ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eu vraća vize srbiji?

Go down

eu vraća vize srbiji? Empty eu vraća vize srbiji?

Post by marcellus 18/5/2023, 10:49

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/srpske-zlatne-putovnice-za-ruske-drzavljane-razbjesnile-bruxelles-ukinut-cemo-vam-bezvizni-rezim-15336933



Neue Zürcher Zeitung zatim piše da je plan vlade Srbije da ponudi Rusima srpsko državljanstvo već nakon jedne godine, izazvao reakciju Europske komisije koja je „Beogradu nedavno uputila pismo upozoravajući da pažljivo prati tamošnju politiku radi rane identifikacije mogućih sigurnosnih rizika za EU. U pismu se navodi da je Bruxelles još 2022. jasno preporučio Beogradu da ukine programe državljanstva za investitore (koji se drugdje nazivaju ‘zlatni putovnice‘)".

Andreas Ernst, autor teksta za Neue Zürcher Zeitung smatra da „upozorenjem Beogradu EU hoće spriječiti da ruski državljani zahvaljujući srpskoj putovnici dobiju bezvizni pristup Šengenskom prostoru" i konstatira da su „šanse da se Bruxelles izbori za svoje stavove - velike".

Naime, „EU prijeti ukidanjem bezviznog režima za Srbiju". Taj režim je zemlji dodijeljen 2009. poslije mukotrpnih reformi, piše NZZ i naglašava da bi se „svaka vlada koja bi dovela tu privilegiju u opasnost suočila s velikim pritiskom javnosti“.


_________________
eu vraća vize srbiji? 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

eu vraća vize srbiji? Empty Re: eu vraća vize srbiji?

Post by veber 18/5/2023, 10:59

onaj tvoj tito je s njemačkom potpisao ugovor pa je juga bila izuzeta od viznog režima.
raspadom juge svaka država je potpisala anex.
oni koji su ovdje nemaju straha.

ako picousti nastavi srat njemačka će jednosstrano odjebati nebeski narod.

u tom slučaju bolje im je ne ići za srbiju jer se više neće moći vratiti.
naravno da će lokalni počet pljuvat opet po rvacko jer će ih naši vratiti već na bajakovu.

ali tko ih jebe.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

eu vraća vize srbiji? Empty Re: eu vraća vize srbiji?

Post by mentalitet 18/5/2023, 18:31

Pa to je najbolja vijest za Srbiju.Koji ce im kurac ovakva neo-liberalna Europa.Taj savez je ionako samo za fashiste i bolesnike .Mada bi bilo bolje josh malo da zadrze taj vizni rezim da srpska stoka kojoj je uzor zapad ode tamo ali da im Vuchko zabrani povratak pa da vide shto je to zapad.Ustvari ja bi u Srbiji uveo i ozakonio da takvi obvezno moraju ici raditi jedno godinu dana u tu vukojebinu pa da vide razliku.Ovako su omadjijani kao i hrvati koji grizu nokte i proklinju dan kada su pozeljeli da budu dio te bolesne tvorevine.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

eu vraća vize srbiji? Empty Re: eu vraća vize srbiji?

Post by RayMabus 18/5/2023, 19:02

Ne može samo Srbiji. Treba i Bosni jer su oni praktički u isti dan prilikom Erdoganove posjete ovdje u deseti mjesec tamo il krajem devetoga prije izbora u BiH di je on došao podržat Bakira i Komšića i Srbija i BiH dale bezvizni režim Turcima i sad to migranti koriste.

Ili oboje ili ništa. Zakon je jednak za sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

eu vraća vize srbiji? Empty Re: eu vraća vize srbiji?

Post by mentalitet 18/5/2023, 19:10

RayMabus wrote:Ne može samo Srbiji. Treba i Bosni jer su oni praktički u isti dan prilikom Erdoganove posjete ovdje u deseti mjesec tamo il krajem devetoga prije izbora u BiH di je on došao podržat Bakira i Komšića i Srbija i BiH dale bezvizni režim Turcima i sad to migranti koriste.

Ili oboje ili ništa. Zakon je jednak za sve.

Kamo srece da uvedu vize cijeloj bivshoj YU. Spasili bi se ,posebno vi chija je mladost otishla iz te vukojebine vec odavno da kao i srbi zaludjeni uspjehom na brzinu peru debelim simentalkama schwabicama shupkove i da budu chistachi schwapskih kuraca .Bio sam u Njemachkoj 10 god. i to su moje zivotno izgubljene godine u kojima sam se borio protiv njihovog fashistichkog sistema da prezivim i nastojao da odem bilo gdje iz te fashistichke pripizdine samo tamo da ne zivim.Sada kada dolazim u Europu gledam da zaobidjem tu smrdljivu zemlju pa makar je karta i skuplja.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

eu vraća vize srbiji? Empty Re: eu vraća vize srbiji?

Post by RayMabus 18/5/2023, 19:13

Ne zanima me šta će. Ja sam anđeo Pravednik. Il svima isto il nikome. Zakon je isti za sve. Sad će Srbiju kažnjavat a Bosna će dobit popust a radi istu stvar. Ma nemoj molim te. Da ne bi slučajno. Diskriminacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

eu vraća vize srbiji? Empty Re: eu vraća vize srbiji?

Post by mentalitet 18/5/2023, 19:15

RayMabus wrote:Ne zanima me šta će. Ja sam anđeo Pravednik. Il svima isto il nikome. Zakon je isti za sve. Sad će Srbiju kažnjavat a Bosna će dobit popust a radi istu stvar. Ma nemoj molim te. Da ne bi slučajno. Diskriminacija.

Pa koji si ti krele:) Ne razmishljash o hercegovcima,bolje ti je da oni odu u Njemachku nego da se doseljavaju u Hrvatsku jer iz Njemachke ce se kad tad vratiti ali iz Hrvatske se ne vracaju::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

eu vraća vize srbiji? Empty Re: eu vraća vize srbiji?

Post by RayMabus 18/5/2023, 19:18

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Ne zanima me šta će. Ja sam anđeo Pravednik. Il svima isto il nikome. Zakon je isti za sve. Sad će Srbiju kažnjavat a Bosna će dobit popust a radi istu stvar. Ma nemoj molim te. Da ne bi slučajno. Diskriminacija.

Pa koji si ti krele:) Ne razmishljash o hercegovcima,bolje ti je da oni odu u Njemachku nego da se doseljavaju u Hrvatsku jer iz Njemachke ce se kad tad vratiti ali iz Hrvatske se ne vracaju::))
Imaju oni svi hrvatske papire. Za njih to ne vrijedi.

Ili svima ili nikome. Šta bi oni udri po Srbiji a Komšić radi istu stvar i njega nećemo. JELI ? VIDI KURCA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

eu vraća vize srbiji? Empty Re: eu vraća vize srbiji?

Post by vuksadinare 18/5/2023, 19:30

..nema se za kanalce ali za topce mora da bidne
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99376
2015-09-08


Back to top Go down

eu vraća vize srbiji? Empty Re: eu vraća vize srbiji?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum