalili da zauzmete Ukrajinu i uchlanite je u NATO onda cete svirati kako mi pucamo.Pa su smislili kako isprazniti vojne magacine amerike i Europe a usput pobiti shto vishe nacista.Europa je pod dirigentskom palicom Schwaba od 1989 nacistichka ali u bijelim rukavicama,Schwabe se josh ne exponiraju kao glavni voditelji te nove poshasti vec to rade preko korisnih budala i zato ja stalno tvrdim da rusi nece vishe ici ginuti i osvajati Njemachku nego ce je potaracati taktichnim atomskim a ameri ce pljeskati ruchicama i zauvijek se rijeshiti schwaba.Zapad nema vishe municije,pogledaj samo americhki razlog slanja municije sa osiromashenim uranijem.Pa koji bi Hrvat gadjao tenkove JNA takvom municijom ako zele zivjeti na toj zemlji?Znachi,evo vam ta zemlja ali zagadjena.Mentalitet ulichara koji ne razmishlja o svojoj djeci nego ih pravi da ih drzava hrani kao shto ukri razmishljaju da ce vjechno dobivati lovu od zapada.Samo se vi zajeebavajte tamo i vjerujte amerima.Do sada su sve svoje takozvane prijatelje ostavili na cjedilu jer vecina normalnih ljudi ne moze da shvati da je ovaj rat za amere samo chiti biznis.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe Empty Re: Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe

Post by veber 8/9/2023, 19:00

glupi tatari.
dobivaju po pički već 18 mjeseci i ne kuže.

do urala ih treba zastaklit. i ozračit.
ovaj polutan zingaro je samo gluplji od tatara.
a to fakat moraš biti glup.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe Empty Re: Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe

Post by Hoholo Mudovski 8/9/2023, 19:09

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Tako je, tako je. Živio govornik.
Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe
pirat lol!


Mislish da se zajebavaju?Pa zapad je smislio sintagmu brzog osvajanja Ukrajine pa poslije optuzuju Rusiju shto nije brza u tome imputirajuci kako je Rusija slaba.A rusi verglaju svoje i misle ,ajde ako ste vec navalili da zauzmete Ukrajinu i uchlanite je u NATO onda cete svirati kako mi pucamo.Pa su smislili kako isprazniti vojne magacine amerike i Europe a usput pobiti shto vishe nacista.Europa je pod dirigentskom palicom Schwaba od 1989 nacistichka ali u bijelim rukavicama,Schwabe se josh ne exponiraju kao glavni voditelji te nove poshasti vec to rade preko korisnih budala i zato ja stalno tvrdim da rusi nece vishe ici ginuti i osvajati Njemachku nego ce je potaracati taktichnim atomskim a ameri ce pljeskati ruchicama i zauvijek se rijeshiti schwaba.Zapad nema vishe municije,pogledaj samo americhki razlog slanja municije sa osiromashenim uranijem.Pa koji bi Hrvat gadjao tenkove JNA takvom municijom ako zele zivjeti na toj zemlji?Znachi,evo vam ta zemlja ali zagadjena.Mentalitet  ulichara koji ne razmishlja o svojoj djeci nego ih pravi da ih drzava hrani kao shto ukri razmishljaju da ce vjechno dobivati lovu od zapada.Samo se vi zajeebavajte tamo i vjerujte amerima.Do sada su sve svoje takozvane prijatelje ostavili na cjedilu jer vecina normalnih ljudi ne moze da shvati da je ovaj rat za amere samo chiti biznis.
Pa dobro, ekipa je s 20% vojske osvojila 20% Ukrajine... 
Americi je bilo u interesu da su došli do Poljske i da ih Ukrajinci melju gerilski, a tek bi to bio fijasko... Od 2014 su obučavani, ali svo moderno naoružanje zapadno što su dobili je za gerilsko ratovanje. Tek nakon što se stvorila linija fronta počeli su dobijati opremu za to, a nakon 2 godine postoje naznake da će dobiti i zrakoplove.
Rusi su na početku pokušali eliminirati državni vrh i osvojiti Kijevu i tu popušili žestoku i prešli na plan B, odnosno na kopneni rat u pravom smislu riječi, na čemu je građena njihova doktrina i u čemu su najbolji, a sve to na teritoriju na kojemu su etnički rusi. 
Ostali se prilagođavaju što se vidi po ispucanom , a artiljerija je opet postala kralj bojišta i od nje je 50-70% gubitaka, s tim da na 1 ukrajinsku rundu Rusi ispucaju 5, neki kažu i 7 runda.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4207
2023-08-31


Back to top Go down

Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe Empty Re: Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe

Post by Hoholo Mudovski 8/9/2023, 19:22

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4207
2023-08-31


Back to top Go down

Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe Empty Re: Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe

Post by veber 8/9/2023, 19:23

koji ste vi kreteni to je za nebilivit.
onaj dan kada je rusija prešla granicu spušila je foru.

svaki metak koji je zapad poslao tatarski smradovi će platiti.

nafta i plin će za 3-5 godina biti tako jeftini da će rusi zažaliti dan kada ja patuljko došao na vlast.

kao što sam mutavom gnječu na početku rat rekao da će se voditi dronovima.

ja uredno stavljam poboljšane modifikacije koje ukrajinci, a i rusi mogu skinut i printat.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe Empty Re: Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe

Post by Hoholo Mudovski 8/9/2023, 19:31

veber wrote:koji ste vi kreteni to je za nebilivit.
onaj dan kada je rusija prešla granicu spušila je foru.

svaki metak koji je zapad poslao tatarski smradovi će platiti.

nafta i plin će za 3-5 godina biti tako jeftini da će rusi zažaliti dan kada ja patuljko došao na vlast.

kao što sam mutavom gnječu na početku rat rekao da će se voditi dronovima.

ja uredno stavljam poboljšane modifikacije koje ukrajinci, a i rusi mogu skinut i printat.
Pa zahvaljujući Assangeu od 2008 se zna da Rusija neće tolerirati NATO u Ukrajini i Gruziji. Tako da su oni koji su trebali znati znali za to...
Sada kada su budale sa Zapada naštelali rat na postavke da je pobjediti ili izgubiti egzistencijalno pitanje Rusije i NATOa sada će biti još žešće... s tim da Rusi ratuju ispred kuće, a NATO je Amerika i ona financira rat, sada je pitanje tko će prije popistiti. Ja mislim Amerika... ne samo zbog izbora...
Ukrajinu namjerno ne spominjem jer oni više nemaju sudbinu u svojim rukama. Da Biden kaže fajront, fajront je...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4207
2023-08-31


Back to top Go down

Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe Empty Re: Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe

Post by veber 8/9/2023, 20:30

DesnaDojkaSareAshton wrote:
veber wrote:koji ste vi kreteni to je za nebilivit.
onaj dan kada je rusija prešla granicu spušila je foru.

svaki metak koji je zapad poslao tatarski smradovi će platiti.

nafta i plin će za 3-5 godina biti tako jeftini da će rusi zažaliti dan kada ja patuljko došao na vlast.

kao što sam mutavom gnječu na početku rat rekao da će se voditi dronovima.

ja uredno stavljam poboljšane modifikacije koje ukrajinci, a i rusi mogu skinut i printat.
Pa zahvaljujući Assangeu od 2008 se zna da Rusija neće tolerirati NATO u Ukrajini i Gruziji. Tako da su oni koji su trebali znati znali za to...
Sada kada su budale sa Zapada naštelali rat na postavke da je pobjediti ili izgubiti egzistencijalno pitanje Rusije i NATOa sada će biti još žešće... s tim da Rusi ratuju ispred kuće, a NATO je Amerika i ona financira rat, sada je pitanje tko će prije popistiti. Ja mislim Amerika... ne samo zbog izbora...
Ukrajinu namjerno ne spominjem jer oni više nemaju sudbinu u svojim rukama. Da Biden kaže fajront, fajront je...
bit će kao i 45e što zapad veli srbi pojedu s govnima.

rusija sada ima manji bdp od italije. 5×manji od njemačke.
20% hrvatskog, 7 % srpskog. poražavajuće.

mali patuljko stalno zaboravlja da su u drugom ratu ameri slali 1000t dnavno pomoći.

kreteni nisu slušali patona koji je bio za to da se ide na berlin i hiti treća na moskvu,

danas plaćamo cijenu kratkovidnosti amera u drugom ratu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe Empty Re: Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe

Post by veber 8/9/2023, 20:31

i od srblja su samo gori polutani jebo vas alah u pak.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe Empty Re: Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe

Post by Hoholo Mudovski 8/9/2023, 22:21

veber wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:
veber wrote:koji ste vi kreteni to je za nebilivit.
onaj dan kada je rusija prešla granicu spušila je foru.

svaki metak koji je zapad poslao tatarski smradovi će platiti.

nafta i plin će za 3-5 godina biti tako jeftini da će rusi zažaliti dan kada ja patuljko došao na vlast.

kao što sam mutavom gnječu na početku rat rekao da će se voditi dronovima.

ja uredno stavljam poboljšane modifikacije koje ukrajinci, a i rusi mogu skinut i printat.
Pa zahvaljujući Assangeu od 2008 se zna da Rusija neće tolerirati NATO u Ukrajini i Gruziji. Tako da su oni koji su trebali znati znali za to...
Sada kada su budale sa Zapada naštelali rat na postavke da je pobjediti ili izgubiti egzistencijalno pitanje Rusije i NATOa sada će biti još žešće... s tim da Rusi ratuju ispred kuće, a NATO je Amerika i ona financira rat, sada je pitanje tko će prije popistiti. Ja mislim Amerika... ne samo zbog izbora...
Ukrajinu namjerno ne spominjem jer oni više nemaju sudbinu u svojim rukama. Da Biden kaže fajront, fajront je...
bit će kao i 45e što zapad veli srbi pojedu s govnima.

rusija sada ima manji bdp od italije. 5×manji od njemačke.
20% hrvatskog, 7 % srpskog. poražavajuće.

mali patuljko stalno zaboravlja da su u drugom ratu ameri slali 1000t dnavno pomoći.

kreteni nisu slušali patona koji je bio za to da se ide na berlin i hiti treća na moskvu,

danas plaćamo cijenu kratkovidnosti amera u drugom ratu.
Ukrajina je samo pozornica na kojoj su se sukobila dva koncepta upravljanja svijetom. Jedan pederski američki po kojem oni vladaju svijetom a ostali slušaju i multipolarni koji se stvara, ako ne i stvorio. 
Ovaj prvi koncept je izgubio kada su Kina i Rusija postali strateški partneri, a ostatak svijeta proglasio neutralnost umjesto sankcija...

Dobra stvar je da će popušiti kabala koja se ustoličila u Americi i svoju bolesnu pedersku ideologiju, ako oćeš i zelenu energiju , od tamo nameće cilom svitu. Svitu su dopizdili i oni i pederluk i reket dolarima i sada jedu kokice i uživaju.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4207
2023-08-31


Back to top Go down

Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe Empty Re: Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe

Post by Hoholo Mudovski 8/9/2023, 22:22

veber wrote:i od srblja su samo gori polutani jebo vas alah u pak.
Od pedera su jedino gori pederčine
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4207
2023-08-31


Back to top Go down

Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe Empty Re: Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe

Post by Hoholo Mudovski 8/9/2023, 22:30

Stari lisac Kisinger je uvijek govorio, ne se sukobljavati sa dvije Azijske sile istovremeno...
Samo ajde ti ovome objasni
Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe F34dex10
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4207
2023-08-31


Back to top Go down

Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe Empty Re: Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe

Post by Hoholo Mudovski 8/9/2023, 22:37

veber wrote:

danas plaćamo cijenu kratkovidnosti amera u drugom ratu.
 
Danas svaki amer zbog kratkovidnosti svojih vođa duguje 20000 dolara samo kamata do 2050 na izgubljeni rat protiv čobana u Afganistanu.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4207
2023-08-31


Back to top Go down

Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe Empty Re: Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe

Post by veber 9/9/2023, 05:27

DesnaDojkaSareAshton wrote:
veber wrote:

danas plaćamo cijenu kratkovidnosti amera u drugom ratu.
 
Danas svaki amer zbog kratkovidnosti svojih vođa duguje 20000 dolara samo kamata do 2050 na izgubljeni rat protiv čobana u Afganistanu.
u 5:24 moram u firmu jer je čoban kao ti zaustavio liniju. ja sada istu moram pokrenut.

da znaš nešto o novcu ne bi pisao gluposti.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe Empty Re: Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe

Post by Hoholo Mudovski 9/9/2023, 05:58

veber wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:
veber wrote:

danas plaćamo cijenu kratkovidnosti amera u drugom ratu.
 
Danas svaki amer zbog kratkovidnosti svojih vođa duguje 20000 dolara samo kamata do 2050 na izgubljeni rat protiv čobana u Afganistanu.
u 5:24 moram u firmu jer je čoban kao ti zaustavio liniju. ja sada istu moram pokrenut.

da znaš nešto o novcu ne bi pisao gluposti.
Pomalo, možda ti prebace liniju u Ameriku , jer su čobani kao ti zasrali...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4207
2023-08-31


Back to top Go down

Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe Empty Re: Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe

Post by Eroo 9/9/2023, 06:37

DesnaDojkaSareAshton wrote:
Ukrajinu namjerno ne spominjem jer oni više nemaju sudbinu u svojim rukama. Da Biden kaže fajront, fajront je...
Jednoga dana će to reći Putin (ili netko drugi umjesto njega).
Je li znaš koliki je vojni proračun Amerike? Samo 10% od toga je sasvim dovoljno za financiranje rata u Ukrajini.
Da ne spominjemo ukupni vojni proračun Zapada. Neće rat potrajati tako dugo kao što neki misle.
Najprije će se ogoliti ruska osvajačka politika, a onda sve ide onako kako su Ameri  zamislili KRAJ rata.

Za početak evo i primjer tog ogoljavanja: ...iliti, u laži su kratke noge! :)


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74951
2016-07-22


Back to top Go down

Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe Empty Re: Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe

Post by Hoholo Mudovski 9/9/2023, 07:03

Eroo wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:
Ukrajinu namjerno ne spominjem jer oni više nemaju sudbinu u svojim rukama. Da Biden kaže fajront, fajront je...
Jednoga dana će to reći Putin (ili netko drugi umjesto njega).
Je li znaš koliki je vojni proračun Amerike? Samo 10% od toga je sasvim dovoljno za financiranje rata u Ukrajini.
Da ne spominjemo ukupni vojni proračun Zapada. Neće rat potrajati tako dugo kao što neki misle.
Najprije će se ogoliti ruska osvajačka politika, a onda sve ide onako kako su Ameri  zamislili KRAJ rata.

Za početak evo i primjer tog ogoljavanja: ...iliti, u laži su kratke noge! :)

Ne znam u kojem paralelnom svemiru živiš. Vidim često nešto briješ na svemir. Ako rat u Ukrajini bude opterećiva predsjedničku kampanju u Americi, a hoće, što misliš koliko će tribati da se kaže OK dosta je... 
Dva najizglednija kandidata republikanaca već su rekli da će prestati financirati rat u Ukrajini. 
Doduše možda Biden opet ukrade izbore...
I sada imamo situaciju da striper u Ukrajini ovisi o mumiji u Washingtonu. 
Uvijek ima i opcija da se eskalira i da Poljaci i Balitičke zemlje, možda Rumunji uđu vojno, ali mislim da nisu toliko poludili...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4207
2023-08-31


Back to top Go down

Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe Empty Re: Ruski general: Ukrajina je tek početak našeg puta ka apsorbiranju istočne Europe

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum