ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,,

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Empty ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,,

Post by Gast Tue 2 May - 2:52

KOJA GOVNARIJA

đoković je šiptar četalj ,,,, a srbi kažu da je ciganija

ovo more samo ludo sprče

https://narod.hr/sport/kesic-satiricno-o-dodikovoj-izjavi-o-dokovicima-pogledajte-video

https://youtu.be/yMh4K-aoI24?t=155
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Empty Re: ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,,

Post by Gast Tue 2 May - 4:04

drug mentalni se ponosi ,,,ima brata tenisera

avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Empty Re: ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,,

Post by mentalitet Tue 2 May - 4:05

škutor wrote:KOJA GOVNARIJA

đoković je šiptar četalj ,,,, a srbi kažu da je ciganija

ovo more samo ludo sprče

https://narod.hr/sport/kesic-satiricno-o-dodikovoj-izjavi-o-dokovicima-pogledajte-video

https://youtu.be/yMh4K-aoI24?t=155


Jebo te Kesic u shupak koji ti prodaje ovakve stvari.Pa nije onda ni chudo shto vam zapadnjaci prodaju muda pod bubrege i shto ste uvijek njihove korisne budale.U ovakve stvari kada se malo bolje pogleda video ne vjeruje ni dijete u osnovnoj ali vama idiotima je vazno da se to desilo iako samo u vashim tupim mozgovima.Nemam nishta protiv zestokog humora ,dapache ali ovo je kako rekoh samo za idiote koji vjeruju u fotoshopirane stvari da je Tramp uhapshen ili ovo da je to Dodikov glas.Druga je stvar shto mrzish jednog Srbina koji je oborio sve zive rekorde unatoch shto su ga sapletali raznim smicalicama.To je legitimno da ga mrzish jer u svome jadnom zivotu nisi nishta uspio napraviti pa te peru kompleksi manje vrijednosti.Odi kupi reket i lopticu pizda ti materina pa je probaj samo prebaciti preko mreze i pogoditi u ono malo polje pa cesh vidjeti da zvaka nije za seljaka.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Empty Re: ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,,

Post by Gast Tue 2 May - 4:07

đoković je džukela maloumna ,,, to je potvrdio ustaša dodik

a ti umisto da se ponosiš da je cigan najbolji teniser ovde sereš

daj malo ponosa



malo radovanja

cigan prvak svita

avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Empty Re: ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,,

Post by Gast Tue 2 May - 4:16

mentalitet wrote:
škutor wrote:KOJA GOVNARIJA

đoković je šiptar četalj ,,,, a srbi kažu da je ciganija

ovo more samo ludo sprče

https://narod.hr/sport/kesic-satiricno-o-dodikovoj-izjavi-o-dokovicima-pogledajte-video

https://youtu.be/yMh4K-aoI24?t=155


Jebo te Kesic u shupak koji ti prodaje ovakve stvari.Pa nije onda ni chudo shto vam zapadnjaci prodaju muda pod bubrege i shto ste uvijek njihove korisne budale.U ovakve stvari kada se malo bolje pogleda video ne vjeruje ni dijete u osnovnoj ali vama idiotima je vazno da se to desilo iako samo u vashim tupim mozgovima.Nemam nishta protiv zestokog humora ,dapache ali ovo je kako rekoh samo za idiote koji vjeruju u fotoshopirane stvari da je Tramp uhapshen  ili ovo da je to Dodikov glas.Druga je stvar shto mrzish jednog Srbina koji je oborio sve zive rekorde unatoch shto su ga sapletali raznim smicalicama.To je legitimno da ga mrzish jer u svome jadnom zivotu nisi nishta uspio napraviti pa te peru kompleksi manje vrijednosti.Odi kupi reket i lopticu pizda ti materina pa je probaj samo prebaciti preko mreze i pogoditi u ono malo polje pa cesh vidjeti da zvaka nije za seljaka.


konju glupi ,,,ti neviruješ  da je ustaša dodik ovo kenjo ,,,,

ti si zbilja budala
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Empty Re: ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,,

Post by mentalitet Tue 2 May - 4:28

škutor wrote:đoković je džukela maloumna ,,, to je potvrdio ustaša dodik

a ti umisto da se ponosiš da je cigan najbolji teniser ovde sereš

daj malo ponosa



malo radovanja

cigan prvak svita


Ja imam uho za glazbu i odredjene frekvencije a tebi je sve glazba ako je ojkanje.Zazmiri i ne gledaj jer nemash shto ni vidjeti jer se chuje samo glas a ne vide se usne.Ovo je lako dokazivo i vidjet cesh nastavak ove priche.Taj Kesic je srpsko smece koji radi za lovu kao shto si ti 'rvatsko ,taj bi prodao rodjenu mater za lovu vjerojatno kao i ti i po tome ste isti zato ga takvi i podrzavaju iako od vas pravi klasichne idiote.Pa jebo te bog dragi ,ako je taj napisao ili izveo neshto smijeshno ikada ja cu si kurac odrezati,ali svaka budala danas ima svoju publiku.Ja da hocu bio bi najpopularniji medju vama idiortima mada to vec jesam ali u negativnom smislu shto me raduje i dokazuje da sam normalan.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Empty Re: ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,,

Post by Gast Tue 2 May - 6:20

mentalitet wrote:
škutor wrote:đoković je džukela maloumna ,,, to je potvrdio ustaša dodik

a ti umisto da se ponosiš da je cigan najbolji teniser ovde sereš

daj malo ponosa



malo radovanja

cigan prvak svita


Ja imam uho za glazbu i odredjene frekvencije a tebi je sve glazba ako je ojkanje.Zazmiri i ne gledaj jer nemash shto ni vidjeti jer se chuje samo glas a ne vide se usne.Ovo je lako dokazivo i vidjet cesh nastavak ove priche.Taj Kesic je srpsko smece koji radi za lovu kao shto si ti 'rvatsko ,taj bi prodao rodjenu mater za lovu vjerojatno kao i ti i po tome ste isti zato ga takvi i podrzavaju  iako od vas pravi klasichne idiote.Pa jebo te bog dragi ,ako je taj napisao ili izveo neshto smijeshno ikada ja cu si kurac odrezati,ali svaka budala danas ima svoju publiku.Ja da hocu bio bi najpopularniji medju vama idiortima mada to vec jesam ali u negativnom smislu shto me raduje i dokazuje da sam normalan.


za nepovirovat
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Empty Re: ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,,

Post by Gast Tue 2 May - 14:29

jeli đoković cigan,,,baš me zanima
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Empty Re: ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,,

Post by Gast Tue 2 May - 18:54

ćaća mu je šiptar , mater po srpski rečeno ustaša

neznam odakle dodiku da ga zove ciganom
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Empty Re: ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,,

Post by Gast Tue 2 May - 19:32

https://www.tennisworldde.com/tennis/news/Tennisgeschichte/21870/srpska-open-novak-djokovicfamilie-wird-von-politiker-dodik-beleidigt/
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Empty Re: ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,,

Post by Gast Tue 2 May - 20:31

hebate ,,, da je u zadru na koronskom turniru neko reko da je su đokovići ciganija ,,,




hebate


al brat bratu to more reć
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Empty Re: ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,,

Post by mentalitet Tue 2 May - 21:43

škutor wrote:jeli đoković cigan,,,baš me zanima


Kao prvo,odluchi se shto je i koji je,cigan ili shiptar.Ajmo ti pokushati objasniti iako znam da je uzaludno jer ste vi sa kamena toliko kameni u glavi da vam ni lupanjem kamena o glavu ne moze dokazati da ste glupi idioti i da ne pripadate ljudskoj vrsti nego vam je mjesto na drvecu sa bananom u shapi.
Dakle,mene ne zanima kod vas kakvim ga ili chijim smatrate,meni je zanimljivo vashe papagajsko ponavljanje .Chim neka budala mozda iz zajebancije da nekome nadimak ili ga nazove pogrdno vi 'rvati odmah to usvojite kao neoborivu istinu iako chovjeka nikada u zivotu niste ni vidjeli osim u medijima .Dakle,po vama je shiptar a isto tako i po nekim srbima i muslimanima .Da je tako shiptari bi ga slavili ko boga ali nije i oni sami to znaju iako ima i tih pokushaja na nagovor 'rvata da shipci Djokovica smatraju svojim,shto bi i moglo dovesti u neku sumnju njegovo porijeklo da u povijesti sporta ima i jedan shiptar uspjeshan makar da je prvi u pishanju u dalj,ali nema zato shto je shiptarski mentalitet lijenost i ako se kako moze zivjeti na tudje guzove shto sy dokazali kroz povijest sluzeci Austro-Ugarima,Hitleru,Staljinu,Mao ze tungu a sada amerima.Nikada nisu bili svoji a Austro-Ugari su ih izmislili kao naciju suprostavljajuci se srbima jer su sami u WWI dobili po pichki isto kao i germani.I sve bi to bilo meni kao normalno ponashanje nekog naroda da nije isto kao i hrvatsko ponashanje koje ja uochavam ovdje na forumu a nisam nikada uochio u stvarnosti dok sam tamo zivio pa me jebeno interesira korijeni takvog ludila i pokvarenosti koji vas povezuju sa shiptarima.Germani su pisali svima noviju Povijest koja naravno ide njima na ruku pa su izmishljalinacije poput hrvatske i albanske i tako vas koristili nemilice kroz povijest protiv drugih a najvishe protiv srba.Razumijem ja potrebu za slobodom i na to ima svatko na ovom svijetu ,ali boreci se za slobodu obadva ta naroda ulaze u istu zamku "Sjashi Kurta da te uzjashi Murta"Prvi puta sam chuo tu misao 1990 na direktnom prenosu iz sabora kada je onaj mladi slavonac (zaboravio sam mu ime) to rekao.Meni se upalila lampica i pomislio sam ,jebo te hrvati ce opet ispasti korisne budale shto se kasnije i ostvarilo a danas je to jasno i zadnjem idiotu osim vama 'rvatima.
Elem ,recimo da je Djokovic Cigan.Shto ima loshe u tome?Naravno samo u vashim 'rvatskim tupavim glavama je to loshe zato shto mislite da nema ni jednog cigana koji je bolji od onog najveceg hrvatskog smeca,a ja znam da ima ako nishta najbolji su glazbenici na Balkanu .Dakle idiote,shto zelish postici shto nekoga nazivash pogrdnim imenom koji ima u dzepu 140 miliona dolara koje je zaradio mukotrpno i inteligentno dok ti ushljo nemash ni za pivu kao i vecina vas takozvanih velikih hrvata koji se busate u te svoje rahitichne grudi misleci da se nitko nece dosjetiti da su vashi pretci prodali vjeru za vecheru pa ste vi njihovi unuci i praunuci veci katolici od Pape a hrvati od normalnih i pravih hrvata.


USrbiji i BiH se kaze popushi mi Djoku valjda su zato i dobili takvo prezime shto imaju veliki kurac ,a poznato je da se hrvatice pale na veliki kurac pa ta kombinacija donese najboljeg Srbina na svijetu:::))Kao shto u Hrvatskoj sa malim pimpacima donosi idiote na svijet .Mogu ti to objasniti logikom i fizikom ali mi se neda pred svinje bacati bisere.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Empty Re: ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,,

Post by Šandor Winnetou Tue 2 May - 21:54

mentalitet wrote:
škutor wrote:KOJA GOVNARIJA

đoković je šiptar četalj ,,,, a srbi kažu da je ciganija

ovo more samo ludo sprče

https://narod.hr/sport/kesic-satiricno-o-dodikovoj-izjavi-o-dokovicima-pogledajte-video

https://youtu.be/yMh4K-aoI24?t=155


Jebo te Kesic u shupak koji ti prodaje ovakve stvari.Pa nije onda ni chudo shto vam zapadnjaci prodaju muda pod bubrege i shto ste uvijek njihove korisne budale.U ovakve stvari kada se malo bolje pogleda video ne vjeruje ni dijete u osnovnoj ali vama idiotima je vazno da se to desilo iako samo u vashim tupim mozgovima.Nemam nishta protiv zestokog humora ,dapache ali ovo je kako rekoh samo za idiote koji vjeruju u fotoshopirane stvari da je Tramp uhapshen  ili ovo da je to Dodikov glas.Druga je stvar shto mrzish jednog Srbina koji je oborio sve zive rekorde unatoch shto su ga sapletali raznim smicalicama.To je legitimno da ga mrzish jer u svome jadnom zivotu nisi nishta uspio napraviti pa te peru kompleksi manje vrijednosti.Odi kupi reket i lopticu pizda ti materina pa je probaj samo prebaciti preko mreze i pogoditi u ono malo polje pa cesh vidjeti da zvaka nije za seljaka.
E kad ti nekome kažeš da nekome nešto prodaje.... pa ti si ober idiot koji živi u americi a gutaš svaku izdrkotinu koja dolazi iz rusije neovisno o količini izdrkotine, može i hektolitar u tebe stati bez pardona :blj :blj :blj :blj :blj

_________________
ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Empty Re: ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,,

Post by Šandor Winnetou Tue 2 May - 21:56

mentalitet wrote:
škutor wrote:đoković je džukela maloumna ,,, to je potvrdio ustaša dodik

a ti umisto da se ponosiš da je cigan najbolji teniser ovde sereš

daj malo ponosa



malo radovanja

cigan prvak svita


Ja imam uho za glazbu i odredjene frekvencije

_________________
ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Empty Re: ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,,

Post by mentalitet Tue 2 May - 22:09

Šandor Winnetou wrote:
mentalitet wrote:
škutor wrote:KOJA GOVNARIJA

đoković je šiptar četalj ,,,, a srbi kažu da je ciganija

ovo more samo ludo sprče

https://narod.hr/sport/kesic-satiricno-o-dodikovoj-izjavi-o-dokovicima-pogledajte-video

https://youtu.be/yMh4K-aoI24?t=155


Jebo te Kesic u shupak koji ti prodaje ovakve stvari.Pa nije onda ni chudo shto vam zapadnjaci prodaju muda pod bubrege i shto ste uvijek njihove korisne budale.U ovakve stvari kada se malo bolje pogleda video ne vjeruje ni dijete u osnovnoj ali vama idiotima je vazno da se to desilo iako samo u vashim tupim mozgovima.Nemam nishta protiv zestokog humora ,dapache ali ovo je kako rekoh samo za idiote koji vjeruju u fotoshopirane stvari da je Tramp uhapshen  ili ovo da je to Dodikov glas.Druga je stvar shto mrzish jednog Srbina koji je oborio sve zive rekorde unatoch shto su ga sapletali raznim smicalicama.To je legitimno da ga mrzish jer u svome jadnom zivotu nisi nishta uspio napraviti pa te peru kompleksi manje vrijednosti.Odi kupi reket i lopticu pizda ti materina pa je probaj samo prebaciti preko mreze i pogoditi u ono malo polje pa cesh vidjeti da zvaka nije za seljaka.
E kad ti nekome kažeš da nekome nešto prodaje.... pa ti si ober idiot koji živi u americi a gutaš svaku izdrkotinu koja dolazi iz rusije neovisno o količini izdrkotine, može i hektolitar u tebe stati bez pardona :blj :blj :blj :blj :blj

Sigurno si ochekivao da cu ti jebat mater?Predomislio sam se jer sam shvatio da me koristitee kako bi svoju mrznju preko mene prenijeli na nju jadnicu jer vas je rodila takve kretene pa je podsvjesno mrzite i dolazite ovdje da je jebem ne bi li vam popravio mozdane.Idiote,pamet je prelazna samo shto morash dosta citati i mozgati,a t mozga ionako nemash pa ti je dzabe i chitati.Mrsh ljudsko smece.Krivo ti je shto zivim u Americi?Naravno da ti je krivo i jer su ljubomorna ljiga koja misli da u ovoj zemlji raste novac na asfaltu i da se treba samo sageti i odmah si bogat.Ti bi u ovoj zemlji krepao kao pacov jer ovdje nema socijale i takozvanih domovinskih mirovina.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Empty Re: ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,,

Post by Šandor Winnetou Tue 2 May - 22:13

mentalitet wrote:
Šandor Winnetou wrote:
mentalitet wrote:
škutor wrote:KOJA GOVNARIJA

đoković je šiptar četalj ,,,, a srbi kažu da je ciganija

ovo more samo ludo sprče

https://narod.hr/sport/kesic-satiricno-o-dodikovoj-izjavi-o-dokovicima-pogledajte-video

https://youtu.be/yMh4K-aoI24?t=155


Jebo te Kesic u shupak koji ti prodaje ovakve stvari.Pa nije onda ni chudo shto vam zapadnjaci prodaju muda pod bubrege i shto ste uvijek njihove korisne budale.U ovakve stvari kada se malo bolje pogleda video ne vjeruje ni dijete u osnovnoj ali vama idiotima je vazno da se to desilo iako samo u vashim tupim mozgovima.Nemam nishta protiv zestokog humora ,dapache ali ovo je kako rekoh samo za idiote koji vjeruju u fotoshopirane stvari da je Tramp uhapshen  ili ovo da je to Dodikov glas.Druga je stvar shto mrzish jednog Srbina koji je oborio sve zive rekorde unatoch shto su ga sapletali raznim smicalicama.To je legitimno da ga mrzish jer u svome jadnom zivotu nisi nishta uspio napraviti pa te peru kompleksi manje vrijednosti.Odi kupi reket i lopticu pizda ti materina pa je probaj samo prebaciti preko mreze i pogoditi u ono malo polje pa cesh vidjeti da zvaka nije za seljaka.
E kad ti nekome kažeš da nekome nešto prodaje.... pa ti si ober idiot koji živi u americi a gutaš svaku izdrkotinu koja dolazi iz rusije neovisno o količini izdrkotine, može i hektolitar u tebe stati bez pardona :blj :blj :blj :blj :blj

Sigurno si ochekivao da cu ti jebat mater?Predomislio sam se jer sam shvatio da me koristitee kako bi svoju mrznju preko mene prenijeli na nju jadnicu jer vas je rodila takve kretene pa je podsvjesno mrzite i dolazite ovdje da je jebem ne bi li vam popravio mozdane.Idiote,pamet je prelazna samo shto morash dosta citati i mozgati,a t mozga ionako nemash pa ti je dzabe i chitati.Mrsh ljudsko smece.Krivo ti je shto zivim u Americi?Naravno da ti je krivo i jer su ljubomorna ljiga koja misli da u ovoj zemlji raste novac na asfaltu i da se treba samo sageti i odmah si bogat.Ti bi u ovoj zemlji krepao kao pacov jer ovdje nema socijale i takozvanih domovinskih mirovina.
Ti to pokušavaš ispasti pametan???  :D :rofl :rofl :rofl :rofl :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Empty Re: ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,,

Post by mentalitet Tue 2 May - 22:15

Zagorac i sin 1/2


https://www.youtube.com/watch?v=KcqUbTzFqXg

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Empty Re: ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,,

Post by Gast Wed 3 May - 4:24

mentalitet wrote: ovdje nema socijale i takozvanih domovinskih mirovina.

onda ostaje samo mačica rusija ,,,il kina

a najbolje sj.korea
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Empty Re: ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,,

Post by Gast Wed 3 May - 4:27

ovaj pajdo sa RTS šta je pustio u net dodikovu tvrdnju da su đokovići ciganija je grandioznu uslugu učinio srbima

avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Empty Re: ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,,

Post by Gast Wed 3 May - 7:49

https://www.google.com/search?q=%C4%91okovi%C4%87+dodik&oq=%C4%91okovi%C4%87+dodik&aqs=chrome..69i57j0i22i30l3j69i60.5808j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:8b82695f,vid:CYWtc9YvZoQ
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,, Empty Re: ĐOKOVIĆI,,,,,,,,,,MA CIGANIJA UPIČKUMATERINU,,,,,,,

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum