ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Đe je ba zapelo ?

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Đe je ba zapelo ? Empty Đe je ba zapelo ?

Post by RayMabus 20/5/2023, 15:49

Izbori su u demokraciji svako četiri do pet godina. Triba to malo razvuć.

SAD sve manje vjeruje u uspjeh ukrajinske protuofenzive. Priprema se za dugi rat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Đe je ba zapelo ? Empty Re: Đe je ba zapelo ?

Post by RayMabus 20/5/2023, 15:55

Majke ti Isusove, nitko od vas neće nigdje s površine ove planete i opet se mlatite ko majmuni neki između sebe da vidite čiji tata ima veći kurac.

Eto moj tata ima veći kurac od tvoga tate. I šta ćemo sad ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Đe je ba zapelo ? Empty Re: Đe je ba zapelo ?

Post by RayMabus 20/5/2023, 16:13

Ovi oće svoje. Nameće svakome kako će on kako on oće. Onda ovi neće. I sad se zakačili. I sad smo zapeli jel ?

Dobro kad smo zapeli. Sad ćemo fino razvuć to i izbori svako četiri pet godina u demokraciji pa dođu neki novi i onda ih ja pitam: Jes ti za Komšića ? A oni odgovaraju: NI U LUDILU.

Eto tako to ide. Ne čujete jedno pa ćemo pričati jezikom koji razumijete. A to su batine. Batina je izašla iz raja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Đe je ba zapelo ? Empty Re: Đe je ba zapelo ?

Post by AlfaOmega 20/5/2023, 16:16

U najgorem slučaju mogu ponovo izabrati krampu, jerbo taj je reka da jedini on mere rat završiti za 24 sata. :^0

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10291
2015-09-11


Back to top Go down

Đe je ba zapelo ? Empty Re: Đe je ba zapelo ?

Post by AlfaOmega 20/5/2023, 16:18

Kak god, ovih dana samo pozitiva. Eno i Sirija primljena natrag u Arapsku ligu, Assad se izljubija sa ostalim liderima arapskog svita ka da se ništa ni ni desilo. Još je Erdogan osta da se smekša, ali i to slijedi vrlo brzo. 

Gdi god se okreneš, cioni i Ameri na teškim aparatima. B-)

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10291
2015-09-11


Back to top Go down

Đe je ba zapelo ? Empty Re: Đe je ba zapelo ?

Post by RayMabus 20/5/2023, 16:27

I šta ćemo sad kad je zapelo ?

Kako će britanska imperija ( anglosaska imperija ) i Soroš ( Komšić ) pobjedit Rusiju, uzet njene resurse, doć Kini iznad glave i iza leđa i okružiti je i onda i Kinu staviit pod svoju kontrolu dakle prevedeno kako će oni vladati svijetom ?

A zapelo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Đe je ba zapelo ? Empty Re: Đe je ba zapelo ?

Post by RayMabus 20/5/2023, 16:33

A baš me brige šta ćete. A jel znate zašto ?

Zato šta moj tata ima veći kurac od tvog tate.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Bog

Amo malo o onome kako vi ovome dajete eu pare a već nakon godinu dana nije dao sankcije Rusiji i još četnikuje.

To ga nagrađujete za takvo ponašanje tako da svi drugi vide kako je to ok i prolazi ?

Ajde neka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Đe je ba zapelo ? Empty Re: Đe je ba zapelo ?

Post by AlfaOmega 20/5/2023, 16:41

Soroš je iza Komšića? Šta nije iza trojke (četvorke, osmorke, koliko već)?

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10291
2015-09-11


Back to top Go down

Đe je ba zapelo ? Empty Re: Đe je ba zapelo ?

Post by RayMabus 20/5/2023, 16:50

AlfaOmega wrote:Soroš je iza Komšića? Šta nije iza trojke (četvorke, osmorke, koliko već)?
Normalno da je. Soroš + muslimansko brastvo ( to je u Bosni SDA ).

Jakob Finci je bosanskohercegovački političar i diplomat židovskog podrijetla. Predsjednik je Židovske zajednice u Bosni i Hercegovini i Židovskog kulturno-prosvjetnog i humanitarnog društva La Benevolencija.


Koga je Komšić izabra za predstavnika BiH u UN-u ? Onog Židova koji je reka da je Hrvat kako bi moga ić tamo kao predstavnik iz reda hrvatskog naroda jer ga je Komšić tamo postavio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Đe je ba zapelo ? Empty Re: Đe je ba zapelo ?

Post by RayMabus 20/5/2023, 16:53

Šta misliš zašto san ja napisa godinu dana prije nego šta je ovo počelo da ako ga vidim još jednom na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i ponudio kad već oće borbu protiv korupcije neka ukinu da se itko može dva puta izabrati na tu poziciju uopće dakle ne mora Čović pobijedit nego samo da Komšić ne bude dakle mogli su izmislit i nekog trećeg da pobjedi Čovića jer meni Čović nije bitan ?

Zato da ih testiram oće li mi opet Soroša uvalit.

E pa kad ste ga uvalili eto van ga.

Dakle mogli su ne napraviti izborni zakon tada neka se ide na izbore al donit zakon da nitko ne može u životu dva puta bit izabran na tu funkciju i Komšić otpada.

A neće. Oće njega. E PA ETO VAN GA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Đe je ba zapelo ? Empty Re: Đe je ba zapelo ?

Post by RayMabus 20/5/2023, 16:57

I sad ćemo fino to rastegnit jer su izbori u Europi tj u demokracijama svako četiri do pet godina i skidamo te Soroš vlade po Europi.

AJ ZDRAVO
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Đe je ba zapelo ? Empty Re: Đe je ba zapelo ?

Post by RayMabus 20/5/2023, 17:08

Lista za odstrijel:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_elections_in_2023

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_elections_in_2024
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Đe je ba zapelo ? Empty Re: Đe je ba zapelo ?

Post by mentalitet 20/5/2023, 17:10

RayMabus wrote:Majke ti Isusove, nitko od vas neće nigdje s površine ove planete i opet se mlatite ko majmuni neki između sebe da vidite čiji tata ima veći kurac.

Eto moj tata ima veći kurac od tvoga tate. I šta ćemo sad ?

Odsjec cemo tvome tati kurac tako da se Veber moze hvaliti kako je njegov veliki.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Đe je ba zapelo ? Empty Re: Đe je ba zapelo ?

Post by RayMabus 20/5/2023, 17:17

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Majke ti Isusove, nitko od vas neće nigdje s površine ove planete i opet se mlatite ko majmuni neki između sebe da vidite čiji tata ima veći kurac.

Eto moj tata ima veći kurac od tvoga tate. I šta ćemo sad ?

Odsjec cemo tvome tati kurac tako da se Veber moze hvaliti kako je njegov veliki.
Zato šta moj tata ima veći kurac od tvog tate.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Bog

PS: Ako sam ja anđeoska hijerarhija tko je onda moj otac ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Đe je ba zapelo ? Empty Re: Đe je ba zapelo ?

Post by AlfaOmega 20/5/2023, 18:30

Za njeg kažu da je Alfa i Omega

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10291
2015-09-11


Back to top Go down

Đe je ba zapelo ? Empty Re: Đe je ba zapelo ?

Post by RayMabus 20/5/2023, 18:32

AlfaOmega wrote:Za njeg kažu da je Alfa i Omega
Tko ? Bog kreator ? Nije. Ima još jedan poviše. Taj je Alfa i Omega. On je otac Boga kreatora i Demija ( Bog Ništavila ). ABBA. ABBA je Alfa i Omega.

Kreacija ( stvaranje ) nije stvorilo Ništavilo jer ne možeš stvorit NIŠTA. Tako da ima taj jedan koji je otac ovima dvoje koji su u osnovi braća ( Kreacija i Ništavilo ).

ABBA mu je ime. S koje god strane da čitaš isto je: ABBA.

To bi meni onda bio đedo. :^0 lol! lol! lol! lol! lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Đe je ba zapelo ? Empty Re: Đe je ba zapelo ?

Post by RayMabus 20/5/2023, 18:46

ABBA Totalna Esencija, koja uključuje Dobro i Zlo, i ABBA je neutralna, za razliku od Eona i Demijurga, koji predstavljaju Ljubav i Mržnju.

ABBA: Od vas samih, u ovom prekrasnom svijetu koji su vaša duhovna ja nazvala Sunce 3 ( planet Zemlja ), neki od vaših duhova su istraživali i došli do ispravnog zaključka da izvan ove Kreacije, koju vi nazivate svemirom, postoji potpuna Praznina, koja je 'Kaos.'

10% ovog bića koje nazivate Eon manifestira se u cijelom fizičkom svemiru i nadfizičkom svemiru sa svim bićima koja se u njemu nalaze. Izvan te Kreacije postoji 'Ništavilo' koje možemo nazvati kaosom gdje postoji biće koje možete nazvati Demijurgom koje je oblikovalo takozvana iskonska bića.

Primordijalna bića nastanjuju Ništavilo ili Kaos i ona nisu kreacija Eona, ona su izvan Kreacije, ali budući da Kreacija leži unutar pravila Slobodne Volje, Primordijali mogu savršeno ući u Kreaciju. Primordijalna bića ne ispunjavaju nikakvu ulogu u Ništavilu, ona jednostavno tamo obitavaju, ali na fizičkoj razini mogu se hraniti ulogama ega od utjelovljenih bića, duhovnih bića ili anđeoskih entiteta. Mogu se hraniti strahom, strahom koji ponekad sami izazovu. Ne hrane se sami zbog stvarne potrebe, jer kao što sam već rekao, to im ne treba.

Bili bi poput proždrljivih bića koja kušaju slatkiše. Očito je da stvorenja koja nastanjuju ovu Kreaciju imaju obranu od ovih bića koja se nazivaju Primordijalima, što je razumjeti Put ljubavi, put Euforije, put za projektiranje Euforije, Ljubavi. Projicirajući to, svi vi prenosite sigurnost ne dopuštajući prijenos straha, “integrirajući svoj ego,” između navodnika oduzimate tu hranu tim bićima. Ali kao što se Eon manifestira u ovom svemiru u 10%, Demijurg se manifestira u Ništavilu.

Međutim, postoje drugi svemiri s drugim Eonima i postoje drugi Kaosi. Svemiri općenito ne stupaju u interakciju jedan s drugim, kao što ni različiti kaosi također ne stupaju u interakciju.

Postoji Eon za svaki svemir i postoji Demijurg za svaki Kaos. To je odgovor.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Đe je ba zapelo ? Empty Re: Đe je ba zapelo ?

Post by RayMabus 20/5/2023, 18:56

Je li Abba tvorac eona i demijurga?

ABBA: Ne. Rečeno je da je Eon Vječna Sadašnjost, stoga Eon nije stvoren. Baš kao Demijurg. I mi postojimo od vječnosti do vječnosti. Kao što u svojoj matematici imate prihvatljivu predodžbu o tome što je beskonačno, ako matematičku beskonačnost prenesete na vremensku crtu - to znači Vječnost, naprijed i nazad, tako da imate ideju o čemu mislim. Prije i poslije. Uvijek i zauvijek. To je odgovor.

Eon se smatra Apsolutom. Ako se Eon smatra Apsolutom, kako bi Eon mogao biti dio nečega? Odgovor je jednostavan. Toliko je jednostavno da je jedan od vaših utjelovljenih duhova prije rekao: "Stablo ti nije dopuštalo da vidiš šumu."

Eon je Apsolut za ovu Kreaciju, ne za druge Kreacije. U drugoj Kreaciji postoji još jedan Eon, koji je Apsolut. Međutim, Apsolut svih Kreacija i svih Kaosa bio bi onaj koji razgovara s vama. I u skladu s vašom matematikom, oni bi bili dio mene. Govorim to jednostavnim jezikom da me svi razumiju. To bi bio odgovor.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Đe je ba zapelo ? Empty Re: Đe je ba zapelo ?

Post by RayMabus 20/5/2023, 19:00

Znači da ponovimo:

Ovi oće svoje. Nameće svakome kako će on kako on oće. Onda ovi neće. I sad se zakačili. I sad smo zapeli jel ?

Dobro kad smo zapeli. Sad ćemo fino razvuć to i izbori svako četiri pet godina u demokraciji pa dođu neki novi i onda ih ja pitam: Jes ti za Komšića ? A oni odgovaraju: NI U LUDILU.

Eto tako to ide. Ne čujete jedno pa ćemo pričati jezikom koji razumijete. A to su batine. Batina je izašla iz raja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Đe je ba zapelo ? Empty Re: Đe je ba zapelo ?

Post by RayMabus 20/5/2023, 19:26

Prvo mjesto drže nedodirljive Sjedinjene Države, koje su 2022. potrošile 877 milijardi dolara i tako zauzimaju čak 39 % ukupne globalne vojne potrošnje. Slijedi NR Kina, koja je s procijenjene 292 milijarde potrošila trostruko manje.


Međutim, znakovit je podatak da je Kina sa 4,2 % više napravila drugi najveći godišnji skok od 1995. godine. Usto, u zadnjih je deset godina (od 2013. do 2022.) povećala vojni proračun za 63 %, a SAD za samo 2,7 %.


KIna dominiše
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Đe je ba zapelo ? Empty Re: Đe je ba zapelo ?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum