ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nacija pred kolapsom

Go down

Nacija pred kolapsom Empty Nacija pred kolapsom

Post by RayMabus 10/4/2023, 13:20

Pokucala vam emanicpacija na vrata. I neka je. Propali da Bog da.



Pogledajte grafove. Za 25 godina svaki treći stanovnik bit će stariji od 65, a to je za mirovinski i zdravstveni sustav neizdrživo


‘Hrvati imaju 2 opcije! Ili milijun doseljenika ili da svaka žena rodi troje djece...‘
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Nacija pred kolapsom Empty Re: Nacija pred kolapsom

Post by Ringo10 10/4/2023, 13:47

Treba uvesti zakonski ili da rode ili da financiraju one koji imaju više od troje djece
Neće gospođe Hrvatice da rađaju. Hoće da se provode da love bogataše, da se jebavaju okolo ali da rađaju i da imaju te obaveze, ma kakvi
Ali nisu samo one problem i Srpkinje i Bošnjakinje su isti kitomir
Treba dovoditi žene iz drugih zemalja koje hoće da rađaju. Albanke, Ukrajinke, Moldavke i slično
Ali ne one kuravine nego normalne žene
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Nacija pred kolapsom Empty Re: Nacija pred kolapsom

Post by RayMabus 10/4/2023, 13:54

Ma ne treba ništa. Pustiš da propadne pa će se sistem sam prirodno ispravit.

Nit će te emanicpirane kenjetine rađat troje i više djece a nit će muški tim emanicpiranima kenjetinama pravit djecu i radit za iste, djecu i sistem tj ove na vlasti koji su uspotavili takav sistem di žene vladaju preko djece a muški su zadnja rupa na svirali a kapitalista dobije jeftinu radnu snagu nakon šta su žene koje čine pola stanovništva puštene na tržište rda da sruše cijenu rada tim istim muškima koji onda jer su im male plaće i lako su zamjenjivi tim istim kenjetinama koje će uvijek radit za manje i kapitalista s njima lakše upravlja nego s muškima, neće da ulaze u brak i prave djecu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


melkior likes this post

Back to top Go down

Nacija pred kolapsom Empty Re: Nacija pred kolapsom

Post by RayMabus 10/4/2023, 14:16

U Hrvatskoj muškarci idu s 65 a žene s 63 godine u mirovinu :

Sve o penzijama u svijetu i regiji

To ti je prva diskriminacija prema muškom spolu. Zašto ? Zato šta ispada da mušakarac roditelj ima manja prava od neke feministkinje koja ne želi djecu i ova će prije u penziju a on neka radi i dalje još dvije godine za nju i njenu penziju.

Amo dalje. PROPALI DA BOG DA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Nacija pred kolapsom Empty Re: Nacija pred kolapsom

Post by Serbinho-3 10/4/2023, 14:58

Problem su zenske tamo. Mene su iz Beograda zvale majke na pumpu u Cikagu krajem devedesetih da se zale na svoje cerke i da im raskinu veze. Sta ce joj taj, umesto da nadje nekog advokata, lekara, ona se uhvatila za tog. Ona majci,"Mama, ali on ima svoj stan". Snimam ja sve to, cak i pticu u letu kakav pogled ima. Stan nije dovoljan. Taj isti stan hteo da proda meni i da me ceka za pare, dam mu u nekoliko rata, bilo mi smesno tada, ali sada nije. Otprilike tamo krenu da studiraju i nabace neku titulu da bi skinuli neku u skoli i imali titulu za svekrvu. Dokle ce to trajati, niko ne zna, Socijalni slucaj koji trazi pravdu i u svima trazi krivca. Otprilike, trebas biti neko i nesto da bi usao u vezu sa svekrvom i da te primi, zenska je tu nebitna u celoj prici. Zatim familija, prijatelji, kada ti se nakace, drugom prilikom. Trebas za sve da radis. Klasizam tu nije slucajan, zensko stoji iza svega a ravnopravnost i samoupravljanje su trla baba lan da joj prodje dan. Kada trazis zensku, moras da uradis analizu, to je ozbiljan projekat, ne kupujes kravu i ne dovodis je u stalu. Amerikanke su bile sa tom alimentacijom, ali vremena se menjaju. Trebate da trazite strankinje ili da budete lekari, inzenjeri, zubari, advokati, socijalni slucajevi, koji su prihvatljivi svekrvi. Ovaj moj iz Cikaga, kada mu zena prica sa punicom, slusa na drugom telefonu sta pricaju. Pitam ga i sta rece Punica... Razbicu vam ja taj brak. To je samo sa njene strane dok sa druge na sirim analizu. To je otprilike analiza odnosa na Balkanu. Sada, ti ako ne znas kako funkcionise prica, mozes proci ko bos po trnju.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nacija pred kolapsom Empty Re: Nacija pred kolapsom

Post by Serbinho-3 10/4/2023, 14:59

FBI ima analizu zenskih osoba i po horoskopskom znaku. Nista nije slucajno.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nacija pred kolapsom Empty Re: Nacija pred kolapsom

Post by RayMabus 10/4/2023, 15:07

Ne zanimiju me njihovi problemi i šta one i drugi hoće.

Ja ne raspravljam uopće.

Sad fino izjednačite dob za umirovljenje žena i muškaraca pa će vam anđeo Pravednik reči da za svako dijete koje žena rodit šest mjeseci manje za dob za umirovljenje te žene.

Po učinku. 

Kenja koja ne želi rađat itd s 65 godina a ova s dvoje djece će po tome s 64 godine ako želi u mirovinu ( netko ne želi al ovako zakonski ako želi može ).

Ta šta im ima četvero će s 63 godine u mirovinu ako želi. Vjerovatno će imat i unuke kad ima više djece pa baka servis.

Ne raspravljam ja. S menom nema rasprave šta ti želiš, šta one žele, šta njena mater želi, šta moja mater želi, šta želi šef države, crkva, kapitalisti itd.

Samo JA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Nacija pred kolapsom Empty Re: Nacija pred kolapsom

Post by RayMabus 10/4/2023, 15:23

To što je drugima, pa i Hrvatima, dob za umirovljenje podignuta na veću razinu od one koju bi Francuzi tek trebali dobiti, stvar je svake zemlje. Hrvatima je prije nekoliko godina dob za umirovljenje trebala biti podignuta na 67 godina, kakvu u Europi za sada imaju samo Norvežani, pa su također negodovali i pozivali na referendum, što je urodilo plodom i granica je ostala na 65 godina. U Hrvatskoj je od 1. siječnja ove godine dobna granica za umirovljenje žena povećana na 63 godine i tri mjeseca, uz najmanje 15 godina staža, a dob za mirovinu žena i muškaraca izjednačit će se do 2030. godine, kada će se žene moći umiroviti kada navrše 65 godina i imaju 15 godina staža.


https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/zivimo-sve-dulje-pa-postajemo-teret-mirovinskog-sustava-najisplativije-bi-bilo-da-s-posla-idemo-ravno-na-groblje-1280148

Nacija pred kolapsom 24645724


Dobro. Onda mi se javite 2030 godine kad to izjednačite jer ja prije izjednačavanja ovoga ne želim niti čuti za vas.

AJ BOG

Nacija pred kolapsom 350px-Croatia_single_age_population_pyramid_2020


Last edited by RayMabus on 10/4/2023, 15:26; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Nacija pred kolapsom Empty Re: Nacija pred kolapsom

Post by crvenkasti 10/4/2023, 15:25

Nije bitan ukupan broj, nego relativan, izražen u postotcima.

Ako se postotak Srba u ukupnom broju stanovnika u Hrvatskoj smanjuje, onda Hrvatska ide u dobrom snjeru.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Nacija pred kolapsom Empty Re: Nacija pred kolapsom

Post by Serbinho-3 10/4/2023, 15:27

Pa otprilike, punice su htele inzenjera, otuda blenta otisao u inzinjere a u SFRJ se pitali, zasto ni ni usisivac nisu znali da naprave. Nisu oni tamo bili zbog injinjerstva, vec zbog punice i da se proda. Drugi dize tegove, hvata na misice, neko na tetovazu, ali to ne prolazi. Tako se i ti pitas kada ce da izjednace, onda kada odluci Punica, znaci jedino Gay lobi vreba i mozda uleti klizeci Punici i izjednace godine za penziju. Otprilike tako ide prica. Punica je uredila odnose u njenu korist, muskarci su preuzeli ulogu papucara. Jedino pederi im mogu jos pomoci.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nacija pred kolapsom Empty Re: Nacija pred kolapsom

Post by Serbinho-3 10/4/2023, 15:28

Pusti Francuze, poznati po ulicarenju i strajkovima. Nit'manje rade, nit' vise zaradjuju.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nacija pred kolapsom Empty Re: Nacija pred kolapsom

Post by Ringo10 10/4/2023, 15:30

Mirovina u Australiji dignuta Sa 65 na 67 godina a dizat ce izgleda Jos
Ja podlijezem na 67
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Nacija pred kolapsom Empty Re: Nacija pred kolapsom

Post by RayMabus 10/4/2023, 15:47

Ja želim živjeti u pravednijem društvu i želim da moja djeca ako ih budem ima žive u pravednijem i boljem društvu.

Ja da budem roditelj muški, otežem papak za podignit dijete/djecu a ona feministkinja neće al će dvije godine ranije u mirovinu a ja ću radit i dalje za nju i njenu mirovinu da ona može solit pamet muškima u društvu o feminzmu i vladavini žena itd ?

NEMA JEBENE ŠAMSE.

Vidimo se 2030 godine.

AJ BOG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Nacija pred kolapsom Empty Re: Nacija pred kolapsom

Post by RayMabus 10/4/2023, 16:05

Fino demografski kolaps.

Ja ne raspravljam. Ne zanima me šta vi oćete i vaši problemi.

Postoji samo JA i to jedan enormno ogroman JA.

I JA ĆU POSTAVLJAT PRAVILA.

A NE VI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Nacija pred kolapsom Empty Re: Nacija pred kolapsom

Post by RayMabus 10/4/2023, 16:18

Pravilo je da sam ja ZAKON.

Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.




A VI STE NITKO I NIŠTA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Nacija pred kolapsom Empty Re: Nacija pred kolapsom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum