ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pobuna u parovima!!!

Go down

Pobuna u parovima!!! Empty Pobuna u parovima!!!

Post by Kermit 27/1/2016, 14:12

http://www.blic.rs/zabava/vesti/pobuna-u-parovima-pustite-nas-napolje-poludecemo/843ef17?ref=fbblic
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Pobuna u parovima!!! Empty Re: Pobuna u parovima!!!

Post by Kermit 27/1/2016, 14:12

[size=24]POBUNA U PAROVIMA "Pustite nas napolje, poludećemo"
[size=11]Vesna Đorđević | [size=11]25. 01. 2016 - 06:54h [size=11]Pobuna u parovima!!! Cat_icn_more [size=11]07:30h
[/size][/size][/size]
Komentara: 27[/size]
[/size]
Luksuzna kuća, bogata trpeza, žurke i svirke dozlogrdile i glavnim akterima. Zato poslednjih dana vrište da hoće napolje.

Pobuna u parovima!!! D44d4176ce21b74b766f6a0cb0f5e47e
Foto: screenshot
[size][size]
Pobuna u parovima!!! Share_v1_pintrest_gray_icoPobuna u parovima!!! Share_v1_facebook_gray_ico[/size][/size]

- Dosta je bilo! Hoću kući! - vikao je pčelar iz Kupinova Miki Đuričić u živom prenosu Parova pre dva dana. Razloga za tako nešto, kako kaže, ima na pretek.

- Oduzeli su mi ceo honorar. Ne želim više ovde da boravim. Izgubio sam sve što sam imao zbog nekih glupih kazni. Našao sam devojku u rijalitiju, ali sam i nju izgubio. Nemam više nijedan motiv za ostanak. Puštajte nas, poludećemo - objasnio je jedan od najkontroverznijih učesnika svih rijalitija do sada. Izgleda Miki više nema snage ni za svađe, pomirenja, tuče, đuskanje, bilo sve to izrežirano ili ne.
I on nije jedini. Pobednik prošle sezone “Parova” a učesnik aktuelnih Nenad Marinković Gastoz sličnog je stava.
- Poludeo sam više ovde. Ne mogu da gledam ove debile, kretene... Sto godina sam ovde. Hoću kući - gotovo svakodnevno ponavlja Gastoz.
U tome ga podržavaju i Matora, Maca Diskrecija i ostali učesnici koji su više od pet meseci u rijalitiju.
Čak i oni koji su nedavno ušli u šou ne žele da ostaju u luksuznoj vili. Zorica Dukić se žali na psihičke probleme, te vapi za kućnom negom, prijateljima...
- Molim sve ljude koji bi glasali za mene da to više ne čine jer mi nije dobro. Imala sam razgovor sa psihologom i on mi je rekao da imam emocionalnu krizu i problem sa zatvorenim prostorom. Upadam u depresiju- objasnila je Gastozova devojka.
Folk pevač Andrija - Era Ojdanić nedavno je izašao iz rijalitija, a razlog je bio loše zdravstveno stanje.
[size=15]Oni hoće još

Većina ukućana želi da se Parovi što pre završe, ali ima i onih kojima je u vili bolje nego kod kuće.
- Ja bih mogao ovako još godinu dana. Meni je ovde super - rekao je Brendon, koji je nakon Maldiva ušao u Parove i tako spojio skoro sedam meseci života pred kamerama. Miljana Kulić iz Niša nedavno je izjavila:
- Ovde nam je super, imamo da jedemo lepu hranu, dolaze nam najpoznatiji pevači... Živimo kao u bajci - kaže ona.[/size]
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Pobuna u parovima!!! Empty Re: Pobuna u parovima!!!

Post by Guest 27/1/2016, 14:14

Jel ti ministar dal Befehl da donosiš vijesti iz komšiluka?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pobuna u parovima!!! Empty Re: Pobuna u parovima!!!

Post by Yehudi 27/1/2016, 15:12

Iz regije
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Pobuna u parovima!!! Empty Re: Pobuna u parovima!!!

Post by vuksadinare 27/1/2016, 15:14

Yehudi wrote:Iz regije
Jebote regija...onda reci balkan jer je to istina a ne regija ili region mesiceva izmisljotina
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Pobuna u parovima!!! Empty Re: Pobuna u parovima!!!

Post by jokerman 27/1/2016, 16:39

:D

popljuvo sam vas caj citajuci,,, nadrealno

_________________
This world is mere change, and this life, opinion.
jokerman
jokerman

Posts : 628
2015-08-02


Back to top Go down

Pobuna u parovima!!! Empty Re: Pobuna u parovima!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum