ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi Empty "Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

Post by immortal Tue 16 May - 19:13

"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

https://www.index.hr/magazin/clanak/unistavaju-eurosong-peticiju-za-ukidanje-zirija-potpisalo-vise-od-15000-ljudi/2463742.aspx?index_ref=clanak_magazin_najnovije_d

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23152
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi Empty Re: "Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

Post by RayMabus Tue 16 May - 19:32

Ako ništa drugo bar su makli taj žiri u polufinalu jer nam zbog njihovog namještanja Albina nije prošla dalje a neki njihovi bezveznjaci iz tih zemalja jesu a kad ih vidiš i čuješ ne bi se na njih ni popiša. I sad su to od ove godine ukinili taj žiri u polufinalu nego samo publika tako da nema namještanja po sistemu ja tebi ti meni.

A negdi mora bit i taj žiri pa eto u tom finalu neka bude i to je to. Kome se ne sviđa neka zabrani davanje glasova svojim nacionalnim žirijma baltičko skandinavskim zemljama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi Empty Re: "Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

Post by immortal Tue 16 May - 19:41




evo ti albina 
već par puta zazivaš
istina nejasno da je izraelka ove godine na drugom mjestu a naša nije prošla ni u finale predprošle godine

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23152
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi Empty Re: "Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

Post by RayMabus Tue 16 May - 19:44

Pa nije prošla zato šta ju je žiri izbacija. Reka san ti da san ja diga dernjavu i od ove godine nema više žirija u polufinalu i samo publika odlučuje i mi nakon šest godina konačno ušli u finale a Nizozemci koji stalno idu u finale nisu jer ih publika nije izabrala a nema im žirija više da ih progura.

Od ove godine dakle 2023 :


U polufinalu se isključivo televoteom odlučuje koje će pjesme dobiti bodove. Svaka zemlja koristi žirije kao rezervu u slučaju da ni zbirno glasovanje ne može dati valjan rezultat, niti se može dobiti zbirni rezultat izračunat na temelju zemalja sa sličnim obrascima glasovanja.

 U finalu, žiri i televote dodjeljuju svaki zaseban set bodova. Ako žiri neke zemlje ne može dati valjan rezultat, umjesto njega se koristi rezultat televotinga te zemlje. Ako televoting ne može dati valjan rezultat, koristi se zbirni rezultat, a u slučaju da ni ono ne uspije, koristi se rezultat žirija. U sve tri emisije, online glasovi gledatelja iz zemalja koje ne sudjeluju u emisiji se zbrajaju i dodjeljuju kao jedan skup bodova.

https://en.wikipedia.org/wiki/Voting_at_the_Eurovision_Song_Contest
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi Empty Re: "Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

Post by RayMabus Tue 16 May - 19:45

U prvom polufinalu Nizozemska se nije plasirala u finale 13. svibnja.

https://en.wikipedia.org/wiki/Netherlands_in_the_Eurovision_Song_Contest_2023

Nizozemska je propustila samo četiri natjecanja u svojoj eurovizijskoj povijesti.

https://en.wikipedia.org/wiki/Netherlands_in_the_Eurovision_Song_Contest

Sad ćete malo više propuštat ako vas publika ne izabere u polufinalu. Nema više žirija da vas gura a na štetu drugih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi Empty Re: "Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

Post by vuksadinare Tue 16 May - 20:43

ha ha..pa pet dana o ovom razglabaju i vide urote zavjere lefzarfski mediji kod nas...ne znaju sami sto bi vise pisali..elem grandiozni uspjeh 13 mjesto letovaca pa ukradeno...zavjera..i tako u krug..ovoliko se nije pisalo ni kad je hrvatska igrala finale i polufinale na sp..kad su braca skelin i kostelici osvajali medalje..kao da su cekali svih ovoh godina svoje istinske pulene :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi Empty Re: "Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

Post by vuksadinare Tue 16 May - 20:54

ukralo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi Empty Re: "Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

Post by RayMabus Tue 16 May - 20:58

Ja sam zadovoljan. Ušli smo nakon šest godina u finale. Nema žirija više u polufinalu pa da namještaju svoje nego samo publika odlučuje.

A to šta je to ipak glazbena industrija, vrti se lova i onda opet ne možeš baš sve bez nekakvog žirija jel pa eto kao pedeset godina od ABBE tj prve švedske pobjede na eurosongu pa eto iduće u Švedskoj itd.

Nekad moraš i progledat kroz prste al on sa žirijem u polufinalu pa oni namištaju tko će ić i u finale je bilo totalno ogavno, nepravedno i ubijalo bit tog natjecanja.

Ja kad san vidija tko je i s kakvim pismama proša a Albina nije prošla ja san probija na mozak totalno.


Last edited by RayMabus on Tue 16 May - 20:59; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi Empty Re: "Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

Post by Serbinho-3 Tue 16 May - 20:58

Jedan dokaz da kradu, jesu 16 poena za Srbiju preko telefona glasanje. Tesko da gastosi nisu glasali. Zalilo su se i pre neku godinu da su nas pokrali. OK, ko voli da cuje neku pesmu i vidi malo, ali nadati se nekom postenom rezultatu, zaboravi.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi Empty Re: "Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

Post by RayMabus Tue 16 May - 21:06

Bitno je da nema žirija u polufinalu. Ti dođeš s ok pismom i onda ti oni u polufinalu između sebe podile glasove da oni prođu a ti ispadneš a kad čuješ te pisme pa ne bi ih pustije najgorim neprijateljima da to slušaju.

Sad toga nema od ove godine. Ukinili. Samo publika glasa u polufinale pa ako si dobar prođeš a ako nisi nećeš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi Empty Re: "Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

Post by RayMabus Tue 16 May - 21:18

Serbinho-3 wrote:Jedan dokaz da kradu, jesu 16 poena za Srbiju preko telefona glasanje. Tesko da gastosi nisu glasali. Zalilo su se i pre neku godinu da su nas pokrali. OK, ko voli da cuje neku pesmu i vidi malo, ali nadati se nekom postenom rezultatu, zaboravi.
Niste imali neku zvučnu i pjevnu pismu i zato to. A šta bi tribala onda reč Njemačka i Britanija onda ? Dobro njemačka pisma je stvarno bila sranje al ova britanska nije bila toliko pa opet ništa, predzadnja završila, nit žirija nit publike.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi Empty Re: "Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

Post by mentalitet Tue 16 May - 21:22

immortal wrote:"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

https://www.index.hr/magazin/clanak/unistavaju-eurosong-peticiju-za-ukidanje-zirija-potpisalo-vise-od-15000-ljudi/2463742.aspx?index_ref=clanak_magazin_najnovije_d

Koji ste vi debili,toga nigdje na svijetu nema.Drzava im u kurcu,cijene divljaju kao nikada a oni prichaju o Euroviziji.Taman radite ono shto vam gospodari sugeriraju da se glupi rvatici ne dosjete kako im je "dobro" u njihovoj vukojebini.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi Empty Re: "Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

Post by RayMabus Tue 16 May - 21:24

A štaš pričat o cijenama ? Para odavno nemamo tako da nam je svejedno koliko su cijene.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi Empty Re: "Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

Post by mentalitet Tue 16 May - 21:36

RayMabus wrote:A štaš pričat o cijenama ? Para odavno nemamo tako da nam je svejedno koliko su cijene.

Ajd kad ti tako kazesh.Tko sam ja da neshto sugerira.Chitam neki dan 1 kg treshanja 30 eura,ne mogu da vjerujem i onda se sjetim tebe da si prichao da imash one treshnje iznad kuce.Pomislim ,sad se Ray namlatio loveali onda se sjetim da ti se nishta neda.Pa tko ce to obrat,je l' tak'?Odo na plazu ,dosta je bilo interneta.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi Empty Re: "Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

Post by RayMabus Tue 16 May - 21:39

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:A štaš pričat o cijenama ? Para odavno nemamo tako da nam je svejedno koliko su cijene.

Ajd kad ti tako kazesh.Tko sam ja da neshto sugerira.Chitam neki dan 1 kg treshanja 30 eura,ne mogu da vjerujem i onda se sjetim tebe da si prichao da imash one treshnje iznad kuce.Pomislim ,sad se Ray namlatio loveali onda se sjetim da ti se nishta neda.Pa tko ce to obrat,je l' tak'?Odo na plazu ,dosta je bilo interneta.
Nemam ih ni ja više. Iša san vidit nikidan al ono tih desetak stabala već dosta godina i usahlo. Nešto im smeta zadnjih deset godina tako da ono s pedeset stabala sad doša na deset a na kojima nema uopće ni ploda ni lista. Bit će dvi trišnje sada a dogodine neće ni to. Možda opet dvi trišnje al to je to. Nema više. Nešto neće trišnja kod mene više nikome tako da je to sad rijetkost tko ima. Nema ništa. Možda šaka trišanja bude i to je sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi Empty Re: "Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

Post by RayMabus Tue 16 May - 21:43

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:A štaš pričat o cijenama ? Para odavno nemamo tako da nam je svejedno koliko su cijene.

Ajd kad ti tako kazesh.Tko sam ja da neshto sugerira.
A nije, to ti je tako. Šta te brige koliko košta Porše kad ti i ovako i onako za njega para nemaš. Kad nemaš više love jebete se kolika je cijena nečega. A mi nemamo odavno pa nam je sve isti kurac. :^0
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi Empty Re: "Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

Post by immortal Tue 16 May - 21:54

mentalitet wrote:
immortal wrote:"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

https://www.index.hr/magazin/clanak/unistavaju-eurosong-peticiju-za-ukidanje-zirija-potpisalo-vise-od-15000-ljudi/2463742.aspx?index_ref=clanak_magazin_najnovije_d

Koji ste vi debili,toga nigdje na svijetu nema.Drzava im u kurcu,cijene divljaju kao nikada a oni prichaju o Euroviziji.Taman radite ono shto vam gospodari sugeriraju da se glupi rvatici ne dosjete kako im je "dobro" u njihovoj vukojebini.
ajde debilu nemaš drugog posla nego nekoga vrijeđati 
ovaj put mene direkt
ja kad sam šizila i pozivala i na ovom forumu i na fejsu - ovdje hladni kao špriceri, a tamo biraju nehrvate
pa jbt ...
svaki dan vidim nove nepogodnosti, pljačke, okretanje crkve u drugi smjer, pišem govorim a kao da nisaM
NI KOMENTARA
sad imam novi pristup
u pripremi
a ti  :gtfo ako ne želiš podržati i raditi za Hrvate

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23152
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi Empty Re: "Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

Post by RayMabus Tue 16 May - 21:54

Slava Ukrajini. cheers

Triba opet dignit kamatne stope tako da stanovništvo manje troši kako bi pala potražnja za naftom i Rusija i onda će Rusija izgubiti a anglosaska imperija i Soroš vladati svijetom i Rusijom.

Demokracija nema cijenu. pirat
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi Empty Re: "Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

Post by immortal Tue 16 May - 22:12

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:A štaš pričat o cijenama ? Para odavno nemamo tako da nam je svejedno koliko su cijene.

Ajd kad ti tako kazesh.Tko sam ja da neshto sugerira.Chitam neki dan 1 kg treshanja 30 eura,ne mogu da vjerujem i onda se sjetim tebe da si prichao da imash one treshnje iznad kuce.Pomislim ,sad se Ray namlatio loveali onda se sjetim da ti se nishta neda.Pa tko ce to obrat,je l' tak'?Odo na plazu ,dosta je bilo interneta.
teško je kupiti trešnje koje su ukusne
ili su bez slasti ili imaju crva

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23152
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi Empty Re: "Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

Post by T. Wed 17 May - 10:38

švedska i finska 'nagrađeni' 1. i 2. mjestom za pristupanje nato-u...
pa kaže ne bave se oni politikom, eurosong... :^0

_________________
"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi Unname11
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

immortal likes this post

Back to top Go down

"Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi Empty Re: "Uništavaju Eurosong": Peticiju za ukidanje žirija potpisalo više od 15.000 ljudi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum