ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TITINA KOPILADI ;;;;;;;;;; vrime je da se opametite

Go down

TITINA KOPILADI ;;;;;;;;;;  vrime je da se opametite  Empty TITINA KOPILADI ;;;;;;;;;; vrime je da se opametite

Post by Gast Mon 1 May - 6:16

https://priznajem.hr/novosti/1-svibnja-sto-treba-slaviti-dan-sv-josipa-ili-dan-gologuzija-u-nestajanju/210391/
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

TITINA KOPILADI ;;;;;;;;;;  vrime je da se opametite  Empty Re: TITINA KOPILADI ;;;;;;;;;; vrime je da se opametite

Post by jastreb Mon 1 May - 12:26

Nikad necete uspjeti ukinuti proslavu 1.maja.

Sjecam se kad ste 90-tih pokusali naprasno ukinuti sjecanje na 8.mart.

Uzalud vam trud.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

TITINA KOPILADI ;;;;;;;;;;  vrime je da se opametite  Empty Re: TITINA KOPILADI ;;;;;;;;;; vrime je da se opametite

Post by Gast Mon 1 May - 13:00

jastreb wrote:Nikad necete uspjeti ukinuti proslavu 1.maja.

Sjecam se kad ste 90-tih pokusali naprasno ukinuti sjecanje na 8.mart.

Uzalud vam trud.


mutantna gamad nije mogla ni izmislit praznik rada neg je ka i svaka druga religija kopirala prapovjesni religiozni blagdan

bolesno ste jadni,,,,,,,,,,,,,mutantna socijalistička gamadi


veoma mi je drago da katoličke bladane blaguješ,,, al mi nije drago to što si glup,,,,jer da nisi nebi bio rasist socijalistički
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

TITINA KOPILADI ;;;;;;;;;;  vrime je da se opametite  Empty Re: TITINA KOPILADI ;;;;;;;;;; vrime je da se opametite

Post by jastreb Mon 1 May - 13:46

škutor wrote:
jastreb wrote:Nikad necete uspjeti ukinuti proslavu 1.maja.

Sjecam se kad ste 90-tih pokusali naprasno ukinuti sjecanje na 8.mart.

Uzalud vam trud.


mutantna gamad nije mogla ni izmislit praznik rada neg je ka i svaka druga religija kopirala prapovjesni religiozni blagdan

bolesno ste jadni,,,,,,,,,,,,,mutantna socijalistička gamadi


veoma mi je drago da katoličke bladane blaguješ,,, al mi nije drago  to što si glup,,,,jer da nisi nebi bio rasist socijalistički
Pa tradicija 1.maja starija je od tradicije sv.Josipa radnika,kojeg je na dan 1.svibnja instalirao papa Pio XII ,tek 1955. Ak nisi znal.

Tko sad tu koga kopira i kome nije jasno,ne znam. No činjenica je da ni ti,ni masa iz tvoje zatupljene bulumente,ne znate za ovo šta sam ti sada napisao.

Uglavnom,činjenica je,da proslavu 1.svibnja kao praznika rada,nećete iskorijeniti.

Pogledaj kako ste prošli za dan žena. A također niste uspjeli ni istjerati Djeda Mraza.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

TITINA KOPILADI ;;;;;;;;;;  vrime je da se opametite  Empty Re: TITINA KOPILADI ;;;;;;;;;; vrime je da se opametite

Post by Gast Mon 1 May - 14:02

jastreb wrote:
škutor wrote:
jastreb wrote:Nikad necete uspjeti ukinuti proslavu 1.maja.

Sjecam se kad ste 90-tih pokusali naprasno ukinuti sjecanje na 8.mart.

Uzalud vam trud.


mutantna gamad nije mogla ni izmislit praznik rada neg je ka i svaka druga religija kopirala prapovjesni religiozni blagdan

bolesno ste jadni,,,,,,,,,,,,,mutantna socijalistička gamadi


veoma mi je drago da katoličke bladane blaguješ,,, al mi nije drago  to što si glup,,,,jer da nisi nebi bio rasist socijalistički
Pa tradicija 1.maja starija je od tradicije sv.Josipa radnika,kojeg je na dan 1.svibnja instalirao papa Pio XII ,tek 1955. Ak nisi znal.

Tko sad tu koga kopira i kome nije jasno,ne znam. No činjenica je da ni ti,ni masa iz tvoje zatupljene bulumente,ne znate za ovo šta sam ti sada napisao.

Uglavnom,činjenica je,da proslavu 1.svibnja kao praznika rada,nećete iskorijeniti.

Pogledaj kako ste prošli za dan žena. A također niste uspjeli ni istjerati Djeda Mraza.

napisao si neistinu ,,,

gamad  je napisala govnariju koja ti je uništila razum

uživaj u socijalističkim istinama i katoličkim blagdanima
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

TITINA KOPILADI ;;;;;;;;;;  vrime je da se opametite  Empty Re: TITINA KOPILADI ;;;;;;;;;; vrime je da se opametite

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum