ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lijepe vijesti petkom , +

Go down

lijepe vijesti petkom , + Empty lijepe vijesti petkom , +

Post by debotoijusto 16/6/2023, 08:43

OČEVI dva tinejdžera iz Hercegovine prijavili su svoje sinove jer su devastirali više kuća Bošnjaka i džamiju. Vandalizam maloljetnika dogodio se u Šurmancima, u općini Čapljina, javlja Slobodna Dalmacija.
Očevi su čak sinove doveli pred islamski hram kako bi se ispričali. Kazali su da će počinjenu štetu nadoknaditi.


Prema pisanju Slobodne Dalmacije, kada je jedan mještanin davao izjavu za lokalnu televiziju o vandalizmu u naselju, došla su dvojica muškaraca te rekla da su pronašli počinitelje. Muškarci su kazali da su to učinili njihovi sinovi. No, očevi nisu htjeli stati pred kameru. 
"Ja sam shvatio da ovdje Šurmančani, moja braća Hrvati, nisu to uradili, ali djeca k'o djeca. I moje dijete može sutra nešto. Roditelji su doveli svoju djecu, kazali to, hvala im, pozdravljam ih vječno. I oni su moji prijatelji vječiti. Bili i ostali. Završeno", kazao je mještanin.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/tinejdzeri-u-hercegovini-unistili-dzamiju-i-kuce-bosnjaka-ocevi-ih-prijavili/2471982.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

lijepe vijesti petkom , + Empty Re: lijepe vijesti petkom , +

Post by crvenkasti 16/6/2023, 10:07

Bilježim dva plusa u zagradi, i jedno množenje ispred.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

lijepe vijesti petkom , + Empty Re: lijepe vijesti petkom , +

Post by AssadNaPodmornici 16/6/2023, 10:09

uništili? valjda oštetili. uništavanje je kada nešto zapališ do kraja. bitće razbili koji prozor i išarali koji grafit. 

inače super stvar od očeva, klinci izvode pizdarije, čak i ne moraš tako naučit doma, odgaja ih škola, ulica nije bitno. 
dva tri šamara klincima, poslati ih na sezonu na obalu misec dana da zarade za štetu i to je to

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

lijepe vijesti petkom , + Empty Re: lijepe vijesti petkom , +

Post by prckov 16/6/2023, 10:28

unistili, da
index, patrljkov izvor pameti i informacija  ;)

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

lijepe vijesti petkom , + Empty Re: lijepe vijesti petkom , +

Post by mentalitet 17/6/2023, 01:23

prckov wrote:unistili, da
index, patrljkov izvor pameti i informacija  ;)


Shto sad imash protiv Indexa jebo ga ti?Zar ne vidish da je na liniji pomirenja 'rvata i hrvatskog cvijeca?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

lijepe vijesti petkom , + Empty Re: lijepe vijesti petkom , +

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum