ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHICAGO posle 31 godinu

Go down

CHICAGO posle 31 godinu Empty CHICAGO posle 31 godinu

Post by Serbinho-3 17/5/2023, 11:22

CHICAGO posle 31 godinu IMG-20230517-WA0008


https://www.exyuaviation.com/2023/05/belgrade-chicago-flights-restored-after.html?m=1
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26465
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

CHICAGO posle 31 godinu Empty Re: CHICAGO posle 31 godinu

Post by Serbinho-3 17/5/2023, 11:25

Terminal 5 O'Hare Int'l Airport, do not leave your baggage unatended. JAT gde je stao, Air Serbia produzila. Mnogi fale, ali prica ide dalje. NYC, Chicago, Tianjin. Toronto, Hong Kong, Miami, neke od buducih linija.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26465
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

CHICAGO posle 31 godinu Empty Re: CHICAGO posle 31 godinu

Post by Serbinho-3 17/5/2023, 18:22

https://twitter.com/fly2ohare/status/1658896491434450952?cxt=HHwWkIC9sbvkyoUuAAAA
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26465
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

CHICAGO posle 31 godinu Empty Re: CHICAGO posle 31 godinu

Post by mentalitet 17/5/2023, 18:56

Serbinho-3 wrote:CHICAGO posle 31 godinu IMG-20230517-WA0008


https://www.exyuaviation.com/2023/05/belgrade-chicago-flights-restored-after.html?m=1


Ja ovdje vidim americhku mrkvu koju Vuchko vjeshto za sada koristi i dokazuje ono shto govori ,a to je,da su svoj na svome i da odluchuju sami shto ce i kako ce i sa kime suradjivati.Davno je chovjek rekao ,dobro doshli svi koji imaju dobre namjere za suradnju na obostranu korist.To je ono shto se zove fer igra i na takav nachin mozesh biti sa svakim dobar "prijatelj".Slushao sam na B92 ove vijesti gdje je Vuchko rekao da je Eir Srbija jedna od najuspjeshnijih zrakoplovnih kompanija koja medju rijetkim posluje bez drzavnih subvencija i proshle godine je ostvarila dobit od oko 200 miliona dolara.E sad ,moram se dotaci i Rir Croacije sa kojom sam letio par puta i na usluge se nisam mogao pozaliti.Ali ,badava kada je subvencionirana od drzave i boli ih kurac ako naprave kakav gubitak to ce pokriti takozvana Hrvatska drzava koja ce se zaduzivati da bi odrzala to smece od kompanije koja je nesposobna sama za zivot.To su ostatci prijashnjeg mentaliteta u poslovanju da sve pokriva drzava shto zajebesh.Toga je bilo i u Srpskoj drzavi ,ali je Vuchko doshao i rekao rudniku Bor "Evo ovo vam je zadnje shto ste dobili,ako ne pochnete vishe i bolje raditi idete kinezima'Naravnosa se komunistichka gamad smijala misleci ,"E kurac cesh ti nas prodati kinezima" I shto se desilo?Kinezi uspjeshni pa srpskoj drzavi svake godine uplate oko 600 mil. dolara i ne znam koliko tona zlata a toliko su srpski porezni obveznici uplacivali toj nesposobnoj gamadi svake godine koja je zivjela od nerada..Danas Eir Srbija donosi dobit kao i rudnik Bor pa je onda lako Vuchku da se kurchi.Elem ,razliku izmedju Hrvatske i Srbije moze se upravo vidjeti kod te dvije zrachne kompanije.Dodushe srbi su i u vrijeme YU imali drugachiji pristup poslovima pa su u svojim firmama toga doba zaposhljavali kao rukovodeci kadar ljude iz struke dok su hrvati kao i danas zaposhljavali podobne komuniste ,uglavno stochare sa kamenjara.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

CHICAGO posle 31 godinu Empty Re: CHICAGO posle 31 godinu

Post by Serbinho-3 17/5/2023, 19:41

Stavili su nekog Marek stranca, radio po Svetu za aviokompanije, vodio iste. Proslo je to vreme, moja stranka pobedi i stavim mog coveka a sto ne zna da prepozna avion model, nebitno. Vacari sekretaricu i peglaju se nakon posla. To bilo u Jugoslaviji. Dobro je za one nase po Cikagu, oni odu na Aerodrom, samo da vide avion iz Srbije. Jednom otisli ispred Muzeja Avijacije na Beogradskom Aerodromu, ono neki u Opel Vektra jebe stjuardesu, kapetan, pilot, sta vec. Farovi na eks upaljeni, ona ne vidi, mi je gledamo kako skakuce po kitomiru, odmah se skinula, pravi se fina. Bili ovi neki iz Policije, kaze jedan da zna stjuardesu. Sise lete gore, dole, videli farove, sise vise nisu letele. JAT je isto bio preko veze, uhljebi, zaposli se preko veze i jebe. To ne verujem da vise moze, posade se jebu u mraku okolo po Aerodromu, narod gleda sise kroz soferku, Jugoslavija. Sada ovaj kontrolise i nema vise zezanja, svako radi sta hoce a kada je tako, onda drustvo ne funkcionise.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26465
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

CHICAGO posle 31 godinu Empty Re: CHICAGO posle 31 godinu

Post by michaellcmacha 17/5/2023, 19:52

TI si budala, srbija je jeben igrač samo u uzgoju malina... a to u hrvatskoj pokriju njegovateljice koje odu raditi u italiju i austriju... jebote kakva si ti debilčina... ići uspoređivati srbijanski društveno ekonomsko gospodarsko socijalni okvir sa hrvatskim... alo majmune nepodojeni broj stanovnika u hrvatskoj se za 7 godina smanjio za 320 000 i to mahom radna snaga, a u tom razdoblju je bdp narastao sa 47 i pol milijardi na 67 milijardi dolara sa 11500 po glavi na 17500 po glavi... mutavac jedan jesi li sposoban pogledati podatke od te tvoje mile ti srbije, krele opančarsko
dobit je 21,5 milijuna eura... pa kako vas ije sram toliko preuzveličavati i toliko lagati, kao da je neki problem ukucati i provjeriti podatak koji iznosiš...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

CHICAGO posle 31 godinu Empty Re: CHICAGO posle 31 godinu

Post by veber 17/5/2023, 20:01

i sada da natipkam kako hrvatska drži 40% svjetske čarter flote srbi bi si jaja odgrizli.
u biti imamo oko 60% s privatnim plovilima.

ali ne tulimo po internetu. i ne lažemo čim se tipkovnici približimo.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

CHICAGO posle 31 godinu Empty Re: CHICAGO posle 31 godinu

Post by mentalitet 17/5/2023, 20:04

Serbinho-3 wrote:Stavili su nekog Marek stranca, radio po Svetu za aviokompanije, vodio iste. Proslo je to vreme, moja stranka pobedi i stavim mog coveka a sto ne zna da prepozna avion model, nebitno. Vacari sekretaricu i peglaju se nakon posla. To bilo u Jugoslaviji. Dobro je za one nase po Cikagu, oni odu na Aerodrom, samo da vide avion iz Srbije. Jednom otisli ispred Muzeja Avijacije na Beogradskom Aerodromu, ono neki u Opel Vektra jebe stjuardesu, kapetan, pilot, sta vec. Farovi na eks upaljeni, ona ne vidi, mi je gledamo kako skakuce po kitomiru, odmah se skinula, pravi se fina. Bili ovi neki iz Policije, kaze jedan da zna stjuardesu. Sise lete gore, dole, videli farove, sise vise nisu letele. JAT je isto bio preko veze, uhljebi, zaposli se preko veze i jebe. To ne verujem da vise moze, posade se jebu u mraku okolo po Aerodromu, narod gleda sise kroz soferku, Jugoslavija. Sada ovaj kontrolise i nema vise zezanja, svako radi sta hoce a kada je tako, onda drustvo ne funkcionise.


Sjecam se davno prije nego je pochelo ono sranje u bivshoj YU bilo nas jedno 5 na nekoj vecheri ,malo se cugnulo i pocheli ljudi mashtati o otvaranju firmi i nekih poslova uglavno ne poznajuci pravila svakog pochetka pa i u poslovnom smislu.Ja im govorio da moraju biti prvi kao kad kod neke pichke skinesh njufer pamti te cijeli zivot bez obzira kako si je jebo i koliki ti je kurac bio.Drugo,pitao ih koga bi zaposlili kao direktora u svojoj firmi ,brata ili nekog crnca.Naravno,svi su odgovarali brata a nitko nije obracao paznju koliko im je brat struchan pa sam ponovio pitanje,shto ako je crnac struchniji od vasheg brata?Opet su svi odgovorili brata.E moji debili,rekoh im onda bolje ne otvarajte u zivotu nikad nikakvu firmu jer ste u startu propali zato shto u posao unosite emocije a emocije su dobre samo u krevetu.Rekao sam im,ja bi zaposlio crnca,a oni me pocheli pljuvati,kakav si ti chovjek ovo ono.Pa rekoh im ,pichka vam materina glupa crnac ce svojom sposobnoshcu i znanjem zaraditi i meni i za brata a brat ce mi svojim ne znanjem upropastiti firmu pa cemo obadvojica postati siromasi.Mislim da cesh shvatiti ovu metaforichku poantu u svezi onog poljaka Mareka za koga ja nikad nisam chuo iako koliko se sjecam za direktora Eir Srbije su stavili nekog australca ili francuza.Dakle ,nije bio Srbin nego neki crnac.Tako se vode poslovi,ako ne znash onda zaposli onoga koji zna.Jednostavno da jednostavnije ne moze biti..Tako ti je vjerujem bilo i u USA kada si se zaposhljavao pitali su te znash li voziti i kakva ti je vozachka histori,a nisu te pitali da li perfektno prichash engleski,Vazno im je bilo da si dobar i savjestan vozach a ne jesi Srbin,Hrvat,Schwabo,Cherkez itd.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

CHICAGO posle 31 godinu Empty Re: CHICAGO posle 31 godinu

Post by Serbinho-3 17/5/2023, 20:38

Bio je onaj Hogan, to Etihad valjda prica. To su ti neki menadzeri, koji vode te jace kompanije i znaju posao. Naravno, isti imaju Svetski Ugovor, ali znaju posao. Sada ce vec skoro biti na nivou JAT i preci isti. Koliko sam citao, ide na 10 sirokotrupnih A330-200, dok je JAT max imao 5 aviona. Hong Kong, Jat radio Cargo, sada ce i putnici ici. Onda se vracamo na onu moju sa foruma da je jedino Finnair jaci, Srednja Evropa i Istok, mada ga mozda i stignu, cime bi ispred ostali onih nekoliko, Lufthansa, Air France, KLM, British, Iberia i Tap Portugal, bez low cost. Da, Marek zaradi za sve a domaci stranacki kadar posalje sve kuci i kljuc u bravu. Ima i do te filozofije. Air Serbia se vratila na O'Hare, ostatak ekipe fali, ali su realno i JAT gurali Srbi, takva je sudbina, hteli nesto svoje i na O'Hare nisu dosli. Koliko sam puta isao da gledam na Cargo Terminal O'Hare ,Alitalia MD-11F, Lufthansa Cargo, kasnije ovde upoznao jednu iz Alitalia, rekao joj da sam isao da gledam, kada vidim Alitalia, ko iz Beograda da je dosao, ona se smeje, gleda Tarzana. Chicago im je dobar, nasi sa kamiona ne zale novac da se provozaju, bice im to jaka linija a vec je rasprodata unapred.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26465
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

CHICAGO posle 31 godinu Empty Re: CHICAGO posle 31 godinu

Post by Serbinho-3 17/5/2023, 20:42

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26465
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

CHICAGO posle 31 godinu Empty Re: CHICAGO posle 31 godinu

Post by immortal 17/5/2023, 21:43

Serbinho-3 wrote:Stavili su nekog Marek stranca, radio po Svetu za aviokompanije, vodio iste. Proslo je to vreme, moja stranka pobedi i stavim mog coveka a sto ne zna da prepozna avion model, nebitno. Vacari sekretaricu i peglaju se nakon posla. To bilo u Jugoslaviji. Dobro je za one nase po Cikagu, oni odu na Aerodrom, samo da vide avion iz Srbije. Jednom otisli ispred Muzeja Avijacije na Beogradskom Aerodromu, ono neki u Opel Vektra jebe stjuardesu, kapetan, pilot, sta vec. Farovi na eks upaljeni, ona ne vidi, mi je gledamo kako skakuce po kitomiru, odmah se skinula, pravi se fina. Bili ovi neki iz Policije, kaze jedan da zna stjuardesu. Sise lete gore, dole, videli farove, sise vise nisu letele. JAT je isto bio preko veze, uhljebi, zaposli se preko veze i jebe. To ne verujem da vise moze, posade se jebu u mraku okolo po Aerodromu, narod gleda sise kroz soferku, Jugoslavija. Sada ovaj kontrolise i nema vise zezanja, svako radi sta hoce a kada je tako, onda drustvo ne funkcionise.
na srpskom - kitoslavu
ne možeš pisati ekavštinu i koristiti hrvatske izraze

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23162
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

CHICAGO posle 31 godinu Empty Re: CHICAGO posle 31 godinu

Post by Serbinho-3 21/5/2023, 12:25

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26465
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

CHICAGO posle 31 godinu Empty Re: CHICAGO posle 31 godinu

Post by Serbinho-3 21/5/2023, 12:35

Zajeban ovaj lik Marek. Uvodi dosta linija, Italiju isto dosta ubacuju, skocio im standard, idu na Miting masni i debeli da se zale, zvoca, dzangriza, kljuca, parkiraju besne automobile, kontrole nema prihoda, sramota ih voziti se gradskim prevozom a hoce u EU, gde je gradski prevoz 90%, metro, voz. Idu po Abu Dhabi, Dubai, Maldive, reze, kupuju stanove. To su bitange belosvetske. Nema tu leka u Apoteci za tu bahatost Balkansku. Nego da se vratim na pricu. Uzima 3 A321, isti imaju veci kapacitet i za srednje linije su OK, A330-200 nije, to je za dugacke destimacije. Cene karata gde ide Wizzair, spustili su i po 44 i 48 eura, sto za nacionalnu kompaniju spada prica kao Aer Lingus sa Ryanair trka. Grizu u jednoj reci. JAT ce preveslati dobro, Australija se ne pominje, videcemo. Zanimljiva ekspanzija od nicega. JAT kod Zutih bio bas Zut, zutica. Povratak tog kraja na Svetsku Scenu i ima da potuku dobar deo Evrope, prebace deo price u taj deo.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26465
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

CHICAGO posle 31 godinu Empty Re: CHICAGO posle 31 godinu

Post by Serbinho-3 21/5/2023, 12:37

immortal wrote:
Serbinho-3 wrote:Stavili su nekog Marek stranca, radio po Svetu za aviokompanije, vodio iste. Proslo je to vreme, moja stranka pobedi i stavim mog coveka a sto ne zna da prepozna avion model, nebitno. Vacari sekretaricu i peglaju se nakon posla. To bilo u Jugoslaviji. Dobro je za one nase po Cikagu, oni odu na Aerodrom, samo da vide avion iz Srbije. Jednom otisli ispred Muzeja Avijacije na Beogradskom Aerodromu, ono neki u Opel Vektra jebe stjuardesu, kapetan, pilot, sta vec. Farovi na eks upaljeni, ona ne vidi, mi je gledamo kako skakuce po kitomiru, odmah se skinula, pravi se fina. Bili ovi neki iz Policije, kaze jedan da zna stjuardesu. Sise lete gore, dole, videli farove, sise vise nisu letele. JAT je isto bio preko veze, uhljebi, zaposli se preko veze i jebe. To ne verujem da vise moze, posade se jebu u mraku okolo po Aerodromu, narod gleda sise kroz soferku, Jugoslavija. Sada ovaj kontrolise i nema vise zezanja, svako radi sta hoce a kada je tako, onda drustvo ne funkcionise.
na srpskom - kitoslavu
ne možeš pisati ekavštinu i koristiti hrvatske izraze

Momir, Miroslav, ko je Kitomir a ko Kitoslav, Kviz pitanje.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26465
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

CHICAGO posle 31 godinu Empty Re: CHICAGO posle 31 godinu

Post by Serbinho-3 21/5/2023, 12:40

michaellcmacha wrote:TI si budala, srbija je jeben igrač samo u uzgoju malina... a to u hrvatskoj pokriju njegovateljice koje odu raditi u italiju i austriju... jebote kakva si ti debilčina... ići uspoređivati srbijanski društveno ekonomsko gospodarsko socijalni okvir sa hrvatskim... alo majmune nepodojeni broj stanovnika u hrvatskoj se za 7 godina smanjio za 320 000 i to mahom radna snaga, a u tom razdoblju je bdp narastao sa 47 i pol milijardi na 67 milijardi dolara sa 11500 po glavi na 17500 po glavi... mutavac jedan jesi li sposoban pogledati podatke od te tvoje mile ti srbije, krele opančarsko
dobit je 21,5 milijuna eura... pa kako vas ije sram toliko preuzveličavati i toliko lagati, kao da je neki problem ukucati i provjeriti podatak koji iznosiš...


Tikvane, sverceru paprika iz Leskovca, vidis ono, sto zelis videti.


Pravi tu ljutenicu i ajvar, budi barem koristan.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26465
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

CHICAGO posle 31 godinu Empty Re: CHICAGO posle 31 godinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum