ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.'

Go down

Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.' Empty Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.'

Post by vuksadinare 6/6/2023, 09:44

https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/Suljo-i-grobovi-nasi-borit-ce-se-protiv-ustasa/2469194.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.' Empty Re: Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.'

Post by vuksadinare 6/6/2023, 09:45

crvenko si cul?..najebo si :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.' Empty Re: Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.'

Post by AssadNaPodmornici 6/6/2023, 09:48

ovo koda Ringa slušam,

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.' Empty Re: Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.'

Post by Šandor Winnetou 6/6/2023, 11:58

Opet jadne ustaše krive :(

_________________
Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.' Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.' Empty Re: Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.'

Post by Ringo10 6/6/2023, 12:41

Ako je ovo istina onda je Suljo fakat prolupao. On ima problem da opozicijom I protestima u Srbiji I o kakvim ustasama on lupeta.
On iz radikalskog sinjela nikad nije izasao.
I on I onaj Vulin nisu normalni.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.' Empty Re: Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.'

Post by vuksadinare 6/6/2023, 12:58

...nije on prolupao..on je uvijek bio ono sto je..samo je presvlacio odjela po potrebi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.' Empty Re: Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.'

Post by Ringo10 6/6/2023, 13:39

vuksadinare wrote:...nije on prolupao..on je uvijek bio ono sto je..samo je presvlacio odjela po potrebi
Ovakva izjava je nevjerojatno imbecilna čak i kad je Suljo u pitanju. Zato bih ipak bio oprezan jer u Srbiji se vodi medijski rat imeđu Vučićeve vlasti i opozicije koja kontrolira mnogo medija tamo
Inače meni nije jasno šta su ti neki iz Hrvatske tražili na tim tamo prosvjedima.
Šta će oni tamo koju pičku materinu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.' Empty Re: Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.'

Post by marcellus 6/6/2023, 15:02

Ringo10 wrote:Zato bih ipak bio oprezan jer u Srbiji se vodi medijski rat imeđu Vučićeve vlasti i opozicije koja kontrolira mnogo medija tamo
Inače meni nije jasno šta su ti neki iz Hrvatske tražili na tim tamo prosvjedima.
Šta će oni tamo koju pičku materinu

Stara srpska brojka "Mnogo"

Oporba jeste bre kontroliše Informer

https://informer.rs/vesti/politika/800011/aleksandar-Suljo-ustase-predsednik-borba

I GROBOVI NAŠI BORIĆE SE PROTIV USTAŠA! Adem Vuchiqi odlučan: Ako ubiju mene, ostaju moj brat, sin, ćerka...



Za Hrvate se slažem nemaju šta radit tamo

_________________
Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.' Empty Re: Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.'

Post by RayMabus 6/6/2023, 15:18

vuksadinare wrote:https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/Suljo-i-grobovi-nasi-borit-ce-se-protiv-ustasa/2469194.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m
Živio govornik. A sad udari sankcije Putinu jer je upravo digao branu u Ukrajini i uništio 80 naselja a šta se može smatrati činom genocida.

I ekocida. Da ne zaboravimo biljke i životinje.

:coffee :cro
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.' Empty Re: Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.'

Post by Ringo10 6/6/2023, 17:05

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/Suljo-i-grobovi-nasi-borit-ce-se-protiv-ustasa/2469194.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m
Živio govornik. A sad udari sankcije Putinu jer je upravo digao branu u Ukrajini i uništio 80 naselja a šta se može smatrati činom genocida.

I ekocida. Da ne zaboravimo biljke i životinje.

:coffee :cro
Pa sad pitanje je ko je srusio tu branu.
Ne vidim sta Rusi s time dobijaju osim da ce im Krim opet ostati bez vode
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.' Empty Re: Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.'

Post by RayMabus 6/6/2023, 17:24

Baš me brige šta će ostat bez vode. Puca mi kurac za njih.

Dignit ćemo cijenu vode na Krimu pa a ako im je skupa nek odu u Rusiju. Tamo ima vode i viška pa nek piju tamo.

Rusija se mora ekonomski odvojit od Zapada tako da je Zapad više ne ucijenjuje i tako da i ta priča s vodovodnom cijevi iz Dnjepra ( Zapada ) je nebitna ako je uopće i točna jer ja koliko vidim ta rijeka i dalje teće tu. pirat :^0 lol!

Uglavnom ima i drugih pravaca pa nek spoje neku gumu priko mosta il tako šta pa nek dovuću vodu iz Rusije. Šta ću se ja sad zajebavat s time šta će oni pit na Krimu. Jebe mi se totalno. Ima kišnice. Dignit ćemo cijenu vode na tom Krimu pa nek štede malo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.' Empty Re: Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.'

Post by Ringo10 6/6/2023, 17:30

RayMabus wrote:Baš me brige šta će ostat bez vode. Puca mi kurac za njih.

Dignit ćemo cijenu vode na Krimu pa a ako im je skupa nek odu u Rusiju. Tamo ima vode i viška pa nek piju tamo.

Rusija se mora ekonomski odvojit od Zapada tako da je Zapad više ne ucijenjuje i tako i da ta priča s vodovodnom cijevi iz Dnjepra ( Zapada ) je nebitna ako je uopće i točna jer ja koliko vidim ta rijeka i dalje teće tu. pirat :^0 lol!

Uglavnom ima i drugih pravaca pa nek spoje neku gumu priko mosta il tako šta pa nek dovuću vodu iz Rusije. Šta ću se sad zajebavat s time šta će oni pit na Krimu. Jebe mi se totalno. Ima kišnice. Dignit ćemo cijenu vode na tom Krimu pa nek štede malo.
To nema veze sa onim što sam rekao
Mislio sam da ne vidim motiva da Rusi sjebu tu branu
Da spriječe da Ukri pređu Dnjepar, to je glupo jer tolika rijeka se može kontrolirat i bez dizanja brane u zrak
Doduše ne vidim motiva nekog velikog ni Ukrima 
Ne znam, brana je razvaljena a sad ko je to uradio nije više ni toliko bitno
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.' Empty Re: Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.'

Post by Ringo10 6/6/2023, 18:20

A ako je stvarno izjavio to o ustašama i ubijanju i obiteljskom nasljeđivanju onda bi to značilo određeni stupanj neuračunljivosti i psihičke poremećenosti
Ipak ne treba sve uzimati zdravo za gotovo jer mediji strahovito lažu. 
Bit će o tome još govora.
Ali u srpskom političkom i medijskom diskursu pojam ustaša je poprimio mitološki karakter...čista psiho-patologija i  to već nije normalno
Pogledam ponekad PINK i posebno onu jutarnju emisiju koju vodi onaj debeli Sarapa... frajer nije normalan sa ustašama, NDH ... njemu je sve hrvatsko ustaško, svaki Hrvat ustaša, i sve što ima bilo kakve veze sa Hrvatskom i Hrvatima je ustaško... mislim, pojava ustašluka ima ali ono što tamo pričaju ... ono je ludilo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.' Empty Re: Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.'

Post by marcellus 6/6/2023, 19:52

Ringo10 wrote:Ipak ne treba sve uzimati zdravo za gotovo jer mediji strahovito lažu. 

naravno da lažu, ali to su VUČIĆEVI mediji

_________________
Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.' Empty Re: Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.'

Post by pizzon 6/6/2023, 20:09

zabrinut sam za srbiju.
ubacije sviju decu  u sopstvenu
politicku sudbinu.
cudno...
sto se tice ustasa to je namenjeno njegovim glasacima, koji ne znaju ni sta se dogadja ni da li se ista dogadja.
ustase, siptari, uvek
upali ...ko kec na deset..

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.' Empty Re: Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.'

Post by mentalitet 6/6/2023, 20:49

Ringo10 wrote:A ako je stvarno izjavio to o ustašama i ubijanju i obiteljskom nasljeđivanju onda bi to značilo određeni stupanj neuračunljivosti i psihičke poremećenosti
Ipak ne treba sve uzimati zdravo za gotovo jer mediji strahovito lažu. 
Bit će o tome još govora.
Ali u srpskom političkom i medijskom diskursu pojam ustaša je poprimio mitološki karakter...čista psiho-patologija i  to već nije normalno
Pogledam ponekad PINK i posebno onu jutarnju emisiju koju vodi onaj debeli Sarapa... frajer nije normalan sa ustašama, NDH ... njemu je sve hrvatsko ustaško, svaki Hrvat ustaša, i sve što ima bilo kakve veze sa Hrvatskom i Hrvatima je ustaško... mislim, pojava ustašluka ima ali ono što tamo pričaju ... ono je ludilo



Vec sam milion puta ukazao na takozvane hrvatske medije a i neke srpske koje sam prije chitao i kad sam shvatio da se tekstovi tipkaju na istoj tipkovnici jednostavno sam ih blokirao.Index i B92 su mi nekada bili glavni izvor informacija shto se deshava na Balkanu i recimo na Indexovom forumu sam branio Babica (ne znam tko je sada formalni vlasnik toga smeca) kao lud vjerujuci ako se tamo pishe protiv lopova i pljachkasha Hrvatske da je taj medij normalan.Kako sam vec napisao ,dok nisam shvatio da se iz jednog centra manipulira i jednim i drugima.Evo recimo da netko citira mene ili bilo koga drugoga u nekom mediju srpsko-hrvatska stoka sitnog zuba ce povjerovati u ono shto ja tipkam o 'rvatima i to pripisati da tipkam o hrvatima mada je razlika svima poznata osim mozda kod srba koji ne poznaju hrvatsku stvarnost pa po virtualnoj donose sudove.Gledao sam na Y.T. dva video klipa od nekog stranca (englez) gdje u Beogradu i Zagrebu zasebo postavlja pitanje koji narod najvishe mrzite.Dakle u 100% sluchajeva ljudi na ulici koji odgovaraju ne mrze jedni druge i chak se zajebavaju sa takvim postavljenim pitanjima.U chemu je problem?Evo na ovome forumu pojedini idioti misle da ono shto oni misle svi hrvati tako trebaju da misle ili vec tako razmishljaju,ali to nije stvarnost.Naravno da svugdje postoje idioti koji ne razmishljaju svojom glavom i korisni su za zapadnu globalistichku ideju koja podrazumijeva da sve ljude ovoga svijeta treba porobiti i pretvoriti u sluge zapada koji si je umislio da je iznad drugih ljudi i civilizacija,a to se moze nazvati kolektivnom psihopatijom.Danas je fakat teshko razluchiti shto je kukolj a shto normalna biljka ,isto kao i kod ljudi.Medjutim mozesh ih veoma lako prepoznati jer kroz njih uglavnom govori propaganda i nishta nemaju svoje do chega su doshli shkolovanjem ,pazljivim chitanjem i drugim metodama uzdizanja.Naprotiv ,ima i onih koji su veoma obrazovani ali u sebi nose onaj nishtavno pokvareni gen koji mu sugerira samo jedno,da je on u pravu kada se o nechemu diskutira i normalni ljudi pokushavaju doci do neke logichne istine.Jebi ga to je proizashlo iz balkanskog nachina odgoja gdje je otac bio uvijek u pravu pa su to preuzeli debili misleci da su i oni pametni kao shto je mozda bio njihov otac a neki su to prihvatili zdravo za gotovo iako im je caca bio glup ko kurac.
Gledam Heppy TV i tamo fakat mozesh naci svashta ali zato chim chujem kako sagovornici diskutiraju okrecem kanal.Fora je u tome shto su prvo u Hrvatskoj doshli idioti na vlast 1991 obecavajuci brda i doline stoki hrvatskog sitnog zuba kako ih sam Tudjman nazva.Vecina ljudi u to vrijeme je bila zbunjena i nije ni znala shto se deshava i shto se desilo u svijetu pa su do izrazaja doshli oni koji se jache guraju i prichaju bajke ljudima shto u prevodu znachi prevaranti i razni mutikeshe samo da bi zamutili vodu u kojoj lakshe dolaze do svoje lovine.Taj jebeni vecinski hrvatski narod je shutio i pravio se blesav misleci da ce to za njega na pravi nachin rijeshiti netko drugi.Tako je i u Srbiji postalo ,desnicharski lopovi prichaju o patriotizmu a sluze zapadu i muljaju srbe kao shto su hrvatski lopovi muljali hrvate da ce bolje zivjeti samo ako srushe Vuchica.Hrvatska strana potpomognuta zapadnom propagandom nastoji da sve prikaze tri puta vecim sranjem nego shto jeste.Ja sam odlazio u Beograd kod jednog Srbina kojega sam upoznao ovdje u SAD,i kad god se otvorila pricha o ratu u bivshoj YU naravno ja sam bio iskren i govorio onako kako sam ja to dozivio,dochim on me je uvjeravao da to nije tako i dizao mi tlak sa svojim kulturnim pristupom tim dogadjajima braneci hrvate da nisu oni krivi nego Miloshevic.Kada sam mu ja objasnio da rat nisu zapocheli ni srbi ni hrvati nego zapad i psi rata koji su poslani sa tog zapada da shire takozvanu demokraciju na prostoru bivshe YU on je tvrdio da ja to ne razumijem jer je bio opsjednut takozvanim zapadnim vrijednostima dok mu nisam nelke stvari dokazao pa se chovjek pokupio sa svojim sinom i vratio se u Beograd gdje ima trospratnicu na Vracharu.Kad sam bio kod njega,takvo gostoprimstvo nisam dozivio nigdje i od nikoga tako da me bilo pomalo i sram paznje koju su mi pruzili.Bogat chovjek od prije ,inovator,ima par svojih patenata,i ja ga pitam ,pa chovjeche shto ce tebi Amerika a on mi veli da je mislio na svoje dijete i da u Srbiji nece biti zivota.Zadnji puta dok smo razgovarali zahvalio mi se shto sam mu otvorio ochi pa mu sada sin vodi njegovu firmu koju je imao i za vrijeme YU i zivi zadovoljno i sretno sa svojom obitelji.Isti taj je bio ogorcheni protivnik Vuchica dok nije shvatio na osnovu iznesenih dokaza shta se deshava.Gledao je na Srbiju koja mora biti kraljevska dok mu ja nisam rekao,daj mi samo reci koga su englezi izdali u WWII iako je taj vash kralj bio u srodstvu sa engleskom kraljicom i sve radio shto su mu ti rodjaci savjetovali pa su mu uvalili kurchinu do balchaka.Ja sve ovo shto se deshava u svijetu promatram skroz drugim ochima nego prije kada sam bio u istoj zabludi da je zapadni svijet civiliziran i napredan.No,znash kako to biva,kada te netko toliko dugo laze vishe mu ne vjerujesh taman i da istinu govori,a to je isti efekat svake propagande kod svih normalnih i slobodoljubivih ljudi bez obzira na vjeru,naciju ili boju koze.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.' Empty Re: Suljo:'I grobovi nasi,borit ce se protiv ustasa.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum