ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dođu pa četnikuju

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Dođu pa četnikuju Empty Dođu pa četnikuju

Post by RayMabus Sun 11 Jun - 15:20

Ajmo... skidanje, tako je - uzdišući kroz smijeh govori muški glas dok gleda kako mu prijatelj, prepun ponosa, dok pokazuje tri prsta skida hrvatsku zastavu sa jarbola.

Mjesto radnje je brdo Gradina u mjestu Krčič na sjeveru Kninskog polja a sve to je mladi "režiser" snimio a snimka je potom objavljena na TikToku. Video je odmah postao viralan i ispod njega su se samo nizali komentari podrške tome što rade, i koji su u međuvremenu uklonjeni.

Poslali smo upit PU šibensko-kninskoj iz koje nam odgovaraju da su kninski policajci proveli istraživanje nad trojicom muškaraca. Točnije dvojicu 20-godišnjaka te 49-godišnjaka terete za povredu ugleda Republike Hrvatske.


Kod Knina skinuli hrvatsku zastavu sa jarbola, dizali tri prsta i vikali: ‘Ajmo... skidanje, tako je!‘


Malo koja šaka u glavu a ? Šta kažete na tu terapiju ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176286
2014-04-11


Back to top Go down

Dođu pa četnikuju Empty Re: Dođu pa četnikuju

Post by RayMabus Sun 11 Jun - 15:25

Sad će vam onaj smrad na vlasti koji je ovdje za vrijeme rata držao govore o velikoj Srbiji i nikidan počeo dijeliti ordenje za ratove za oslobođenje Srbije na tlu Hrvatske najebat ko žuti.

Skupa sa svim tim svojim četnicima oko njega uključujući i vas.

SATRAT ĆU VAN GLAVU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176286
2014-04-11


Back to top Go down

Dođu pa četnikuju Empty Re: Dođu pa četnikuju

Post by Šandor Winnetou Sun 11 Jun - 15:26

RayMabus wrote:Ajmo... skidanje, tako je - uzdišući kroz smijeh govori muški glas dok gleda kako mu prijatelj, prepun ponosa, dok pokazuje tri prsta skida hrvatsku zastavu sa jarbola.

Mjesto radnje je brdo Gradina u mjestu Krčič na sjeveru Kninskog polja a sve to je mladi "režiser" snimio a snimka je potom objavljena na TikToku. Video je odmah postao viralan i ispod njega su se samo nizali komentari podrške tome što rade, i koji su u međuvremenu uklonjeni.

Poslali smo upit PU šibensko-kninskoj iz koje nam odgovaraju da su kninski policajci proveli istraživanje nad trojicom muškaraca. Točnije dvojicu 20-godišnjaka te 49-godišnjaka terete za povredu ugleda Republike Hrvatske.


Kod Knina skinuli hrvatsku zastavu sa jarbola, dizali tri prsta i vikali: ‘Ajmo... skidanje, tako je!‘


Malo koja šaka u glavu a ? Šta kažete na tu terapiju ?
Malo obrade zatim trljanje nosa pupovcu, jecko,šimpragi.. zatim zatvor od par godina i oduzimanje državljanstva te zabranu ulaska u eu po prijetnjom zatvora.

_________________
Dođu pa četnikuju Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Dođu pa četnikuju Empty Re: Dođu pa četnikuju

Post by RayMabus Sun 11 Jun - 15:30

Nije to do Pupovca i tih.

Znam ja od koga je to.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t54697-srbija-uvela-boracku-spomenicu-za-ucesnike-ratova-devedesetih

U Ukrajini je fino pat pozicija a štiti ga Zapad jer ih je strah dolaska proruske struje na vlast pa da Srbija skorz ne sklizne Rusiji i Kini.

Ko da ja ne znam šta političari na Zapadu izvode i kakvu igru igraju. 

Eto malo zapeli u Ukrajini pa nek JEDU GOVNA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176286
2014-04-11


Back to top Go down

Dođu pa četnikuju Empty Re: Dođu pa četnikuju

Post by Šandor Winnetou Sun 11 Jun - 15:34

RayMabus wrote:Nije to do Pupovca i tih.

Znam ja od koga je to.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t54697-srbija-uvela-boracku-spomenicu-za-ucesnike-ratova-devedesetih

U Ukrajini je fino pat pozicija a štiti ga Zapad jer ih je strah dolaska proruske struje na vlast pa da Srbija skorz ne sklizne Rusiji i Kini.

Ko da ja ne znam šta političari na Zapadu izvode i kakvu igru igraju. 

Eto malo zapeli u Ukrajini pa nek JEDU GOVNA.
Naravno da je do pupovca i srpske klike  na čelu sa pomfritijem i SANU, da oni ne kuvaju do ovakvih stvari ne bi dolazilo.

_________________
Dođu pa četnikuju Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Dođu pa četnikuju Empty Re: Dođu pa četnikuju

Post by catabbath Sun 11 Jun - 15:41

Haha turisti iz Srbije, dođeš u turizam u ...Knin i sl vukojebine, normalni turisti idu na more :D

_________________
Dođu pa četnikuju Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Dođu pa četnikuju Empty Re: Dođu pa četnikuju

Post by RayMabus Sun 11 Jun - 15:45

Šandor Winnetou wrote:
RayMabus wrote:Nije to do Pupovca i tih.

Znam ja od koga je to.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t54697-srbija-uvela-boracku-spomenicu-za-ucesnike-ratova-devedesetih

U Ukrajini je fino pat pozicija a štiti ga Zapad jer ih je strah dolaska proruske struje na vlast pa da Srbija skorz ne sklizne Rusiji i Kini.

Ko da ja ne znam šta političari na Zapadu izvode i kakvu igru igraju. 

Eto malo zapeli u Ukrajini pa nek JEDU GOVNA.
Naravno da je do pupovca i srpske klike  na čelu sa pomfritijem i SANU, da oni ne kuvaju do ovakvih stvari ne bi dolazilo.
AJ ODJEBI VIŠE S TIM PUPOVCEM A ZNAŠ ZAŠTO ?

ON NE BI IMA NIKAKVU MOĆ DA GA TVOJ HDZ NE DRŽI UZA SEBE KAO ŽETONČIĆA.

AJD ODJEBI MOLIM TE.

JEL TI JASNO ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176286
2014-04-11


Back to top Go down

Dođu pa četnikuju Empty Re: Dođu pa četnikuju

Post by Šandor Winnetou Sun 11 Jun - 15:49

RayMabus wrote:
Šandor Winnetou wrote:
RayMabus wrote:Nije to do Pupovca i tih.

Znam ja od koga je to.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t54697-srbija-uvela-boracku-spomenicu-za-ucesnike-ratova-devedesetih

U Ukrajini je fino pat pozicija a štiti ga Zapad jer ih je strah dolaska proruske struje na vlast pa da Srbija skorz ne sklizne Rusiji i Kini.

Ko da ja ne znam šta političari na Zapadu izvode i kakvu igru igraju. 

Eto malo zapeli u Ukrajini pa nek JEDU GOVNA.
Naravno da je do pupovca i srpske klike  na čelu sa pomfritijem i SANU, da oni ne kuvaju do ovakvih stvari ne bi dolazilo.
AJ ODJEBI VIŠE S TIM PUPOVCEM A ZNAŠ ZAŠTO ?

ON NE BI IMA NIKAKVU MOĆ DA GA TVOJ HDZ NE DRŽI UZA SEBE KAO ŽETONČIĆA.

AJD ODJEBI MOLIM TE.

JEL TI JASNO ?
Nije, a sad se goni u pičku materinu bolesnu idiote.

_________________
Dođu pa četnikuju Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Dođu pa četnikuju Empty Re: Dođu pa četnikuju

Post by RayMabus Sun 11 Jun - 15:51

Pa naporan si. Pričaš o tom Pupovcu i ovima a njima nije do incidenta.

Ja ti kažem kome je i ti meni opet o Pupovcu.

Onda ti ja kažem da tvoj HDZ drži tog Pupovca na vlasti i da odjebeš više.

PA ODJEBI ONO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176286
2014-04-11


Back to top Go down

Dođu pa četnikuju Empty Re: Dođu pa četnikuju

Post by Šandor Winnetou Sun 11 Jun - 15:57

RayMabus wrote:Pa naporan si. Pričaš o tom Pupovcu i ovima a njima nije do incidenta.

Ja ti kažem kome je i ti meni opet o Pupovcu.

Onda ti ja kažem da tvoj HDZ drži tog Pupovca na vlasti i da odjebeš više.

PA ODJEBI ONO.
Boli me kurac kretenčino za hdz, ako ne znaš normalno komunicirati pokazao sam ti put kamo trebaš ići budaletino bolesna.

_________________
Dođu pa četnikuju Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Dođu pa četnikuju Empty Re: Dođu pa četnikuju

Post by RayMabus Sun 11 Jun - 15:59

Pa HDZ drži toga Pupovca na vlasti.

Šta men brige za Pupovca kad je to HDZ ?

Kakav narod takva vlast.

Oćete Pupya ? Pa opet glasajte za HDZ. Šta to mene brige za tog Pupovca kad ga vi glasanjem za HDZ dovodite na vlast ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176286
2014-04-11


Back to top Go down

Dođu pa četnikuju Empty Re: Dođu pa četnikuju

Post by Šandor Winnetou Sun 11 Jun - 16:06

RayMabus wrote:Pa HDZ drži toga Pupovca na vlasti.

Šta men brige za Pupovca kad je to HDZ ?

Kakav narod takva vlast.

Oćete Pupya ? Pa opet glasajte za HDZ. Šta to mene brige za tog Pupovca kad ga vi glasanjem za HDZ dovodite na vlast ?
Čitaj napisano i ne laprdaj o nečemu što pojma nemaš.
Sad ubaci i komšića da zasereš i ovu temu sa svojim idiotlucima o GF5 i sličnim sranjima.

_________________
Dođu pa četnikuju Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Dođu pa četnikuju Empty Re: Dođu pa četnikuju

Post by RayMabus Sun 11 Jun - 16:07

Sad mi je još doveja onu dicu iz Afrike i tvrdi kako su oni hrvatski državljani a ne mogu to bit.

Jesu li ?

Evo sad ću ti poslat cijelu Aziju i pola Afrike na Zagreb pa da vidim tko će zaokružit HDZ umjesto krajnje desnice kad budu izbori.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176286
2014-04-11


Back to top Go down

Dođu pa četnikuju Empty Re: Dođu pa četnikuju

Post by RayMabus Sun 11 Jun - 16:09

Šandor Winnetou wrote:
RayMabus wrote:Pa HDZ drži toga Pupovca na vlasti.

Šta men brige za Pupovca kad je to HDZ ?

Kakav narod takva vlast.

Oćete Pupya ? Pa opet glasajte za HDZ. Šta to mene brige za tog Pupovca kad ga vi glasanjem za HDZ dovodite na vlast ?
Čitaj napisano i ne laprdaj o nečemu što pojma nemaš.
Sad ubaci i komšića da zasereš i ovu temu sa svojim idiotlucima o GF5 i sličnim sranjima.
Dobro, isprika jer vidim da si poslije napisao da te boli kurac za HDZ.

AL NE ŽELIM TO SLUŠAT JER TO JE HDZ PARTNER PA SE NJIMA ŽALI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176286
2014-04-11


Back to top Go down

Dođu pa četnikuju Empty Re: Dođu pa četnikuju

Post by RayMabus Sun 11 Jun - 16:17

Neke narode možeš otriznit jedino kad ih prigaziš.

Sad će vas prigazit ko stampedo cijela Azija i pola Afrike pa ćemo se mi prestat zajebavat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176286
2014-04-11


Back to top Go down

Dođu pa četnikuju Empty Re: Dođu pa četnikuju

Post by Šandor Winnetou Sun 11 Jun - 17:06

RayMabus wrote:
Šandor Winnetou wrote:
RayMabus wrote:Pa HDZ drži toga Pupovca na vlasti.

Šta men brige za Pupovca kad je to HDZ ?

Kakav narod takva vlast.

Oćete Pupya ? Pa opet glasajte za HDZ. Šta to mene brige za tog Pupovca kad ga vi glasanjem za HDZ dovodite na vlast ?
Čitaj napisano i ne laprdaj o nečemu što pojma nemaš.
Sad ubaci i komšića da zasereš i ovu temu sa svojim idiotlucima o GF5 i sličnim sranjima.
Dobro, isprika jer vidim da si poslije napisao da te boli kurac za HDZ.

AL NE ŽELIM TO SLUŠAT JER TO JE HDZ PARTNER PA SE NJIMA ŽALI.
Dođu pa četnikuju 34724610
Jebote hdz, ovo su pupovčevi u beogradu uz slinavog sulju

_________________
Dođu pa četnikuju Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Dođu pa četnikuju Empty Re: Dođu pa četnikuju

Post by RayMabus Sun 11 Jun - 17:10

Dobro. Nema veze. Moja isprika jer san planija na tebe jer mi ide na kurac ta priča o Pupovcu a HDZ ga drži dakle HDZ je glavni krivac šta je ovaj uopće pri vlasti.

Ja ću se ispričat ako san planija a na nekoga krivo. Nije mi to problem. Ni najmani problem mi se ispričat ako san krivo nešto reka ili planija na nekoga a bez osnove.

Ja ne mogu to slušat da se njega spominje a ne spominje se tko je glavni krivac zašto je on na vlasti. Taj dio tu ne mogu tolerirat i gotovo. Živac otiša. Pucan tu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176286
2014-04-11


Back to top Go down

Dođu pa četnikuju Empty Re: Dođu pa četnikuju

Post by Šandor Winnetou Sun 11 Jun - 17:16

RayMabus wrote:Dobro. Nema veze. Moja isprika jer san planija na tebe jer mi ide na kurac ta priča o Pupovcu a HDZ ga drži dakle HDZ je glavni krivac šta je ovaj uopće pri vlasti.

Ja ću se ispričat ako san planija a na nekoga krivo. Nije mi to problem. Ni najmani problem mi se ispričat ako san krivo nešto reka ili planija na nekoga a bez osnove.

Ja ne mogu to slušat da se njega spominje a ne spominje se tko je glavni krivac zašto je on na vlasti. Taj dio tu ne mogu tolerirat i gotovo. Živac otiša. Pucan tu.
Pa pupovčevi dobijaju instrukcije u beogradu, oni su pod direktnom upravom beograda i onda se ne treba čuditi kad srbende prave sranja. Druga je stvar što ih hdz drži pa rade što hoće no pupovac je taj koji ovakve stvari potiče svojim ponašanjem kao i njegova stranka.

_________________
Dođu pa četnikuju Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Dođu pa četnikuju Empty Re: Dođu pa četnikuju

Post by RayMabus Sun 11 Jun - 17:18

Nema veze šta oni dobivaju instrukcije iz Beograda.

HDZ je taj koji ih drži u vlasti.

Ne zanima me Beograd. To su sve četnici. Od njih ništa drugo ni ne očekujem jer da nisu to ispričali bi se zbog napada na Hrvatsku a ne oni još predsjednika ratnog huškača izabrali koji je drža ratne govore i govore o velikoj Srbiji i kako Hrvatska neće postojati, izabrali. Oni me ne zanimaju. Znam tko su i šta su.

Ne toleriram da se krivi Pupovca a zaboravlja tko ga drži na vlasti a to je HDZ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176286
2014-04-11


Back to top Go down

Dođu pa četnikuju Empty Re: Dođu pa četnikuju

Post by RayMabus Sun 11 Jun - 17:28

Sad ću vam poslat cijelu Aziju i pola Afrike radi one dječice iz Afrike koja kao imaju hrvatsko državljanstvo a ne mogu ga imat nego korumpirana država štiti sebe.

Zapritija san van da ako vidin da su te dječje nožice ugazile na tlo Hrvatske da ću vas uništit.

Sad ću vam poslat sve žive i moguće migrante na Zagreb pa eto vam ti migranti kad su vam toliko dragi jer kad mogu ta dječica na prevaru onda mogu i svi ostali dakle cijela planeta pa da vidim  tko će se usudit dat glas desnom centru a šta je HDZ a ne krajnjoj desnici.

AJ BOG
RayMabus
RayMabus

Posts : 176286
2014-04-11


Back to top Go down

Dođu pa četnikuju Empty Re: Dođu pa četnikuju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum