ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strasan igrac

Go down

Strasan igrac Empty Strasan igrac

Post by Serbinho-3 Fri 7 Apr - 1:57

https://www.telegraf.rs/sport/kosarka/3658047-kampaco-ponizio-igraca-olimpijakosa-pogledajte-kako-je-argentinac-proturio-loptu-kroz-noge-larencakisu
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26628
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Strasan igrac Empty Re: Strasan igrac

Post by Serbinho-3 Fri 7 Apr - 1:57

Strasan igrac ovaj Kampaco Argentinac u Zvezdi. Iskreno se nadam da ce isti promeniti malo mentalitet kod tih buzdovana tamo, koji misle da samo visoki mogu igrati kosarku. Onda posalju najvisu postavu na takmicenje i tamo ih iskroje i zasiju ko snajder. Bek plej su gurali igrace sa 201 cm visine, jedan Djordjevic izvisio u takvom mentalnom sklopu. Kampaco sa 178 cm, pokazuje da i ne tako visoki, mogu biti mnogo dobri na parketu. Bio jedan dosao kod nas iz Beovuka, igrao pleja tamo sa Milojevicem, sto je u Partizanu bio i onim jednim sto je u Baskoniji kasnije i direktor bio. Lik je nabijao takav ritam da smo mi crkli od istog. Nije ga trener cenio uopste, sto sam ja snimio. Lik digao ruke i napustio basket a otprilike fazon Kampaca. Pozicije 1 i 2, trebaju biti otvorene za sve, cak i jedan Kajri Irving, suter, pozicija 2, unakazio nas je u Madridu sa trojkama, visok valjda oko 188 cm. Balkanski mentalni sklop, kosarkas mora biti visok i onda vidis Carls Barklija sa 195 cm, urnise Arapovica sa 215 cm, zakucava u njega, igra se. Barkliju bi kod nas rekli u startu da je nizak i niko ne bi cuo za istog.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26628
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Strasan igrac Empty Re: Strasan igrac

Post by Serbinho-3 Fri 7 Apr - 2:04

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26628
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Strasan igrac Empty Re: Strasan igrac

Post by Serbinho-3 Fri 7 Apr - 2:05

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26628
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Strasan igrac Empty Re: Strasan igrac

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum