ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske Empty UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske

Post by Hektorović 25/7/2023, 22:33

Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske Empty Re: UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske

Post by Hektorović 25/7/2023, 22:42

Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske Empty Re: UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske

Post by prckov 25/7/2023, 22:57

Sta li sad hoce da provuku ispod radara, ono vid gore, lete vanzemaljci, dok na zemlji lete politicke odluke, ili je Hunter opet nesto usro

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Hektorović likes this post

Back to top Go down

UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske Empty Re: UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske

Post by Hektorović 25/7/2023, 23:08

prckov wrote:Sta li sad hoce da provuku ispod radara, ono vid gore, lete vanzemaljci, dok na zemlji lete politicke odluke, ili je Hunter opet nesto usro

UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske Hunter-pipe-eyes
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske Empty Re: UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske

Post by Hektorović 25/7/2023, 23:09

Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske Empty Re: UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske

Post by Hektorović 25/7/2023, 23:20

Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske Empty Re: UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske

Post by Hektorović 26/7/2023, 20:29








Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske Empty Re: UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske

Post by Hektorović 26/7/2023, 20:29

Gaetz

Several months ago, my office received a protected disclosure from Eglin Air Force Base indicating there was a UAP incident that required my attention.

I sought a briefing regarding that episode and brought

@RepTimBurchett
and
@RepLuna
with me.

We were initially denied access to images, radar, and conversation with all members of the flight crew. After demanding access, the information was exclusively shown to me, and I was able to speak with one member of the flight crew who took the photo.

The image was of a UAP that I am not able to attach to any human capability, either from the United States or from any of our adversaries.

The pilot said he encountered a fleet of UAPs in diamond formation over the Gulf of Mexico, which was confirmed on radar that I reviewed.

He said approaching the UAPs caused video and other aircraft security features to malfunction. He saw what I can only describe as an orb - not of any human capability that I'm aware of.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske Empty Re: UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske

Post by prckov 26/7/2023, 20:44

I sta kazu, lete stuke lete avioni
uvest cemo vam digitalnu lovu

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Back to top Go down

UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske Empty Re: UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske

Post by Hektorović 26/7/2023, 21:01

Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske Empty Re: UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske

Post by Hektorović 26/7/2023, 22:12

Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske Empty Re: UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske

Post by AssadNaPodmornici 26/7/2023, 23:01

Daj mi mi neki summary o ovome. Naši mediji kurca ne pišu, bave se klimatskim promjenama i sličnim pizdarijama a je možda najvažnija stvar u povijesti čovječanstva. Čak i zapadni mediji slabo pišu osim desnih medija, vjerojatno će i tucker Carlson ovo obraditi na svom twiteru zapravo tucker Carlson je prvi UFO gurnio u mainstream

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske Empty Re: UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske

Post by prckov 26/7/2023, 23:05

Al vas vozaju, vezite se da ne ispadnete u krivini

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Back to top Go down

UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske Empty Re: UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske

Post by Hektorović 26/7/2023, 23:35

AssadNaPodmornici wrote:Daj mi mi neki summary o ovome. Naši mediji kurca ne pišu, bave se klimatskim promjenama i sličnim pizdarijama a je možda najvažnija stvar u povijesti čovječanstva. Čak i zapadni mediji slabo pišu osim desnih medija, vjerojatno će i tucker Carlson ovo obraditi na svom twiteru zapravo tucker Carlson je prvi UFO gurnio u mainstream

Baš su Tucker  i Russel Brand neki dan komentirali kako su Američki mediji još dobri naspram Europskih koji su totalno cenzurirani.


Fravor i Graves su elitni mornarički piloti koji su osobno vidjeli, tvrde kako se druge kolege plaše istupiti zbog svojih karijera.

Kongresmen Gaetz je u vojnom odboru i sam je osobno vidio neke dodatne dokaze i čuo svjedočanstva.

Grusch je visoki vojni obavještajac, tvrdi kako je došao do dokaza i svjedočanstava da država, to privatni kontraktori posjeduju UAP-e. Lova za ta istraživanja dolazi preplaćivanjem nekih vojnih programa što je nezakonito.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske Empty Re: UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske

Post by Hektorović 26/7/2023, 23:38

Mellon koji je Former Deputy Assistant Secretary of Defense for Intelligence | Former Minority Staff Director, Senate Select Committee on Intelligence





UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske Slika277
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske Empty Re: UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske

Post by Hektorović 27/7/2023, 12:58




Tucker detaljno


Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske Empty Re: UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske

Post by AssadNaPodmornici 27/7/2023, 17:02

odlično informiraj nas. jer zbog rata u Ukrajini slabo pratim USA zadnje vrijeme nisam odavno niti podcastove sluša što sam zna.. young turks(ljevičari) breaking_point(centar) tucker carlson(anti globalistička desnica), ben shapiro(zhidovska klasična neokonzervativna desnica) ... 

ali jebeno mi je čudo da niti jedan RH medij ovo nije ispratio.. niti ostali.. glavno da vrište o jebenom klimatskim promjenama radi malo jače kiše i vitra u Zagrebu ..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske Empty Re: UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske

Post by AssadNaPodmornici 27/7/2023, 17:05

na kraju ne bi me začudilo da se zaista i potvrdi da je zemlja bila u kontaktu sa vanzemaljcima , a da 99% planete bude nezainteresirano, ona mlađa ekipa debila na tik-toku itd.. 

jbt mi smo ko dica gledali dosie x , čitali knjige od danikena i druge stvari, većina barem muških mojih generacija je upoznata sa pojmom UFO, to je bio misterij, sada uzmi ove nove, 90% veze nema

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske Empty Re: UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske

Post by Hektorović 27/7/2023, 17:36

AssadNaPodmornici wrote:na kraju ne bi me začudilo da se zaista i potvrdi da je zemlja bila u kontaktu sa vanzemaljcima , a da 99% planete bude nezainteresirano, ona mlađa ekipa debila na tik-toku itd.. 

Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske Empty Re: UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske

Post by Hektorović 27/7/2023, 20:04

Naravno može biti da je sve ovo nekavo Američko "Međugorje", da određene strukture unutar vojske i obavještajne zajednice guraju ovakve narative iz nekih svojih interesa.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske Empty Re: UAP saslušanja u Kongresu - Zviždaći iz vojske

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum