ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska Parada u Berlinu

Go down

Ruska Parada u Berlinu Empty Ruska Parada u Berlinu

Post by Serbinho-3 Fri 21 Apr - 18:25

Ruska Parada u Berlinu 689964_medvedev-pistorijus_f

https://informer.rs/planeta/vesti/787561/medvedev-odgovorio-pistorijusu
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ruska Parada u Berlinu Empty Re: Ruska Parada u Berlinu

Post by mentalitet Fri 21 Apr - 21:09

Kakva parada i kurac,stisni gumbic i jebi im mater za sva vremena i vishe nikakvih problema u Europi.Ta je gamad zadojena fashizmom i dan danas.Umislili su si da su nadljudi,bolesno da bolesnije ne moze biti ,gangrena Europe.Dakle,sijeci to da se ne rashiri dalje kao WWII.Vidish da je ta bolest uzela maha kod hrvata od 1991.Cijelo vrijeme upozoravam bolesnike da je to samoubojstvo ali joCk,valjda zahvatilo vec i mozak pa nemaju chime misliti.Podsjecaju me na onaj vic sa Mujom iHasom koji sam ja prilagodio vremenu i sadashnjem stanju u hrvata.

Parafraziracu,Ero upao u neku baru i koprca se dere se,pomozite mi,pomozite mi ali nitko da naidje osim mene i ja mu pruzim ruku da ga izbavim od utapanja a on ce ti meni,ne dolazi u obzir,ti si chetnik i Srbin,ja mu kazem .nisam bolan ali on ne vjeruje i tako se udavi.
Dodje Ero kod Sv. Petra na ispovijed i zali mu se.Pa kako mi nisi pomogao,ja sam vjernik i vjerovao sam da ce me Bog spasiti.A Sv.Petar mu odgovori.Gledaj Ero da si ti pravi vjernik pruzio bi ruku mentalitetu jer ga je poslao sam Bog da te spasi ali poshto si fejk vjernik ti si se udavio i aj ti vamo ,pokaza mu rukom u Pakao::))


Last edited by mentalitet on Fri 21 Apr - 21:20; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska Parada u Berlinu Empty Re: Ruska Parada u Berlinu

Post by Gast Fri 21 Apr - 21:12

mentalitet wrote:Kakva parada i kurac,stisni gumbic i jebi im mater za sva vremena i vishe nikakvih problema u Europi.Ta je gamad zadojena fashizmom i dan danas.Umislili su si da su nadljudi,bolesno da bolesnije ne moze biti ,gangrena Europe.Dakle,sijeci to da se ne rashiri dalje kao WWII.


cigan danas srbin


he he

avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Ruska Parada u Berlinu Empty Re: Ruska Parada u Berlinu

Post by mentalitet Fri 21 Apr - 21:30

škutor wrote:
mentalitet wrote:Kakva parada i kurac,stisni gumbic i jebi im mater za sva vremena i vishe nikakvih problema u Europi.Ta je gamad zadojena fashizmom i dan danas.Umislili su si da su nadljudi,bolesno da bolesnije ne moze biti ,gangrena Europe.Dakle,sijeci to da se ne rashiri dalje kao WWII.


cigan danas srbin


he he



Ovo i za tebe vazi::::)))
Ero i shkutor upaali u neku baru i koprcaju se deru se ko da ih netko kolje ,pomozite mi,pomozite nam ali nitko da naidje osim mene i ja im pruzim ruku da ih izbavim od utapanja a oni ce ti meni,ne dolazi u obzir,ti si chetnik i Srbin,ja im kazem .nisam bolan ali on ne vjeruju i tako se udave drzeci se za rukice kao pravi 'rvatici.
Dodju kod Sv. Petra na ispovijed i zale mu se.Pa kako nam nisi pomogao,a mi smo katolici i pravi vjernici koji iskreno vjeruju u Boga i cijeli zivot gule koljena u crkvi vjerovali sam da cesh nam Boze pomoci i spasiti nas.A Sv.Petar im odgovori.Gledajte moje ovchitze da ste bili pravi vjernici pruzili bi ruke mentalitetu jer ga je poslao sam Bog da vas spasi ali poshto ste laznjaci vjernici niste mu pruzili ruku i tako ste se udavili,nego nemam vremena za vas lazove aj te vi vamo ,pokaza im rukom u Pakao::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska Parada u Berlinu Empty Re: Ruska Parada u Berlinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum