ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pala je Amerika

Go down

Pala je Amerika Empty Pala je Amerika

Post by Serbinho-3 4/6/2023, 22:41

Pala je Amerika Strahinja-Stojacic.jpg


https://www.oasport.it/2023/06/basket-3x3-mondiali-2023-la-serbia-sconfigge-gli-stati-uniti-ancora-un-titolo-iridato/
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pala je Amerika Empty Re: Pala je Amerika

Post by Serbinho-3 4/6/2023, 22:44

Moja teorija o steti, koju treneri prave medju igracima, uvek potvrdjuje vreme i realnost. Ako pustis ljude da igraju sami, cuda prave. Treneri, prave stetu i guraju sebe. Gde su igraci novi, uspeh klubova, reprezentacija,sto povlaci i sponzore, TV pa i Arene. Ko ce da ti gradi Arenu, ako se nesto ne desava. Ludaci, koji ne znaju sta ce sa sobom, ne prime ih u Policiju i odu u trenere za basket, fudbal ipak teze uleteti.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pala je Amerika Empty Re: Pala je Amerika

Post by Serbinho-3 4/6/2023, 22:46

Spanci smesni ko Cirkus, zadnjih 20 godina dominiraju. Kod nas konjina preko 200 koliko hoces, ali dzaba. Usput dobri igraci su ovi nizi, visi su tu zbog visine, uglavnom kurac od ovce.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pala je Amerika Empty Re: Pala je Amerika

Post by mentalitet 4/6/2023, 23:25

Sta ovaj Srbin Jokic (dobar sam ovdje prijatelj sa jednim hrvatom Jokicem iz Tuzle,super chovjek ) radi ovdje to nije normalno.Postat ce najbolji igrach u povijesti NB lige.Kako to da vishe nema ni jednog dobrog hrvatskog kosharkasha nakon Cosica?Pa zato shto nemaju dobre trenere nego pichke koje podilaze i kalkuliraju.Davno sam ovdje napisao da srbi imaju neshto zajednichko sa japancima a to je kult uchitelja koji je u liku Sv.Save olichen.Jedina zemlja na svijetu koja poshtuje i cijeni uchitelja.Zato vam zapad to i urushava i ponishtava kao i shto kod sebe ponishtavaju sve shto ima autoritet sa podlogom a ne propagandnim sranjem.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

Pala je Amerika Empty Re: Pala je Amerika

Post by Serbinho-3 4/6/2023, 23:46

Igrao sam ja Street Ball po Cikagu. Sada, koliko je Cikago u USA jak, ne znam. Bronx u NYC je najaci. Tamo po Venice Beach u L.A nisam igrao a ni po NYC. Ove po Cikagu sam drao a realno po Beogradu igraju, tamo u rupi na NBGD se igrao dobar basket, pocepali bi one iz Cikaga. Ti sa ulice su dobri i iskreno se nadam da zazive lige u basketu, jer ce tek to biti zanimljivo. Kosarka, ok, generalno smor sa tim visokim, usporena igra i slicno. Veliko trziste postoji u basketu, kako musko, tako i zensko da privuce ljude, turniri, tv prenosi. Plaza, montazne tribine, more, Okean iza, Jezero, moze se to fino napraviti. Isto kosarka, ali za kosarku me briga. Treneri i smaraci od organizacije, guraju se tu nesto, ajde zdravo. Jokic, dobra reklama za bivsu Jugoslaviju. Air Serbia moze staviti na avion neki plakat. Njega postuju, neki su ljubomorni, ali su iza njega stali, dok je Novak Rus. Njega ne mirisu. Jokic je miran, gleda svoja posla. Novak je divljak malo, Mekinro ga samo moze shvatiti.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pala je Amerika Empty Re: Pala je Amerika

Post by mentalitet 4/6/2023, 23:57

Serbinho-3 wrote:Igrao sam ja Street Ball po Cikagu. Sada, koliko je Cikago u USA jak, ne znam. Bronx u NYC je najaci. Tamo po Venice Beach u L.A nisam igrao a ni po NYC. Ove po Cikagu sam drao a realno po Beogradu igraju, tamo u rupi na NBGD se igrao dobar basket, pocepali bi one iz Cikaga. Ti sa ulice su dobri i iskreno se nadam da zazive lige u basketu, jer ce tek to biti zanimljivo. Kosarka, ok, generalno smor sa tim visokim, usporena igra i slicno. Veliko trziste postoji u basketu, kako musko, tako i zensko da privuce ljude, turniri, tv prenosi. Plaza, montazne tribine, more, Okean iza, Jezero, moze se to fino napraviti. Isto kosarka, ali za kosarku me briga. Treneri i smaraci od organizacije, guraju se tu nesto, ajde zdravo. Jokic, dobra reklama za bivsu Jugoslaviju. Air Serbia moze staviti na avion neki plakat. Njega postuju, neki su ljubomorni, ali su iza njega stali, dok je Novak Rus. Njega ne mirisu. Jokic je miran, gleda svoja posla. Novak je divljak malo, Mekinro ga samo moze shvatiti.


Shto znachi divljak?Kada jebesh mater idiotu to nije nekultura ni divljashtvo nego obrambeni alat.Idiotu fino objasnish ali on te ne razumije kao da mu govorish kineski.Iskreno,vishe cijenim takve divljake koji sigurno uz sebe imaju prave prijatelje nego one fol fine koji ti fino i noz zabije u ledja ili zajebe te chim dobije priliku.Ovako ,znash sa kim imash posla,a i oni znaju pa bjeze od tebe ko djavo od tamjana.Pa vidi samo ovaj forum,ja chim dodjem na njega svi bjeze,osim Mabusa hahaha hahaha,meni to smijeshno;:)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

Pala je Amerika Empty Re: Pala je Amerika

Post by RayMabus 5/6/2023, 00:18

2012. Šampioni sveta (pobeda nad Francuskom u finalu, 16:13)
2014. Vicešampioni sveta (poraz od Katara u finalu, 13:18)
2016. Šampioni sveta (pobeda nad SAD u finalu, 16:13)
2017. Šampioni sveta (pobeda nad Holandijom u finalu, 21:18)
2018. Šampioni sveta (pobeda nad Holandijom u finalu, 16:13)
2019. Četvrto mesto (poraz od Letonije u polufinalu, 19:22, pa od Poljske 15:18)
2022. Šampioni sveta (pobeda nad Litvanijom u finalu, 21:16)
2023. Šampioni sveta (pobeda nad SAD u finalu, 21:19)


Pa čestitke.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175651
2014-04-11


Back to top Go down

Pala je Amerika Empty Re: Pala je Amerika

Post by Serbinho-3 5/6/2023, 00:46

RayMabus wrote:2012. Šampioni sveta (pobeda nad Francuskom u finalu, 16:13)
2014. Vicešampioni sveta (poraz od Katara u finalu, 13:18)
2016. Šampioni sveta (pobeda nad SAD u finalu, 16:13)
2017. Šampioni sveta (pobeda nad Holandijom u finalu, 21:18)
2018. Šampioni sveta (pobeda nad Holandijom u finalu, 16:13)
2019. Četvrto mesto (poraz od Letonije u polufinalu, 19:22, pa od Poljske 15:18)
2022. Šampioni sveta (pobeda nad Litvanijom u finalu, 21:16)
2023. Šampioni sveta (pobeda nad SAD u finalu, 21:19)


Pa čestitke.


To ti je rezultat obicnih ljudi, bez organizacije iza, trenera i slicno, YU Skola sa terena na ulici. Ljudi sami mogu mnogo i sada se niko ne gura. Cim to dignu na visi nivo, eto guracha da upropaste i to. Ljudi kao ljudi, nisu nesposobni i basket je primer. Cestitke i od mene.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pala je Amerika Empty Re: Pala je Amerika

Post by Serbinho-3 5/6/2023, 00:52

mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:Igrao sam ja Street Ball po Cikagu. Sada, koliko je Cikago u USA jak, ne znam. Bronx u NYC je najaci. Tamo po Venice Beach u L.A nisam igrao a ni po NYC. Ove po Cikagu sam drao a realno po Beogradu igraju, tamo u rupi na NBGD se igrao dobar basket, pocepali bi one iz Cikaga. Ti sa ulice su dobri i iskreno se nadam da zazive lige u basketu, jer ce tek to biti zanimljivo. Kosarka, ok, generalno smor sa tim visokim, usporena igra i slicno. Veliko trziste postoji u basketu, kako musko, tako i zensko da privuce ljude, turniri, tv prenosi. Plaza, montazne tribine, more, Okean iza, Jezero, moze se to fino napraviti. Isto kosarka, ali za kosarku me briga. Treneri i smaraci od organizacije, guraju se tu nesto, ajde zdravo. Jokic, dobra reklama za bivsu Jugoslaviju. Air Serbia moze staviti na avion neki plakat. Njega postuju, neki su ljubomorni, ali su iza njega stali, dok je Novak Rus. Njega ne mirisu. Jokic je miran, gleda svoja posla. Novak je divljak malo, Mekinro ga samo moze shvatiti.


Shto znachi divljak?Kada jebesh mater idiotu to nije nekultura ni divljashtvo nego obrambeni alat.Idiotu fino objasnish ali on te ne razumije kao da mu govorish kineski.Iskreno,vishe cijenim takve divljake koji sigurno uz sebe imaju prave prijatelje nego one fol fine koji ti fino i noz zabije u ledja ili zajebe te chim dobije priliku.Ovako ,znash sa kim imash posla,a i oni znaju pa bjeze od tebe ko djavo od tamjana.Pa vidi samo ovaj forum,ja chim dodjem na njega svi bjeze,osim Mabusa hahaha hahaha,meni to smijeshno;:)))


Novak je ludak klasicni. Vristi, dere se, jebe nekome sve po spisku u lozi, ima tu neku histeriju, promenu ponasanja. Niko se nije oglasio iz te struke, psiholozi, ali ima izliv besa. To je radio Mekinro isto i niko ga nije voleo. Mekinro je sada sazreo, postao je mudar, ranije klasicni kafanski tabadzija, samo trazi kavgu neku da zakuva i krene tuca. Novak je takav, kakav je, nisu ni drugi bolji, uvijeni u foliju, glume nesto a teska prikrivena djubrad. Onaj Tsitsipas iskompleksirani klosar, majka mu Ruskinja, kompleksi na kvadrat ili oni Rusi. Imas tu svasta, klosari u jednoj reci. Nekada je tu bila gospoda, danas jebu jedni drugima mater, namestaju i zive od kladionica.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pala je Amerika Empty Re: Pala je Amerika

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum