ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu Empty Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 22:34

Uzmite. Daje đabe. Poklonjenom konju se ne gledaju zubi. Bit ćete najajči. Konačno ćete moći pobijediti ove oko sebe i ostvariti veliku Srbiju.

https://www.geopolitika.news/analize/m-stefanov-putina-je-uhvatila-panika-u-ocaju-svima-koji-zele-nudi-atomske-bombe/

Ja bi uzeja. Jebe mi se. Neka je. Kad mogu drugi imat može i Srbija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176144
2014-04-11


Back to top Go down

Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu Empty Re: Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu

Post by RayMabus Fri 16 Jun - 22:44

Ima i na lizing uzet. Evo uzmite na lizing. Zna Putin da niste baš pri parama. Dat će vam na lizing. Platit ćete kad budete mogli. Imat ćete mogućnost odgode plaćanja. I s popustima isto.


Prema Lukašenku, moguća je i kupnja na svojevrsni leasing. Potencijalni novi posjednici u takvim slučajevima izravnog transfera mogu se pred međunarodnom zajednicom pravdati kako oni zapravo nisu vlasnici nego samo korisnici, odnosno potencijalni korisnici u slučaju ratnog sukoba. U svakom slučaju, nekontrolirani transfer iz Rusije bez potrebe domaćega razvoja proširit će krug država koje raspolažu nuklearnim oružjem, dakako, ako se ruski i kineski plan proliferacije i ostvari.

No ako Rusija postavlja nuklearno oružje u Bjelorusiji bez ikakvih pretjeranih problema i njegove ključeve može pod potpuno netransparentnim uvjetima predati Lukašenku, onda bez ikakve dvojbe nuklearno oružje na taj način može nastaviti postavljati gdje god to od nje netko zatraži, odnosno gdje Moskva zamoli državnog čelnika s pištoljem na sljepoočnici da zatraži rusku pomoć. A ima dovoljno i onih koji bi se sami bez ikakvog pritiska javili za raspored ruskog nuklearnog oružja na svome teritoriju. Tko, uostalom, može isključiti mogućnost da Rusija nuklearno oružje sutra ili prekosutra rasporedi i u Srbiji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176144
2014-04-11


Back to top Go down

Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu Empty Re: Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu

Post by mentalitet Sat 17 Jun - 0:00

RayMabus wrote:Uzmite. Daje đabe. Poklonjenom konju se ne gledaju zubi. Bit ćete najajči. Konačno ćete moći pobijediti ove oko sebe i ostvariti veliku Srbiju.

https://www.geopolitika.news/analize/m-stefanov-putina-je-uhvatila-panika-u-ocaju-svima-koji-zele-nudi-atomske-bombe/

Ja bi uzeja. Jebe mi se. Neka je. Kad mogu drugi imat može i Srbija.

Ma koji ce im kurac.Da su to uradili prije 20 god. imalo bi nekog smisla a sada ne.Neka se strpe do kraja osmog mjeseca pa ce opet biti svoj na svome.Eto Hrvatska i Zlovenija imaju atomsku u Krshkom pa je dovoljna jedna malo jacha eksplozija i ode cijela bivsha YU u sto pichki materinih.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu Empty Re: Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 0:04

Pa treba.

Pa stalno govorite da će doć Rusi na Balkan i napraviti vam veliki pravoslavni nacionalni kalifat na Balkanu ( velika Srbija ).

Šta sad nećete jel ?

Oćete oćete. Sad ćete uzet atomsku bombu na lizing i parklirat je u Srbiji pa neka se nađe. Dopizdili ste mi više s četnikovanjem i pričom kako će Rusi doć na Balkan i radit vama veliku Srbiju i napadat druge jer to je dio tog plana velike Srbije. E sad će van doć pa ćemo mi završit tu priču.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176144
2014-04-11


Back to top Go down

Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu Empty Re: Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 0:25

Bog vam nudi atomsku bombu a vi sad nećete.

Kakvo je to ponašanje ?

Stalno zovete te Ruse da dođu na Balkan i vama naprave veliku Srbiju a šta znači i napad na ove naokolo itd i sad kad van to nudim sad ne bi vi.

Oćete oćete. I te kako oćete.

Rekao vam je oni vaš predsjednik četnik da nema ništa lepše nego kad dete vidi tenk.

Pa i atomska je isto oružje. To je još jače od tenka. To je isto lepo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176144
2014-04-11


Back to top Go down

Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu Empty Re: Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu

Post by mentalitet Sat 17 Jun - 0:31

RayMabus wrote:Pa treba.

Pa stalno govorite da će doć Rusi na Balkan i napraviti vam veliki pravoslavni nacionalni kalifat na Balkanu ( velika Srbija ).

Šta sad nećete jel ?

Oćete oćete. Sad ćete uzet atomsku bombu na lizing i parklirat je u Srbiji pa neka se nađe. Dopizdili ste mi više s četnikovanjem i pričom kako će Rusi doć na Balkan i radit vama veliku Srbiju i napadat druge jer to je dio tog plana velike Srbije. E sad će van doć pa ćemo mi završit tu priču.

Pa koji je tebi kurac?Srbi ce ossvojiti Hrvatsku i Bih cajkama.Jesi ti chuo kada za meku moc?Proshla su vremena ratova,sada se kopira Amerika i Holivud pa popularnom kulturom se osvaja prostor kao shto su nekada ameri i anglo-saksonci radili filmovima i roken rolom.Evo ja sam i dan danas zarazen tom vrstom glazbe Cepelini,Pink flojd i te pizde materine:))

U Hrvatskoj kada izumre generacija iz takozvanog domovinskog rata doce mladi koji zele ljubav ,prcanje a ne pucanje i eto ti zajednishtva.Kao shto je moju generaciju bolio kurac za partizane i komuniste,tako ce i nove hrvatske generacije boliti kurac za takozvani domovinski rat.Ako mi ne vjerujesh odi samo u neku kafanu gdje deru cajke ili na kakav koncert pa cesh se uvjeriti.Na "Zvezdama Granda" ima koliko hocesh mladih hrvata koji cepaju cajke da je to milina slushat:::))Evo dam si odrezati kurac da 99,9% 'rvata sa ovog foruma slusha cajke.


Last edited by mentalitet on Sat 17 Jun - 0:34; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu Empty Re: Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 0:33

Jebe mi se. Ima da uzmete tu atomsku i tačka.

Na lizing. Stavit u Srbiju i zli čika Putin će je usmjerit prema Rumunjskoj. 

Nema tu oću neću, ja ne bi ja bi, malo bi piškila malo bi kakila. Uzimate i gotovo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176144
2014-04-11


Back to top Go down

Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu Empty Re: Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu

Post by mentalitet Sat 17 Jun - 0:41

RayMabus wrote:Jebe mi se. Ima da uzmete tu atomsku i tačka.

Na lizing. Stavit u Srbiju i zli čika Putin će je usmjerit prema Rumunjskoj. 

Nema tu oću neću, ja ne bi ja bi, malo bi piškila malo bi kakila. Uzimate i gotovo.

Rumuni i srbi nikada nisu ratovali.Nisu priznali ni Kosovo.Rumuni vole srbe isto kao i Grci.I da ti kazem,josh jedno godinu dana i NATO ode u sto pizdi materinih tako da dzabe ste krechili.Bolje da ste bili fini sa srbima i uzeli pola BiH jer ovako cete ostati i bez ono malo hrvata u BiH.Dobro,poslije mozete preimenovati Hrvatsku u Hercegovina:::))Jebo te bog koji ste vi polupismeni geopolitichki idioti.Da ste bili strpljivi,danas ne bi bili u EU i NATO a ne bi ni katolichkoj crkvi placali godishnji reket a imali bi svoju drzavu bez ispaljenog metka isto kao Makedonija i Crna Gora.Ali ujeba vas onaj partizan Tudjman (zidov) koji vam je prodao muda pod bubrege tvrdeci da bez rata nema drzave.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu Empty Re: Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 0:46

Reka san da me baš brige šta vi oćete.

Ima tu atomsku da parkirate u Srbiju i tačka. Na lizing. S popustom. I mogućnost odgode plaćanja.

Misliš ti da se ja šalim jel ? 

Vi ste idealni kandidat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176144
2014-04-11


Back to top Go down

Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu Empty Re: Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 0:48

Razbijanje statusa quo u nuklearnom naoružanju jedan je od važnijih ciljeva pokušaja rušenja globalnog međunarodnog poretka utemeljenog, prema ocjeni Moskve i Pekinga, na unipolarnoj strukturi svijeta i dominaciji SAD-a i Zapada. Ruski rat u Ukrajini pokrenut je prema zajedničkom rusko-kineskom strateškom planu i u funkciji je šireg zajedničkog projekta nasilne transformacije unipolarnog poretka u multipolarni.

Taj projekt uključuje ne samo rušenje političke, ekonomske i vojne moći Zapada na globalnom planu nego- sada je sve očitije- i rušenje nuklearne ekskluzivnosti Zapada na globalnoj razini. Erozija moći Zapada ne može se postići izravnim udarcima, ali se prema prosudbi Moskve i Pekinga može izvršavati postupno i potezima na svim frontovima.

Multipolarni sustav međunarodnih odnosa kakav zagovaraju Kina i Rusija postiže se nedvojbeno i širenjem posjedovanja nuklearnog naoružanja i time stvaranja multipolarnosti nuklearne moći na globalnoj razini. To je dosad potpuno zanemaren aspekt zajedničkog djelovanja Rusije i Kine na promjeni međunarodnoga poretka, pri čemu je ruski rat u Ukrajini jedan od ključnih instrumenata, inicijalna kapsula eksplozije promjena, a usporedne naznake namjera širenja nuklearnog oružja ukazuju na drugi opasni instrument kinesko-ruske agende.

Jednostavnije rečeno, što veći broj država bude posjedovao nuklearno oružje, prema procjeni Moskve i Pekinga, to će više opadati i moć i utjecaj protivnika, SAD-a i Zapada u cjelini, jer će veći broj država zadobiti novu nekonvencionalnu vojnu moć. One se dosad nisu mogle preko svojih ekonomskih i konvencionalnih vojnih mogućnosti pomaknuti na hijerarhijskoj piramidi vladavine svijetom, ali će njihovo pribavljanje nuklearnog oružja tu situaciju iz korijena promijeniti.

Nedvojbeno, pokušat će se postići i multipolarnost nuklearne moći, što kao dio strategije Rusije i Kine dosad nije bilo jasno vidljivo, i postat će važan gradivni materijal izgradnje cjelovitog multipolarnog poretka međunarodnih odnosa.

Dakako, degradirat će se i nuklearna ekskluzivnost Rusije i Kine ako se plan proliferacije nuklearnog oružja pokaže uspješnim, no procjena je da širenje država posjednika nuklearnog oružja u raznim varijantama posjedovanja, ili kao vlasnika ili kao sudionika u takozvanom nuklearnom dijeljenju, u mnogo većoj mjeri šteti onoj strani koja trenutno globalno dominira nego onima koji tu dominaciju žele okončati. Osim toga, najopasniji ruski i kineski protivnici već imaju nuklearno oružje i širenje ne može bitno pogoršati ruske i kineske pozicije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176144
2014-04-11


Back to top Go down

Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu Empty Re: Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 0:52

Baš vas zaboli.

Imat ćete atomsku i tko vam šta sme. Najjači u regionu i velika Srbija i brige vas.

Ovi će vam to dati jer ste iza NATO linija i sve pet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176144
2014-04-11


Back to top Go down

Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu Empty Re: Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu

Post by mentalitet Sat 17 Jun - 0:58

RayMabus wrote:Baš vas zaboli.

Imat ćete atomsku i tko vam šta sme. Najjači u regionu i velika Srbija i brige vas.

Ovi će vam to dati jer ste iza NATO linija i sve pet.

Da sam na vashem mjestu uopce se ne bi plashio srba iz Srbije jer kada pogledash ovaj forum na kojem pishu oni nikad nisu napisali neku ruznu rijech ,sve neki fin i kulturan svijet,ali ovi iz BiH ,e to su divljaci i koljachi zato se Prcko i boji njih pa je pobjego u Australiju pa tamo pjeva "Eh da mi je da se napijem vode sa Romanije":::))))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu Empty Re: Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 1:02

Nisam bitan ja nego eto vi stalno doći će neki Rusi na Balkan i vama pomoči da ostvarite veliku Srbiju a ona je projekt koji uključuje napade na druge države okolo.

Evo pa sad će vam doći ti i Rusi pomoći će vam da možete to i ostvariti tj dati osnovu.

Dopizdilo mi vas je više slušat kako će ti Rusi doć na Balkan pa ovo pa ono pa eto sad će vam doć pa da završimo tu priču.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176144
2014-04-11


Back to top Go down

Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu Empty Re: Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu

Post by mentalitet Sat 17 Jun - 1:16

RayMabus wrote:Nisam bitan ja nego eto vi stalno doći će neki Rusi na Balkan i vama pomoči da ostvarite veliku Srbiju a ona je projekt koji uključuje napade na druge države okolo.

Evo pa sad će vam doći ti i Rusi pomoći će vam da možete to i ostvariti tj dati osnovu.

Dopizdilo mi vas je više slušat kako će ti Rusi doć na Balkan pa ovo pa ono pa eto sad će vam doć pa da završimo tu priču.


Pa jebi ga kad ste vi neopisivi idioti pa nishta ne kuzite.Ako Putin kaze da je Rusija garant i chuvar multipolarnog svijeta i da svima garantira u Europi sigurnost i da smatra da je suverinitet svake drzave u toj kurvi Europi jako vazan onda valjda misli i na vas hrvvate da zasluzujete svoj suverinitet.Mada mozda Putin ne zna da vi volite biti schwapske podguzne zunzare i da je glupo za nekoga boriti se jer taj ne cijeni svoju slobodu nego kroz svoju povijest jedva cheka da nekome lize shupak a najvishe germanima.E sad ,po meni ne bi trebalo da ga chachkate jer su rusi zajebani kad ih netko chachka pa bi im moglo pasti svakakva ideja na pamet i onda vas uvezati u neku novu YU jer on malo malo spominje tu bivshu drzavu kao primjer kako ju je nato i zapad sjebo ,naravno uz pomoc zlovenaca ,muslimana i hrvata,ne svih naravno.Ja mislim da bi ti posijedio u roku keks kad bi znao samo koliko hrvata ima koji zale za bivshom YU.Ali imate srece,srbima ne pada vishe na pamet da zive sa vama pa tvrde da treba izmedju vas i njih podici berlinski zid.Dakle ,ne boj te se .Neki dan slusham nekog srpskog klinca koji spontano odgovori na pitanje novinara "Volish li ti Srbiju"? a klinjo ko iz topa veli da ja volim Sebiju ne zato shto je velika nego zato shto je moja.E vidish, kroz izjavu tog djeteta moze se shvatiti kako srbi odgajaju svoju djecu dok vas vashi kreteni stalno plashe srbima kako bi vas mogli shishati ko ovce.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu Empty Re: Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 1:21

Velike su šanse s obzirom na vaše ponašanje kao skupa pojedinaca te države dakle i čelnih ljudi da vam oni dakle Kina i Rusija uvjetuju da imate atomsku bombu na svom teritoriju al koja će biti pod nekom zajedničkom kontrolom dakle u krajnjoj liniji da stave iza NATO linija tj kod vas negdje da bude.

Tako se ponašate a ja vidim malo dalje pa vidim da bi to moglo doć kod vas jer ovi nemaju baš neku konvencionalnu mogućnost da vam tako uskoće al mogu ovako.

I to neće napraviti radi vas nego radi sebe jer ćete im biti isturena karaula a u međuvremenu stvaranje ovisnosti o istima te pranje mozga kroz medije, crkvu, državne institucije itd i kad to tako krene samo ćete se nać u ulozi njihove isturene karaule koja neće imat izbora nego uzet tu atomsku kod sebe da drži.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176144
2014-04-11


Back to top Go down

Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu Empty Re: Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu

Post by mentalitet Sat 17 Jun - 1:30

RayMabus wrote:Velike su šanse s obzirom na vaše ponašanje kao skupa pojedinaca te države dakle i čelnih ljudi da vam oni dakle Kina i Rusija uvjetuju da imate atomsku bombu na svom teritoriju al koja će biti pod nekom zajedničkom kontrolom dakle u krajnjoj liniji da stave iza NATO linija tj kod vas negdje da bude.

Tako se ponašate a ja vidim malo pa vidim da bi to moglo doć kod vas jer ovi nemaju baš neku konvencionalnu mogućnost da vam tako uskoće al mogu ovako.

I to neće napraviti radi vas nego radi sebe jer ćete im biti isturena karaula a u međuvremenu stvaranje ovisnosti o istima te pranje mozga kroz medije, crkvu, državne institucije itd i kad to tako krene samo ćete se nać u ulozi njihove isturene karaule koja neće imat izbora nego uzet tu atomsku kod sebe da drži.

Pa jebo ga bog .Ja tebe bez zajebancije smatram najinteligentnijim 'rvatom na forumu jer imash dosta inteligentnih upisa ,samo kad popijesh koje pivo vidshka onda to zajebesh shto i nije strashno jer tko je normalan kad popije osim mene kad popijem samo bi neshto jebo i uopce nisam agresivan.Na koga Srbija da baci Atomsku ?Da gadja Zagreb,Sarajevo ili mozda Ljubljanu?Pa to je isti kurac da je baci na Beograd.Ponavljam,vashi takozvani hrvatski mediji vam ispiru mozak kao shto su vam to radili sa Covidom 19.Ne bojte se srba ,vash najveci neprijatelj sjedi u Saboru kako je fino sugerirao onaj T. ali vama badava prichati kad na samo ime Srbin odmah kenjate u gace dok vas ovi "vashi" srpski mutanti jebu ko mlade majmune.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu Empty Re: Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 1:34

Ne tribate je bacit. Možda će ona bit sredstvo odvraćanja jer će taj Zapad htjeti izbaciti Rusiju i Kinu iz Srbije svim silama. Nekako tako idu te stvari kad ste vi u pitanju tj ovo kako se vi ponašate i kako se stvari odvijaju na planeti.

Malo izgleda sad ka SF al neće s godinama to bit SF nego neka priča koja je i stvarna mogućnost. Ne znči da će bit tako al neće biti zvučati baš kao neki SF nego kao realna geopolitička opcija.

Rusija jede govna a Kina ima taj Tajvan a vi se nudite da im budete isturena karaula iza NATO linija sami.



Prema Lukašenku, moguća je i kupnja na svojevrsni leasing. Potencijalni novi posjednici u takvim slučajevima izravnog transfera mogu se pred međunarodnom zajednicom pravdati kako oni zapravo nisu vlasnici nego samo korisnici, odnosno potencijalni korisnici u slučaju ratnog sukoba. U svakom slučaju, nekontrolirani transfer iz Rusije bez potrebe domaćega razvoja proširit će krug država koje raspolažu nuklearnim oružjem, dakako, ako se ruski i kineski plan proliferacije i ostvari.

No ako Rusija postavlja nuklearno oružje u Bjelorusiji bez ikakvih pretjeranih problema i njegove ključeve može pod potpuno netransparentnim uvjetima predati Lukašenku, onda bez ikakve dvojbe nuklearno oružje na taj način može nastaviti postavljati gdje god to od nje netko zatraži, odnosno gdje Moskva zamoli državnog čelnika s pištoljem na sljepoočnici da zatraži rusku pomoć. A ima dovoljno i onih koji bi se sami bez ikakvog pritiska javili za raspored ruskog nuklearnog oružja na svome teritoriju. Tko, uostalom, može isključiti mogućnost da Rusija nuklearno oružje sutra ili prekosutra rasporedi i u Srbiji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176144
2014-04-11


Back to top Go down

Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu Empty Re: Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 1:43

Bit će nešto u tom stilu. Možda neće bit atomska jer ima nekih nedostatak ta priča ovako ali i iz točke gledišta Rusije i Kine nije toliko potrebna. Možda bi više na Kubi oni tako šta.

Al bit će nešto. Bojni otrovi, kazetne bombe. Neko sredstvo odvraćanja.

Nešto da drži taj tzv Zapad dalje od Srbije tj na razmaku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176144
2014-04-11


Back to top Go down

Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu Empty Re: Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 2:15

Al istina je da je Putin očajan.

Malo je manje istina da bi Kina davala sad nekome nuklearni arsenal posebno jer za razliku od Rusije koja je naslijedila hrpu toga ova tek mora izgraditi svoj. Tako da nisu nit u toj fazi da imaju viška a nit su toliko očajni ko on.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176144
2014-04-11


Back to top Go down

Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu Empty Re: Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu

Post by RayMabus Sat 17 Jun - 2:33

Kina uza to sebe smatra velikom silom i to još silom u usponu a takvoj baš nešto i ne odgovara povećanje država koje su nuklearna sila.

Rusija je sila u padu koja se utapa a ima tog nuklearnog oružja i oni su utopljenik i sve je ok samo da se održe na površini.

Možda će Kina radit na tome da Pakistanu napravi balisitčku podmornicu i to radi Indije tj takmičenja s njom al da će baš drugima davat nuklearne kapacitete da imaju to ne znam baš. Ne bi se na to kladija da im to baš toliko odgovara dok je Rusija utopljenik koji se pokušava izvadit iz govana pa je nekako primorana se snalazit i tako na globalnoj sceni da opstane.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176144
2014-04-11


Back to top Go down

Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu Empty Re: Putin u očaju nudi Srbiji atomsku bombu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum