ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orban : "ČEKA VAS KRVOPROLIĆE AKO TO URADITE" 

Go down

Orban : "ČEKA VAS KRVOPROLIĆE AKO TO URADITE"  Empty Orban : "ČEKA VAS KRVOPROLIĆE AKO TO URADITE" 

Post by Serbinho-3 Fri 2 Jun - 21:16

Orban : "ČEKA VAS KRVOPROLIĆE AKO TO URADITE"  753761_new-project-38_f


https://www.alo.rs/vesti/svet/767027/ceka-vas-krvoprolice-ako-to-uradite-jezivo-upozorenje-viktora-orbana-zbog-moguce-kontraofanzive-u-ukrajini/vest
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Orban : "ČEKA VAS KRVOPROLIĆE AKO TO URADITE"  Empty Re: Orban : "ČEKA VAS KRVOPROLIĆE AKO TO URADITE" 

Post by Serbinho-3 Fri 2 Jun - 21:17

Tokom intervjua za radio Kossuth u petak, Orban je izjavio da „čak i neko poput mene sa iskustvom u vojnoj službi od godinu i po savršeno zna... da ću, ako napadnem, izgubiti tri puta više od onaj koji je u odbrani.”
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Orban : "ČEKA VAS KRVOPROLIĆE AKO TO URADITE"  Empty Re: Orban : "ČEKA VAS KRVOPROLIĆE AKO TO URADITE" 

Post by Serbinho-3 Fri 2 Jun - 21:18

Moramo učiniti sve što možemo pre pokretanja kontraofanzive da ubedimo strane da su prekid vatre i mirovni pregovori neophodni“, insistira Orban.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Orban : "ČEKA VAS KRVOPROLIĆE AKO TO URADITE"  Empty Re: Orban : "ČEKA VAS KRVOPROLIĆE AKO TO URADITE" 

Post by dijagram Fri 2 Jun - 21:23

Orban se boji moguceg ukrajinskog uspjeha.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


RayMabus, immortal and michaellcmacha like this post

Back to top Go down

Orban : "ČEKA VAS KRVOPROLIĆE AKO TO URADITE"  Empty Re: Orban : "ČEKA VAS KRVOPROLIĆE AKO TO URADITE" 

Post by vuksadinare Fri 2 Jun - 21:33

dijagram wrote:Orban se boji moguceg ukrajinskog uspjeha.
...boji se on da se ukri nakon ruja ne okrenu protiv madjara i orbana..sto i nije ne moguce...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


immortal likes this post

Back to top Go down

Orban : "ČEKA VAS KRVOPROLIĆE AKO TO URADITE"  Empty Re: Orban : "ČEKA VAS KRVOPROLIĆE AKO TO URADITE" 

Post by mentalitet Fri 2 Jun - 22:02

Madjarska je mala zemlja ali pametni ljudi u drugim europskim drzavama vide ono shto je ochigledno pa si onda misle.Chekaj ,ako madjari i srbi mogu biti neovisni zashto ne bi i mi bili.E ,to je taj novi virus koji vlada Europom.Ono shto sam predvidjao prije godinu dana shto ce se desiti ne samo u njemachkoj nego i u ostatku Europe se upravo sada deshava u onoj Veberovoj vukojebini.Dakle po najnovijim istrazivanjima 2/3 schwaba je protiv svoje vlade a to ce se i dalje povecavati jer kada schwabi uzmesh jedan pfenig koji on smatra da je njegov jebat ce ti mater.Schwabe su dosta teretne i ne kuze odmah shto im spremaju unatoch ochitih dogadjaja koji se deshavaju pred njihovim ochima.Ali kada se schwabo probudi i vidi da ce najebati onda je u stanju rodjenom bratu jebati mater a kamo li nekom drugom.Dakle,nojgluplja predvidjanja idu u onom smjeru kako logika nalaze i nisu nikakva nauka i znanje jer logichnim razmishljanjem svaka polupismena budala moze doci do istog zakljuchka osim ovih idiota sa ovog ustashkog foruma koji i dalje zive u iluzijama virtualnog svijeta a posebno ovo schwapche chistach njemachkih WC_a koji si umishlja da je neki Ing.a ochito da je polupismena psihopatska budala koja je jedva zavrshila osnovnu shkolu.No .on ionako nije vazan ali meni sluzi samo kao opitni kunic koji potvrdjuje moju teoriju o schwabama,da su glupi generalno kao narod pa im treba malo duze da im dodje iz shupka u glavu.
Ne mogu a da ne dokachim hrvate i usporedim ih sa germanima (a jebi ga ochito je taj germanski gen uzeo maha kod hrvata) jer isto tako slichno djeluju i razmishljaju iracionalni su da je to fakat bolesno.
Kako sam vec davno napisao na ovom forumu za hrvate ,a to se moze primijeniti i na schwabe samo shto izgleda u ovom sluchaju schwabe su nauchile povijesnu lekciju ali hrvati ochito mazohistichki uzivaju u svojim zabludama o sebi i drugima.Iz pune vrece pichaka izvuku onaj jedan jedini kurac.Chudno mi je to,da to nije neki usud ili koja pichka materina ?


https://www.tagesschau.de/inland/deutschlandtrend/deutschlandtrend-3368.html

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Orban : "ČEKA VAS KRVOPROLIĆE AKO TO URADITE"  Empty Re: Orban : "ČEKA VAS KRVOPROLIĆE AKO TO URADITE" 

Post by Serbinho-3 Sat 3 Jun - 7:26

Ne treba da ginu a sve ovo nije oko Krima, vec oko gadjanja tih Rusa u Istocnoj Ukrajini od 2014 i Majdana. Kasnije su rekli, uzecemo i Krim. Hag se oglasio i shvatio da ga niko ne jebe, osim ako nije sila. Ili si sila ili te Hag jebe. Sada imas silu stvarno. Otisli iz nekoliko zemalja, ovi ih prepakovali a da Prigozin ne kukumache.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Orban : "ČEKA VAS KRVOPROLIĆE AKO TO URADITE"  Empty Re: Orban : "ČEKA VAS KRVOPROLIĆE AKO TO URADITE" 

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum