ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Empty Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo

Post by RayMabus 14/7/2023, 19:23

Vid opet ti pada kiša. lol!


https://www.index.hr/vijesti/clanak/ukrajina-priznala-ne-napredujemo-jako-brzo/2479646.aspx

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Clouds36

https://www.meteoblue.com/en/weather/maps/bakhmut_ukraine_713174#coords=8.01/48.012/36.679&map=cloudsAndPrecipitation~hourly~auto~sfc~none

Pa već je polovina sedmog miseca. Pa šta vi mislite ? :^0 lol! :aw
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Empty Re: Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo

Post by RayMabus 14/7/2023, 20:47

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Clouds37
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Empty Re: Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo

Post by crvenkasti 14/7/2023, 21:12

Napredovali bi oni brže, ali Rusi ne daju.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28769
2014-04-17


Back to top Go down

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Empty Re: Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo

Post by crvenkasti 14/7/2023, 21:13

Kad Rusija povuče svoje trupe iz Ukrajine ići će brže.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28769
2014-04-17


Back to top Go down

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Empty Re: Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo

Post by RayMabus 14/7/2023, 21:31

Nema napredovanja kroz blato teškom mehanizacijom. Blato, minirano i ona druga strana ima protuoklopno oružje i svašta nešto.

Izgleda da anglosasi oće pošto tu pa onaj gore zapišava cijelo ljeto svako malo teren tako da ne mogu tu.

Ne da. A šta ćeš ? Moš ga jebat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Empty Re: Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo

Post by RayMabus 15/7/2023, 00:10

Zanimljiva slika. Nigdi kiše u Europi nego baš tamo njima po tom bojištu zapišalo.

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Clouds38
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Empty Re: Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo

Post by Guest 15/7/2023, 09:02

Kad će više ta rodnoideologijska protuofanziva? Zna li se šta?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Empty Re: Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo

Post by RayMabus 15/7/2023, 14:05

General galaktičke konfederacije ( savez miroljubivih planeta/civilizacija u galaksiji ) s pet zvjezdica ( najvišeg ranga ) se probudio, pijucka svoju prvu jutarnju kaficu i gleda stanje na bojištu.

Ništa. Anglosaska ofenziva prema Azovskom moru, Krimu i na Krim je propala.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Empty Re: Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo

Post by RayMabus 15/7/2023, 14:13

Sad čekamo iduću subotu i da vidimo oće li raja u Španjolskoj skinit jednog velikog podržavatelja Komšića: Pedra Sančeza.

Ipak nisam Bog ni vremenski putnik pa da znam šta će ovi Španjolci koji naginju socijalizmu izglasat.

Meni treba pat pozicija kakva takva jer mi treba vrijeme da poskidam Komšičevce jer su izbori u demokraciji svako četiri godine.

Pala vam je opet kiša. Morat čete čekat a do tada će oni organizirati bolju obranu na tim točkama i linijama na zaporškom bojištu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Empty Re: Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo

Post by RayMabus 15/7/2023, 14:26

Došla vam je sačma ( kazetna municija ) nakon šta sam ja izdao proglas 30.06 ( do tada su se nečkali ).

Dali su vam stariju municiju a to je dometa 17 km i neće vam pomoći previše na ravnici ( zaporoško bojište ) jer se morate previše približiti a onda će vam te haubice skidat Lancetima i drugim.

No idealna je tamo gdje su šumarci, brežuljic, bojište uvijeno i crta razdvajanja između dvoju vojsci bliža.

Poput Bahmuta i toga sjevernije ( Lugansk ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Empty Re: Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo

Post by RayMabus 15/7/2023, 14:42

Prema pisanju The Timesa, Wallace neće biti jedini koji će podnijeti ostavku - Britaniju se na jesen očekuju čistke u vladi.

Rishi Sunak se priprema promijeniti svoj tim dok pokušava resetirati svoju vladu uoči sljedećih izbora nakon iscrpljujućeg početka obnašanja dužnosti.

Novine imenuju vjerojatne kandidate za mjesto ministra obrane: John Glen - glavni tajnik kraljevske riznice, ministar sigurnosti Tom Tugendhat i ministrica vanjskih poslova Anne-Marie Trevelyan.

Znatiželjan. Glavni britanski akteri koji podržavaju Ukrajinu i rat u cjelini bivaju istisnuti iz politike, prvo je Johnson izbačen naporima duboke države, sada britanski ministar obrane.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Empty Re: Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo

Post by immortal 15/7/2023, 15:56

crvenkasti wrote:Napredovali bi oni brže, ali Rusi ne daju.

da
jebe se Putinu šalje narod u pogibiju, ima ih, njega ne dira previše
boreći se za narod u Donbasu  etc šalje mase drugih u smrt
ima li tu razuma- nema
nije njemu cilj zaštita rusa u Donbasu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Empty Re: Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo

Post by immortal 15/7/2023, 15:59

cassa nuowa wrote:Kad će više ta rodnoideologijska protuofanziva? Zna li se šta?
Ukrajinci su sličan narod Hrvatima
Imaju dosta mjesta , gradova s imenima kao u Hrvatskoj
njih žele istrijebiti kao što su nas ovdje 91-95
to je ono što se skriva od javnosti
U Hrvatskoj ne vladaju Hrvati
a jebena EU ih je prihvatila
naše crkve nisu više ono što su bile 
koliko puta treba reći

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Empty Re: Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo

Post by Guest 15/7/2023, 16:07

immortal wrote:
cassa nuowa wrote:Kad će više ta rodnoideologijska protuofanziva? Zna li se šta?
Ukrajinci su sličan narod Hrvatima
Imaju dosta mjesta , gradova s imenima kao u Hrvatskoj
njih žele istrijebiti kao što su nas ovdje 91-95
to je ono što se skriva od javnosti
U Hrvatskoj ne vladaju Hrvati
a jebena EU ih je prihvatila
naše crkve nisu više ono što su bile 
koliko puta treba reći
Eto, njih žele istrijebiti, a oni se 8 godina naoružavaju, izveli državni udar, vrše obuku, grade utvrde i izmišljaju i krše sporazume da napadnu Ruse. Malo mi je to nelogično.

A biće da slave Božić, Uskrs i Novu godinu isto kad i mi, pa su nam slični.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Empty Re: Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo

Post by RayMabus 15/7/2023, 16:26

Napreduju samo ti da ja to oću a ne napreduju tamo di ja to neću.


Zapisi iz dnevnika galaktičkog generala.

Kišica im je usrala juriš preko Zaporožja i suvog korita Dnjepra. Dejstvuje se po njima na Dnjepru svime i svačim. Već je početak sedmog mjeseca a Zelenski nije donio nikakvi plijen svojim zapadnim gazdama da oni opravdaju toliko i daljnje slanje vojne pomoći Ukrajini. U Bahmutu se Wagner povukao a glavni obrambeni general im je na ispitivanju dakle nije na svojoj poziciji itd i otvorila se rupa a tamo i nije tolika ravnica nego brežuljci i nema toliko gibanja po pravcu jer se sve odvija na relativno malom prostoru oko grada i izvan njega a tu glavnu ulogu igra pešadija.

Vjetar je povoljan.

Zajedrimo prema Bahmutu.

Enlarge this imageClick to see fullsize
Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo 2337377_17_seoimage4x3_napoleon_1_

AFU je uspjela preuzeti kontrolu nad većim područjem nakon prethodnog uspješnog napada prema Yakovlivki. Na istok je AFU napredovao južno od jezera i na zapad kroz polja. Krasnopolivka, Mykolaivka i Sakko I Vantsetti bit će u opasnosti od okruženja.



Čistka: Šojgu je smijenio zapovjednika 106. zračno-desantne divizije unutar Grupacije kombiniranih trupa Vostok, Vladimira Seliverstova. Njegove jedinice borile su se u smjeru Bakhmuta.

Jedinice pod njegovim zapovjedništvom sudjelovale su u ratnim zločinima protiv civila u Kijevskoj oblasti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Empty Re: Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo

Post by Guest 15/7/2023, 16:27

Misliš li da bi Amerikanci trpili Ruse npr. u Meksiku?!

Ja mislim da bi ih potirali ka zečeve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Empty Re: Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo

Post by RayMabus 15/7/2023, 16:42

Sve ide po planu i programu GF5 tj mene.

Problem s vama je šta ste svi navijači dok meni samo treba pat pozicija kakva takva još nekog vrijeme jer skidam Komšičevce po Europi a za to treba vrijeme jer su izbori u demokraciji svako četiri godine.

Anglosasi ne mogu probiti sremski front ( zaporošku bojišnicu ) al im se otvara Bahmut i tamo mogu do nogu potuč đenerala Šojgua.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Empty Re: Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo

Post by veber 15/7/2023, 16:44

roknul zvizdan pa bulazniš

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Empty Re: Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo

Post by RayMabus 15/7/2023, 16:46

Ne bulaznim veberu.

Pa ja vam pišem mjesecima i tjednima prije  šta ću izvest. 

Sad ću pobiti sve Ruse 30 km u krugu oko Bahmuta. Izda san proglas 30.06 i tek nakon toga SAD su odlučile dat kazetnu municiju a do tada su se nečkali.  Sad ću ih izmasakrirat tamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Empty Re: Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo

Post by veber 15/7/2023, 16:49

cassa nuowa wrote:Misliš li da bi Amerikanci trpili Ruse npr. u Meksiku?!

Ja mislim da bi ih potirali ka zečeve.
pa bili su bliže.
no glupi tatari ne znaju kaj je more.
mornarica im izgleda kao mađarska.
onaj nosač aviona ko skakalište u sloveniji.
avion odskočio 115m

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo Empty Re: Ukrajina priznala: Ne napredujemo jako brzo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum